Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Інавгурація новообраного президента України Зеленського В. О.

Так Зе закликав всьому уряду подати у відставку. Аваков теж  представник цього корумпованого уряду. Як бути?))
Напевно щось знає )
Зєля назвав трьох особисто, про інших, взагалі
   
Что поразило, так все эти толстопузые с опухшими рожами командувачи родами войск, с трудом выговаривают украинские слова...
Возникает вопрос: кому они служат, или прислуживают...

Ага, я теж помітила ) половина навіть не намагалася
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Mason Lemberg
8 год
Передінавгураційне і єдине на сьогодні.
(Дивитися цю ганьбу і знущання над мертвими, живими і ненародженими українцями я не буду)

Спочатку ви брехали про мільйонні жертви на Донбасі і розказували, що не треба йти воювати, половина з вас втекла
Потім ви брехали, що Порошенко влаштував котли в Іловайську і Дебальцево. Брехали попри взятих в полон псковських десантників в Іловайську, попри згорівших бурятів на Донбасі
Потім ви брехали про зливання Широкино
Потім ви брехали про зливання Маріуполя
Потім ви брехали про секретні Мінські угоди і зливання Дніпра
Потім ви брехали про плани Мореля/Гризлова/Медведчука
Потім ви брехали про амністію бойовикам і ваша брехня вбила 4 солдатів
Потім ви перестали брехати про війну і почали брехати про корупцію. Брехали 4 роки, так і не будучи взмозі назвати що ж вкрав у вас Порошенко чи будь-хто з вищого керівництва країни.
Потім через 4 роки брехні про корупцію, в умовах коли треба було вводити воєнний стан, ви брехали, що Порошенко хоче зірвати вибори
Потім під час виборів ви дуже сильно брехали про всякі переслідування гриценків і садових, про роутер, про купівлю Порошенком голосів за 1000 грню
Потім, програвши 1 тур ви й далі брехали, але брехали вже собі, заспокоюючи себе, що Жиріновський, Портнов, Азіров та інші в підтримці Зеленського - це випадковість
Потім ви брехали, що Порошенко узурпує владу, незалежно від результатів.
Далі ви будете брехати, що винуватий Порох
Потім будете брехати, що це випадковість і може все налагодиться, треба дати шанс і ще почекати.
Потім, не бачачи змін, продовжите й далі брехати собі і іншим вбачаючи зміни там де їх і приблизно нема.

Тому передінавгураційне:
Як бачите, Порошенко спокійно і демократично передав владу людині, яка прийшла до влади через вашу брехню і привела туди людей з минулого.

Сьогодні ви коронуєте не вирок Порошенку.
Сьогодні ви коронуєте свою брехню.

І сьогодні ви цього не зрозумієте, але зрозумієте згодом, що нічого доброго на брехні і агресії не побудуєш.
І ваші проблеми ваша брехня і агресія не вирішить. А навіть навпаки.
Я сподіваюся, ви це усвідомите скоріше ніж країна пройде точку неповернення.
   
Re: Речь президента Украины !

Верховний головнокомандувач ЗСУ, обороноздатність, національні інтереси України, НАТО, ЄС, Європа, міжнародні партнери, дипломатія, економіка, українська мова, культура, Росія - агресор, суд, реформи, валовий внутрішній продукт, Майдан, Революція гідності, демократія, вільні вибори, Гарант дотримання конституційних прав та свобод, конституційні повноваження, співпраця з парламентом, - всі ці слова відсутні у промові новообраного презедента Зеленського.
   
Re: Речь президента Украины !

Верховний головнокомандувач ЗСУ, обороноздатність, національні інтереси України, НАТО, ЄС, Європа, міжнародні партнери, дипломатія, економіка, українська мова, культура, Росія - агресор, суд, реформи, валовий внутрішній продукт, Майдан, Революція гідності, демократія, вільні вибори, Гарант дотримання конституційних прав та свобод, конституційні повноваження, співпраця з парламентом, - всі ці слова відсутні у промові новообраного презедента Зеленського.


єті ні важна, важна шоб ві ні плакалі, а смеялісь ... асобено шоб не плакал беня
   
Впервые папередники сидели как на похоронах...
 (tu)
насправді це не є добре. вони більше за манюпасів знають розклади.
   
Срали педри срали, просрали президентські вибори, висновків не зробили, продовжують розмазюкувати все до чого дотягнуться, отримають і за це подяку
Інавгурація в понеділок ?
От і чудово, як згадую Пєтькин баль під час чуми, аж пересмикує, особливо мордяку Гудка
Поки що мені подобається
   
насправді це не є добре. вони більше за манюпасів знають розклади.

Вєдітє нас важді  :lol:
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

--------------------------------------------
Саме так... але я передати не можу. Ну Раду він розпускає, Уряд кличе писати заяви та валити, Донбас поверне будь якими способами,но без війни, там наші люди, переходив весь час на російську, все чого від нього чекали в найгірших уявах-справдилося, Рада спочатку сиділа мовчки, Уряд крутив пальцями у вісках, потім пішли матюки з залу, від кричав,що він представляє усіх 65(!!!) мільонів українців...з усього світу, і йому нехай не кричать,зате риги вскакували і аплодували,навіть юльки завмерли від жаху... ну то таке...

Да ничего из твоих страшилок не сбудется. После розпуска эти опарыши продолжают выполнять свои обязанности до избрания новых...
Но, при этом каждый понимает, что может оказаться сокральной жертвой, чтоб другим не повадно было... поэтому все тихо-мироно...
   
насправді це не є добре. вони більше за манюпасів знають розклади.
команді Ze ця істина недоступна. але судячи з міміки Кумира він вже потроху почав прозрівати.
   
Кажуть посвідчення президента впало з подушки (це стосовно знаків )
   
Вєдітє нас важді  :lol:
чомуcь ці дуже задоволені були.

   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Helgi Sharp з Ol Sharp.
7 хв. ·
Понесло пацана... Про Конституцию Разумков с Портновым ему не успели рассказать, а Коломойский ожидаемо пошёл по беспределу. Буду разочарован, если ВР не вспомнит слова нового гаранта (если я нарушу закон, я уйду) и спокойно проглотит этот демарш. Ещё хочу думать, что такие "решения" приближают конец вновь избранного, а не Украины.
   
команді Ze ця істина недоступна. але судячи з міміки Кумира він вже потроху почав прозрівати.
Ой, я вас просю ) я вас, читачів міміки, педрових , начиталася і в гілці про дебати )) і про вибори )  все в молоко )
   
насправді це не є добре. вони більше за манюпасів знають розклади.

Это очень хорошо. За страну они никогда не переживали, поэтому траурные лица только подтверждения звериного чувства личнго краха...
   
Re: Речь президента Украины !

Верховний головнокомандувач ЗСУ, обороноздатність, національні інтереси України, НАТО, ЄС, Європа, міжнародні партнери, дипломатія, економіка, українська мова, культура, Росія - агресор, суд, реформи, валовий внутрішній продукт, Майдан, Революція гідності, демократія, вільні вибори, Гарант дотримання конституційних прав та свобод, конституційні повноваження, співпраця з парламентом, - всі ці слова відсутні у промові новообраного презедента Зеленського.
ага, зате є як маленький хлопчик пожартував, а потім все виявилось всерйоз.
   
Потім, програвши 1 тур

Да ты чё... Програвши, значится... Ну, океюшки, раз есть проигравшие, то должны быть и победители, ага. И кто-же они?
В сенсi, кто проиграл, а кто победил?
   
чомуcь ці дуже задоволені були.

Показати зображення...

І що ? )) Вони по опитуванням мають гарний рейтинг, чого їм плакати ?
Ви мені краще розкажіть чому так вийшло ? Чому вони не сидять ? Чому суку праваславную з мішком на голові запорєбрік не викинули ? Га ?
   
Re: Речь президента Украины !
van

Молодчага Владимир !
   
Re: Речь президента Украины !

Молодчага Владимир !

шуфрич погоджується
   
Ой, я вас просю ) я вас, читачів міміки, педрових , начиталася і в гілці про дебати )) і про вибори )  все в молоко )
все! каятись пізно. розхльобуйте тепер! гвинтівки в руки і на фронт!
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

-----------------------------------------
Що не так я сказав? Це ти брехун! Всі чули! Назви хочь слово брехні,Зе!
   
І що ? )) Вони по опитуванням мають гарний рейтинг, чого їм плакати ?
Ви мені краще розкажіть чому так вийшло ? Чому вони не сидять ? Чому суку праваславную з мішком на голові запорєбрік не викинули ? Га ?
на дострокових Зе в них хороший шмат відкусить. ви розкажіть чому вони такі радісні, якщо зрадофаги всі пять років говорили, що Порох їх друг, а Колома заклятий ворог? адже вони не сидять саме завдяки Пороху. тобтo за вашою логікою вони мають сумувати зараз, що їх "дах" пішов, а ворог прийшов, нє?
   
Это очень хорошо. За страну они никогда не переживали, поэтому траурные лица только подтверждения звериного чувства личнго краха...
який в них лічний крах?  8-:
   
Mason Lemberg
8 год
Передінавгураційне і єдине на сьогодні.
(Дивитися цю ганьбу і знущання над мертвими, живими і ненародженими українцями я не буду)

Спочатку ви брехали про мільйонні жертви на Донбасі і розказували, що не треба йти воювати, половина з вас втекла
Потім ви брехали, що Порошенко влаштував котли в Іловайську і Дебальцево. Брехали попри взятих в полон псковських десантників в Іловайську, попри згорівших бурятів на Донбасі
Потім ви брехали про зливання Широкино
Потім ви брехали про зливання Маріуполя
Потім ви брехали про секретні Мінські угоди і зливання Дніпра
Потім ви брехали про плани Мореля/Гризлова/Медведчука
Потім ви брехали про амністію бойовикам і ваша брехня вбила 4 солдатів
Потім ви перестали брехати про війну і почали брехати про корупцію. Брехали 4 роки, так і не будучи взмозі назвати що ж вкрав у вас Порошенко чи будь-хто з вищого керівництва країни.
Потім через 4 роки брехні про корупцію, в умовах коли треба було вводити воєнний стан, ви брехали, що Порошенко хоче зірвати вибори
Потім під час виборів ви дуже сильно брехали про всякі переслідування гриценків і садових, про роутер, про купівлю Порошенком голосів за 1000 грню
Потім, програвши 1 тур ви й далі брехали, але брехали вже собі, заспокоюючи себе, що Жиріновський, Портнов, Азіров та інші в підтримці Зеленського - це випадковість
Потім ви брехали, що Порошенко узурпує владу, незалежно від результатів.
Далі ви будете брехати, що винуватий Порох
Потім будете брехати, що це випадковість і може все налагодиться, треба дати шанс і ще почекати.
Потім, не бачачи змін, продовжите й далі брехати собі і іншим вбачаючи зміни там де їх і приблизно нема.

Тому передінавгураційне:
Як бачите, Порошенко спокійно і демократично передав владу людині, яка прийшла до влади через вашу брехню і привела туди людей з минулого.

Сьогодні ви коронуєте не вирок Порошенку.
Сьогодні ви коронуєте свою брехню.

І сьогодні ви цього не зрозумієте, але зрозумієте згодом, що нічого доброго на брехні і агресії не побудуєш.
І ваші проблеми ваша брехня і агресія не вирішить. А навіть навпаки.
Я сподіваюся, ви це усвідомите скоріше ніж країна пройде точку неповернення.

десь так  (tu)
   
Як сталося що ця новопризначена Шаптала (чи як її там?...) не вміє двох слів вимовити без катастрофічного коцапського акценту?
   
Як сталося що ця новопризначена Шаптала (чи як її там?...) не вміє двох слів вимовити без катастрофічного коцапського акценту?
під стать новому президенту. тепер це в тренді.
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

та попустіться вже...
порох будував систему без балансу...
виключно на волюнтаризму і пропаганді...
на пропаганді страху...
і використовуючи страх
   
який в них лічний крах?  8-:

Время покажет. Ты ж говоришь шо-то знают...
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Sergey Fursa
42 хв. ·
Зеленский и его первый шаг в пропасть, в эпоху настоящей бедности

Владимир Зеленский приступил к обязанностям. И начал с роспуска парламента. Сделав первый свой шаг, который сразу же нарушает закон. Да, для роспуска парламента есть социальная легитимность, общество не любит депутатов, но нет юридического права. И первым же шагом президент показывает, как он будет относится к верховенству права. И показал, что его личный интерес, политическая выгода – важнее. И чем он оправдывает такой шаг, желанием людей или предсказанием астрологов – это не важно. Оправдать можно любое преступление. Было бы желание. И пока рейтинг не упал очень хочется зафиксировать высокий результат в парламентских выборах. А на остальное плевать.

Единственное что в современном мире отличает успешные страны от стран-неудачников – это наличие верховенства права. Все просто. Если в стране действует верховенство права – страна будет богата. А богатая страна – это страна богатых людей. Все прочее уже вторично. Размеры страны, ресурсы, население – это все играет роль второго плана. Страна без ресурсов может быть богатой, просто когда у нее будет верховенство права. Страна может быть наполнена ресурсами под завязку, но если там не действуют законы, это будет страна очень бедных людей.
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Конец эпохи бедности – это всегда начало эпохи верховенства права. И сегодня нас повели в другую сторону. И вряд ли стоит ожидать, что если первый шаг направлен в сторону бедности, то другие поведут нас к богатству. Все-таки это очень важный выбор. Сложный путь в нужную сторону, или легкая дорога к бедности. И сейчас Зеленский показал, что у него есть желание узурпировать власть. Сделал тоже самое, что Янукович. Просто Янукович использовал для этого Конституционный Суд, а Зеленский – распустил парламент сомнительным решением, которое, как он ожидает, будет поддержано украинскими судами. Делая этот шаг новый президент показывает, что он не сомневается в решении украинских судов. Которые его поддержат. И ключевое тут – какие люди могут гарантировать ему такую поддержку? Кто может гарантировать новому президенту, что его сомнительное решение обязательно поддержит суд? Самый честный украинский суд.

Кто эти люди, которые могут обеспечить любое решение украинских судов? Особенно окружного административного суда. Мы знаем фамилии этих людей. Это Коломойский, Портнов, Богдан. Именно на этих людей решил опереться избранный президент. Именно эти люди обеспечат ему власть. А значит именно этим людям он будет должен. Эти люди будут играть первую скрипку в его власти. И значит они будут получать от этого выгоду. Может их бедность и закончится, пусть она и не начиналась. Но это те люди, интересы которых сделают украинцев беднее.

Решение о роспуске – это еще и решение о том, что перемены не нужны новому президенту. Перемены, которые могли бы обеспечить тот самый конец эпохи бедности. Привести в парламент новую качественную смену. Потому что для этого нужно изменить избирательную систему. Для чего нужен работающий парламент. И распуская парламент Зеленский цементирует его качество. Потому что половина Рады остается за мажоритаркой. И все токсичные персонажи, которые есть сегодня в украинском политикуме, использует эту лазейку, чтобы попасть в парламент. Все негодяи, которые ассоциируются у нас с коррупцией, станут депутатами. И это не проблема Зеленского, ведь он может всегда рассчитывать в будущем на этих депутатов. Ведь среди нет его идеологических противников, тем более ни у избранного президента, ни у коррупционеров просто нет никакой идеологии. Мажоритарщики всегда пытаются быть в орбите власти, в орбите президента. Это помогает их бизнесу. Тому самому мародерству в том числе. И их с радостью приглашает в новый парламент наш новый президент. Он им там рад.

Делая выбор между переменами и верховенством права и личным интересом получить послушный парламент новый президент сделал выбор в пользу личного интереса. Сегодня началась эпоха бедности. Сегодня был сделан первый шаг в сторону еще большей бедности в самой бедной стране Европы. И страна с радостью поддержала этот шаг.
   
Время покажет. Ты ж говоришь шо-то знают...
ну "лічьного" краху в них не буде. може бачать, що триндець країні.
   
все! каятись пізно. розхльобуйте тепер! гвинтівки в руки і на фронт!

Ти піддувало своє прикрий, гвинтівки чистяться регулярно, не тобі чмо пальмове когось, кудись відправляти
   
Re: Речь президента Украины !
van

шуфрич погоджується
После такого выступления от отнял голоса у БЮТ и  Рыгов .Пока это лучшая инаугурация за всю историю Украины !
   
на дострокових Зе в них хороший шмат відкусить. ви розкажіть чому вони такі радісні, якщо зрадофаги всі пять років говорили, що Порох їх друг, а Колома заклятий ворог? адже вони не сидять саме завдяки Пороху. тобтo за вашою логікою вони мають сумувати зараз, що їх "дах" пішов, а ворог прийшов, нє?

Ви читати вмієте ? Мають гарні рейтинги, чого їм сумувати ? Педро старався, разом з кумом , какіє ваші даказатєльства ?  (с)
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Андрій Смолій
33 хв. ·
«ПРИНИЖЕННЯ УКРАЇНИ ПЕРЕД ВСІМ СВІТОМ».

Лише так можу описати інавгураційну промову. Постійні звинувачення парламенту та уряду, приниження єдиної державної мови, розповіді про тотальне «зубажіння». Це лише частина того що вражає в промові Зеленського.

Весь цей перфоменс відбувався в присутності президентів інших держав та делегацій з усього світу.
Чи будуть вони поважати Україну після такого? Ніколи.
Зеленський у своєму зверненні фактично знизив планку інституту президентства та парламентаризму.
Популізм - це нитка, якою була пронизана вся розмова. Популізм на рівні африканських держав. Адже, більшість того що сказав пан Зеленський виконати неможливо. Не можливо закінчити війну поки існує ворог - Росія. Не можливо подолати бідність за рік чи два.

Найбільше вражає приниження української мови. Тепер вже чинний президент ще раз показав що зневажає єдину українську мову як цінність. Він зневажив і тих людей до яких звертався, вважаючи їх тупими, такими що не знають державної мови.

Розпуск парламенту в абсолютно незаконний спосіб. Наплювавши на всі юридичні процедури.
Все зроблене лише з одною метою - «хліба та видовища». Не важливо, що це видовище опускає країну в хаос та безвладдя. Це видовище може коштувати країні багато чого.
   
Re: Ось  чому я дивився. Я аж прямо чекав! :D  :facepalm:

Пригадую навіть інавгурація зека була солідною, а тут такий цирк, смішний хриплий голос, дурацькі посмішки, а виступ - "мій син презедент", "нас 65 млн. по всьому світу" і ви "ПОВИННІ повернутися" в цей цирк, "припинити вогонь на Донбасі" … і жодного слова про кацапську агресію.
   
під стать новому президенту. тепер це в тренді.
А оті пузані, командувачі , під чию стать були ?
   
Это очень хорошо. За страну они никогда не переживали, поэтому траурные лица только подтверждения звериного чувства личнго краха...
:facepalm:  :suicide2:
   
ну "лічьного" краху в них не буде. може бачать, що триндець країні.
Здавалося б, до чого тут Педро з гєнплокулолом ? Правда ж ))

П.с.

Президент України Володимир Зеленський під час інавгурації заявив, що необхідно звільнити генпрокурора Юрія Луценка, голову СБУ Василя Грицака та міністра оборони Степена Полторака.

Також Зеленський заявив, що потрібно прийняти закон про скасування недоторканності депутатів.

"Я хочу, щоб ви прийняли закон про скасування недоторканності депутатів, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення. Прошу парламент звільнити голову СБУ, генпрокурора і міністра оборони", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, Зеленський на церемонії інавгурації оголосив про розпуск Верховної ради. За його словами, у Верховній Раді тепер є два місяці.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія