Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сыворотка для лица Xeno Laboratory или как надо правильно мстить кацапам

и тут вольфганг эффектно морозится и посылает девушку юлю из киева нахрен:

В Вашем случае, прежде всего, было бы предложено попытаться восстановить эластичность волос ( а это совершенно отличные от упомянутого неоднократно препарата) и уже потом задумываться над применением средств от выпадения.[/i]
:laugh:  ;)

Жэсть...:) Т.е. мы не знаем о такой реакции и вообще ничего толком не знаем, но купите ещё и вот этот контрабандный товар для эластичности волос... БУГАГА!(с)
   
от дурни  не имееют не цента  от нищета вон от Вольтера
   
Читаю тут брехливые высеры nik(a) Анального, сам себе ужОсаюся!  :D  X(  (tu)  Смотрите как п.идорка то штырит!

Пусть пишет.

 Это извращенная ЛУБОФФ! B-)  Оно как пришло с работы и сидит до утра каждый день. Ну  у них в Торонте время другое,но по 10 часов в день так страдать... B-)

Останнє редагування: 11 травня 2021 21:04:02 від Wolter
   
Читаю тут брехливые высеры nik(a) Анального, сам себе ужОсаюся!  :D  X(  (tu)  Смотрите как п.идорка то штырит!

Пусть пишет.

 Это извращенная ЛУБОФФ! B-)  Оно как пришло с работы и сидит до утра каждый день. Ну  у них в Торонте время другое,но по 10 часов в день так страдать... B-)
дай мілліонЪ  :super:
   
Читаю тут брехливые высеры nik(a) Анального, сам себе ужОсаюся!  :D  X(  (tu)  Смотрите как п.идорка то штырит!

Пусть пишет.

 Это извращенная ЛУБОФФ! B-)  Оно как пришло с работы и сидит до утра каждый день. Ну  у них в Торонте время другое,но по 10 часов в день так страдать... B-)

50 гр уже пошли, как дети в школу. :)
   
думаю 100  ;)


Пользуюсь две недели, пока эффекта ноль. Товарищ из Запор-го универ-та уверяет, что эффект будет, но позже.


как ему еще рыло не начистили? мож потому что в основном женщыны покупают?
   
Читаю тут брехливые высеры nik(a) Анального, сам себе ужОсаюся!  :D  X(  (tu)  Смотрите как п.идорка то штырит!

Пусть пишет.

 Это извращенная ЛУБОФФ! B-)  Оно как пришло с работы и сидит до утра каждый день. Ну  у них в Торонте время другое,но по 10 часов в день так страдать... B-)

это не мои отзывы, это все в интернете  :laugh: алхимик запорский, смотри морду набьют  :facepalm1:
   
Wolter 5 мая: "А аккумулятор я поставлю. У нас красная зона, через пару дней закончится, куплю и поставлю."


как там дела, алхимик?
   
Волька, шо там з баблом???
   
ждите ответа, ждите  ответа...

 :gigi:
   
дай мілліонЪ  :super:

нету у него, спроси у его друга - Alex Katsenelenbogen
   
Вольтер, а вакцину от короны осилишь? Выгодное дело.
если потравит всех кацапов то ему памятник надо будет поставить в Запорожье :)
   
если потравит всех кацапов то ему памятник надо будет поставить в Запорожье :)
ему все равно кого травить. волька  за копiйку в церквi пердне
   
Вольтеру надо звездочки на машине рисовать по числу угандошенных кацапов.
   
звездочки на машине
Він любить зірки на пляшках.
   
Він любить зірки на пляшках.
Судячи з відозв, на пляшці стільки не поміститься.
   
Судячи з відозв, на пляшці стільки не поміститься.
То він на пляшках, які собі купує. Душу лікувати  :-B
   
Волька створює ВВП, завозить валюту в країну. І кацапів дурить.  А ви всі лузери  :D

Останнє редагування: 11 травня 2021 23:19:49 від andy lev
   
Волька створює ВВП, завозить валюту в країну. А ви всі лузери  :D
торгівля на крові
   
Вольтеру надо звездочки на машине рисовать по числу угандошенных кацапов.


 :laugh:  :facepalm:

маресьев

где мои 100 грамм за сбитый?
   
торгівля на крові
Некоректний висновок. Бізнесмен повинен працювати в рамках дозволеного. Якщо держава не наклала санкції на торгівлю то втрачати ринок безвідповідально як для свого бізнесу так і для найманих працівників. Тому що занадто моральний бізнесмен завжди програватиме конкурентам.
   
Некоректний висновок. Бізнесмен повинен працювати в рамках дозволеного. Якщо держава не наклала санкції на торгівлю то втрачати ринок безвідповідально як для свого бізнесу так і для найманих працівників. Тому що занадто моральний бізнесмен завжди програватиме конкурентам.
ну продай криму воду.
або сухпайки лугандонцкому ополченію.
або свою жінку на панель випхай заробляти.
вигідно ж. Та і вето не накладено.
 Втрачати такі заробітки - безвідповідально, ага.
   
Некоректний висновок. Бізнесмен повинен працювати в рамках дозволеного. Якщо держава не наклала санкції на торгівлю то втрачати ринок безвідповідально як для свого бізнесу так і для найманих працівників. Тому що занадто моральний бізнесмен завжди програватиме конкурентам.
ну волька i мораль - то двi абсолютно неспiвставнi речi, i не тiльки в бiзнесi
   
ну продай криму воду.
або сухпайки лугандонцкому ополченію.
або свою жінку на панель випхай заробляти.
вигідно ж. Та і вето не накладено.
 Втрачати такі заробітки - безвідповідально, ага.
Всі три приклади невдалі
1. Вода в Крим це рішення державних органів
2.Сухпайки ополченцям заборонені державою. Для всіх.
3.Якби в Україні проституція належала б до сфер бізнесу то нормальний бізнесмен послав би на панель найманих працівників. А свою дружину відправив би на Мальдіви.
Тому моралістам слід апелювати до держави про накладання санкцій на ті сфери де їм ввижається "торгівля на крові". А не закликати до совісті. Тому що вони роблять ведмежу послугу державі. Закликають зачистити ринок для звичайного бізнесу на користь медведчуків та козаків. Укріпити ці проросійські сили. Тобто заставляєте самому бізнесу зробити подібне як ще недавно на замовлення кремля розчищали ринок скрапленого газу для Медведчука.
   
1. Вода в Крим це рішення державних органів
не з'їжжай.
Можеш хоч щас возити по 1євро за куб


2.Сухпайки ополченцям заборонені державою. Для всіх.
піздіш

3.Якби в Україні проституція належала б до сфер бізнесу
не сцо. Належить. Можеш їй відкрити масажний салон, нема питань


в общем, давай дерзай.
Втрачати такі прибутки це ж злочин.
   
не з'їжжай.
Можеш хоч щас возити по 1євро за куб


піздіш

не сцо. Належить. Можеш їй відкрити масажний салон, нема питань


в общем, давай дерзай.
Втрачати такі прибутки це ж злочин.
Навіть коли я помиляюсь по перших двох питаннях то я тобі навів аргументи зі своєї точки зору. Чому треба вимагати в в держави робити обмеження а не в конкретних бізнесменів. Чому ти не закликаєш до імпорту з росії нафти і газу, послуг прокачування по наших трубрпроводах? Чому не закликаєш до моралі?Тому що ті потоки осідлали відомі всім фігури? А от з рядового підприємця одні намагаються кепкувати що не доробився до значних статків, а інші що торгівля не високого морального гатунку? До олігархів Ахметова, Коломойського, Порошенка таких питань нема?
   
я тобі навів аргументи зі своєї точки зору.
твоя точка зору, якшо вкратце: торгувати з окупантом можна, якшо не заборонено. Займатися проституцією можна, якшо не заборонено.
Ну займайся. Он вольтметр уже займається. Приєднуйся, чо
   
твоя точка зору, якшо вкратце: торгувати з окупантом можна, якшо не заборонено. Займатися проституцією можна, якшо не заборонено.
Ну займайся. Он вольтметр уже займається. Приєднуйся, чо
Чому ти мене персонально запрошуєш? Яке має значення чи я особисто твоїм моральним дозволом скористаюсь. Якщо маріхуану в нас неможна то всім не можна. Хоча в Голландії можна. І ніякий наш бізнес не страдає. Я тебе питаю, де твоє звернення до держави про заборону такої торгівлі? Приведи в приклад пости, може я не помітив принципіальної позиції. Звернення до наших олігархів. Якщо в тебе цього нема то вибіркове ставлення ндоречне.
   
Чому ти мене персонально запрошуєш? Яке має значення чи я особисто твоїм моральним дозволом скористаюсь. Якщо маріхуану в нас неможна то всім не можна. Хоча в Голландії можна. І ніякий наш бізнес не страдає. Я тебе питаю, де твоє звернення до держави про заборону такої торгівлі? Приведи в приклад пости, може я не помітив принципіальної позиції. Звернення до наших олігархів. Якщо в тебе цього нема то вибіркове ставлення ндоречне.

олигархи фуп не читают, можешь хоть в жопу кричать.

а запорский подонок не устает бахвалиться какой он хитрожопый, то почки "больные", то налогам - х@й неньке. за то и отгребает.

тут не 40, тут 80 лет по пустыне надо. выборочно, конечно. вольке - так все 120.  ;) 

   
потрібна допомога шанованого космето-філолога - що порохоботам потрібно натирати маслом рошен шоб ріс рейтинг парашенка? 8-)
   
потрібна допомога шанованого космето-філолога - що порохоботам потрібно натирати маслом рошен шоб ріс рейтинг парашенка? 8-)
:super:
   
Wolter 5 мая: "А аккумулятор я поставлю. У нас красная зона, через пару дней закончится, куплю и поставлю."


хвилософ, як там справи?
   
хвилософ, як там справи?
Ставить, шо не ясно? На крайслер.
   
 :gigi:


от не купив же, с@ка.... а хвастався.
   
волька, я надеюсь ты уже с аккумулятором, и примешь участие в пробеге
   
волька, я надеюсь ты уже с аккумулятором, и примешь участие в пробеге
шото давно нема.
конінка + фен мабуть добряче вимотали рамоліка.
Те ще й фуй пластиліновий...
   
может к автопробегу готовится? там все серьезно будеть

вольфганг, отзовись

   
Некоректний висновок. Бізнесмен повинен працювати в рамках дозволеного. Якщо держава не наклала санкції на торгівлю то втрачати ринок безвідповідально як для свого бізнесу так і для найманих працівників. Тому що занадто моральний бізнесмен завжди програватиме конкурентам.
Сталкер правий.
Завдання бізнесу отримувати прибуток. Завдання державних мужів направляти бізнес в корисні/нешкідливі для держави коридори.
   
і найсмішніше - є і на фупі ті лохи що ту бодягу купляли :lol:

як можна бути таким дурним? кожний організм індивідуальний ... причин проблем з волосям може бути безліч.
нє щоб сходити до лікаря, зрозуміти в чому причина і собі вже підбирати методи боротьби з проблемою - треба купити якесь лайно у філолога з запора :weep:

Даю вам бескоштовну пораду:
купуєте масло рошен, освячуете його термосомтомосом і натираете лисину тричі на день при перегляді прямого каналу
   
в кряйньому випадку, з запущенною алипеціею треба наклеїти на лисину портрет святого петі... повірте - дуже швидко ніхто на вашу лисину не буде й уваги звертати 8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія