Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

Гасло "Героям Слава!" буде розміщене за мапою, у центрі обрисів кордонів єдиної України

щось не зовсім зрозуміло. гасло буде заклеєно мапою чи як?
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

Показати зображення...
типа такую наклейку разместят поверх - Героям Слава!

а це як розуміти?

"Лозунг «Героям Слава!» будет размещен по карте, в центре очертаний границ единой Украины,"(с)

не під картой, чи спістел цей павелко?

п.с. а-а-а, складнощі перекладу.

таки ПІД картою.

і це переможний компроміс? :(

Останнє редагування: 11 червня 2021 20:14:12 від эЛКа
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

головне - праульно розказати і презентувати.
а по факту...
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

а це як розуміти?

"Лозунг «Героям Слава!» будет размещен по карте, в центре очертаний границ единой Украины,"(с)

не під картой

а павелко в фб говорить, що під картою, тому гасла видно не буде

На період проведення матчів турніру до раніше затвердженого дизайну форми, на внутрішній стороні футболок, буде додано ще один елемент. Це затверджена вранці Виконкомом УАФ велика емблема національних збірних з мапою України, Тризубом та ЩЕ ОДНИМ написом «Слава Україні». Гасло «Героям Слава!» буде розміщене за мапою, у центрі обрисів кордонів єдиної України, і вірю, що воно стане справжнім оберегом для наших хлопців. Такий унікальний дизайн форми матимуть виключно наші гравці на Євро-2020. Сподіваюся, що цей емоційно заряджений національним духом талісман стане для синьо-жовтих запорукою відважної боротьби на полі.


Останнє редагування: 11 червня 2021 20:28:20 від argo
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

а це як розуміти?

"Лозунг «Героям Слава!» будет размещен по карте, в центре очертаний границ единой Украины,"(с)

не під картой, чи спістел цей павелко?

п.с. а-а-а, складнощі перекладу.

таки ПІД картою.

і це переможний компроміс? :(

Я теж ніх.ра не зрозумів. ГЕРОЯМ СЛАВА на час чемпіонату закриють ше одною картою з Кримом і Слава Україні? Це Перемога?
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

не буде гасла "героям слава" читайте уважно

   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

Я лише сподіваюсь, шо вся ця метушня бюрократів навколо форми не повпливає на гру Збірної...
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

Павелко про переговори з УЄФА: на ЄВРО форму відкорегують, але з "Героям слава!" з продажу не вилучатимуть.


а хіба параша була проти продажу з цим гаслом???

він нас за ідіотів тримає?

які ж переможні реляції.  сволоч
   
Эти жлобы сельские все просерают. Нет у нет ни чести ни совести. За бабки и мать родную продадут не то что страну. УЕФА утвердила форму - утвердило. Так как кого иди у них на поводу? Завтра прикажут всем футболерам стать геями и что повелки придумают что да буду но внутри. Бред какой то.
   
Я лише сподіваюсь, шо вся ця метушня бюрократів навколо форми не повпливає на гру Збірної...

Им надо отказаться играть, но бабки это фсе.
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

ну так, головне проволати про переможний компроміс.

порівняйте:

вони "від нас вимагали повністю видалити чи замалювати цей напис на футболках усіх гравців"

ми: Та нам таки вдалося досягти з УЄФА переможного компромісу!
"на внутрішній стороні футболок, буде додано ще один елемент. .... велика емблема національних збірних з мапою України,.... Гасло «Героям Слава!» буде розміщене за мапою, "


це не те саме, що вимагали?  :facepalm1:
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

То есть можно было просто убрать Героям Слава, чего хотели на Маскве и что благополучно сделали, а чтобы заклеивающую ткань не сделали полупрозрачной на ней будет большой герб.
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

Чесно говоря ни..... Не понял. Где будет надпись? И будет ли вообще.,и когда, и на время евро 2021 какая форма будет. Может кто то внятно разъяснить?
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

Чесно говоря ни..... Не понял. Где будет надпись? И будет ли вообще.,и когда, и на время евро 2021 какая форма будет. Может кто то внятно разъяснить?
надпись «Героям слава» закроют тканью с Тризубом и надписью «Слава Украине» в центре карты Украины.
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

То що? Зрада? Прогнулися? Хай зображення покажуть, як виглядатиме. Ніц не зрозуміло.
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

може я тупий,але наскільки я розумію замість героям слава наліплять герб який схвалили, частиною якого буде фраза  героям слава,таким чином заклеють героям слава гербом з героям слава.Фігня якась.
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

То що? Зрада? Прогнулися? Хай зображення покажуть, як виглядатиме. Ніц не зрозуміло.
я так понял победа это то, что фраза есть, но поверх неё будет нашита ткань с изображением Украины с Тризубом и надписью «Слава Украине». То есть надпись есть, но её не видно.
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

я так понял победа это то, что фраза есть, но поверх неё будет нашита ткань с изображением Украины с Тризубом и надписью «Слава Украине». То есть надпись есть, но её не видно.

Победа в том, что "миллионы футболок" не будут изъяты из продажи.
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

може я тупий,але наскільки я розумію замість героям слава наліплять герб який схвалили, частиною якого буде фраза  героям слава,таким чином заклеють героям слава гербом з героям слава.Фігня якась.

Я зрозумів, що гербом зі "Слава Україні!" заліплять "Героям слава!". Якщо так, то прогнулися. Слабаки і г***ни. Не здивуюся, якщо і групу просрають.
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

Победа в том, что "миллионы футболок" не будут изъяты из продажи.
ах да, як же це ми про гроші не подумали...

   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

   
Я теж ніх.ра не зрозумів. ГЕРОЯМ СЛАВА на час чемпіонату закриють ше одною картою з Кримом і Слава Україні? Це Перемога?
Якщо так, то є нормальний компроміс, який я пропонував з самого початку. Мапа головніше гасла.
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

Якщо так, то є нормальний компроміс, який я пропонував з самого початку. Мапа головніше гасла.
так весь сыр-бор из-за фразы. С картой мацквичей уефа послало, как и с «Слава Украине»
   
требовательные все такие..
   
ну так, головне проволати про переможний компроміс.

порівняйте:

вони "від нас вимагали повністю видалити чи замалювати цей напис на футболках усіх гравців"

ми: Та нам таки вдалося досягти з УЄФА переможного компромісу!
"на внутрішній стороні футболок, буде додано ще один елемент. .... велика емблема національних збірних з мапою України,.... Гасло «Героям Слава!» буде розміщене за мапою, "


це не те саме, що вимагали?  :facepalm1:

яка дурепа  :facepalm:
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

Так шо они пошли на хотелки кацапни?
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

Так шо они пошли на хотелки кацапни?

так, але Павелко це полає як ПЕРЕМОГУ!

сховають за картою

напишуть Синіми буквами по синьому конутру карти (с)
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати
MAG

Гасло "Героям Слава!" буде розміщене за мапою, у центрі обрисів кордонів єдиної України
щось не зовсім зрозуміло. гасло буде заклеєно мапою чи як?
За пазухою. [ua]
Так як зараз на футболках: На спині Слава Україні, а з протилежної сторони тканини, яка прилягає до тіла -  Героям слава!*
 [ua]

Для особливо недодумкуватих: як камінь за пазухою, або дуля в кишені.
Зрозуміло?
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

требовательные все такие..

Веня, куйня какая-то происходит с формой.

Поясни, может ты понял - это  :zrada: или  :peremoga: ?
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

Якщо так, то є нормальний компроміс, який я пропонував з самого початку. Мапа головніше гасла.

+100

Це той випадок, коли втягнулись в лайку за дрібницю (гасло), а головне (мапу) випустили з виду. Московитам вже ніколи подавати наступну скаргу.

І при цьому все зроблено так, що всі знають те ЗАКРИТЕ гасло. Хайп неймовірний. Якби не було цієї возні з гаслом, на нього ніхто в світі не звернув би уваги ні на гасло, ні на мапу. А так всі не футбол дивитимуться, а шукатимуть - а де ж те гасло, а де там та мапа і як вона виглядає?

Геніальний хід. А ще московити підсобили своєю тупою скаргою - кращої реклами важко придумати.

 (tu)

   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

яка дурепа  :facepalm:
дебіл, ПНХ
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

Да нормально

Все равно надпись была никому не видна

Сейчас сделали рекламу лозунгу. Он остался на месте. Его по прежнему никто не видит. Ничего не поменялось
   
шо там, вінтажна зеперемога??


   
кацапи і прімкнувший до них Артхоріус рватимуть на колінах волосіння B-)

Артхоріус-нквсівський онук
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

Да нормально

Все равно надпись была никому не видна

Сейчас сделали рекламу лозунгу. Он остался на месте. Его по прежнему никто не видит. Ничего не поменялось
[/quote

можна ще крим зафарбувати
цiкаво, скiльки кацапи за то вiдкоштують ?

   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати
MAG

+100

Це той випадок, коли втягнулись в лайку за дрібницю (гасло), а головне (мапу) випустили з виду. Московитам вже ніколи подавати наступну скаргу.

І при цьому все зроблено так, що всі знають те ЗАКРИТЕ гасло. Хайп неймовірний. Якби не було цієї возні з гаслом, на нього ніхто в світі не звернув би уваги ні на гасло, ні на мапу. А так всі не футбол дивитимуться, а шукатимуть - а де ж те гасло, а де там та мапа і як вона виглядає?

Геніальний хід. А ще московити підсобили своєю тупою скаргою - кращої реклами важко придумати.

 (tu)
(tu)
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

https://www.eurosport.ru/football/euro-2020/2021/story_sto8369732.shtml


ДЕЛЕГАТ УЕФА БУДЕТ ПРОВЕРЯТЬ ПЕРЕД КАЖДЫМ МАТЧЕМ ЕВРО-2020, ЧТОБЫ ФРАЗА «ГЕРОЯМ СЛАВА!» НА ФОРМЕ УКРАИНЫ БЫЛА ЗАКРЫТА
   
Re: Героям Слава - УЕФА зобов'язала прибрати

як би воно не було я не є за те щоб вузькопартійному гаслу надавати загальнодержавний характер
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія