Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Всєм прівєт ви на каналі Сікхгєй Тєгновці!

Шановна адміністрація хворуму!

Як усі помітили, останнім часом юзер з номерами знову почав активно розкручувати свій кАНАЛ, створюючі теми на головній.  Дякую, звичайно, що ви переносите цей кал у вільне, але чи потрібна хвупу розкрутка каналу, де юзер називає президента Володимир Володимирович?

І ще, кажуть, що там де створюється така тема, можуть автоматом з'явитись фото схожі на оце



Може хуч на тридцяточку за нове відео з відосиком на головній? Он є ж вільне, фото / особистий архів. Чому б не відкрити тему там?

Дякую за увагу, тода раба.
   
Re: Всєм прівєт ви на каналі Сікхгєй Тєгновці!

Шановна адміністрація хворуму!

Як усі помітили, останнім часом юзер з номерами знову почав активно розкручувати свій кАНАЛ, створюючі теми на головній.  Дякую, звичайно, що ви переносите цей кал у вільне, але чи потрібна хвупу розкрутка каналу, де юзер називає президента Володимир Володимирович?

І ще, кажуть, що там де створюється така тема, можуть автоматом з'явитись фото схожі на оце

Показати зображення...
Може хуч на тридцяточку за нове відео з відосиком на головній? Он є ж вільне, фото / особистий архів. Чому б не відкрити тему там?

Дякую за увагу, тода раба.

Брехня)))
Всі нові відосикі на каналі,які стосуються тільки Сергія——той юзер сам розміщає у Вільне))
А от те що може бути цікаво ще комусь——то й на головній може з"явитися))——
Немає ж нового пункту правил?——" нові відео на Каналі Сергій Чернівці мусять розміщуватися виключно у Вільне"))
   
А от те що може бути цікаво ще комусь
І кому це цікаво, не підкажеш? Отой іпальник перекошений, Володимир Володимирович і ікра на батоні?
   
ви пане, не помітили, що юзер розміщує відео з свого каналу не тільки в своїх темах(як то тема про шубу). Пропоную після кожного розміщення відео банити юзера, поки не перерахує певну суму на відомий рахунок.
   
Re: Всєм прівєт ви на каналі Сікхгєй Тєгновці!

пс. Знаєш що таке "уставщіна"?
ппс. Ткнув доповід за спотворення ніка))
   
поки не перерахує певну суму на відомий рахунок.
Оце нафіг абсолютно. Те що він дає бабло - красавчєг. А те що засирає відосами - bells end
   
Re: Всєм прівєт ви на каналі Сікхгєй Тєгновці!

ви пане, не помітили, що юзер розміщує відео з свого каналу не тільки в своїх темах(як то тема про шубу). Пропоную після кожного розміщення відео банити юзера, поки не перерахує певну суму на відомий рахунок.

Ви мали на увазі——" кожного юзера, розмістившого відео в чужій темі"?))
   
Ви мали на увазі——" кожного юзера, розмістившого відео в чужій темі"?))
так, кожного юзера, який розмістив відео з твого каналу.   :)
   
Re: Всєм прівєт ви на каналі Сікхгєй Тєгновці!

так, кожного юзера, який розмістив відео з твого каналу.   :)

Дискримінація виходить))
   
Дискримінація виходить))

Сергію, я все розумію, але ОТАКЕ - це ти вже навіть себе перевершив. https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130172.0 але ти ж не зрозумієш всеодно.
   
Он є ж вільне, фото / особистий архів. Чому б не відкрити тему там?
підтримую, та  практично повністю топік старт
   
пс. Знаєш що таке "уставщіна"?
ппс. Ткнув доповід за спотворення ніка))
вчись у Бандер1вця, дідовщіна, хобааа
упс


я тобі твоє їбало розібю в кров ? так шо ти свою фотографію хіба на цвинтарі побачиш ? москаль ти обісраний. стукач гівно ти підкацапник сраний.
   
як то тема про шубу
Це взагалі жесть. Я розумію пан Гаррі б знґв відос, він відомий кулінар. А тут гастер з брудними пагністями розказує як треба готувати шубу.

Чи може шановна адміністрація вважає що це контент кошерний і сприяє індексації хворуму і рекламі?
   
Re: Всєм прівєт ви на каналі Сікхгєй Тєгновці!

І кому це цікаво, не підкажеш? Отой іпальник перекошений, Володимир Володимирович і ікра на батоні?

Я отримував і продовжую отримувати в приватні повідомлення підтримку від деяких дописувачів)))
Цей форум поки що не приватизований альянсом))—— і таким чином тут мають можливість відписувати всі законослухняні громадяни Украіни))
Мені теж не подобаються деякі форумчани——тому я й не читаю іхніх гілок, і не дописую в іх темах наприклад))
Нормальне толерантне відношення до всіх))( ну за винятком звичайно сам знаєш кого))
   
Я отримував і продовжую отримувати в приватні повідомлення підтримку від деяких дописувачів
Від деякої дописувачки, я в курсі.

А усім іншим - це не цікаво і навіть бридко.

Цей форум поки що не приватизований альянсом))
Нема ніякого альянсу. Є bells end який тулить свій перекошений іпальник на головну політичного форума під час війни.
   
Re: Всєм прівєт ви на каналі Сікхгєй Тєгновці!

Це взагалі жесть. Я розумію пан Гаррі б знґв відос, він відомий кулінар. А тут гастер з брудними пагністями розказує як треба готувати шубу.

Чи може шановна адміністрація вважає що це контент кошерний і сприяє індексації хворуму і рекламі?

Уважно передивився ролик про шубу.
Ти ж саме цей маєш на увазі?( бо є ще один подібний)))
Не помітив ніяких порушень правил форуму((( ( ну хіба що кацапською він знятий——але це поки що не порушення)

   
Re: Всєм прівєт ви на каналі Сікхгєй Тєгновці!

Від деякої дописувачки, я в курсі.

А усім іншим - це не цікаво і навіть бридко.

Нема ніякого альянсу. Є bells end який тулить свій перекошений іпальник на головну політичного форума під час війни.

Ти здивуєшся але таких дописувачок там було декілька))
Та й дописувачі теж писали——пропонували "підтримку" в боротьбі))
   
Ти здивуєшся але таких дописувачок там було декілька))
Ага, дві. Я знаю їх обох. Це їх особистий смак. Твоєму каналу на головній - не місце.
   
Re: Всєм прівєт ви на каналі Сікхгєй Тєгновці!

Від деякої дописувачки, я в курсі.

А усім іншим - це не цікаво і навіть бридко.

Нема ніякого альянсу. Є bells end який тулить свій перекошений іпальник на головну політичного форума під час війни.


І про "тулить відосики на головну під час війни"—— це Брехня)))
Більшість відосиків від початку війни були свідомо розміщені одразу у Вільне.
На головну "тулиться"  тільки те що на мій погляд буде цікаве не тільки мені або альянсу))
( наприклад Новорічне Поздоровлення—— звичайна довоєнна практика)
   
Re: Всєм прівєт ви на каналі Сікхгєй Тєгновці!

Ага, дві. Я знаю їх обох. Це їх особистий смак. Твоєму каналу на головній - не місце.

Там було в рази більше))
А твоє відношення до мене або до мого каналу——всім відоме, але для мене—монопісуальне.( так здається пишется?))
пс. Зроби собі "борд" на двачі——і рознось свою думку в масси))
   
На головну "тулиться"  тільки те що на мій погляд буде цікаве не тільки мені або альянсу))
Ага, твоя тема про йолку набрала аж нуль каментів і провисіла на головній дві доби. Оце все що треба знати про рівень контенту.

Пруф https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130099.0

Якщо я відкрию тему як миють бомжа - гарантія буде більш популярна. Але я цього не зроблю, бо інформаційна гігієна.
   
Re: Всєм прівєт ви на каналі Сікхгєй Тєгновці!

Ага, твоя тема про йолку набрала аж нуль каментів і провисіла на головній дві доби. Оце все що треба знати про рівень контенту.

Якщо я відкрию тему як миють бомжа - гарантія буде більш популярна. Але я цього не зроблю, бо інформаційна гігієна.

Бачиш——
В мене контент——ялинка, НР, шоппінг))
А втебе і тут бруд якийсь((
   
Бачиш——
В мене контент——ялинка, НР, шоппінг))
А втебе і тут бруд якийсь((
Це не контент для політичного форуму України. Ще раз кажу - є вільне і фотоархів. Отам свій bells end і демонструй.
   
Якщо я відкрию тему як миють бомжа - гарантія буде більш популярна. Але я цього не зроблю, бо інформаційна гігієна.
сууукааа,  Хома,  порівняння - залік 12 балів
   
Бачиш——
В мене контент——ялинка, НР, шоппінг))
А втебе і тут бруд якийсь((
ти справді думаєш дурень mode On і плюс твій "контент" для ФУПу додасть переглядів та коментів?
 :facepalm1:


 
 
   
Re: Всєм прівєт ви на каналі Сікхгєй Тєгновці!

ти справді думаєш дурень mode On і плюс твій "контент" для ФУПу додасть переглядів та коментів?
 :facepalm1:
Це як в анекдоті де трибуни кричать тридварас а він кланяється і кланяється.

А потім шановна адміністрація буде писати про булінг і травлю юзера.
   
Re: Всєм прівєт ви на каналі Сікхгєй Тєгновці!


І про "тулить відосики на головну під час війни"—— це Брехня)))
Більшість відосиків від початку війни були свідомо розміщені одразу у Вільне.
На головну "тулиться"  тільки те що на мій погляд буде цікаве не тільки мені або альянсу))
( наприклад Новорічне Поздоровлення—— звичайна довоєнна практика)

ну ти і "свиздиш", дісно МММщик

який в тебе погляд - тобі говорять "Сергій, не бери каку в писок", а ти ВСІМ відповідаш- не подобається не читайте, я вас вєртєл....
і як з тобою далі про щось говорити ??? потім ти пишеш, про якийсь "твій погляд"

і знову, бажанні відкрити двері головою - наприклад Новорічне Поздоровлення—— звичайна довоєнна практика

а в нас зараз що ? яке свято ? триста лєт рузкай балалайкє !?!?!?

ше раз попробую тобі пояснити, ти десь на "другій" планеті - в нас війна і твої кривляння не по адресі


ПС. ти колись "хвалився" що будеш на мусорці каців "ганяти" - зараз поки що ти тим тут "займаєшся", як завджи "перепутав" адресу....


   
А потім шановна адміністрація буде писати про булінг і травлю юзера.
тіко без отих картинок. Ну бля це ж піздєц ницо, гірше контенту, тойво "тоГтік нєсу"

   
хочА...  тоГтік - лєгєнда  :K



Останнє редагування: 3 січня 2023 21:39:50 від ElGuider
   
Re: Всєм прівєт ви на каналі Сікхгєй Тєгновці!

Це не контент для політичного форуму України.
а завалені матюччям гілки
про облізлого коростяного кота, собачячю будку,
перегорівші у веранді лампочки,
подерті бур"янами очі, лежанку з плитою...
то для якого форуму контент?
чи альяну можна, своє не смердить?

Ще раз кажу - є вільне і фотоархів. Отам свій bells end і демонструй.
це і любимого Турча стосується чи тільки неугодного Сергія?
   
Як там дикарка з наприсканими  урадами?
   
а завалені матюччям гілки
про облізлого коростяного кота, собачячю будку,
перегорівші у веранді лампочки,
подерті бур"янами очі, лежанку з плитою...
то для якого форуму контент?
чи альяну можна, своє не смердить?

це і любимого Турча стосується чи тільки неугодного Сергія?

Любіш шарамиг, проказніца? Грязная любофь ваша тхне помиями.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія