Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За три дні - кілька областей.

За три дні - кілька областей.

Об'їхали. Були чудові зустрічі. Колишні вояки, волонтери без регалій і сторінок у ФБ. Зустрілися з десятками людей. Навіть з тими, з якими були знайомі заочно. Згадували перші роки війни.

А тепер можете мені тут що завгодно розповідати, але якщо я раніше знала, що порох - огидна людина, то зараз ще раз скажу: настільки огидна, що не почула про нього жодного доброго слова. В першу чергу від тих, хто був на передовій. Я поставила пряме питання тим, хто раніше при згадці про нього лише кривився: " Скажіть, як? Чому йому співають дифірамби?" Відповідь банальна: "Гроші. Великі".

Додам. Вперше! Таки Зеленський запам'ятається хоч одним добрим, це точно: дороги. Можна досить швидко пересуватися багатьма колись жахливими дорогами. Завдяки цьому за три дні ми встигли дуже багато. Дні були настільки насиченими, що думки не дають заснути. Хоч втома, хоч досі, наче їду.
І ще одне. Україна- пречудова. В ній багато людей, які роблять все, щоб країна була ще кращою: вони розвивають бізнес, оживляючи креативні ідеї, вони прикрашають свої села, вони йдуть працювати у владу, аби принести користь. Ви не уявляєте, як багато їх! Так, порядних і чесних? Вони є!
   
Re: За три дні - кілька областей.

розказуй
   
Re: За три дні - кілька областей.

І показуй. Фоточкі будь ласка. Це ж так цікаво побачити.
   
Re: За три дні - кілька областей.

Об'їхали. Були чудові зустрічі. Колишні вояки, волонтери без регалій і сторінок у ФБ. Зустрілися з десятками людей. Навіть з тими, з якими були знайомі заочно. Згадували перші роки війни.

А тепер можете мені тут що завгодно розповідати, але якщо я раніше знала, що порох - огидна людина, то зараз ще раз скажу: настільки огидна, що не почула про нього жодного доброго слова. В першу чергу від тих, хто був на передовій. Я поставила пряме питання тим, хто раніше при згадці про нього лише кривився: " Скажіть, як? Чому йому співають дифірамби?" Відповідь банальна: "Гроші. Великі".

Додам. Вперше! Таки Зеленський запам'ятається хоч одним добрим, це точно: дороги. Можна досить швидко пересуватися багатьма колись жахливими дорогами. Завдяки цьому за три дні ми встигли дуже багато. Дні були настільки насиченими, що думки не дають заснути. Хоч втома, хоч досі, наче їду.
І ще одне. Україна- пречудова. В ній багато людей, які роблять все, щоб країна була ще кращою: вони розвивають бізнес, оживляючи креативні ідеї, вони прикрашають свої села, вони йдуть працювати у владу, аби принести користь. Ви не уявляєте, як багато їх! Так, порядних і чесних? Вони є!
:good:
   
розказуй
Почала писати і не можу. Дуже багато треба б сказати, але це нереально. Поки що. Може, згодом.
   
Re: За три дні - кілька областей.

Почала писати і не можу. Дуже багато треба б сказати, але це нереально. Поки що. Може, згодом.
добре
   
І показуй. Фоточкі будь ласка. Це ж так цікаво побачити.
Фоток точно не буде.
   
добре
:friends:
   
Re: За три дні - кілька областей.

Секта мамкодрочєров под покровом ночі.... :laugh:
І, кстаті, де я НАРЕШТІ можу отримати свої гроші ?? великі !
   
Re: За три дні - кілька областей.

В мене як не було і оточенні юльдуків і прихильники певної політсили, так і не з'явилося. Хтозна, де ви їх знаходите
   
Re: За три дні - кілька областей.

Фоток точно не буде.
писати не можеш, фоток не буде... :umnik2:
тишо, ото все вчергове набрехала? ;o
   
Re: За три дні - кілька областей.

Ну якщо для вас Порошенко настільки огидний, то могли б про нього не згадувати. Все чудово, гарна у вас була поїздка, чудові в нас люди, приємні маєте враження від України, (tu)
   
Re: За три дні - кілька областей.
lab

що там? осередки баби юлі в регіонах ще дихають? чи вже зійшли на шмарки?
   
Re: За три дні - кілька областей.

От тільки дороги  при пороху почали робитись якраз.
Хоча зараз продовжують,  звісно.

Порох хоч і мудакуватий  тіп,  але на порядок сильніший керівник. Зєля - випадкова людина
   
Re: За три дні - кілька областей.

сильніший керівник
і морда широка
   
Re: За три дні - кілька областей.

Намагаюсь собі уявити цю ситуацію. От є політики, які мені огидні, серед них депутати, міністри, екс-прем’єри, екс-президенти… і поїхав я в подорож по трьох областях України. Мандрівка була насичена, зустрічі з приємними людьми, багато позитивних вражень, нових знайомств тощо. Повертаюсь я додому, такий втомлений і щасливий, заходу на фуп і пишу: «а знаєте, ніхто з моіх співбесідників слова доброго не сказав про Тимошенко/Ющенко/Яценюка/Азарова». Ну стиць-п***а.
   
Намагаюсь собі уявити цю ситуацію. От є політики, які мені огидні, серед них депутати, міністри, екс-прем’єри, екс-президенти… і поїхав я в подорож по трьох областях України. Мандрівка була насичена, зустрічі з приємними людьми, багато позитивних вражень, нових знайомств тощо. Повертаюсь я додому, такий втомлений і щасливий, заходу на фуп і пишу: «а знаєте, ніхто з моіх співбесідників слова доброго не сказав про Тимошенко/Ющенко/Яценюка/Азарова». Ну стиць-п***а.
Перший пост був тут. https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106455.280 Гілку взагалі не збиралась відкривати, але адепти Порошенка вкотре пробивають дно. Просто відреагувала.
   
Секта мамкодрочєров под покровом ночі.... :laugh:
І, кстаті, де я НАРЕШТІ можу отримати свої гроші ?? великі !
Ти дрібна корисна ідіотка. Не про тебе мова.
   
писати не можеш, фоток не буде... :umnik2:
тишо, ото все вчергове набрехала? ;o
Дурепа ти, Кадра. Брехати, то твоє.
   
От тільки дороги  при пороху почали робитись якраз.
Хоча зараз продовжують,  звісно.

Порох хоч і мудакуватий  тіп,  але на порядок сильніший керівник. Зєля - випадкова людина
Ні. То робив Гройсман. Ще залишились там банери, де про це написано. Але то мізер. А от зараз таки будують і багато. І толково. Крадуть? Однозначно. Але результат для людей є. І для країни.

Останнє редагування: 24 серпня 2021 03:53:30 від тигрик паласатий
   
Re: За три дні - кілька областей.

В мене як не було і оточенні юльдуків і прихильники певної політсили, так і не з'явилося. Хтозна, де ви їх знаходите

То у них діє правило "свій до свого по своє"  :gigi:

Юльки і прихильники певної політсили - до юльків і прихильники певної політсили, розумні- до розумних :)
   
То у них діє правило "свій до свого по своє"  :gigi:

Юльки і прихильники певної політсили - до юльків і прихильники певної політсили, розумні- до розумних :)
Порохосвині- до порохосвиней. Але ж насрати де можна - то їхнє святе.
   
.

Останнє редагування: 24 серпня 2021 06:35:17 від тигрик паласатий
   
Re: За три дні - кілька областей.

Порохосвині- до порохосвиней. Але ж насрати де можна - то їхнє святе.

Так-так :) свінарчукє!!!!!!!

Крадуть, кажеш :) потрошку

То робив Гройсман :) а тепер хто? А шмигаль нащо?
   
Re: За три дні - кілька областей.

Об'їхали. Були чудові зустрічі. Колишні вояки, волонтери без регалій і сторінок у ФБ. Зустрілися з десятками людей. Навіть з тими, з якими були знайомі заочно. Згадували перші роки війни.

А тепер можете мені тут що завгодно розповідати, але якщо я раніше знала, що порох - огидна людина, то зараз ще раз скажу: настільки огидна, що не почула про нього жодного доброго слова. В першу чергу від тих, хто був на передовій. Я поставила пряме питання тим, хто раніше при згадці про нього лише кривився: " Скажіть, як? Чому йому співають дифірамби?" Відповідь банальна: "Гроші. Великі".

Додам. Вперше! Таки Зеленський запам'ятається хоч одним добрим, це точно: дороги. Можна досить швидко пересуватися багатьма колись жахливими дорогами. Завдяки цьому за три дні ми встигли дуже багато. Дні були настільки насиченими, що думки не дають заснути. Хоч втома, хоч досі, наче їду.
І ще одне. Україна- пречудова. В ній багато людей, які роблять все, щоб країна була ще кращою: вони розвивають бізнес, оживляючи креативні ідеї, вони прикрашають свої села, вони йдуть працювати у владу, аби принести користь. Ви не уявляєте, як багато їх! Так, порядних і чесних? Вони є!

Знов турівську богадельню санітари випустили погуляти у коридор  :weep:
Заберіть у поциєнтки інтернет, терміново. Бо осіннє загострення на підході  :(
   
Re: За три дні - кілька областей.

Ну якщо зеленоюлькину нечисть настільки плющить, що о другій ночі не має змоги стримувати в собі позиви і не накатати чергову брехню, то Порошенко дійсно великий український діяч!

Усіх з Днем Незалежності!
   
Re: За три дні - кілька областей.

порох - огидна людина
і тут висралась прихильники певної політсили
99   тигрик паласатий


Останнє редагування: 24 серпня 2021 07:54:05 від dacko2
   
Re: За три дні - кілька областей.

а кто оплачивал бал эту поездку?
   
Ого як у пороховдарених підгоріло!  (tu) Вони топтатимуться по тих, хто їх захищав з перших днів війни. Найтяжчих днів. І робитимуть це лише тому, що про їхнє ідолище сказали правду. ПЄСдюки не дарма їх назвали.
   
а кто оплачивал бал эту поездку?
Моллі, ти що? Якщо ти кудись їдеш, то тобі хтось має платити? Ти вважаєш, що я за власні кошти не можу собі дозволити їздити Україною і зустрічатися з дорогими мені людьми?
   
Ну якщо зеленоюлькину нечисть настільки плющить, що о другій ночі не має змоги стримувати в собі позиви і не накатати чергову брехню, то Порошенко дійсно великий український діяч!

Усіх з Днем Незалежності!
Ти, чмо бердянське, доведи хоч одну мою брехню. Я ж не вашої пєсдючої породи. Тим більше не твоєї, зрадницької. Розкажи, як ти різко перебігло у Петрів табір дуполизів? Ти думаєш, того ніхто не знає? Отож бо. Мовчало б краще.

Останнє редагування: 24 серпня 2021 08:24:45 від тигрик паласатий
   
Знов турівську богадельню санітари випустили погуляти у коридор  :weep:
Заберіть у поциєнтки інтернет, терміново. Бо осіннє загострення на підході  :(
Хто про що, а порохолизка Марта про своє, рідне. Псіхушка, коридор , загострення. Ви на порохолюбстві давно вже ку-ку. Знаємо.
   
і тут висралась прихильники певної політсили
99   тигрик паласатий
Яке ти глупеє. Я юльок споконвіку.))))
   
Re: За три дні - кілька областей.

Третий год бубочка президентом, а их до сих пор Пеця болит.

PS. Насчет денег правда. Вот фото - доказ



Останнє редагування: 24 серпня 2021 08:25:14 від hornet
   
Re: За три дні - кілька областей.

Я юльок споконвіку
ти дурепа з народження
вік не протягнеш
   
Re: За три дні - кілька областей.

Об'їхали. Були чудові зустрічі.
А шо це було, взагалі?
Хто "об'їхали", з якою метою, яка була ідея поїздки?
   
Re: За три дні - кілька областей.

Країні 30 років, а воно посеред ночі стікає отрутою.
   
Re: За три дні - кілька областей.

довели хоч одну мою брехню.

Брудна порожня срань пропонує ритися у наваленому нею лайні?
   
Країні 30 років, а воно посеред ночі стікає отрутою.
Коли я радію за нашу Україну, за наших людей,, це для тебе отрута? Ясно -  ти кацапський виродок.
   
Ну то завали свою брехливу пащу, перебіжчик.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія