Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

СЧёлкал перед сном по каналам,случайно ткнул "Интер".

СЧёлкал перед сном по каналам,случайно ткнул "Интер".

Мляяяя! ЦЕПИЗДЕЦЬ! Чиста Мацква полная.  Показывали хвильм " В зоне особого внимания". Непобедимая совковая армия проводила учения... ну многие помнят. Потом я посмотрел другой канал как львы идять жирахву, а потом опять ткнул на "Интер". Там их новости...ПЛЯЯЯЯ! Раша Тудей и Раша СЮДЕЙ!!!!  Весь чисто пропагандонский видеоряд и аккустический хвон (попробуйте воспринять отдельно,выключите звук и посмотрите,отведите глаза и послушайте-поймёте про шо я). Я всегда говорил,что все енти Ньюзваны и 112-е-это котики-писики,а вот "Интер" -это девятый вал! И,мля,как священная корова- его ж никто не закроет,никто не трогает, чисто "атопутеннападёт"! Его нужно закрыть немедленно!!!! Потом я посмотрел  на Nat Geo Wild , как акулы едят мериканських  серфингистов, и ткнул "Интер" опять: на каком-то ток шоу какая-то старая ведьма,что годится даже мне в матери, выла: "Что её оскорбляют тем,что она не сексуальна!". Тут я выключил и постарался забыться сном!

 Какого фига у нас запрещали кацапские каналы,если оставили "Интер"?!!! Офигеть!!!!

Останнє редагування: 20 грудня 2018 09:27:51 від Wolter
   
Волька, ну чого ти будку шатаєш ?  Паказивают ? Значіт так нада !
   
Петро розбереться (с)
   
Безінтернетні пенси новини дізнаються саме з Інтера
   
Мляяяя! ЦЕПИЗДЕЦЬ! Чиста Мацква полная.  Показывали хвильм " В зоне особого внимания". Непобедимая совковая армия проводила учения... ну многие помнят. Потом я посмотрел другой канал как львы идять жирахву, а потом опять ткнул на "Интер". Там их новости...ПЛЯЯЯЯ! Раша Тудей и Раша СЮДЕЙ!!!!  Весь чисто пропагандонский видеоряд и аккустический хвон (попробуйте воспринять отдельно,выключите звук и посмотрите,отведите глаза и послушайте-поймёте про шо я). Я всегда говорил,что все енти Ньюзваны и 112-е-это котики-писики,а вот "Интер" -это девятый вал! И,мля,как священная корова- его ж никто не закроет,никто не трогает, чисто "атопутеннападёт"! Его нужно закрыть немедленно!!!! Потом я посмотрел  на Nat Geo Wild , как акулы едят мериканських  серфингистов, и ткнул "Интер" опять: на каком-то ток шоу какая-то старая ведьма,что годится даже мне в матери, выла: "Что её оскорбляют тем,что она не сексуальна!". Тут я выключил и постарался забыться сном!

 Какого фига у нас запрещали кацапские каналы,если оставили "Интер"?!!! Офигеть!!!!

Інтер мочить Порошенка, ти мочиш Порошенка...
То де різниця між вами?
   
Інтер мочить Порошенка, ти мочиш Порошенка...
То де різниця між вами?

Волька працює на кацапів ? Ні .

А ось між тобою і Інтером немає різниці. Один хазяїн.
   
Інтер мочить Порошенка, ти мочиш Порошенка...
То де різниця між вами?
-------------------------------------------
Шо я? Я звичайний виборець! А це один з головних каналів України! Ось Петра б і спитати: якого в сраці фіга цей Інтер у нас в етері? B-)
   
Аналогічні думки. Завжди ігнорив Інтер, бо це агент Кремля. Аж тут учора вранці включаю новини 1+1, а їх нема, бо благодійний марафон. Починаю клацати канали. І тут на Інтері реклама: митрополит Онуфрій -суботні розмови. І відеоряд такий добренький, благодатненький...  Тьфу :bueee:
   
Не понимаю зачем акулам серфингисты. Там же резиновый костюм. Он не вкусный.
   
Інтер мочить Порошенка, ти мочиш Порошенка...
То де різниця між вами?
:facepalm:
вчора я тобі вже радила, здається, куди тобі варто піти разом зі своїм порошенком?
   
Не понимаю зачем акулам серфингисты. Там же резиновый костюм. Он не вкусный.

Лучше б те акулы кацапов ели.
   
:facepalm:
вчора я тобі вже радила, здається, куди тобі варто піти разом зі своїм порошенком?

Прабабуся мочила Дорошенка,
правнучка мочить Порошенка.
Східняцькя народна Жаба.
Результати роботи прабабусі нагадати?
   
Прабабуся мочила Дорошенка,
правнучка мочить Порошенка.
Східняцькя народна Жаба.
Результати роботи прабабусі нагадати?
А от Шевченко точно писав не про тебе...Не було у тебе "славних прадідів"...Твоїх прадідів у телятниках завезли до України аж з самісінької Костроми
   
Прабабуся мочила Дорошенка,
правнучка мочить Порошенка.
Східняцькя народна Жаба.
Результати роботи прабабусі нагадати?
Стоп! Ти що, хочеш сказати, що Дорошенко теж...той...був з ромів? І теж був поставлений Масквою з конкретною метою?
   
Бартка-ты як завжди тупий як двері від вбиральні! Твого ж Пецю "Інтер" і мочить... це тобі не зрозуміти ніяк. Нажаль,він ще й ворожий до України.
   
Стоп! Ти що, хочеш сказати, що Дорошенко теж...той...був з ромів? І теж був поставлений Масквою з конкретною метою?
Крівцею харкати і гнити в Сибіру будеш не ти,
а твої онуки...
   
Цитувати
Мляяяя! ЦЕПИЗДЕЦЬ! Чиста Мацква полная.  Показывали хвильм " В зоне особого внимания". Непобедимая совковая армия проводила учения... ну многие помнят. Потом я посмотрел другой канал как львы идять жирахву, а потом опять ткнул на "Интер". Там их новости...ПЛЯЯЯЯ! Раша Тудей и Раша СЮДЕЙ!!!!
 

Писец!!! Горе-то какое, люди! Как жить-то дальше?
А че во Франции памятники Наполеону не сносют?
   
 


А че во Франции памятники Наполеону не сносют?

Ти такий Шаріков...
   
 

Писец!!! Горе-то какое, люди! Как жить-то дальше?
А че во Франции памятники Наполеону не сносют?
А чо в Німеччині пам'ятники Гітлеру позносили?
   
Крівцею харкати і гнити в Сибіру будеш не ти,
а твої онуки...
зовсім з глузду з"їхав?  ;o
   
Ще з початку 90-х "Інтер" був і залишається каналом усскаізичнава насєлєнія.
   
Короткая память у некоторых,вспомните как Тимошенко вписывалась за Интер когда ребята на него наезжали.
   
Короткая память у некоторых,вспомните как Тимошенко вписывалась за Интер когда ребята на него наезжали.
Петя вчинив мудріше, чи не так?
   
Петя вчинив мудріше, чи не так?
ну попытались закрыть посмотрели реакцию,забили.что ещё?
   
ну попытались закрыть посмотрели реакцию,забили.что ещё?
;o хто питался, яка була реакція, чия?
   
Та тут даже 112 с ньюз ваном закрыть не могут бо вонь и сопли на весь мир.
   
Re: СЧёлкал перед сном по каналам,случайно ткнул "Интер".

Я не пам'ятаю коли останній раз взагалі якийсь телевізійний канал дивився
Навіщо воно...
   
;o хто питался, яка була реакція, чия?
политикума
   
зовсім з глузду з"їхав?  ;o

Східняки не знають і не хочуть знати своєї історії.
   
Ляшко и Тимошенко первыми лягут грудьми на защиту интера,о чем вы говорите
   
Східняки не знають і не хочуть знати своєї історії.
Перепрошую, але не варто писати xуйнюбезпідставно узагальнювати!
   
А чо в Німеччині пам'ятники Гітлеру позносили?

А в Їспанії Франко. І вулиці  переназвали.
   
Два головні признаки що закінчилась війна з рашкою. 1) Інтер став проукраїнським 2) Ахметов поїхав на пенсію в Монако.
   
Аналогічні думки. Завжди ігнорив Інтер, бо це агент Кремля. Аж тут учора вранці включаю новини 1+1, а їх нема, бо благодійний марафон. Починаю клацати канали. І тут на Інтері реклама: митрополит Онуфрій -суботні розмови. І відеоряд такий добренький, благодатненький...  Тьфу :bueee:

А ви не пригадуєте кого плюси зробили переможцем Голосу країни? Він вже в себе в фб висловлює підтримку єдиному "законному" митрополиту Онуфрію. Тобто займається дефамацією щодо патріарха Варфоломія. Плюси хіба не знали що так буде, коли розкручували цього батюшку? Про це на Фупі не раз писали.

Останнє редагування: 20 грудня 2018 11:27:03 від Гордій
   
Бартка-ты як завжди тупий як двері від вбиральні! Твого ж Пецю "Інтер" і мочить... це тобі не зрозуміти ніяк. Нажаль,він ще й ворожий до України.
Бартка не тупой. Он поумнее половины форума. Можно даже сказать что на втором месте по уму.
   
Re: СЧёлкал перед сном по каналам,случайно ткнул "Интер".

Інтер мочить Порошенка, ти мочиш Порошенка...
То де різниця між вами?
Яке ж ти хворе. Це не лікується, тому пропоную тільки мазь Дікуля на голову, розтерти по черепу.
   
Яке ж ти хворе. Це не лікується, тому пропоную тільки мазь Дікуля на голову, розтерти по черепу.
Ти вважаєш що тебе таким способом вилікували ?!  :weep:
Ні , тебе просто зробили зpaдoйoбом  B-)
   
львы идять жирахву
Нат гео вілд треба заборонити в принципі. Суки спецом підбирають такі сюжети , що кров стає у жилах. Там льви спочатку іли здорову жирафу, а потім у іншому сюжеті маленьке дитинча, а мати його намагалася захистити :X 
   
Активні та ініціативні дописувачі навіть тут просували петицію про заборону таких каналів, але чомусь випадково забули включити туди інтер.
А перегравати вже було пізно, а зараз чомусь вже нема такого натхнення.

   
 Ну Шустера закрили ж без проблем... Є "суто економічні" методи. Було б бажання ))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія