Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що скаже Гордону Зеленський дивитись сьогодні в 19.00

Дивлюсь інтервю 5 хвилин, ригатись хочеться, вони пробує грати свой парень, А вихоодить якийсь 9 класник який пробує бесідувати з учителем на екзамені, за сімю і айті  такий маразм...

Відео ряд постійно міняється, бо явно міміка і жести вказують що воно бреше... Треба цю фігню додивитись чи щось скаже реально чи буде далі лапшу вішати...

Уже собі розказує про вигаданих ботів які бідного Зеленськогось переслідують.... Ідеаліст, Гітлер теж був ідеалістом, як і ленін.


Неужели ты думаешь,что кого то тут интересует мнение шоколадного олигофрена?
   
Далі хитрющий українофоб Гордон кидає фразу про те що Задорний, ще один українофоб коли померав , похвалив Зеленського що він талантливий. Меніб було соромно якби мене похвалив цей урод українофоб Задорний... Ну тупиє хххх так він казав ? А цей раде цьому.
   
Мені сподобались відповіді Зеленського. Особливо про релігію. Він має те, чого Педро ніколи не зможе мати, здоровий глузд.
   
19 хвилина, на сцену виходить дитина яка пожалійте мене у мене батько робив сутками, тому у мене було уваги, Боже яке воно обіжене життям, батько йому не приділяв увагу.  :facepalm1:
   
Мені сподобались відповіді Зеленського. Особливо про релігію. Він має те, чого Педро ніколи не зможе мати, здоровий глузд.
Яка там відповідь? Бога немає?
   
Далі хитрющий українофоб Гордон кидає фразу про те що Задорний, ще один українофоб коли померав , похвалив Зеленського що він талантливий. Меніб було соромно якби мене похвалив цей урод українофоб Задорний... Ну тупиє хххх так він казав ? А цей раде цьому.

Так. Там щось не те
   
Мені сподобались відповіді Зеленського. Особливо про релігію. Він має те, чого Педро ніколи не зможе мати, здоровий глузд.

Наівна
   
Яка там відповідь? Бога немає?
Що він не потребує посередника між ним і Богом. ;)
   
Наівна

Можливо, але таких більшість. Для українського преза досить, щоб мав, хоч невеличку, долю порядності.
   
Що він не потребує посередника між ним і Богом.
Це відповідь атеїста, а невірючої людини, притому тупої людини відповідь.
   
На 20 хвилині пробивається комплекс , нормальні мужкі розмови, це вживається завжди коли людина має якийсь комплекс нарахнок того що він мужик, мабуть мамця терирозувала і Вовчика зеленого дитяча таравма на цій почві.
   
23 хвилна привіт 90, у нашого друга такий крутий памятник, прям як шістка 90 говорить, а ще дешеві панти 90 завжди курив мальбору, помню ці панти дешеві.
   
Це відповідь атеїста, а невірючої людини, притому тупої людини відповідь.
Таких тупых, протестантами называются,  миллионы - и ничего, США построили
   
Таких тупых, протестантами называются,  миллионы - и ничего, США построили
Більшість які так кажуть в протестантів є Атеїстами і там за ніщяки... Повір я знаю що кажу ... Тільки не дають гуманітарку, в церкві не побачиш.
   
10 років КВН? Він замість навчатись весь час КВН був? це тіпа він рік у рік повторно вчився ?
   
Виступав перед хуйло? 29 хвилна.
   
Більшість які так кажуть в протестантів є Атеїстами
Баптисты, к примеру,  все так говорят. Кто из них атеист? Турчинов,  Маккейн, Билл Клинтон? Хотя Клинтон клялся на Библии, что с Моникой ни-ни, так что, может, и атеист
   
Можливо, але таких більшість. Для українського преза досить, щоб мав, хоч невеличку, долю порядності.

Втому то і справа,що не досить.  Треба ще пахати. Літати кожного дня до партнерів щоб переконувати. Їздити до людей, щоб  також отримати від них зворотній зв'язок.  Зеля в цьому плані ленивий. Виправдання придумав- електронний уряд. Ну це може років через 50. Треба чесно дивитись в реальність
   
Баптисты, к примеру,  все так говорят. Кто из них атеист? Турчинов,  Маккейн, Билл Клинтон? Хотя Клинтон клялся на Библии, что с Моникой ни-ни, так что, может, и атеист
А ти знала що вони атеїсти?))))) уних просто є страх а вдруг є БОГ? тоді може на всяк випадок бути хоч показово моральним))))
   
Літати кожного дня до партнерів щоб переконувати.
Партнеры сдуреют от такого напора. Будут, как от Ющенко, прятаться :D
 
Їздити до людей, щоб  також отримати від них зворотній зв'язок.
Ленин не ездил, ходоков принимал по месту. Но все ж таки 21 век на дворе, и социология таки наука. Зачем эта самодеятельность?
Ну це може років через 50. Треба чесно дивитись в реальність
Реальность такова, что в Украине интернетом пользуется 22 млн человек. Какие 50 лет? ;o
   
А ти знала що вони атеїсти?))))) уних просто є страх а вдруг є БОГ?
У меня в родне полно баптистов. Про страх рассказывать не нада  :laugh:
Там другое.
Может все-таки согласитесь, что протестанты - не атеисты да и разойдемся?  ;)
   
Партнеры сдуреют от такого напора. Будут, как от Ющенко, прятаться :D
 Ленин не ездил, ходоков принимал по месту. Но все ж таки 21 век на дворе, и социология таки наука. Зачем эта самодеятельность?
Реальность такова, что в Украине интернетом пользуется 22 млн человек. Какие 50 лет? ;o

Ну якщо ти вважаєш, що ера штучного інтелекту вже наступила. Я тобі не порадник
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія