Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Петро найкращий !

Re: Петро найкращий !

та пох. тобі шашечки чи їхати?
гоовне результат -
щоб від"єбалися від набу - хороше воно чи погане - але воно перше і значно чистіше за інших.
і щоб зробили антикор.суд.

їхати можна роками, це втрачений час - заради чого ? шоб хтось собі там знов перевзувся у повітрі ?

 ми їхали з 91 року по 2004, ме-е-е-едлєнно . потім з 2004 до 2010

два покоління уже їдем, а віз і далі там, і ше пробують трохи назад цафнути
   
Re: Петро найкращий !
Svitlana Bykova

:( Свет, сколько ещё будет продолжацца на фупе эта тупая вакханалия зрадойобов? Шо ни чих, чи пук, хуйяк и тема сразу...
Ну бля..на главной, глянул с утра...это же стыд и позззоррр... :facepalm:
це народ україни. Шопоробиш
не той народ дістався фупу :gigi:
   
Re: Петро найкращий !

на армію бабло  знаходить   -це при тому , що війна (зарплати зовсім не такі  -як раніше)
дороги робляться скрізь -- теж грошей багато йде
нових контор створили х.з. скільки (набу ,поліція й т.д.) - теж бабло
банкам дає мільярди для підтримки
субсидії пролетаріату
зарплати\пенсії підняв
-----------------------------------
от прикиньте -які видатки..
але ж він викручується якось (tu)
а ще ж собі треба намутити
   
Re: Петро найкращий !

це народ україни. Шопоробиш
не той народ дістався фупу :gigi:
особєнно кондомові западєнци не дають жить
   
Re: Петро найкращий !

Наш Педро всіх переграв  (tu)
   
Re: Петро найкращий !

це народ україни. Шопоробиш
не той народ дістався фупу :gigi:
ну надо ж тогда его как-то хоть чуток ..но успокаивать..ну там банчиком на пол суток...  :weep: ну сгорят же ж прямо возле компов и смартфонов..
   
Re: Петро найкращий !

:( Свет, сколько ещё будет продолжацца на фупе эта тупая вакханалия зрадойобов? Шо ни чих, чи пук, хуйяк и тема сразу...
Ну бля..на главной, глянул с утра...это же стыд и позззоррр... :facepalm:

Ты сука деньги отдай за проигранное пари. Зажал 5000 долларов как последний сквалыга. Потом тявкай тут
   
Re: Петро найкращий !

Наш Педро всіх переграв  (tu)
ово-хряк напевно радіє,скоро буде з ким поспілкуватися вживу
   
Re: Петро найкращий !

Щас снимут Соболева, назначат своего. Выберут аудитора от комитета (своего), КМ (своего), АП (своего). Снимут Сытника и вуаля. Как котят))
   
Re: Петро найкращий !

Наш Педро всіх переграв  (tu)
Не тарапися. Сегодня Петринеску позвонит Медведчук и луц сразу заблокирует все выходы на крыши :D
   
Re: Петро найкращий !

для чого ці пручання ? рік мусолити тему про суди, впарювати якісь палати, шоб потім перевзутись після вздрючки і сказати -Я ВИМАГАЮ НЕГАЙНО !

відкрито вважає свій народ дебілами

В том, чтобы считать свой народ дебилами нет ничего плохого, т. к. большинство всегда дебилы. Просто практически все 25 лет власть доила дебилов в своих интересах, вместо того, чтобы доить их в интересах государства и интересах самих дебилов, как это принято в развитых обществах. Вот и Петя не собирается ничего менять. Потому нужны Сааки и тому подобные. Не понятно, что они наворотят, но кубло разворошат точно...
   
Re: Петро найкращий !

Ты сука деньги отдай за проигранное пари. Зажал 5000 долларов как последний сквалыга. Потом тявкай тут

А що за історія ? Бо він зі мною на сотку баксів хотів спорити. НА СТО ТИСЯЧ .
   
Re: Петро найкращий !

у мене зранку на його заяви про "негайно дайте антикор.суд, а набу не трожте!!" - після ТАКОГО страпону в усі отвори з боку любих партньорів з єс і штатів - була лише єдина реакція:

"ах ти ж сучєчка..."

Это тот редкий случай,
где я согласен с тобой  (tu)  [ua]
   
Re: Петро найкращий !

   
Re: Петро найкращий !

Re: Петро найкращий !

А що за історія ? Бо він зі мною на сотку баксів хотів спорити. НА СТО ТИСЯЧ .
Он и на миллион может. Все равно не отдает. Продул пари публично, со всеми доказами и бесстыдно слился. Очнь низкое поведение.
И сейчас из-за угла ябедничает как мальчиш плохишь
   
Re: Петро найкращий !

Щас снимут Соболева, назначат своего. Выберут аудитора от комитета (своего), КМ (своего), АП (своего). Снимут Сытника и вуаля. Как котят))
Он или страну реформирует или запад сделает с Украины тошо сделали с Югославии, разложить на пару тройку частей, а пороха с командой в гаагу отправят. Игра давно вышла на серьёзный уровень, и наши местные колхозники зря надеяться что их оставят в покое
   
Re: Петро найкращий !

Щас снимут Соболева, назначат своего. Выберут аудитора от комитета (своего), КМ (своего), АП (своего). Снимут Сытника и вуаля. Как котят))


та ті піндуси тупі... а розвести лохів на бобло то свята справа
   
Re: Петро найкращий !

Это тот редкий случай,
где я согласен с тобой  (tu)  [ua]

Ага, поцелуйся ещо :D
   
Re: Петро найкращий !

ні таємно, але якщо почитати цю гілочку, то хіба він не правий
от тільки ФУП це ще не народ

Та ті, що на ФУПі, ще й більшість хоч логично вміє мислити. А те що народ дебелезний, то кожен день маю приклади.

Вчора вранці, прийшла у офіс, не працює жоден телефон відомої фірми Велтонтелеком.
Побігла у сусідній офіс. Там телефон працював і я зателефонувала у колцентр з заявкою про негаразди. Сказали, що розберуться. Хвилин через 15 все запрацювало.
Вже наприкінці робочого дня телефонує, мабуть, якийсь мастер чи технічний робітник з питанням: "У вас працює телефон? Все лади?" Ну, я звичайно сказала, що все добре, дякуємо за швидке вмикання, лише запитала, а у чому ж була причина, бо ввечері усі телефони працювали, а вранці жоден не працює? Так от відповідь мене просто вразила!!! А відповів він мені так: "Ну, ви ж знаєте у який країні ми живемо"

Люди, що це? Ви подуріли чи що? Кожен повинен займатися своєю справою. До чого тут країна, якщо трапилась якась технічна проблема або персонал кривожопий?
   
Re: Петро найкращий !

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1611462295608923&set=a.698355223586306.1073741829.100002355059247&type=3

Барна гонить, як він собi ту допомогу у боротьбi з корупцією уявляє? Дайте бабла? А хуху не хохо?
   
Re: Петро найкращий !

Та ті, що на ФУПі, ще й більшість хоч логично вміє мислити. А те що народ дебелезний, то кожен день маю приклади.

Вчора вранці, прийшла у офіс, не працює жоден телефон відомої фірми Велтонтелеком.
Побігла у сусідній офіс. Там телефон працював і я зателефонувала у колцентр з заявкою про негаразди. Сказали, що розберуться. Хвилин через 15 все запрацювало.
Вже наприкінці робочого дня телефонує, мабуть, якийсь мастер чи технічний робітник з питанням: "У вас працює телефон? Все лади?" Ну, я звичайно сказала, що все добре, дякуємо за швидке вмикання, лише запитала, а у чому ж була причина, бо ввечері усі телефони працювали, а вранці жоден не працює? Так от відповідь мене просто вразила!!! А відповів він мені так: "Ну, ви ж знаєте у який країні ми живемо"

Люди, що це? Ви подуріли чи що? Кожен повинен займатися своєю справою. До чого тут країна, якщо трапилась якась технічна проблема або персонал кривожопий?

А може до них "маски-шоу" приїзджали, що він тобі мав сказати?
   
Re: Петро найкращий !


Люди, що це? Ви подуріли чи що? Кожен повинен займатися своєю справою. До чого тут країна, якщо трапилась якась технічна проблема або персонал кривожопий?

Ну ты интересная! Пока у власти Петринеску и Луц, все будет кривожопо. Ты шо, не видишь связи?
   
Re: Петро найкращий !

забавно читать эротические фантазии местного паноптикума :) ещё раз убеждаюсь, что ФУП - это диагноз :)
   
Re: Петро найкращий !

Люди, що це? Ви подуріли чи що? Кожен повинен займатися своєю справою. До чого тут країна, якщо трапилась якась технічна проблема або персонал кривожопий?

От і пітро повинен займатись своєю справою - торгувати цукерками на базарі. Разом із заочніком.
   
Re: Петро найкращий !

Слав тебе ночью не звонили с вашингтона
я точно уже знаю

   :D
   
Re: Петро найкращий !

Барна гонить, як він собi ту допомогу у боротьбi з корупцією уявляє? Дайте бабла? А хуху не хохо?
==========================
Барна конченый п...дор! Там все пробки у дурака перегорели!
   
Re: Петро найкращий !

очень показательная тема, вот просто начиная с первой страницы, читаю и почти в каждом посте вижу диагноз:
"...перевзуватись в повітрі..."
"...потекло в штанях..."
"...після ТАКОГО страпону в усі отвори..."
"...коли є страпон і "пєтя, ти реальн охуїв..."
"...вночi висікли..."
"...п***а он выгреб на всю катушку..."
"...можна притиснути, і пинками знову загнати у бік правильного шляху..."
"...владу треба писдити..."

скажите, пожалуйста, где тут на ФУПе кнопочка "вызвать санитаров"? :)
   
Re: Петро найкращий !

є й позитивнаа новина - навіть дві

1. таки за нас міцно взялися, і не дають спуску. Це дуже добре.
2. президент наш має трохи клепки і головне - досі договороздатний. Тобто коли є страпон і "пєтя, ти реальн охуїв" - він погоджується це виправити. Це вам не тупий предмет. І це теж дуже добра новина
:facepalm1:
   
Re: Петро найкращий !

Гипа думаю ти писдиш
Бо ти сциш спорити більше ніж на 10 гриань
   
Re: Петро найкращий !

очень показательная тема, вот просто начиная с первой страницы, читаю и почти в каждом посте вижу диагноз:
"...перевзуватись в повітрі..."
"...потекло в штанях..."
"...після ТАКОГО страпону в усі отвори..."
"...коли є страпон і "пєтя, ти реальн охуїв..."
"...вночi висікли..."
"...п***а он выгреб на всю катушку..."
"...можна притиснути, і пинками знову загнати у бік правильного шляху..."
"...владу треба писдити..."

скажите, пожалуйста, где тут на ФУПе кнопочка "вызвать санитаров"? :)

Теперь ты,  как честный фраер с заявкой на адекватность, должен высунуть свою тезу по этим событиям.
После такой огульной предъявы это уже маст.
   
Re: Петро найкращий !

Теперь ты,  как честный фраер с заявкой на адекватность, должен высунуть свою тезу по этим событиям.
После такой огульной предъявы это уже маст.

підтримую
   
Re: Петро найкращий !

Гипа думаю ти писдиш
Бо ти сциш спорити більше ніж на 10 гриань
Блябудузупдаю. Спроси у Быковой, она следила за базаром.
   
Re: Петро найкращий !

о, палата возбудилась :) а если я не отзовусь - напишете в спортлото? :)
   
Re: Петро найкращий !
Svitlana Bykova

підтримую
+1 :super:  :dirol:
   
Re: Петро найкращий !
Svitlana Bykova

о, палата возбудилась :) а если я не отзовусь - напишете в спортлото? :)
для чого? просто викреслимо тебе.
   
Re: Петро найкращий !

Теперь ты,  как честный фраер с заявкой на адекватность, должен высунуть свою тезу по этим событиям.
После такой огульной предъявы это уже маст.

+1
   
Re: Петро найкращий !

о, палата возбудилась :) а если я не отзовусь - напишете в спортлото? :)

Не. Твоя карьера на ФУПе закончитсч так и не начавшись.
Знаешь скока тут таких главврачей было :lol:
ФУП это гораздо тоньше чем видно на поверхности.
   
Re: Петро найкращий !
Svitlana Bykova

Не. Твоя карьера на ФУПе закончитсч так и не начавшись.
Знаешь скока тут таких главврачей было :lol:
ФУП это гораздо тоньше чем видно на поверхности.
(офф) гіпа, від"єбися від лисогорця. У нас нові модери - прийдуть і хлопнуть за фейкові наїзди і наклепи, і питати не будуть хто ти й що ти. За 10 днів повернешся і будеш пояснювати, що ти взагалі просто глузував та тролив у своєму стилі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія