Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пектиму хліб

Re: Пектиму хліб
Пшениця

В морозилці десь кіл 30 свіжих помідорів і сьогодні зварив півтора відра варення-ням-ням  :download:

   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Хліб для удава 40 см в довжину )
Просто білий хліб. Вода, сіль, борошно, дріжджі

   
Re: Пектиму хліб
LAR

Хліб для удава 40 см в довжину )
Просто білий хліб. Вода, сіль, борошно, дріжджі

Показати зображення...

Красавец! А в какой форме выпекали? Керамика или металл?
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Wilton loaf pan 16",  алюміній,  на амазоні. Точно не пам'ятаю, щось в районі 20 доларів
Дорогувато за шмат алюмінію, якби в крамниці то було б в половину дешевше, але в звичайних крамницях вибір менший, а якщо десь їздити вишукувати, то день  пропаде.
Я в ньому і булочки випікав, 8 штук влазе середнього розміру.
Не пристає, товщина алюмінію якраз достатня, аби при обережному вживанні не деформувался

   
Re: Пектиму хліб
LAR

Wilton loaf pan 16",  алюміній,  на амазоні. Точно не пам'ятаю, щось в районі 20 доларів
Дорогувато за шмат алюмінію, якби в крамниці то було б в половину дешевше, але в звичайних крамницях вибір менший, а якщо десь їздити вишукувати, то день  пропаде.
Я в ньому і булочки випікав, 8 штук влазе середнього розміру.
Не пристає, товщина алюмінію якраз достатня, аби при обережному вживанні не деформувался

Показати зображення...

Так эта форма тонкостенная!? Хлебушек прямо идеально-красивый получился! Зимой искала  в инете, но керамическую длинную форму с крышкой для багетов, но подходящей не нашла. А в этой хлеб для тостов получается. Красивый, красивый!
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Так эта форма тонкостенная!? Хлебушек прямо идеально-красивый получился! Зимой искала  в инете, но керамическую длинную форму с крышкой для багетов, но подходящей не нашла. А в этой хлеб для тостов получается. Красивый, красивый!
Ну, як "тонкостінний"?
0,6-0,7мм. Досить жорстка конструкція: впаде - нічого йому не станеться.
Вживати обережно - онучка ще користуватиметься.
Не люблю керміку. Важка, стінки довго прогріваються, буде від пічки залежати скільки в ній пекти. Стукнеш - розіб"ється.
Алюміній мені кращий.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Багато кaкao, ложка кави, ложка меду, журавлини десь 300гр.
Булка 1 кг приблизно

Тісто (червонувато-коричньове від кaкao):



Сам хліб

   
Re: Пектиму хліб
LAR

Багато кaкao, ложка кави, ложка меду, журавлини десь 300гр.
Булка 1 кг приблизно

Тісто (червонувато-коричньове від кaкao):

Показати зображення...
Сам хліб

Показати зображення...

Красивый! Я тоже сегодня испекла два штучки на закваске из цельнозерновой муки.
   
Re: Пектиму хліб
LAR





   
Re: Пектиму хліб
LAR

С плохой резкостью фото, чёт получаются.  :weep:
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Люблю чисто естетично, коли у хліба "дах зриває"  (tu)



***********************************
***********************************

А оце цікаво. Просто обваляли тісто в насінні?
Це кунжут, соняшникове і гарбузове?
 (tu)

   
Re: Пектиму хліб

Хліб шкідливий
   
Re: Пектиму хліб
LAR

А оце цікаво. Просто обваляли тісто в насінні?
Це кунжут, соняшникове і гарбузове?



Когда сформируете хлеб для последней расстойки перед выпечкой обвалять  в семенах, зернах или просто в муке и выложить в расстоечную форму швом  к верху, можете вынести на холод +4 градуса ,часов на шесть. Разогреть духовку до 260 гр. , занести расстойку , перевернуть на пергамент , надрезать и сразу в духовку на разогретый противень. Мисочку с водой поставить в духовку для пара, через 15-20 минут  снизить температуру до 200 и убрать пар. Выпекать еще 15-20 минут , смотрите по ситуации.
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Хліб шкідливий



Магазинный да, домашний полезный. Печется из хороших продуктов. Не добавляются улучшители для некачественной  муки. Только есть все в меру надо, как и все. Вот хлеб не вреднее конька! Вот не встречала, что бы писали , коньяк вреден для здоровья. :weep:   Некоторые каши вреднее могут быть, но  народ их лупит с утра до вечера.  B-) . Мне утверждение про хлеб напоминает про утверждение, что майонез вреден, а вот заливка для салатов из тех же ингредиентов, только не взбитая а просто перемешанная полезна и приветствуется.  :weep:
   
Re: Пектиму хліб
LAR





Вот ржаные хлебные  булочки.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Магазинный да, домашний полезный. Печется из хороших продуктов. Не добавляются улучшители для некачественной  муки. Только есть все в меру надо, как и все. Вот хлеб не вреднее конька! Вот не встречала, что бы писали , коньяк вреден для здоровья. :weep:   Некоторые каши вреднее могут быть, но  народ их лупит с утра до вечера.  B-) . Мне утверждение про хлеб напоминает про утверждение, что майонез вреден, а вот заливка для салатов из тех же ингредиентов, только не взбитая а просто перемешанная полезна и приветствуется.  :weep:

Просто щоб Ви знали, ЛапоГаз найчастіше взагалі в столовках харчується. Зуб даю, він і того поста десь з харчєвні запостив  :D
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Просто щоб Ви знали, ЛапоГаз найчастіше взагалі в столовках харчується. Зуб даю, він і того поста десь з харчєвні запостив  :D

Возможно. Он домашнего хлеба наверное и не ел.  :weep:
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Возможно. Он домашнего хлеба наверное и не ел.  :weep:
Взагалі, не існуює якогось одного звичайного продукту з продуктової крамниці на 100% здорового чи на ті ж 100% шкідливого.
Сіллю можна отруїтися, але без неї також помреш. І так з кожним продуктом.
Хліб. 11-13 грамів білку на 100 грамів борошна - майже як м"ясо. Вуглеводи - ну це як поїсти картоплі. Не знаю, що там в хлібові Лампогаз угледів більш шкідливого, ніж у м"ясі чи картоплі

   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Багато всіляких висівок, щойно в пічку поставив

   
Re: Пектиму хліб
LAR

Багато всіляких висівок, щойно в пічку поставив

Показати зображення...

Очень красиво. Буду ждать результата. :)  Я вырастила две закваски. На винограде розовом и черном , из ржаной муки и обычной. Интересно, что у заквасок получился разный аромат присущий каждому сорту винограда.
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Взагалі, не існуює якогось одного звичайного продукту з продуктової крамниці на 100% здорового чи на ті ж 100% шкідливого.
Сіллю можна отруїтися, але без неї також помреш. І так з кожним продуктом.
Хліб. 11-13 грамів білку на 100 грамів борошна - майже як м"ясо. Вуглеводи - ну це як поїсти картоплі. Не знаю, що там в хлібові Лампогаз угледів більш шкідливого, ніж у м"ясі чи картоплі

Согласна, все хорошо в меру и это правда.
   
Re: Пектиму хліб
LAR






Мой сегодняшний. Два вида и на двух разных заквасках, на ржаной и простой. Хлеб получился эластичным, с хрустящей корочкой и очень вкусно пахнет. И дырки есть!  :rotate:
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Очень красиво. Буду ждать результата. :)  Я вырастила две закваски. На винограде розовом и черном , из ржаной муки и обычной. Интересно, что у заквасок получился разный аромат присущий каждому сорту винограда.
Смак і запах у заквасок хоч і буде різним, але в хлібі з "додатками" (насіння чи будь що інше - родзинки, кмин) чи навіть "просто" житне борошно - і нічого не почуєш
Це, мабуть, тільки для супербілого хлібу: сіль, вода, борошно, дріжджі

У Вас хлібопічка ? Бо рівно з усіх боків підрум"янене - так в пічці не дуже спечеш.
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Смак і запах у заквасок хоч і буде різним, але в хлібі з "додатками" (насіння чи будь що інше - родзинки, кмин) чи навіть "просто" житне борошно - і нічого не почуєш
Це, мабуть, тільки для супербілого хлібу: сіль, вода, борошно, дріжджі

У Вас хлібопічка ? Бо рівно з усіх боків підрум"янене - так в пічці не дуже спечеш.


В хлебопечке я делала замес, а пекла на горячем противне в духовке. Хотя похоже  в моей хлебопечке есть прога с очень высокой температурой для выпечки похожего хлеба. Есть и программа на 24 часа для создания стартера (закваски своего рода).

Если яркие по в кусу ингредиенты в хлебе, то канешна они все заглушат. Но вот ржаной с солодом который сегодня пекла на ржаной закваске, а она на тёмном винограде, у которого сильный аромат от природы, то при выпечки этот аромат было сильно слышно.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

В хлебопечке я делала замес, а пекла на горячем противне в духовке. Хотя похоже  в моей хлебопечке есть прога с очень высокой температурой для выпечки похожего хлеба. Есть и программа на 24 часа для создания стартера (закваски своего рода).

Если яркие по в кусу ингредиенты в хлебе, то канешна они все заглушат. Но вот ржаной с солодом который сегодня пекла на ржаной закваске, а она на тёмном винограде, у которого сильный аромат от природы, то при выпечки этот аромат было сильно слышно.

Ага, ясно. Шкірка рівненько підрум"янена - красиво

Спробуйте на чифірі. Мінімум 2 пакетики чаю виварити повністю. Звучить і виглядає аж страшно, але на ділі це нормально. Ніжний приємний чайний присмак буде. Ну, і, цукор чи мед чи коричньовий цукор... а можна і ні.

І на касао з кавою. Кави 1-2 десертні ложки і касао 3 чайних з горою -- на кілограмову булку. Сюди підходять родзинки чи що там маєте. Десь півтори склянки. Менше - їх тоді і не видно і на зуб не попадає - нецікаво.

Хочу спробувати крупну сіль вже прям в процесі формвки вмішати - аби вона не розчинилася, а так поодинокими кристаликами і вмішалася.
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Я уже все пробовала и чай, и кофе,  и    к а к а о. Пеку с красным солодом, и цвет и аромат дает очень хороший. Насыщенность цвета дпридает  разный способ закладки, все зависит от количества до способа или сухой или заваренный солод. Осенью пекла тёмный где вместо воды использовала мякоть дыни, очень прилично получилось. Так же хорошо с яблоками, грушей.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Я уже все пробовала и чай, и кофе,  и    к а к а о. Пеку с красным солодом, и цвет и аромат дает очень хороший. Насыщенность цвета дпридает  разный способ закладки, все зависит от количества до способа или сухой или заваренный солод. Осенью пекла тёмный где вместо воды использовала мякоть дыни, очень прилично получилось. Так же хорошо с яблоками, грушей.
Я пробував на йогурті з різними вареннями: яблучним, суничним
Десертний хліб виходить. Медом тоненько-тоненько скибочку зверху ще помажеш, аби тільки трохи солоденьким став, і жодні крамничні солодощі в жодне порівняння не йдуть
А ще прирум'янити нарізаний білий хліб в духовці і сухарики натерти часником з сіллю, зверху притрусити тертим сиром і назад в духовку ще на 3 хвилини - то наркотик отримуєш  :D 
   
Re: Пектиму хліб
LAR

если бы мы пекли хлеб, я бы уже весил 100 кг


Вы думаете, что вас свяжут и будут силой кормить? ;o
   
Re: Пектиму хліб
LAR









Простой  хлеб на закваске из муки общего помола. Это когда зерно полностью перемалывается в муку,  с высевками. Соль и вода.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

если бы мы пекли хлеб, я бы уже весил 100 кг
Так необов"язково його з"їдати весь за 1 раз
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Зібрався було пекти хліб і думав з чим
І побачив 2 картоплини "в мундірах" з сніданку
Ну і розтовк і замішав в тісто.

Решта:
- необсмажена крупна вівсянка (привіт, Корова!) - багатенько, десь із склянку
- крупна кукурудзянка - третина склянки
- журавлини десь грамів 150 (в хлібові її більше люблю, ніж родзинки)
- трішки солонкуватішого захотілося дав десь на 30% ьільше солі, ніж завжди, але ще не пробував, не знаю
- олії десь 40-50мл
- цукру 3 чайні ложки

На 2.5 години поставив у 40С - бо багато неклейковинних домішків, дав аби клейковина з борошна гарно визріла, бо інакше буде нерівномірно підніматися в пічці
Сформував хліб пласким, як коров"ячий блин

Виклав просто на фольгу, змащену олією - так не пристає ніколи і нічого, краще ніж в будь-якій "неприставучій" посудині
На останні 3 хвилини дав на повну режим "гриль" - аби зверху майже "підгоріло" - для запаху

Червоні вкраплинки журавлини подобаються. І смак вони дають класний, збагачують смак.

Ще не пробував, враження смаку картоплі в хлібові опишу пізніше

   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Смак.
Забув сказати, що тісто замісив на чифірі. Тому і колір трохи темніший
І весь цей хоровод смаків від додатків (кукурудзянка, овес, журавлина, чай, тоішки більше цукру і солі) геть замаскував ті дві картоплини.
З гарних новин це що картопля на текстуру не впливає, бо я думав, буде м'якуш зжовуватися в роті в комок. Ні.

Хочу аби смак картоплі був
Наступного разу дам її більше і додам сиру і цибульної зажарки. Може вже тоді і ковбаси теж  :D
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Наступного разу розділю тісто на 2 частини.
В ту, що піде всередину, дам картоплі, ліверки і зажарки. Так, аби лише гарненько відчувалося, а не як в пиріжки.
А в те тісто, яким обгорну його іззовні, дам сиру, розмарину і кропу.
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Солод вам надо приобрести для вкусовых и визуальных  качеств хлеба это  (tu)   . И полезно, солод это ферментированные ростки пшеницы. Я вообще перешла на новый уровень , первое что закваски вырастила, второе частично в выпечке использую муку из спельты ( мука из древних сортов пшеницы) . Она очень дорогая, но нашла фирму семеноводческую и у них купила напрямую, НП прислали. Так что хлеб у меня полностью полезный и деликатесный. :)
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Наступного разу розділю тісто на 2 частини.
В ту, що піде всередину, дам картоплі, ліверки і зажарки. Так, аби лише гарненько відчувалося, а не як в пиріжки.
А в те тісто, яким обгорну його іззовні, дам сиру, розмарину і кропу.

Так это вроде пирога получится . B-)
   
Re: Пектиму хліб
LAR


Это на половину спельтовый хлеб с обычной мукой и на закваске










   
Re: Пектиму хліб
LAR

А это половина спельтовой муки, часть ржаной и обычной общего помола, солод и ржаная закваска.



   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Солод вам надо приобрести для вкусовых и визуальных  качеств хлеба это  (tu)   . И полезно, солод это ферментированные ростки пшеницы. Я вообще перешла на новый уровень , первое что закваски вырастила, второе частично в выпечке использую муку из спельты ( мука из древних сортов пшеницы) . Она очень дорогая, но нашла фирму семеноводческую и у них купила напрямую, НП прислали. Так что хлеб у меня полностью полезный и деликатесный. :)
Та я шось тут солоду не бачив особливо; це, мабуть, треба в крамницю пивоварення йти. Хіба, купити жита та самому спробувати зварити
А, по-друге, всі варіанти інгідієнтів і за життя не перебереш
Я ось зроблю кислючого квасу і на ньому замісю.
Це буде бомба
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Та я шось тут солоду не бачив особливо; це, мабуть, треба в крамницю пивоварення йти. Хіба, купити жита та самому спробувати зварити
А, по-друге, всі варіанти інгідієнтів і за життя не перебереш
Я ось зроблю кислючого квасу і на ньому замісю.
Це буде бомба


Точно, он должен там быть! Красный, белый еще есть разновидности. Берите красный в нем больше всего полезного. Дает аромат хлебу хлебный. Даже если светлый хлеб пеку обязательно хоть чайную ложечку добавляю. А количеством и способом закладки можно и цвет и вкус корректировать. Если пеку на закваске, а я сейчас только на ней пеку, то ни сахара, масла вообще не добавляю. Закваска для дальнейшего брожения сахар берет из муки, поэтому вкус , цвет и внешний видь хлеба отличается от хлеба на просто дрожжах. Когда тесто хорошо поднимается, выношу на холод до 4 градусов тепла, на 6 часов. Потом переворачиваю на кальку, надрезаю и  сразу в горячую духовку.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

До справжнього солоду, мабуть, не дійду. Інгрідієнтів далі пробувати  і так багато, хоча, щось принципово нового отримати важко
Все хочу на квасу зробити, але забуваю зробити сам квас. Хоча там роботи на 5 хвилин і тиждень дати просто стояти

Тим часом, шукаю крайній ліміт кількості вівсянки у хлібові.
Тут десь на вагу відсотків 35 чи навіть 40. Не підсмажував.

Якщо гарно вимісити і дати глютену визріти в теплі бодай години 2-3, то піднімається все ще гарно.

+ насіння льону і багато помеленого кмину для смаку-запаху.
Забув посолити - вийшов прісний/несмачний

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія