Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Афганістан. Вивід військ США

Re: Афганістан. Вивід військ США

?s=21
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

Ну, якось так...
Ты опять, в этой ветке, палишься ...
Твой предыдущий ник tomcat, тоже амеров ненавидел...
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

Ми не знаємо, що б було, якби вони туди не зайшли.


Ну дещо знаємо.
Що 9/11 справа б не обмежилась.
Ось що було помилкою і створення проблеми собі з нічого, як на мене, так це наступне рішення Буша Молодшого окупувати Ірак.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

я думав хоч до вересня пободаються, але все значно швидше

до речі, у Вєтнамі проамериканські найманці в кінці війни, коли зрозуміли що їм світить, воювали досить героїчно. Навіть локальних поразок завдавали комуністам. Але сили були дуже не рівні після того як американці прийняли рішення

а тут видать тотальна підтримка талібів, за американцями нічого окрім грошей
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

Ты опять, в этой ветке, палишься ...
Твой предыдущий ник tomcat, тоже амеров ненавидел...

В мене не було жодного іншого ніку. І я просто нагадую історію. Як, як бачимо, американців нічому не вчить.

А нам пам'ять освіжити варто.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США
TC

я думав хоч до вересня пободаються, але все значно швидше

до речі, у Вєтнамі проамериканські найманці в кінці війни, коли зрозуміли що їм світить, воювали досить героїчно. Навіть локальних поразок завдавали комуністам. Але сили були дуже не рівні після того як американці прийняли рішення

а тут видать тотальна підтримка талібів, за американцями нічого окрім грошей

Кто бля?
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

Талібів 70 тис. А зсу з нацнвардією 400 000.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

Епічно.
Ми можемо тільки мріяти, щоб так повернути собі Крим, як  таліби віджали територію, яку 20 років "виховували" США.
Ну ты ж не ровняй страну с родоплеменным строем и на всю голову исламонутую, с секулярной Украиной. Там для молодого, неграмотного, безработного мужика нет никакого другого пути, чем пойти по стопам деда-прадеда, что всю жизнь шесть раз в день кланялся Аллаху и непрерывно воевал.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

Не удивительно шо от тебя несет дебилом. Только даун будет считать то, шо происходит - перемогой. Ну да поросятам не привыкать
Та ты же тут от счастья заходишься...
Вместе с кацапоботами...
"Надавали пиндосам..."
Какой же ты уипан...
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

я думав хоч до вересня пободаються, але все значно швидше

до речі, у Вєтнамі проамериканські найманці в кінці війни, коли зрозуміли що їм світить, воювали досить героїчно. Навіть локальних поразок завдавали комуністам. Але сили були дуже не рівні після того як американці прийняли рішення

а тут видать тотальна підтримка талібів, за американцями нічого окрім грошей
Таліби влаштували абсолютну війну, Клаузевітц та інші європейські теоретики війни 19 ст ставлять лайки.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США
TC

Талібів 70 тис. А зсу з нацнвардією 400 000.

Так из этих 400 000 меньше 10 000 реально готовы воевать.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

я думав хоч до вересня пободаються, але все значно швидше

А для чого? Доля "союзників США" в сирії чи Іраку - відома. Те, що Афган буде в руках талібану після завершення місії США - очевидно. Після виводу американських солдат запекло воювати з талібами - підписати собі смертний вирок. Здатися - є шанс вижити.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

Зато свыни, вроде тебя их любят. И их "шомпол" похоже так же. :gigi: Какая говорливая свыня. Выпала анальная пробка за семь лет молчания?
Засвербело в гузне у петушары и полезли "шомпола, страпоны, сосания и прочие развлечения кнурятника. :gigi:
Короче гуляй свыни в промежность, педрила. Ты скучени однообразен в своем пидарастическом пристрастии.
Що ти стрілки переводиш тупий вафєл я бачу ти життя свиней добре знаєш більш ні про що писати не здатен. Тебе пітара на свинарнику їпуть і годують? Ти повинен вимагати для себе європейських умов утримання.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

Кто бля?


що тебе дивує, маріонеточність південновєтнамськог о режиму чи те, що армію утримували і фінансували США?
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

Схоже, що Талібан візьме Кабул ще до кінця серпня — командування армії масово втікає з країни, таліби уже на 90% оточили столицю, осада розпочнеться зовсім скоро (а за чутками, уже сьогодні розпочалась і влада планує до ранку покинути Кабул).

Історія повчальна для України, тому і приділяю їй такуувагу — рано чи пізно ЄС та США кинуть Україну і сюди зайде РФ (думаю відразу після повноцінного запуску ПП-2), і питання лише в тому, чи зможемо ми чинити опір, чи наше командування також втече і рф візьме Україну як Крим в 2014 році, а те, що все це на нас чекає - уже просто факт і останні дії ЄС/США тому підтвердження...

До дебилов уже дошло, до порошков тоже дойдет)))
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

Та ты же тут от счастья заходишься...
Вместе с кацапоботами...
"Надавали пиндосам..."
Какой же ты уипан...
Мое счастье - в твоем воображении, долпоеп. Просто я не принадлежу к вашему свынячему воинству, шо в говне ищет шо съедобное. Вы уже и про минск рассказывали как про перемогу, и тут готовы облизать обосравшихся миротворцев, которые завтра вполне возможно точно так же, "в интересах Америки", сдадут нас кацапам с потрохами. А вы будете хлопать свынячымы ушами и недоумевать - каг же так? Шо ж воно такэ?
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

Ну за останній десяток років, США:

 - кинули Грузію, робили з неї "витрину", але дали кацапам остаточно  віджати  шматок Осетії й Абхазію,  домовившись з Рашею про "перезагрузку з кнопкою", коли вже кацапи майже підходили до Тбілісі.
 - кинули Лівію, де обіцяли неїпаццо демократію й ніштяки, але той генерал Хафтар, за підтримки кацапів (й вагнерівців в т.ч.) віджав собі більш ніж половину країни й від США  була глибока стурбованість.
 - кинули Сирію, де обіцяли демократичній опозиції усякі плюшки, але коли кацапи  з Асадом фуярили  мирних мешканців навіть хімічною зброєю, то була лише надглибока стурбованість.
 - кинули Україну, бо коли кацапи віджали Крим,  то  по факту були якісь смішні санкції й заходи, щоб кацапи не полізли до Києва, й в принципі все.
 - кинули Афган, де за 20 років сформувалось дофуя лояльного штатам населення, яке зараз вирізають таліби, що "якимось дивом" не лише вижили в печерах,  але й зберігли потужності, щоб за кілька місяців віджати собі усю територію.

Давайте вже чесно визнаємо, поки кацапи не спрямують  "ядрьон батон" на США, як це було за совдепії (а кацапи цього вже не зроблять,  бо усі заначки тримають в баксах), то від потужних США можна сподіватись лише на надглибоку стурбованість й на підтримку, в контексті щоб кацапи не захоплювали якісь ключові міста й столицю.

А якшо враховувати те, шо Європа з меркелями ще менше переймається нами, аніж США, то геополітичні перспективи для нас, як мінімум, не дуже позитивні.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

Так из этих 400 000 меньше 10 000 реально готовы воевать.

Несає і 10.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

До дебилов уже дошло, до порошков тоже дойдет))
Порошки дурнее дебилов. Не доходит пока.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США
TC

Схоже, що Талібан візьме Кабул ще до кінця серпня — командування армії масово втікає з країни, таліби уже на 90% оточили столицю, осада розпочнеться зовсім скоро (а за чутками, уже сьогодні розпочалась і влада планує до ранку покинути Кабул).

Історія повчальна для України, тому і приділяю їй такуувагу — рано чи пізно ЄС та США кинуть Україну і сюди зайде РФ (думаю відразу після повноцінного запуску ПП-2), і питання лише в тому, чи зможемо ми чинити опір, чи наше командування також втече і рф візьме Україну як Крим в 2014 році, а те, що все це на нас чекає - уже просто факт і останні дії ЄС/США тому підтвердження...

До дебилов уже дошло, до порошков тоже дойдет)))

Мы проиграем в открытой войне, но победим потом в партизанской.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

В мене не було жодного іншого ніку. І я просто нагадую історію. Як, як бачимо, американців нічому не вчить.

А нам пам'ять освіжити варто.
Та не писти...
Достаточно открыть посты кацапской шавки tomcat и сравнить с твоими...
Один и тот же стиль и та же антиамерская риторика...
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

Немного истории. Unbelievable :X Всех, стройными рядами в отставку. Сегодня.


Сегодняшнее заявление Байдена. Что-то я не пойму 300 000 армия за месяц была разбита?



Останнє редагування: 15 серпня 2021 00:41:31 від Valentyn
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

Мы проиграем в открытой войне, но победим потом в партизанской.


в какой?  :facepalm:

партізанський отряд "тєні" і досі ритуальні страти окупантів проводить у Донецьку?
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

но победим потом в партизанской.
це фуйня, партизанська війна лишилась у першій половині 20-го сторіччя.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

Мое счастье - в твоем воображении, долпоеп. Просто я не принадлежу к вашему свынячему воинству, шо в говне ищет шо съедобное. Вы уже и про минск рассказывали как про перемогу, и тут готовы облизать обосравшихся миротворцев, которые завтра вполне возможно точно так же, "в интересах Америки", сдадут нас кацапам с потрохами. А вы будете хлопать свынячымы ушами и недоумевать - каг же так? Шо ж воно такэ?
Бла-бла-бла...
Ни о чём...
Факт на лицо, что ты тут, со своими подельниками, вместе с кацеботами, фапаешь от счастья...
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

Мы проиграем в открытой войне, но победим потом в партизанской.


Зродились ми
Великої години

Слава нам
Честьмаєм
   
Re: Афганістан. Вивід військ США
TC

це фуйня, партизанська війна лишилась у першій половині 20-го сторіччя.

Та ти шо?
В Афганистане, Вьетнаме, Ираке.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

це фуйня, партизанська війна лишилась у першій половині 20-го сторіччя.
Ну не совсем таки. Просто для этого нужна страна с малопригодной для жизни местностью, малограмотное население, кторому уже совсем нечего терять и которому совершенно некуда удрать, плюс внешний спонсор, поставляющий оружие в достаточных количествах.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

Як і в Криму і на Донбасі. Укрвоєни переходитимуть на содєржаніє бюджетом рф цілими частинами.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

це фуйня, партизанська війна лишилась у першій половині 20-го сторіччя.


де лишилась?
он у Афганістані живе і перемагає

в Україні просто надто багато цивілізації для партизанської війни

це якщо тут розбомбити промисловість остаточно і влаштувати сомалі, то років через 20 може вирости покоління, готове партизанити
   
Re: Афганістан. Вивід військ США
TC

в какой?  :facepalm:

партізанський отряд "тєні" і досі ритуальні страти окупантів проводить у Донецьку?

Хто?
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

радянський союз їм нічого не зміг зробити а кацапи тим більше.  от будуть воювати в середній Азії і якщо вийде зроблять шаріат в кол. Рад. республіках
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

Та ти шо?
В Афганистане, Вьетнаме, Ираке.

тому що от:

плюс внешний спонсор, поставляющий оружие в достаточных количествах.

В Афгані трохи не так,  там США лоханулись як совдепія, тримались лише ключових міст,  а по факту  на території  чи не половина населення було під талібаном.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

Та не писти...
Достаточно открыть посты кацапской шавки tomcat и сравнить с твоими...
Один и тот же стиль и та же антиамерская риторика...

Ще раз. Я вперше зареєструвалася на ФУПі восени 2014 року. Що писала людина із схожим ніком не знаю і мені якось пофуй.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

Бла-бла-бла...
Ни о чём...
Факт на лицо, что ты тут, со своими подельниками, вместе с кацеботами, фапаешь от счастья...
Та ной, ради бога. Подельники, кацеботы... Если ты дебил, и для тебя любое слово против большого белого хозяина кажется кощунством, то кто тебе доктор?
От этого вашего массового холопства и происходят все беды страны, недолугие. B-)
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

де лишилась?
он у Афганістані живе і перемагає

в Україні просто надто багато цивілізації для партизанської війни

це якщо тут розбомбити промисловість остаточно і влаштувати сомалі, то років через 20 може вирости покоління, готове партизанити

Ні. Українці всіма правдами і неправдами прагнутимуть дременути в ойропу або стати москальнішими за москалів))))
Це д уже ми проходили.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

в какой?  :facepalm:

партізанський отряд "тєні" і досі ритуальні страти окупантів проводить у Донецьку?

Хто буде партизанити? Арештовані Петром "Равлики"? Азов, який зараз громить Зе? Донбас сидєльця Семенченко?
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

от будуть воювати в середній Азії і якщо вийде зроблять шаріат в кол. Рад. республіках
Талібан й до 2001 року рулив в Афгані  й кацапів не чіпав й  зараз чіпати не буде, щоб не накрився його трафік наркоти.
"Шаріат" там тільки для лоховського манюпаса, а так з кацапами вони вась-вась.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США

радянський союз їм нічого не зміг зробити а кацапи тим більше.  от будуть воювати в середній Азії і якщо вийде зроблять шаріат в кол. Рад. республіках
А кацапи впишутся і отримають своє ордло.
   
Re: Афганістан. Вивід військ США
TC

Хто буде партизанити? Арештовані Петром "Равлики"? Азов, який зараз громить Зе? Донбас сидєльця Семенченко?

Азовцы, Донбасцы и остальные.
Не военные и мусора, разумеется.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія