Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Інавгурація новообраного президента України Зеленського В. О.

Кароч, я думала почитаю, а прийшлось писати задньою лівою і з телефону ) багато пропустила, хочеться теж одним оком дивитися
Але на українському форумі, мала бути гілка українською , про інавгурації президента України

Раз армовір облажався
   
Re: Речь президента Украины !

Показали как народ кричал и аплодировал в парке после того как сказал шо распускает ВР  :)
   
Helgi Sharp з Ol Sharp.
2 год ·
Ось цей день і настав... Йому передував гавкіт тих, хто 5 років тихіше миші відсижувався по норах та в екзілах, а наразі підняв хвіст й почав погрожувати Порошенку і тим, хто разом з ним зберіг країну. Не на тих напали...

У цей день сучасна українська письменниця, лауреат Шевченківської премії з літератури Галина Пагутяк звернулась до українців:

“Приберіть зі своїх сторінок українські прапори, калину, вінки, вишиванки, цитати з Ліни Костенко, Степана Бандери, Тараса Шевченка.

Не тому, що доведеться, можливо, невдовзі їх ховати у скриню, а тому що ви їх недостойні. Приберіть портрети Небесної Сотні, що на стендах коло церков і в школах по наших селах. Бо ви їх недостойні. Не дивіться в обличчя молодих удів, дітей, матерів загиблих у російсько-українській війні – ви НЕ на їх боці, а на боці їх убивць.

Ви їх недостойні, бо плюнули в обличчя Великій Матері, обравши проросійського фіґляра. Лицемірство – непрощенний гріх. Ще 5 років тому ви були на патріотичному піднесенні, їздили на Майдан, допомагали йому, оплакували загиблих. Навіщо? Щоб знову завести до хати ворога, якого прогнали, який навіть не приховує своєї зневаги до зрадників? Ніхто не любить зрадників, їх позбуваються найперше."

Це крик душі щирої українки, але ми вибрали демократію, і наразі пожинаємо її плоди. На цьому тлі в мене питання:

Як скоро з тієї більшості будуть волати: "Ми зовсім не цього хотіли!"

- Через три місяці - ставте "1".

- Через рік - ставте "2".

- Ніколи не пожалкують про свій вибір, завжди буде винен Порошенко - "3".

Я ж скажу одне: перешкоди здаються занадто великими, якщо стояти перед ними на колінах. Коли стаємо у повний зріст і робимо своє, вони долаються. Цей день мине, а від завтра час почне працювати на нас. Слава Україні!
   
На вулиці скандують Зе - лен - ський !
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Не дивився. Розповидай.
   
Helgi Sharp з Ol Sharp.
2 год ·
Ось цей день і настав... Йому передував гавкіт тих, хто 5 років тихіше миші відсижувався по норах та в екзілах, а наразі підняв хвіст й почав погрожувати Порошенку і тим, хто разом з ним зберіг країну. Не на тих напали...

У цей день сучасна українська письменниця, лауреат Шевченківської премії з літератури Галина Пагутяк звернулась до українців:

“Приберіть зі своїх сторінок українські прапори, калину, вінки, вишиванки, цитати з Ліни Костенко, Степана Бандери, Тараса Шевченка.

Не тому, що доведеться, можливо, невдовзі їх ховати у скриню, а тому що ви їх недостойні. Приберіть портрети Небесної Сотні, що на стендах коло церков і в школах по наших селах. Бо ви їх недостойні. Не дивіться в обличчя молодих удів, дітей, матерів загиблих у російсько-українській війні – ви НЕ на їх боці, а на боці їх убивць.

Ви їх недостойні, бо плюнули в обличчя Великій Матері, обравши проросійського фіґляра. Лицемірство – непрощенний гріх. Ще 5 років тому ви були на патріотичному піднесенні, їздили на Майдан, допомагали йому, оплакували загиблих. Навіщо? Щоб знову завести до хати ворога, якого прогнали, який навіть не приховує своєї зневаги до зрадників? Ніхто не любить зрадників, їх позбуваються найперше."

Це крик душі щирої українки, але ми вибрали демократію, і наразі пожинаємо її плоди. На цьому тлі в мене питання:

Як скоро з тієї більшості будуть волати: "Ми зовсім не цього хотіли!"

- Через три місяці - ставте "1".

- Через рік - ставте "2".

- Ніколи не пожалкують про свій вибір, завжди буде винен Порошенко - "3".

Я ж скажу одне: перешкоди здаються занадто великими, якщо стояти перед ними на колінах. Коли стаємо у повний зріст і робимо своє, вони долаються. Цей день мине, а від завтра час почне працювати на нас. Слава Україні!
Ти хоч іноді своїми словами пишеш ? Чи лише прихильники певної політсили на зарплаті тягаєш на форум ?
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Тут тобі і намагання розпуску ВР,і  Автономія Донбасу, і на колінах перед Х....йлом,і все і все...і повний інфантілізм.   Ну що ж, найгірше почалося зразу ж...
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Тут тобі і намагання розпуску ВР,і  Автономія Донбасу, і на колінах перед Х....йлом,і все і все...і повний інфантілізм.   Ну що ж, найгірше почалося зразу ж...

Беня медленно не умеет

Он рейдер - прирожденный

Ему надо все и быстро!
   
Re: Речь президента Украины !

найбільша зрада за всю історію України.
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Тут тобі і намагання розпуску ВР,і  Автономія Донбасу, і на колінах перед Х....йлом,і все і все...і повний інфантілізм.   Ну що ж, найгірше почалося зразу ж...

Прям так и сказал?
Ужос нах!!!

Или это ты сам додумал?
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Не дивився. Розповидай.
-------------------------------------------
ХЕРуша -це розповісти неможливо!!!!  Це як переспівувати Карузо.... я так не можу... я плЯкаль... десь повторять... я не хочу тобі псувати враження! B-)
   
Полторак потухший, Рюкзаков сяє як нова копійка
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Тут тобі і намагання розпуску ВР,і  Автономія Донбасу, і на колінах перед Х....йлом,і все і все...і повний інфантілізм.   Ну що ж, найгірше почалося зразу ж...

Вони грають на бажаннях плебсу, ну щасливого шатуна цирку


Тут або ВРУ дасть відсіч карлику, або будемо новим федеральним округом
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Тут тобі і намагання розпуску ВР,і  Автономія Донбасу, і на колінах перед Х....йлом,і все і все...і повний інфантілізм.   Ну що ж, найгірше почалося зразу ж...

а я за тебя слова добрые писал, ну что б типо не травили аксакала, отца укр демократии
а ты не уймешься ни как..
ипанулся что ли ..
   
Re: Речь президента Украины !

парад охлократії
   
Грицака освистали
   
Петрики, ваш час вийшов. Відключайтесь. І на природу.
   
Wolter безсоромний брехун
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

-------------------------------------------
ХЕРуша -це розповісти неможливо!!!!  Це як переспівувати Карузо.... я так не можу... я плЯкаль... десь повторять... я не хочу тобі псувати враження! B-)

Зная тебя, вполне возможно что ты припиздел.
Я потом почитаю речь.
   
Re: Речь президента Украины !

интересно как шо и как покажут в РФ  ;o
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Wolter безсоромний брехун
Я это подозревал..))
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Розігнав ідіот ВР?
   
Helgi Sharp з Ol Sharp.
2 год ·
Ось цей день і настав... Йому передував гавкіт тих, хто 5 років тихіше миші відсижувався по норах та в екзілах, а наразі підняв хвіст й почав погрожувати Порошенку і тим, хто разом з ним зберіг країну. Не на тих напали...

У цей день сучасна українська письменниця, лауреат Шевченківської премії з літератури Галина Пагутяк звернулась до українців:

“Приберіть зі своїх сторінок українські прапори, калину, вінки, вишиванки, цитати з Ліни Костенко, Степана Бандери, Тараса Шевченка.

Не тому, що доведеться, можливо, невдовзі їх ховати у скриню, а тому що ви їх недостойні. Приберіть портрети Небесної Сотні, що на стендах коло церков і в школах по наших селах. Бо ви їх недостойні. Не дивіться в обличчя молодих удів, дітей, матерів загиблих у російсько-українській війні – ви НЕ на їх боці, а на боці їх убивць.

Ви їх недостойні, бо плюнули в обличчя Великій Матері, обравши проросійського фіґляра. Лицемірство – непрощенний гріх. Ще 5 років тому ви були на патріотичному піднесенні, їздили на Майдан, допомагали йому, оплакували загиблих. Навіщо? Щоб знову завести до хати ворога, якого прогнали, який навіть не приховує своєї зневаги до зрадників? Ніхто не любить зрадників, їх позбуваються найперше."

Це крик душі щирої українки, але ми вибрали демократію, і наразі пожинаємо її плоди. На цьому тлі в мене питання:

Як скоро з тієї більшості будуть волати: "Ми зовсім не цього хотіли!"

- Через три місяці - ставте "1".

- Через рік - ставте "2".

- Ніколи не пожалкують про свій вибір, завжди буде винен Порошенко - "3".

Я ж скажу одне: перешкоди здаються занадто великими, якщо стояти перед ними на колінах. Коли стаємо у повний зріст і робимо своє, вони долаються. Цей день мине, а від завтра час почне працювати на нас. Слава Україні!
Перенесу у свою гілочку. від 1 квітня.
АЛЕ!!  НЕ БУДЕ ні 1, ні  2, ні 3!
   
Re: Речь президента Украины !

Ну а Ляшко бедолага, получил подзатыльник прямо во время торжества, шо аж покраснел  :cray:
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Прям так и сказал?
Ужос нах!!!

Или это ты сам додумал?
--------------------------------------------
Саме так... але я передати не можу. Ну Раду він розпускає, Уряд кличе писати заяви та валити, Донбас поверне будь якими способами,но без війни, там наші люди, переходив весь час на російську, все чого від нього чекали в найгірших уявах-справдилося, Рада спочатку сиділа мовчки, Уряд крутив пальцями у вісках, потім пішли матюки з залу, від кричав,що він представляє усіх 65(!!!) мільонів українців...з усього світу, і йому нехай не кричать,зате риги вскакували і аплодували,навіть юльки завмерли від жаху... ну то таке...
   
Ти хоч іноді своїми словами пишеш ? Чи лише прихильники певної політсили на зарплаті тягаєш на форум ?
При чом кого?
Старого пітарка який награбував собі на безбідне життя за кордон, а зараз в "Пономаря" грає.
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Wolter безсоромний брехун
-----------------------------------------
Що не так я сказав? Це ти брехун! Всі чули! Назви хочь слово брехні,прихильники певної політсили!
   
Не знаю що там брешуть прихильники певної політсили , Зєля третій раз співає славень, рука не на пузі, на відміну від ))
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

--------------------------------------------
Саме так... але я передати не можу. Ну Раду він розпускає, Уряд кличе писати заяви та валити, Донбас поверне будь якими способами,но без війни, там наші люди, переходив весь час на російську, все чого від нього чекали в найгірших уявах-справдилося, Рада спочатку сиділа мовчки, Уряд крутив пальцями у вісках, потім пішли матюки з залу, від кричав,що він представляє усіх 65(!!!) мільонів українців...з усього світу, і йому нехай не кричать,зате риги вскакували і аплодували,навіть юльки завмерли від жаху... ну то таке...

ужас , не ?  :lol:
   
Ну що, гвардійці не падали, двері не закривалися, позитивненько  :)

Дещо сталося....

Голова СБУ не віддав честь кловуну... B-)
   
Не знаю що там брешуть порохоботи , Зєля третій раз співає славень, рука не на пузі, на відміну від ))
   
Дещо сталося....

Голова СБУ не віддав честь кловуну... B-)
B-)
   
Дещо сталося....

Голова СБУ не віддав честь кловуну... B-)

Муженка теж


Бистренько вправилися - за годинку.
   
Дещо сталося....

Голова СБУ не віддав честь кловуну... B-)
Не бачила, текст набирала, так Зєля його ж звільнив здається )) чмо типу вже не на роботі ) нехай вийожується )
   
Зеленский предложил правительству подать в отставку

Президент Украины Владимир Зеленский предложил Кабинету министров подать в отставку.

"Хочу процитировать американского актера, который стал классным американским президентом: "правительство не решает наших проблем – правительство и есть наши проблемы". Я не понимаю, наше правительство, которое только разводит руками и говорит мне, ЧТО мы не сможем сделать. Это неправда – можете, вы можете взять бумагу, взять ручку и освободить свои места для тех, кто будет думать о следующих поколениях, а не о следующих выборах", - сказал он в ходе обращения к Украинскому народу, после принесения присяги в сессионном зале парламента в понедельник.
   
Впервые папередники сидели как на похоронах...
 (tu)
   
Показати зображення...
Маю надію, вся педрогвардія виконала завєт ільїча Педросвина і сидить з свічками  :lol:
Хоча , судячи з першої сторінки форуму, не допомогло )))



Останнє редагування: 20 травня 2019 11:10:12 від SvitLana
   
Что поразило, так все эти толстопузые с опухшими рожами командувачи родами войск, с трудом выговаривают украинские слова...
Возникает вопрос: кому они служат, или прислуживают...
   
Полторак потухший, Рюкзаков сяє як нова копійка

Так Зе закликав всьому уряду подати у відставку. Аваков теж  представник цього корумпованого уряду. Як бути?))
   
Впервые папередники сидели как на похоронах...
 (tu)
Так то й були їх похорони )) Зєля поховав їх сакральність , вони як всі )

Ну і ...

Новий президент України Володимир Зеленський пропонує урядовцям подати у відставку і звільнити посади.

Про це він заявив у Верховній Раді у промові після складання присяги президента.

"Дозвольте мені зараз процитувати одного американського актора, який став класним американським президентом: "Уряд не вирішує наших проблем, уряд і є нашою проблемою", – сказав Зеленський, процитувавши Рональда Рейгана.

"Це просто цитата. Я не розумію, чесно кажучи, наш уряд, який тільки розводить руками і каже: "Ми нічого не можемо зробити". Це не правда, можете", – продовжив він.

Ви можете взяти аркуш, взяти ручку і звільнити свої місця для тих, хто буде думати про наступні покоління, а не про наступні вибори. Я думаю, що люди це оцінять" – заявив Зеленський.

Він прокоментував реакцію зали: "Якісь вибіркові оплески. Я кажу від народу, будь ласка".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія