Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поднимите цену за проезд в метро

Поднимите цену за проезд в метро

Но дайте всем там кататься.. пропуска это полное гавно. Вот сейчас без пропусков практически нет людей в вагоне.. Нет смысла его закрывать.. Просто поднимите цену, шоб было рентабельно и шоб поменьше гавнолюдей туда заходило.. Вход в метро должен стоить 20 грн
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

200
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

Це просто людей у місті немає, зазвичай у вихідні в метро досить людно. Сьогодні геть немає людей. Зубажілі дременули з міста.
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

Сьогодні геть немає людей.
ну да. сьодні ж 1травня. народ лупить шашлики
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро
den

Сьогодні хіба ще треба перепустка ?
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

я за норм цену на метро ... Почему с Черниговской аж до Святошино недолугий может доехать потратив всего 8 грн, в то время как долугий на машине потратит 150?
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

Сьогодні хіба ще треба перепустка ?
не.. это я наперед соображаю ..
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

не.. это я наперед соображаю ..
наоборот, ти тормозиш.... недолуге
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

Кто за проезд в метро 20грн плюскайте
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

Кто за проезд в метро 20грн плюскайте
за 20грн всі їздитимуть. От за двісті або хоча б за сто звісно уже так не буде багато бажаючих
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

за 20грн всі їздитимуть. От за двісті або хоча б за сто звісно уже так не буде багато бажаючих
200 это плевок в рожу людям .. таких цен нет нигде
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

200 это плевок в рожу людям .. таких цен нет нигде
чо сразу плювок.
всім хто має їздити по спецпропускам, замість спецпропусків просто вертатимуть гроші за метро. Тіпа приносиш чеки і тобі бухгалтерія вертає витрачене.
І всьо.
І нах не тре спецпропуска. А тим кому реально треба кудись доїхати, заплатять 200. Зато не тре буде всяких перевірок, мусорів і прочого гавна
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

Ребята, кто может пролоббировать мойо назначение на должность главы метрополитена г.Киева? я согласен на зарплату 30 000 грн всего лишь.. Обещаю развитие и повышение цен на проезд
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

Зараза(( тринадцатым написал(( не пофартит значит
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

Наффи в ветке)) Привет.. а чо ты тут не пишешь уже ничего??
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

Ребята, кто может пролоббировать мойо назначение на должность главы метрополитена г.Киева? я согласен на зарплату 30 000 грн всего лишь.. Обещаю развитие и повышение цен на проезд
Соседка
   
шоб поменьше гавнолюдей туда заходило

только чтобы паны Цыбульские
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

Нужна свежая кровь..Увольняйте того недолугого (кто там хз) и  давайте я сначала там порядок наведу а когда всем понравится то побалотируюсь в мэры .. А когда вы поймете, что я аффигенный мэр, то полезу в Президенты
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

Це просто людей у місті немає, зазвичай у вихідні в метро досить людно. Сьогодні геть немає людей. Зубажілі дременули з міста.


- Дєвушка, ви корєнная кієвлянка?
- Да.
- А што ви дєлаєтє в ету суботу?
- Єду домой.
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

)) хи.. надо взять на вооружение *ЗубАжили* прикольное слово, если еще через именно А, то вааще боНба)
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

Но дайте всем там кататься.. пропуска это полное гавно. Вот сейчас без пропусков практически нет людей в вагоне.. Нет смысла его закрывать.. Просто поднимите цену, шоб было рентабельно и шоб поменьше гавнолюдей туда заходило.. Вход в метро должен стоить 20 грн
Сойдёмся на 80.
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

Сойдёмся на 80.
торг тут неуместен + ветка эта серьезная.. Цена за проезд должна быть поднята до 20 грн + если я стану Главой метрополитена, то плата станет дифференцированной. . от м Черниговская до Гидропарка и до м Крещатик цена будет разной не говоря уже про Шулявскую или вообще Академгородок
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

мене більш ковбасить від реклами в метрАх.
Якого, получається, хера?
Ти платиш гроші шоб поїхати,  та ще й змушений бачити всюди в метрах рекламу.
Хай або прибирають в метрах рекламу, або роблять метри безплатними.
Пітараси, бліа.
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

мене більш ковбасить від реклами в метрАх.
Якого, получається, хера?
Ти платиш гроші шоб поїхати,  та ще й змушений бачити всюди в метрах рекламу.
Хай або прибирають в метрах рекламу, або роблять метри безплатними.
Пітараси, бліа.
метрополитен дотируется.. не будет рекламы, то будет дотирован еще больше, шоб Эльф и прочий зубажилый через весь город за четверть доллара добирались!! а не охуели ли эти Эльфы часом??
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

Забаньте еплана вовчика
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

метрополитен дотируется..
це тобі клічько наспівав?
лапшу зніми
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

Забаньте еплана вовчика
+1
аелітр ІІ
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

Забаньте еплана вовчика
ты что, дурак? Кто ж меня забанит, если я продуцирую качественный и разнообразный контент на форуме в обЪеме десятерых таких недолугих как ты )??
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

качественный
ну да.
себе не похвалиш - ніхто не похвалить, ага
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

го обсуждать, панове. Заодно предлагаю себя на должность главы метрополитена.. Вам понравится..
   
го обсуждать, панове. Заодно предлагаю себя на должность главы метрополитена.. Вам понравится..
Вам би, пане Вовчик, жити б століття тому, в 1921 році, отоді б кар'єра пішла.. Тоді потрібні були такі люди з простими підходами :pooh_lol:
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

Но дайте всем там кататься.. пропуска это полное гавно. Вот сейчас без пропусков практически нет людей в вагоне.. Нет смысла его закрывать.. Просто поднимите цену, шоб было рентабельно и шоб поменьше гавнолюдей туда заходило.. Вход в метро должен стоить 20 грн

 (tu)

Але 50 грн. Не менше.
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

Re: Поднимите цену за проезд в метро

Но дайте всем там кататься.. пропуска это полное гавно. Вот сейчас без пропусков практически нет людей в вагоне.. Нет смысла его закрывать.. Просто поднимите цену, шоб было рентабельно и шоб поменьше гавнолюдей туда заходило.. Вход в метро должен стоить 20 грн

20 грн = 1 долар (канадський). У нас проїзд в 2,5 рази дорожче. А скільки зараз коштує метро в Києві?
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

200 это плевок в рожу людям .. таких цен нет нигде
Посмотрите цену метро в Токио))))
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

20 грн = 1 долар (канадський). У нас проїзд в 2,5 рази дорожче. А скільки зараз коштує метро в Києві?
0.29 USD и сиди там хоть целый день((
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

...метро, це якось низько...треба тебе до залізної дороги, до сірьожі, він якраз поряд з моєю роботою живе...якщо тобі не дасть велику платню, то можна побити йому вікна...:)))
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

Річний проїздний на ГТ зараз у Києві дорожчий ніж у Відні...  8-) Питання є - питань нема...
   
Re: Поднимите цену за проезд в метро

Но дайте всем там кататься.. пропуска это полное гавно. Вот сейчас без пропусков практически нет людей в вагоне.. Нет смысла его закрывать.. Просто поднимите цену, шоб было рентабельно и шоб поменьше гавнолюдей туда заходило.. Вход в метро должен стоить 20 грн
З Київа поїхали всі 3.5 мільойна "корєних киян" к хуям на кулічікі.
Місто порожнє.
Приємно по місту пересуватися, прямо як "20 років тому".
Нарешті завітаю до мами на Печерськ та припаркуюся біля свого дома дитинства, як в старі добрі часи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія