Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трамп - націоналіст?

Трамп - націоналіст?

Чи ні?
   
Re: Трамп - націоналіст?

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп під час мітингу в Техасі на підтримку кандидата до сенату від Республіканської партії Теда Круза заявив, що є націоналістом.

“Під проводом республіканців Америка знову стала вигравати, Америку знову почали поважати. Це тому, що Америка для нас — понад усе, ми ставимо її на перше місце… Є таке “застаріле” слово. Нас відучують його використовувати. Це слово — “націоналіст”. Знаєте, хто я? Я — націоналіст!” — запевнив Трамп.
   
Re: Трамп - націоналіст?

Американський лідер також заявив, що Демократична партія хоче відновити правління “корумпованих, жадібних до влади глобалістів”.

?t=0
   
Re: Трамп - націоналіст?

Чи ні?
Да. Только не в том смысле, что вкладываете в это слово вы.
   
Re: Трамп - націоналіст?

Да. Только не в том смысле, что вкладываете в это слово вы.

татишо!!!  ;o
ти ліпше за мене знаєш який я "вкладиваю смисл"?
нуну  B-)

Останнє редагування: 23 жовтня 2018 15:25:59 від livandovy4
   
Re: Трамп - націоналіст?

Да. Только не в том смысле, что вкладываете в это слово вы.
татишо
   
Re: Трамп - націоналіст?

Всі німці від народження-націоналісти.
   
Re: Трамп - націоналіст?


   
Re: Трамп - націоналіст?

татишо!!!  ;o
ти ліпше за мене знаєш який я "вкладиваю смисл"?
нуну  B-)
А ты не из "свободы"? Если из нее, то шо там знать. :laugh:  У вас национализм такой же как у кацапов, хуту и тутси.  У Трампа - национализм Политической нации, а не этинический, как у вас. Хуле там мудреного.
   
Re: Трамп - націоналіст?

А ты не из "свободы"? Если из нее, то шо там знать. :laugh:  У вас национализм такой же как у кацапов, хуту и тутси.  У Трампа - национализм Политической нации, а не этинический, как у вас. Хуле там мудреного.

бабушкам під під*їздом будеш такі байки розказувати! :K
як ото юльки вміють...
   
Re: Трамп - націоналіст?

бабушкам під під*їздом будеш такі байки розказувати! :K
як ото юльки вміють...

як левандовка?
   
Re: Трамп - націоналіст?

як левандовка?

Лєвандовка? "Стоїть, синку! Дай Бог шоб у тебе так стояв"(с)
   
Re: Трамп - націоналіст?

бабушкам під під*їздом будеш такі байки розказувати! :K
як ото юльки вміють...
Понятно. ответить нечем. Ото и весь ваш "национализм". Народ оценил его так, шо вы и в Раду не попали. Меряйте процент левандовской крови у украинцев и вам воздастся. :lol:
   
Re: Трамп - націоналіст?

Лєвандовка? "Стоїть, синку! Дай Бог шоб у тебе так стояв"(с)

центр так само стоїть
   
Re: Трамп - націоналіст?

Понятно. ответить нечем. Ото и весь ваш "национализм". Народ оценил его так, шо вы и в Раду не попали. Меряйте процент левандовской крови у украинцев и вам воздастся. :lol:

   
Re: Трамп - націоналіст?

Понятно. ответить нечем. Ото и весь ваш "национализм". Народ оценил его так, шо вы и в Раду не попали. Меряйте процент левандовской крови у украинцев и вам воздастся. :lol:


я добре знаю хто скомуніздривздемократив 0,25% голосів на минули виборах! і ти то знаєш...
І вони знають шо ми знаєм!
   
Re: Трамп - націоналіст?

https://www.youtube.com/watch?v=uDX71AM6qQw

чувак! це відео навіть на близько не висвітлює того наскільки ми дикі!
Начувайтесь...Ми вже близько!  :K
   
Re: Трамп - націоналіст?

готовий поспорити на 100 гривень, шо ше до виборів Президента петро порошенко також скаже шо він націоналіст
Трампу - можна а пєця шо - гірший?  :gigi:
   
Re: Трамп - націоналіст?

пєдроти ви де?
нікому не тре 100 грн нахаляву?

якшо мало то можу збільшити цифру на один нолик  ;)
   
Re: Трамп - націоналіст?

А ты не из "свободы"? Если из нее, то шо там знать. :laugh:  У вас национализм такой же как у кацапов, хуту и тутси.  У Трампа - национализм Политической нации, а не этинический, как у вас. Хуле там мудреного.
ти то в очі сьогоднішнім сімям емігрантів,де їх рідних виселяють і не пускають скажи в америці і дістанеш по пиці.не як юльок асмодей,а як ку-ку.......додік себе і марсіанином назве,якщо то потрібно буде для тримання при собі  його деплорабл. Ну а ржання тих точно відповідає ржанню вати на валдаї коли хуйло в рай готується з ними.два "націоналісти(вова теж то казав)" з подібними маразмами і оточенням лизоблюдів.Коїнседе нс? не думаю. :D
   
Re: Трамп - націоналіст?

готовий поспорити на 100 гривень, шо ше до виборів Президента петро порошенко також скаже шо він націоналіст
Трампу - можна а пєця шо - гірший?  :gigi:
Пэця скажет. И вы как зайчики ао втором туре будете голосовать за него. Он же вкрайинэць. :gigi:
   
Re: Трамп - націоналіст?

ти то в очі сьогоднішнім сімям емігрантів,де їх рідних виселяють і не пускають скажи в америці і дістанеш по пиці.не як юльок асмодей,а як ку-ку.......додік себе і марсіанином назве,якщо то потрібно буде для тримання при собі  його деплорабл. Ну а ржання тих точно відповідає ржанню вати на валдаї коли хуйло в рай готується з ними.два "націоналісти(вова теж то казав)" з подібними маразмами і оточенням лизоблюдів.Коїнседе нс? не думаю. :D
Ты мне пишешь? Я б тебя послал нафуй, но поскольку ты на СУПе, то уже считай там.  :laugh:
   
Re: Трамп - націоналіст?

готовий поспорити на 100 гривень, шо ше до виборів Президента петро порошенко також скаже шо він націоналіст
запросто
давно очевидно, що це опудало вважає українців за ідіотів, від яких сьогодні можна вимагати вибачатися перед євреями, обзивати їх "цинічними бандерами-бандитами", а назавтра одягти вишиванку, підписати прохання про томос, і оголосити себе українським націоналістом
   
Re: Трамп - націоналіст?

запросто
давно очевидно, що це опудало вважає українців за ідіотів, від яких сьогодні можна вимагати вибачатися перед євреями, обзивати їх "цинічними бандерами-бандитами", а назавтра одягти вишиванку, підписати прохання про томос, і оголосити себе українським націоналістом
Та то еще пол беды. Он своими "мовой и верой" вполне комфортно расположился на традиционном поле националистов. Можно подумать всякие бабки и дедки так уж в этих тонкостях разбираются.
   
Re: Трамп - націоналіст?

Наполовину німець, наполовину шотландець
   
Re: Трамп - націоналіст?

Пэця скажет. И вы как зайчики ао втором туре будете голосовать за него. Он же вкрайинэць. :gigi:

а ґройсмани будуть підтакувати

   
Re: Трамп - націоналіст?

а ґройсмани будуть підтакувати

Показати зображення...
Ну Гройсману сам Бог велел. Его молитвы в синагоге не остались без ответа. Бог послал пост премьера.  :lol:
   
Re: Трамп - націоналіст?

Наполовину німець, наполовину шотландець
А в США считают, что американец.
   
Re: Трамп - націоналіст?

А в США считают, что американец.

так у нас також всі українці! згідно закону - всі... навіть ґройсман...
пєдроти недавно зі скрипом визнали шо пєця - патріот. Лишилось ше трошки  - пересилити себе і визнати його націоналістом (і себе також  X( )

А тоді почнеться те, про що я попереджав вас всіх півтора роки тому: "нацианалізм - паслєднєє прібєжищє нєгадяєв"(с)
Всі закони для "закручування гайок" вже прийняті... а виконання "нацианалізьма" порохом&ґройсманом ви відчуєте на власній шкірі. І за своєї безпосередньої участі також...  :(
   
Re: Трамп - націоналіст?

так у нас також всі українці! згідно закону - всі... навіть ґройсман...
пєдроти недавно зі скрипом визнали шо пєця - патріот. Лишилось ше трошки  - пересилити себе і визнати його націоналістом (і себе також  X( )

А тоді почнеться те, про що я попереджав вас всіх півтора роки тому: "нацианалізм - паслєднєє прібєжищє нєгадяєв"(с)
Всі закони для "закручування гайок" вже прийняті... а виконання "нацианалізьма" порохом&ґройсманом ви відчуєте на власній шкірі. І за своєї безпосередньої участі також...  :(
А прихильники певної політсили УЖЕ намекают, что Порося - выдатный националист. Куда там Степану Андрийовычу. :D  Они думают, что у всех совсем амнезия.
   
Re: Трамп - націоналіст?

А прихильники певної політсили УЖЕ намекают, что Порося - выдатный националист. Куда там Степану Андрийовычу. :D  Они думают, что у всех совсем амнезия.

ну, "хатєлась би паслушать начяльніка транспартнава цеха"(с) Себто тутешніх штатних працівників мінстеця...
Особливо - спитати чи готові вони стучати на своїх рускаязичних колег за "недотримання закону про мову", чи готові до всіх "прєлєстєй агалтєлава нацианалізма", котрі вони змушені будуть впроваджувати і оправдовувати...
   
Re: Трамп - націоналіст?

А в США считают, что американец.

Може тому що він падла англійською шпрехає?
   
Re: Трамп - націоналіст?

ну, "хатєлась би паслушать начяльніка транспартнава цеха"(с) Себто тутешніх штатних працівників мінстеця...
Особливо - спитати чи готові вони стучати на своїх рускаязичних колег за "недотримання закону про мову", чи готові до всіх "прєлєстєй агалтєлава нацианалізма", котрі вони змушені будуть впроваджувати і оправдовувати...
Там еще не выработана точка зрения на СТЕПЕНЬ национализма, которой будет громыхать Пьотр. Будет это умеренный или оголтелый. Если оголтелый, то шо робыть с Гройсманами и Ложкин-Климкиными?  B-) Это ж не вкл\выкл, как говорил зобаненный Южанен.
   
Re: Трамп - націоналіст?

Може тому що він падла англійською шпрехає?
А почему не американской? Англия-то бывшая метрополия. :laugh:
   
Re: Трамп - націоналіст?

А в США считают, что американец.
Мати народилася в Шотландії. Батько хоч і народився в США, але прибув уже зачатий в пузі своєї вагітної матері (відповідно бабці Дональда) з Німеччини. Під час ДСВ родина Трампів шифрувалася під шведів, дурячи імміграційні служби США. Так що головний борець з нелегалами сам походить від нелегалів.
   
Re: Трамп - націоналіст?

Мати народилася в Шотландії. Батько хоч і народився в США, але прибув уже зачатий в пузі своєї вагітної матері (відповідно бабці Дональда) з Німеччини. Під час ДСВ родина Трампів шифрувалася під шведів, дурячи імміграційні служби США. Так що головний борець з нелегалами сам походить від нелегалів.
Да там все нелегалы. С прадедов. Есть у них въездная виза от Чингачгука?
   
Re: Трамп - націоналіст?

родина Трампів шифрувалася під шведів, дурячи імміграційні служби США.

Кому ж хочеться в концтабір вагітною? https://en.wikipedia.org/wiki/Internment_of_German_Americans
   
Re: Трамп - націоналіст?

Да там все нелегалы. С прадедов. Есть у них въездная виза от Чингачгука?

Раніше не було нелегалів, а зараз є. Держава попіклувалася.
   
Re: Трамп - націоналіст?

Там еще не выработана точка зрения на СТЕПЕНЬ национализма, которой будет громыхать Пьотр. Будет это умеренный или оголтелый. Если оголтелый, то шо робыть с Гройсманами и Ложкин-Климкиными?  B-) Это ж не вкл\выкл, как говорил зобаненный Южанен.

в тому напрямку "точка зрєнія" не може бути "виработана"... Бо рулити буде логіка процесу і реалізовувати будуть чайники, котрі про націоналізм знають з совєцкої пропаганди. Тому вчасно зупинитись вони аж ніяк не зможуть. Відповідно - "нацианалізм" в їхньому виконанні може бути виключно "агалтєлим"

А ґройсман&клімкін то такоє... поставлять таких самих з прізвищами тарасенко і шевченко ...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія