Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Без білої зарплати вже не так просто відкрити депо 150 тис+

Сьогодні завернули з укрексінбанку бо сказав що не працюю і живу на заощадження від спадку. Причому злі тьотки, наче в податкову прийшов ... Каже а де доказ? Кажу:ось минулий депо кінчився в іншому банку, гроші з нього. Ніфуя ідіть в податкову, можно взяти довідку за всі спадки з 2003 року 8-:



Кажу: живу на 2000 грн і оселі нема. А вона каже -зараз 3200 мінімалка і тиче мені в штамп реєстрації і питає -а це шо, ваше ж житло?
   
Євросовок ...таке враження
   
Сьогодні завернули з укрексінбанку бо сказав що не працюю і живу на заощадження від спадку. Причому злі тьотки, наче в податкову прийшов ... Каже а де доказ? Кажу:ось минулий депо кінчився в іншому банку, гроші з нього. Ніфуя ідіть в податкову, можно взяти довідку за всі спадки з 2003 року 8-:



Кажу: живу на 2000 грн і оселі нема. А вона каже -зараз 3200 мінімалка і тиче мені в штамп реєстрації і питає -а це шо, ваше ж житло?

скажіть їй, що її надурили і мінімалка зараз 4173.00
   
І вони ще дивуються, що люди гроші на депозити не несуть.
   
кто-то еще несёт деньги в банки?
гвозди бы делать из этих людей :laugh:
   
Та просто я в шоці, це ж прийде час і всі банки будуть вернути носа від добродіїв з мішком грошей... Зате з пенсами сюсюкаються, які приносять пару тисяч гробових.
   
Та просто я в шоці, це ж прийде час і всі банки будуть вернути носа від добродіїв з мішком грошей... Зате з пенсами сюсюкаються, які приносять пару тисяч гробових.
так десяток пенсів по 2 тис набагато краще для банку ніж один з 20 тис)))
   
так десяток пенсів по 2 тис набагато краще для банку ніж один з 200 тис)))
чим?
   
чим?
різниця у відтоку в 20 тис і в 2 тис за раз
   
Інколи здається, що ТС просто тролить.  :)
   
Євросовок ...таке враження

Це Европа, звикай.
Тепер свій чорний нал ще спробуй легалізувати....
   
Інколи здається, що ТС просто дрочить.  :)

 :super:
   
Був пару днів тому в банку. Каси. Заходить якійсь чоловік бомжацького вигляду,у бушлаті і  штанах,це все вже давно потрібно випрати. Несе два чорних пакета та велику сумку з яких вивалюється якесь.гівно. Дає касиру якійсь папір і вона здивовано  відповідає : "А де я вам зараз знайду стильки грошей?"  :lol:
   
Був пару днів тому в банку. Каси. Заходить якійсь чоловік бомжацького вигляду,у бушлаті і  штанах,це все вже давно потрібно випрати. Несе два чорних пакета та велику сумку з яких вивалюється якесь.гівно. Дає касиру якійсь папір і вона здивовано  відповідає : "А де я вам зараз знайду стильки грошей?"  :lol:

То Делит депозит снимал :lol:
   
Сьогодні завернули з укрексінбанку
Через веббанкінг відкривай
   
відкрий через приват24
   
Деліт, я так розумію, дівчина від тебе збігла назавжди до Польщі?
   
Деліт, я так розумію, дівчина від тебе збігла назавжди до Польщі?

Вона вийшла заміж і поселилася поверхом вище :lol:
   
кто-то еще несёт деньги в банки?
гвозди бы делать из этих людей :laugh:

а куди нести?
   
Вона вийшла заміж і поселилася поверхом вище :lol:

і шо, тепер койкою рипить а деліт слухає?  :S
   
і шо, тепер койкою рипить а деліт слухає?  :S

Так він тепер скаженіє

https://forum.pravda.com.ua/?topic=976213.0

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=979397.0

Останнє редагування: 31 січня 2019 21:35:01 від adviser
   
Сьогодні завернули з укрексінбанку бо сказав що не працюю і живу на заощадження від спадку. Причому злі тьотки, наче в податкову прийшов ... Каже а де доказ? Кажу:ось минулий депо кінчився в іншому банку, гроші з нього. Ніфуя ідіть в податкову, можно взяти довідку за всі спадки з 2003 року 8-:



Кажу: живу на 2000 грн і оселі нема. А вона каже -зараз 3200 мінімалка і тиче мені в штамп реєстрації і питає -а це шо, ваше ж житло?
(tu)

с другого банка то не те.
не канает им.
и они вычисляют суммарно, старый депо + новый.
та пес з ними
   
Да, теперь черный нал надо отмывать.
Через фиктивную продажу недвижимости например.
   
Кажу: живу на 2000 грн і оселі нема. А вона каже -зараз 3200 мінімалка і тиче мені в штамп реєстрації і питає -а це шо, ваше ж житло?

Сказав би, що жити там не можеш, бо сусіди галасливі і спати не дають!  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія