Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему китайцы включают феерического дурака?

Кто может объяснить?
У меня сотни покупок на али-экспресс.
Из них было несколько проколов.
И в каждом подобном случае, при открытии диспутов, я сталкивался с какими-то беспросветными дебилами, долбящими, как заводные, какую-то пургу.

Например, вот сейчас объясняю очередному китайскому ипанату, что Стамбул это не Украина.
   
Кто может объяснить?
У меня сотни покупок на али-экспресс.
Из них было несколько проколов.
И в каждом подобном случае, при открытии диспутов, я сталкивался с какими-то беспросветными дебилами, долбящими, как заводные, какую-то пургу.

Например, вот сейчас объясняю очередному китайскому ипанату, что Стамбул это не Украина.

забий
вони й гарантію фейкують
95% робиться нормально
5% - просто втрати
   
Кто может объяснить?
У меня сотни покупок на али-экспресс.
Из них было несколько проколов.
И в каждом подобном случае, при открытии диспутов, я сталкивался с какими-то беспросветными дебилами, долбящими, как заводные, какую-то пургу.

Например, вот сейчас объясняю очередному китайскому ипанату, что Стамбул это не Украина.

По секрету. Лише  вам. Їм пох.й.  Що Турція ,що Україна.  Як , власне,  і вам до проблем Сінзянь-Уйгурського автономного округу та проблем Тибету.
   
Re: Почему китайцы включают феерического дурака?

вся их продукция это  само по себе - феерический дурак, по умолчанию
   
вся их продукция это  само по себе - феерический дурак, по умолчанию

далеко не вся. простейшие вещи - вполне работают.
   
По секрету. Лише  вам. Їм пох.й.  Що Турція ,що Україна.  Як , власне,  і вам до проблем Сінзянь-Уйгурського автономного округу та проблем Тибету.

танунах. йде диспут щодо недоставленої посилки. в гугл можна ж глянути перш ніж двічі посилати мене розбиратися до постофісу в стамбулі.
   
Re: Почему китайцы включают феерического дурака?

Кто может объяснить?
У меня сотни покупок на али-экспресс.
Из них было несколько проколов.
И в каждом подобном случае, при открытии диспутов, я сталкивался с какими-то беспросветными дебилами, долбящими, как заводные, какую-то пургу.

Например, вот сейчас объясняю очередному китайскому ипанату, что Стамбул это не Украина.

На каком языке? Вы еще попытайтесь ему объяснить, что Peking - это Beijing.
   
На каком языке? Вы еще попытайтесь ему объяснить, что Peking - это Beijing.

на английском.
   
на английском.

Це ви так думаєте.
   
И зачем мне ему объяснять про пекин/бейджин?
у него перед глазами мой адрес.
и там написано киев, украина, но никак не истанбул

Hi, we can find that
2019-10-14 13:35
Destination Country, Item arrived to Istanbul.

Could you please contact your post office for inquiry and keep us posted.
   
Це ви так думаєте.

не зрозумів.
В тебе сумніви щодо мого англійського?

вірніше, моєї англійської...

Останнє редагування: 6 грудня 2019 22:29:44 від Serg A
   
И зачем мне ему объяснять про пекин/бейджин?
у него перед глазами мой адрес.
и там написано киев, украина, но никак не истанбул

Hi, we can find that
2019-10-14 13:35
Destination Country, Item arrived to Istanbul.

Could you please contact your post office for inquiry and keep us posted.
Ну пише, що поки в Стамбулі
Трохи почекай - буде в Україні
Чого кіпіш підняв?
   
Кто может объяснить?
У меня сотни покупок на али-экспресс.
Из них было несколько проколов.
И в каждом подобном случае, при открытии диспутов, я сталкивался с какими-то беспросветными дебилами, долбящими, как заводные, какую-то пургу.

Например, вот сейчас объясняю очередному китайскому ипанату, что Стамбул это не Украина.

Чат-боти , на 99,(9) відсотків .
   
И зачем мне ему объяснять про пекин/бейджин?
у него перед глазами мой адрес.
и там написано киев, украина, но никак не истанбул

Hi, we can find that
2019-10-14 13:35
Destination Country, Item arrived to Istanbul.

Could you please contact your post office for inquiry and keep us posted.

Бгг. Забий, бабоси повернуть через диспут. Більше в того продавана не купуй
   
Перша ознака, що нічого і не відправлятимуть, це свіжий аккаунт і доставка поштою Турції або Швейцарії.
Не зрозуміло на що ці кидали розраховують, бо Алі гроші повертає без питань.
   
Не знаю ,вон жінці два раза  товар не приходив ,відкривали спор ,кітаець повертав гроші, а через декілька тижнів посилка приходила.
Та жінка ще раз гроши переводила.
Я б хотів совка такого  побачити ,який би вислав товар ,який по почті не дійшов ,просто "за словами заказника" і шоб він гроші повернув .
   
цю.
вони вже отримали дуже непорядну репутацію на міжнародному рівні.

тому питання ТС на сьогодні фактично риторичне.
   
Не знаю ,вон жінці два раза  товар не приходив ,відкривали спор ,кітаець повертав гроші, а через декілька тижнів посилка приходила.
Та жінка ще раз гроши переводила.
Я б хотів совка такого  побачити ,який би вислав товар ,який по почті не дійшов ,просто "за словами заказника" і шоб він гроші повернув .

Ничего продавцы не возвращают
Возвращает алиэкспресс
   
Перша ознака, що нічого і не відправлятимуть, це свіжий аккаунт і доставка поштою Турції або Швейцарії.
Не зрозуміло на що ці кидали розраховують, бо Алі гроші повертає без питань.
это способ накрутить продажи. Они уговаривают людей поставить 5 звёзд ведь деньги вернули.
Я не очень опытный покупатель на али но уже поняла одну фишку. Легко выиграть халяву в таких магазинах. Но недорогую конечно. Я выиграла шапку. Она уже едет ко мне.
   
это способ накрутить продажи. Они уговаривают людей поставить 5 звёзд ведь деньги вернули.
Я не очень опытный покупатель на али но уже поняла одну фишку. Легко выиграть халяву в таких магазинах. Но недорогую конечно. Я выиграла шапку. Она уже едет ко мне.
Пару раз наривався, то мене умовляли не відкривати диспут, типу почекай, в дорозі, скоро прийде.
На що були послані нах, і всі гроші були успішно повернуті, а товар так і не прийшов.
Думаю таки розрахунок на те, що покупець профукає диспут, і вони прикарманять гроші.
Такшо будьте уважні.
   
А може посилка відіслана через turkey post. То в принципі можлива перевалка посилки в Стамбулі.
   
Ну пише, що поки в Стамбулі
Трохи почекай - буде в Україні
Чого кіпіш підняв?

де ти це прочитав?
ти спочатку читати навчись, потім будеш поради роздавати та питання про кіпіш задавати.
я с 2012 року купую на алі.
вже сотні купівель зробив.

строк вже вийшов
воно пише, що посилка вже в країні призначення
і рекомендує мені звернутися до свого локального пост офісу.
я його спитав, звідки він це взяв, на що він мені відповів:
Destination Country, Item arrived to Istanbul.
я це і сам на трекінгу бачу.

і на дату дивись. вона була в істанбулі ще майже 2 місяці тому, 14 жовтня.
   
де ти це прочитав?
ти спочатку читати навчись, потім будеш поради роздавати та питання про кіпіш задавати.
я с 2012 року купую на алі.
вже сотні купівель зробив.

строк вже вийшов
воно пише, що посилка вже в країні призначення
і рекомендує мені звернутися до свого локального пост офісу.
я його спитав, звідки він це взяв, на що він мені відповів:
Destination Country, Item arrived to Istanbul.
я це і сам на трекінгу бачу.

і на дату дивись. вона була в істанбулі ще майже 2 місяці тому, 14 жовтня.
Тоді то дійсно білий шум - не звертай уваги і не закривай діспут.
   
небольшое ответвление из этой темы https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1061964.0

Али запрещает иметь более 1-го аккаунта, регистрируя 2-й вы нарушаете их правила

итак о последствиях:


1) заказ на 2-й акк али просто закроет и вы получите заморозку своих средств на какой-то срок (они возвращают, через недельку - другую), и закроет этот 2-й аккаунт
2) заказ может проскочить, если вы будете изобретательны и осторожны (тут можно почерпнуть методы обмана http://shoptips.ru/bb/topic/7558-%d0%ba%d1%83%d0%bf%d0%be%d0%bd%d1%8b-%d0%b8-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%bc%d0%be%d0%ba%d0%be%d0%b4%d1%8b-%d0%bd%d0%b0-aliexpress-%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d1%8c-13/page__st__1220#entry308933)
2.1) но если вы где-то проколитесь, то под раздачу может попасть основной акк. А на него должен прийти смартфон, например. И он не пришел. Что будете делать?


   
Ali???
Мбугага!!!
Був акаунт там рокiв зо три,купляв рiзну дрiбязкову фiгню- чохли на телефон,скло на экран,карти памятi, бездротовi зарядки i т.iн.
Пicля двох випадкiв з мухльожем - товар дефектний,закрив там рахунок i послав нафуй.
Тепер на е-мейл вже десятка два листiв прийшло- пояснiть,чого закрили у нас рахунок,в чому причина.. :weep:
Затем нiколи не було проблем з banggood.com ось уже 4 роки.

Останнє редагування: 9 грудня 2019 00:55:20 від Blokh
   
gearbest.com теж поки що нiчого!
Але цiни ростуть весь час! :not_i:
   
Все дуже просто: при таких величезних поставках з Алі,десь 2% йдуть на помилки,до того ж Китайці це інша цивілізація. Проблеми з комунікаціями...
   
gearbest.com теж поки що нiчого!
Але цiни ростуть весь час! :not_i:

на gearbest  уже не только gearbest, но и другие продавцы.
P.S. у китайцев лучше покупать на taobao, а еще лучше на tmall. Но к всеобщей печали количество запрещенных к пересылки товаров растет с каждым днем...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія