Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Інавгурація новообраного президента України Зеленського В. О.

Демографы утверждают, что Украина теряет 800 тыс. человек ежегодно. 800 тыс - это население Львова. Представьте, что каждый год с карты Украины исчезает по Львову.
И как совершенно верно заметил Гордон  - уехали самые умные и талантливые, остались мы
В стране катастрофический кадровый голод
Вот такое бла-бла-бла

До тих пір, поки у нас не зміняться кагтаві прокурори і цинічні брєлки з набами, це все бла - бла - бла
Люди мають розуміти правила гри
   
Re: Речь президента Украины !

з промови можна зробити висновок нова влада в Україні буде закривати свободу і вводити цензуру.
- під знаком боротьби з піратством і з російською пропагандою обмежать інтернет як і у Росії і ЕС;
- всезагальне декларування введе буквально рабство, щось подібне про оподаткування самозайнятих як в РФ, не можна буде нічого не робити і показувати нульову декларацію;
- тотальне стеження, камери, рамки в метро і в школах, 5g тому допоможе;
- бляхи не дозволять;
- автономне опалення не дозволять;
- тарифи не понизять;
- зброю не дадуть легалізувати;
- призов до армії не скасують, війну будуть тільки підігрівати, нові поразки;

ЕС допоможе і дасть кошти на це все блядство під виглядом "реформ".

 :pooh_lol:
   
Зато попепоперединики (риги) сиділи як на весіллі.
У вас ліцо скушноє )
Цитувати
Здавалося б, до чого тут Педро з гєнплокулолом ? Правда ж
   
Wolter безсоромний брехун

Скорее базарная баба истеричка делающая из мухи слона, с учетом того шо мухи и не было и она даже слона никогда не сидела :weep:
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Дмитро "Калинчук" Вовнянко
17 хв. ·
ДЛЯ 73% - ОДИН РАЗ І ЧІТКО

Знаєте, мені самому до сказу набрид цей розподіл на 73 і 25%. Я сам не з чуток знаю, що за президента Зеленського голосувало чимало палких патріотів, за плечима яких і фронт, і волонтерський рух. Я знаю, що в Україні далеко не все ідеально, і що невдоволених багато.

І от зараз, вглядаючись в сяючі очі 73%, я не можу не відмітити – вони справді вірять в те, що обрали собі якесь нове, світле і дивовижне майбутнє. Що президент «не з системи» знищить ненависну їм корупцію і зменшить набридлі їм тарифи. Що в Україні з’явиться маса високооплачуваної роботи, де їх з нетерпінням чекатимуть. Що закінчиться війна. Що їхня найпотаємніша мрія «пожити у нормальний країні» стане реальністю.

Вглядаючись в їхні щирі очі радісних дітлахів, що отримали бажану іграшку, я сотні разів питаю сам себе, а може то я – дурень? Може то я чогось не розумію? Може то я вже так зневірився у власних громадянах, що не здатний повірити в те що може прийти молодий і незіпсований системою президент і зробити «аби життя було кращім»?

Так, це правда. Повірити – я нездатний і не хочу бути здатним. Віра, розумієте, це визнання чогось істинним незалежно від фактичного чи логічного обґрунтування. А я сильно полюбляю, розумієте обґрунтовувати – логічно, і особливо – фактично.
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Розумієте – я вже двічі бачив такі самі сяючі очі. У 1991 р. коли обрали президентом Кравчука і у 2004 р. - за Ющенка. Згасли ті очі дуже й дуже швидко. Чим яскравіше очі сяють, тим швидше гаснуть, і це – норма. Тільки людина яка не виросла з віку книжечок про «Чіполіно» вірить, що її життя поліпшиться від зміни президента – людина доросла знає, що життя кращає у того, хто важко й наполегливо працює аби його покращити. І від влади (за винятком більшовицької або окупаційної) тут мало що залежить.

Вони вірять, що заробітчани масово повернуться в Україну… Прямо кортить запитати – а в Польщі теж злочинна влада, чи як? Десятиріччями Польща намагається повернути своїх громадян до дому, але не може – у Франції та Німеччині зарплатні вищі, а продукту з додатковою вартістю вищою ніж виробляють французи і німці, поляки виробляти не в змозі. Навіть зараз.

Вони вірять, що їх обдарують високооплачуваною роботою… Що в Україну прийде інвестор, який вкладеться у виробництво, який створить робочі місця… Так і корить запитати, а ручки які тремтять після вихідних у українських працівничків – тремтіти зразу ж перестануть? А продуктивність праці зразу зросте від 2 долларів на годину хоча б до 10 (про 60 як у Німеччині, я вже мовчу)?

Вони вірять, що їм збільшать з/п бюджетникам, піднімуть пенсії і водночас зменшать податки… Як це перетинається в одній точці – я не уявляю собі взагалі. Не буває полум’яної криги або кам’яного повітря.

Знаєте, у цьому дописі я хотів написати, що всі сподівання 73% закінчаться в кращому разі глибоким розчаруванням, в гіршому – шаленим ударом по їхньому добробуту. Розумієте, весь мій життєвий досвід говорить саме про це, бо див – не існує. Аби досягнути того про що вони так палко мріють, 73% мусять закатати рукави і вкалувати як прокляті, сподіваючись отримати результат за багато-багато років. Я знаю, що вони не подолають корупцію – вона не подолана навіть на Заході де вона частково легалізована і де десятиріччями в людях виховували дещо інакший від нашого світогляд. Я це все знаю.

Але. Я так писати не стану. Я припускаю, що чогось я не розумію, і що вибір 73% - вірний. Лишилося просте – аби 73% мене у цьому переконали. Для цього треба небагато – аби їхній президент реалізував корисних проектів більше ніж президент Порошенко. За президента Порошенка армія вдягнула нову форму, отримала сухпай у вакуум-пакетах, отримала нову систему харчування. За президента Порошенка було збудовано 207 нових заводів, в Україну зайшли крупні інвестори, банківська система досягла рекордної прибутковості, середня з/п повернулася до пікових значень в історії Незалежної України, відкрили реєстри майнових прав, запустили Е-декларування та децентралізацію. Тощо й тощо. Кортить – можу скласти повний список.

Хай президент Зеленський зробить більше ніж зробив президент Порошенко – і я побачу, що вибір 73% був правильний. І тоді я визнаю, що праві були 73%, а не я.

Як запеклий і переконаний поплічник бариг і мародерів – обіцяю. Все у ваших руках.
   
Що значить чіпати ? ) Якщо садити, то питайте кума гєнплокулола де справи якими він торгував , віддасть - є шанс що сядуть
п.с. то що там з новінським ? Чому з мішком на голові не вивезли ?
що значить віддасть? ці справи що, в одному екземплярі, і до того ж паперовому? якщо навіть і так, то відкрити справи по-новому. а Луценка з Рюкзакяном посадити. але це по-любому має бути. ну я так думаю, якщо прихильники Зе не помиляються в ньому.

Новінськуй був  під протекцією Пороха, нє? тепер це вже Зе буде з мішком на голові вивозити.

Останнє редагування: 20 травня 2019 13:00:41 від myshka naruzhka
   
що значить віддасть? ці справи що, в одному екземплярі, і до того ж паперовому? якщо навіть і так, то відкрити справи по-новому. а Луценка з Рюкзакяном посадити. але це по-любому має бути. ну я так думаю, якщо прихильники Зе не помиляються в ньому.

Новінськуй був  під протекцією Пороха, нє? тепер це вже Зе буде має з мішком на голові вивозити.

 :lol:
Ви так кумедно зливаєтесь )

Ну от бруківка на Інститутській була в одному екземплярі, про справи ригів алкаш мені не доповідав
   
:lol:
Ви так кумедно зливаєтесь )

Ну от бруківка на Інститутській була в одному екземплярі, про справи ригів алкаш мені не доповідав
чому це я зливаюся? в мене немає нічого особистого ні до Пороха ні до Зе. ні за ким, кого посадять сумувати не буду - вперед!

навпаки, бачу що ті, хто роками тут вопрошав, чому риги не сидять, чомусь зараз почали зливатися і якісь дитячі відмазки і перевод стрілок робити.
то буде Зе садити Ахметова, Портнова, Кернеса, Труханова, Новінського, Шуфрича і новоприбуваючих екзильників? а також новітніх екс - Луценка, Рюказакяна, Турчинова і т.д.
   
--------------------------------------------
Саме так... але я передати не можу. Ну Раду він розпускає, Уряд кличе писати заяви та валити, Донбас поверне будь якими способами,но без війни, там наші люди, переходив весь час на російську, все чого від нього чекали в найгірших уявах-справдилося, Рада спочатку сиділа мовчки, Уряд крутив пальцями у вісках, потім пішли матюки з залу, від кричав,що він представляє усіх 65(!!!) мільонів українців...з усього світу, і йому нехай не кричать,зате риги вскакували і аплодували,навіть юльки завмерли від жаху... ну то таке...
Вольтере, ти схоже зацькував сам себе, і насамперед свій мозок. Як так можна - через слово - або хворобливий домисел або відверта брехня?
Коментувати твою маячню ліньки, згадай лише - те, що викликало у тебе різке заперечення (уряд, ВР), народ на площі перед ВР зустрічав бухливими оплесками схвалення.
   
Скорее базарная баба истеричка делающая из мухи слона, с учетом того шо мухи и не было и она даже слона никогда не сидела :weep:
ми його втратили, і тепер вже схоже остаточно  :weep:
   
Re: Речь президента Украины !

Називати Україну повією навіть московська зозуля собі не дозволяла.
вперто продовжуєш займатися дешевими підтасовками?
Не Україну, а ВЛАДУ!
а це діаметрально не одне й те саме
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Mason Lemberg
8 год
Передінавгураційне і єдине на сьогодні.
(Дивитися цю ганьбу і знущання над мертвими, живими і ненародженими українцями я не буду)

Спочатку ви брехали про мільйонні жертви на Донбасі і розказували, що не треба йти воювати, половина з вас втекла
Потім ви брехали, що Порошенко влаштував котли в Іловайську і Дебальцево. Брехали попри взятих в полон псковських десантників в Іловайську, попри згорівших бурятів на Донбасі
Потім ви брехали про зливання Широкино
Потім ви брехали про зливання Маріуполя
Потім ви брехали про секретні Мінські угоди і зливання Дніпра
Потім ви брехали про плани Мореля/Гризлова/Медведчука
Потім ви брехали про амністію бойовикам і ваша брехня вбила 4 солдатів
Потім ви перестали брехати про війну і почали брехати про корупцію. Брехали 4 роки, так і не будучи взмозі назвати що ж вкрав у вас Порошенко чи будь-хто з вищого керівництва країни.
Потім через 4 роки брехні про корупцію, в умовах коли треба було вводити воєнний стан, ви брехали, що Порошенко хоче зірвати вибори
Потім під час виборів ви дуже сильно брехали про всякі переслідування гриценків і садових, про роутер, про купівлю Порошенком голосів за 1000 грню
Потім, програвши 1 тур ви й далі брехали, але брехали вже собі, заспокоюючи себе, що Жиріновський, Портнов, Азіров та інші в підтримці Зеленського - це випадковість
Потім ви брехали, що Порошенко узурпує владу, незалежно від результатів.
Далі ви будете брехати, що винуватий Порох
Потім будете брехати, що це випадковість і може все налагодиться, треба дати шанс і ще почекати.
Потім, не бачачи змін, продовжите й далі брехати собі і іншим вбачаючи зміни там де їх і приблизно нема.

Тому передінавгураційне:
Як бачите, Порошенко спокійно і демократично передав владу людині, яка прийшла до влади через вашу брехню і привела туди людей з минулого.

Сьогодні ви коронуєте не вирок Порошенку.
Сьогодні ви коронуєте свою брехню.

І сьогодні ви цього не зрозумієте, але зрозумієте згодом, що нічого доброго на брехні і агресії не побудуєш.
І ваші проблеми ваша брехня і агресія не вирішить. А навіть навпаки.
Я сподіваюся, ви це усвідомите скоріше ніж країна пройде точку неповернення.
(tu)
   
В підсумку

суто візуально, все було позитивно і приємно, крім свинарника і кагтавого зрадника Майдану
Світло , рух, як в роликах до дебатів , на противагу пузатому, затхлому болоту.
Зєля був щирим в своїх емоціях і прагненні змін, що залишиться з ним до кінця п'ятирічки , побачимо
Олена по типажу схожа на Марину, за чоловіком, не відсвічує зайвий раз.
Всєм чмокі в етом чятє, я як завжди перед вильотом ніфіга не встигаю, але воно може й на краще, не буду читати істерики свинок Пепи ))

П.с. армовір, ви ганьбисько, навіть на гілку не сподобилися , зато на кожному кроці верещете як різані про свою любов до української
   
чому це я зливаюся? в мене немає нічого особистого ні до Пороха ні до Зе. ні за ким, кого посадять сумувати не буду - вперед!

навпаки, бачу що ті, хто роками тут вопрошав, чому риги не сидять, чомусь зараз почали зливатися і якісь дитячі відмазки і перевод стрілок робити.
то буде Зе садити Ахметова, Портнова, Кернеса, Труханова, Новінського, Шуфрича і новоприбуваючих екзильників? а також новітніх екс - Луценка, Рюказакяна, Турчинова і т.д.
Судять коли є доказова база, якою кум алкаш торгував, я вам не папуга, побачимо що з того лишилося
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Андрій Смолій
33 хв. ·
«ПРИНИЖЕННЯ УКРАЇНИ ПЕРЕД ВСІМ СВІТОМ».

Лише так можу описати інавгураційну промову. Постійні звинувачення парламенту та уряду, приниження єдиної державної мови, розповіді про тотальне «зубажіння». Це лише частина того що вражає в промові Зеленського.

Весь цей перфоменс відбувався в присутності президентів інших держав та делегацій з усього світу.
Чи будуть вони поважати Україну після такого?
Ніколи.
Зеленський у своєму зверненні фактично знизив планку інституту президентства та парламентаризму.
Популізм - це нитка, якою була пронизана вся розмова. Популізм на рівні африканських держав. Адже, більшість того що сказав пан Зеленський виконати неможливо. Не можливо закінчити війну поки існує ворог - Росія. Не можливо подолати бідність за рік чи два.

Найбільше вражає приниження української мови. Тепер вже чинний президент ще раз показав що зневажає єдину українську мову як цінність. Він зневажив і тих людей до яких звертався, вважаючи їх тупими, такими що не знають державної мови.

Розпуск парламенту в абсолютно незаконний спосіб. Наплювавши на всі юридичні процедури.
Все зроблене лише з одною метою - «хліба та видовища». Не важливо, що це видовище опускає країну в хаос та безвладдя. Це видовище може коштувати країні багато чого.
ах, згадалися слова класика
"Ах, что  станет говорить, княгиня Марья Алексевна" (С, Грибоєдов)

нагадую черговому порохоботу -країну поважають за досягнення, за справжні реформи, за невтирання очков і небрехню. і навпаки.
все буде ОК
   
Re: Речь президента Украины !

вперто продовжуєш займатися дешевими підтасовками?
Не Україну, а ВЛАДУ!
а це діаметрально не одне й те саме
це ти мухлюєш, акі фантамас
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

ах, згадалися слова класика
"Ах, что  станет говорить, княгиня Марья Алексевна" (С, Грибоєдов)

нагадую черговому порохоботу -країну поважають за досягнення, за справжні реформи, за невтирання очков і небрехню. і навпаки.
все буде ОК

Завдяки новому способу управління державою через фейсбук скоро почнуться справжні досягнення.
Незважаючи на рівень кваліфікації і знань населення.
Всі будуть щасливі. :)
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Да ты чё... Програвши, значится... Ну, океюшки, раз есть проигравшие, то должны быть и победители, ага. И кто-же они?
В сенсi, кто проиграл, а кто победил?
а кто громче всех и активнее всех мочил пороха?
юльки
вот и проиграли в первом туре
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

О, мастерпуку деньгу подкинули (tu) Терь заменит уставшего головой вольера :lol:
   
Re: Речь президента Украины !

ОЧЕНЬ ПРАВИЛЬНО СКАЗАНО!!
Новый президент Украины Владимир Зеленский предлагает чиновникам подать в отставку и освободить должности. Об этом он заявил в Верховной Раде в речи после принятия присяги президента.

"Позвольте мне сейчас процитировать одного американского актера, который стал классным американским президентом: "Правительство не решает наших проблем, правительство и является нашей проблемой", – сказал Зеленский, процитировав Рональда Рейгана.

"Это просто цитата. Я не понимаю, честно говоря, наше правительство, которое только разводит руками и говорит: "Мы ничего не можем сделать". Это не правда, можете", – продолжил он.

"Вы можете взять листок бумаги, взять ручку и освободить свои места для тех, кто будет думать о следующих поколениях, а не о следующих выборах. Я думаю, что люди это оценят", – заявил Зеленский.

Он прокомментировал реакцию зала: "Какие избирательные аплодисменты. Я говорю от народа, пожалуйста".

   
Полторак потухший, Рюкзаков сяє як нова копійка

Та от я не зрозуміла, чому роздачу почали з Полторака, а не, напр, з Муженка. По Луцу і Грицаку - питань нема.
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

удивляюсь, чему тут юльки радуются
зеля ведь и юлю за борт скинет, как плод старой коррупционной системы

да, и пора вам русский учить
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

удивляюсь, чему тут юльки радуются
зеля ведь и юлю за борт скинет, как плод старой коррупционной системы

да, и пора вам русский учить
попей таблеточек - не всегда, но иногда даже таким помогает :lol:
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

diletant(ka), cьогодні в 13:35
удивляюсь, чему тут юльки радуются
зеля ведь и юлю за борт скинет, как плод старой коррупционной системы

да, и пора вам русский учить

попей таблеточек - не всегда, но иногда даже таким помогает

иди проспись, я с тобой не выпивала, и на брудершафт не пила
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Смолій та Вовнянко все правильно пишуть.
Читайте, зельки, може,в мізках проясниться трохи.
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

О, мастерпуку деньгу подкинули (tu) Терь заменит уставшего головой вольера :lol:

:lol:

   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Юрій Гудименко оновив свій статус.
20 хв. ·
За шутками про булаву все забыли малозначительную, но очень символичную деталь. Даже вы, гражданин Украины Володимир Зеленський, про неё не знали. Я историк, я вам расскажу, мне не жалко.

Булава Президента Украины – это не просто вещь. Это тайник. Нет, не шутка.

Внутри булавы спрятан трёхгранный стилет из булатной стали. Стилет достаётся из булавы нажатием на один из изумрудов. Одно оружие спрятано в другом, настоящее в декоративном, как была до начала Майдана и войны спрятана злая, сильная, уверенная в себе украинская нация в декоративном тихом населении.

На стилете выгравирована латинская фраза. Всего два слова: «Omnia revertutur». Это означает «всё возвращается».

Всё возвращается. Всё, что вы сделаете, возвращается сторицей. Красивая позолоченная булава, которая так удобно сидит в руке, превращается в оружие, которое взрезает вены и артерии. Спросите у Януковича, понял ли он, что произошло, когда как острый нож из декоративного предмета, из украинского народа вышла нация, готовая убивать и умирать за свою свободу.

Omnia revertutur, Владимир Зеленский. Помните это, как помним мы.

Мы – нож.

   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Мастер Пук, как-то тебя овердофуя стало


   
Зная тебя, вполне возможно что ты припиздел.
Я потом почитаю речь.

Наслаждайся

   
Юрій Гудименко оновив свій статус.
20 хв. ·
За шутками про булаву все забыли малозначительную, но очень символичную деталь. Даже вы, гражданин Украины Володимир Зеленський, про неё не знали. Я историк, я вам расскажу, мне не жалко.

Булава Президента Украины – это не просто вещь. Это тайник. Нет, не шутка.

Внутри булавы спрятан трёхгранный стилет из булатной стали. Стилет достаётся из булавы нажатием на один из изумрудов. Одно оружие спрятано в другом, настоящее в декоративном, как была до начала Майдана и войны спрятана злая, сильная, уверенная в себе украинская нация в декоративном тихом населении.

На стилете выгравирована латинская фраза. Всего два слова: «Omnia revertutur». Это означает «всё возвращается».

Всё возвращается. Всё, что вы сделаете, возвращается сторицей. Красивая позолоченная булава, которая так удобно сидит в руке, превращается в оружие, которое взрезает вены и артерии. Спросите у Януковича, понял ли он, что произошло, когда как острый нож из декоративного предмета, из украинского народа вышла нация, готовая убивать и умирать за свою свободу.

Omnia revertutur, Владимир Зеленский. Помните это, как помним мы.


Мы – нож.

Показати зображення...
Очень интересно и познавательно!
 Было бы весьма символично,если основываясь на этом факте,на фото,где Зеленский- президент поднял в правой руке булаву,оставить вместо декоративного настоящее оружие!
   
Re: Речь президента Украины !

что то как то  молча ...
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Девушка пела в церковном хоре
О всех усталых в чужом краю,
О всех кораблях, ушедших в море,
О всех, забывших радость свою.

Так пел ее голос, летящий в купол,
И луч сиял на белом плече,
И каждый из мрака смотрел и слушал,
Как белое платье пело в луче.

И всем казалось, что радость будет,
Что в тихой заводи все корабли,
Что на чужбине усталые люди
Светлую жизнь себе обрели.

И голос был сладок, и луч был тонок,
И только высоко, у Царских Врат,
Причастный Тайнам,- плакал ребенок
О том, что никто не придет назад.

Вибочте за російську класику, навіяло...
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Олексій Арестович
1 год ·
- Начало мне понравилось.

Сам бы я вдобавок пострелял бы с трибуны из пластмассовых автоматов, но, видимо, Зеленский более серьезный политик.)
   
Re: Речь президента Украины !

Називати Україну повією навіть московська зозуля собі не дозволяла.
Зате московська зозуля говорила про "цинічних бандер"
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Роман Донік з Roman Donik.
29 хв. ·
Кличко приехал на велосипеде. На настоящем. Не в кино. Чуваки, вы не того выбрали. "Царь то не настоящий" (с)
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

hromadske.ua
3 год ·
Парубій завершив засідання з нагоди інавгурації Зеленського фразою: «Дякую всім, було весело»
   
Re: Речь президента Украины !

ОЧЕНЬ ПРАВИЛЬНО СКАЗАНО!!
Новый президент Украины Владимир Зеленский предлагает чиновникам подать в отставку и освободить должности. Об этом он заявил в Верховной Раде в речи после принятия присяги президента.

"Позвольте мне сейчас процитировать одного американского актера, который стал классным американским президентом: "Правительство не решает наших проблем, правительство и является нашей проблемой", – сказал Зеленский, процитировав Рональда Рейгана.

"Это просто цитата. Я не понимаю, честно говоря, наше правительство, которое только разводит руками и говорит: "Мы ничего не можем сделать". Это не правда, можете", – продолжил он.

"Вы можете взять листок бумаги, взять ручку и освободить свои места для тех, кто будет думать о следующих поколениях, а не о следующих выборах. Я думаю, что люди это оценят", – заявил Зеленский.

Он прокомментировал реакцию зала: "Какие избирательные аплодисменты. Я говорю от народа, пожалуйста".

ГОЛОБОРОДЬКІВЩИНА  потрійної очистки
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Полностью согласен с Волькой
это речь конченного мерзавца
которому плевать на законы
которому плевать на реальное изменение парламента ( а это только новый избирательный кодекс)
которому плевать на в Украину как единое государство ( раз оно готово с кем угодно и про что угодно договариваться)
которому необходимо по быстрому рейдернуть государство Украина ( и как не странно под аплодисменты собравшихся в зале депутатов и людей вокруг парламента )
Я вообще в шоке
Я ненавидел Педровласть ( и больше всех страдал от этого на ФУПЕ когда меня постоянно банили Света Слава )
но этих я чувствую что буду ненавидеть еще больше
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Да и кто то тут говорил что он под Беню косит
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕТ он под Хуйла косит
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія