Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
4 червня 2021 11:07:57
Да не будет до лета Байдена.
Вы конечно конкретики не любите, но на всякий случай всё-таки задам вопрос: нельзя ли уточнить - до лета какого года? :)
2021. Сенильный дырявый бидон никому не нужен. Ни своим ни чужим.
Да просто запомним прогноз ...
Но если не ...  то ...  как честный человек конечно откусит себе язык
Как думаете - наша дорогая ТП уже откусила себе язык?  :)
2
20 травня 2021 23:22:23
Не хочуть рост виміряти - намагаються завадити слідству упевнитися в їх непричетності.
Тобто, по Вашій версії, це Антоненко і його захист не хоче свій рост виміряти?  :lol:
3
20 травня 2021 22:10:21
Ожидаемая прибавка в бюджет
"- А теперь смотри, теоретически у нас 4 миллиона долларов, а фактически две проститутки и старый редиска.."(c) Старый пошлый анекдот
4
20 травня 2021 11:47:46
на какой фотке? Почему я должна разссматривать именно эту фотку? Почему вообще ФОТКУ?
Так расскажите: что именно Вы рассматривали чтобы сделать такой однозначный вывод - " По остальным параметрам это вылитые антоненко и кузьменко"..  :) 
понимаете я привыкла верить своим глазам.
Не понимаю - Вы той ночью были на месте закладки и видели все своими глазами?
5
20 травня 2021 11:12:04
на какой фотке? Почему я должна разссматривать именно эту фотку? Почему вообще ФОТКУ?
Так расскажите: что именно Вы рассматривали чтобы сделать такой однозначный вывод - " По остальным параметрам это вылитые антоненко и кузьменко"..  :) 
6
19 травня 2021 22:39:12
друкувати ОВДП і продавати їх за гривні іноземним інвесторам
І що саме тут штучного?  :)
7
19 травня 2021 16:59:42
Штучно утримують
Яким чином?  :)
Утримувати курс держава може лише двома шляхами - за рахунок штучного зниження попита на валюту (зазвичай адміністративним тиском), або задовольняти попит з валютних запасів НБУ. Що саме наразі на ринку штучного?
8
17 травня 2021 12:13:20
Экс-судья Чаус опубликовал видео: Нахожусь в безопасности, в ближайшее время намерен появиться в Украине. ВИДЕО
Беглый судья Николай Чаус записал видеообращение. О своем местоположении он не рассказал, однако заявил, что находится в безопасности и не пострадал.

Как сообщает Цензор.НЕТ, соответствующее видео экс-судь опубликовал в Telegram.

Так, Чаус рассказал, что его не похищали в Молдове, но заявил о похищении в 2016 году, когда он покинул Украину.

"Я готов предоставить правоохранительным органам всю информацию о людях, которые похитили и удерживали меня с 2016 года. Но это очень влиятельные люди и поэтому я вынужден требовать от наших правоохранительных органов гарантий безопасности. Как видите, мой канал открыт для обратной связи и в т.ч. для обмена информацией по фигурантам моего похищения в 2016 году", - говорится в подписи к публикации.

В то же время свое точное местонахождения он не назвал, добавив, что находится в безопасности и в ближайшее время планирует вернуться в Украину.

"В ближайшее время я намерен появиться в Украине и вместе со своими адвокатами дать ответы на все вопросы, в том числе на те, которые так сильно интересуют украинское общество, НАБУ и ГБР", - отметил Чаус.

 :lol:  :lol:  :lol:
9
16 травня 2021 15:45:43
Аудитори шукають сліди бамбуку на бюлетенях
:lol:
Этот праздник будет вечным.. :)
10
14 травня 2021 16:56:20
Навпаки, наявність оціночних елементів не перетворює все судження в оціночне.
Але ж у Вашому допиcі факт "проводить співбесіди з потенційними співробітниками" перестав бути фактом  коли там добавилося оціночне судження - "Навіть". Чи  я не правильно зрозумів?
Питання знімається - був не уважний..  : :shuffle:

А як щодо оцінки стратегії відповідачів?
11
14 травня 2021 16:33:53
я виділив елементи оціночних суджень:
Тобто, зі стратегіею відповідачів "- висловлювання не містять фактів, а є оціночними судженнями" все гараз, на Ваш погляд? 
І добавляючи слово "навіть" можно любий факт перетворити на оціночне судження? :smile3:
12
14 травня 2021 16:17:02
Цитата: Статья в УП
Співробітник ДБР розповідає УП, що Колесник навіть впливає на кадрову політику відомства. Так, завдяки йому був призначений на посаду радника Венедіктової скандальний Руслан Бірюков, який тривалий час працював у Національній поліції та входив до складу конкурсної комісії у ДБР в 2018 році.
"Він її часто супроводжує і на зустрічах виглядає впевненіше за фактичного керівника  ДБР", – розповідає УП один із керівників правоохоронних органів. – Навіть проводить співбесіди з потенційними співробітниками".

Цитата: Иск Венедиктовой
- визнати недостовірною і такою, що порушує право на честь, гідність, ділову репутацію позивача, інформацію, яка містить фактичні твердження, поширену ПП «Українська правда», ОСОБА_2 , ГО «ЦЕНТР ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ» на веб-сайті інтернет-видання «Українська правда» за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1 а саме:
ОСОБА_3 навіть впливає на кадрову політику відомства. Так, завдяки йому був призначений на посаду радника ОСОБА_1 скандальний ОСОБА_5 ;

Він її часто супроводжує. (…) - Навіть проводить співбесіди з потенційними співробітниками;

Цитата: Отзыв ЦПК и УП
-Бла
-бла
-бла..
- висловлювання не містять фактів, а є оціночними судженнями.
Безотносительно к личностям ЦПК, УП и Венедиктовой - кто найдет  оценочные суждения в в оспариваемых абзацах?   :smile3:
14
10 травня 2021 16:25:04
Не вирок поміняли, а самого Лусваргхі Президент поміняв на бранців з ОРДЛО в грудні 2019р.
Цікаво, де він зараз?
У Бразилії за зберігання наркотиків і боєприпасів заарештували Рафаеля Лусваргі, який воював проти України на Донбасі.
Джерело: бразильське видання Globo
 
Деталі: Вдома у Лусваргі знайшли 25 кг марихуани, речовину, схожу на кокаїн, і 350 боєприпасів калібру 9 мм. У нього також було вилучено гроші, паспорти і мотоцикл підозрілого походження.
Лусваргі та ще одного чоловіка 25 років затримали патрульні в муніципалітеті Президенті-Пруденті.
Лусваргі спочатку дав неправдиві дані про свою особистість. Водночас 25-річний чоловік зізнався, що прийшов по марихуану.
Згодом Лусваргі зізнався, що в нього були кокаїн, боєприпаси і велика кількість марихуани, а потім передав ключ від будинку поліції і дозволив провести обшук.

У будинку поліція виявила картонну коробку з 33 пакетами марихуани загальною вагою 25 кг. Поруч з нею були знайдені пакети, точні ваги і пакет із речовиною, схожою на кокаїн. Також у будинку виявили 350 патронів калібру 9 мм.

Лусваргі заявив, що прибув до Президенті-Пруденті в пошуках роботи близько місяця тому, а кілька тижнів тому погодився зберігати наркотики і боєприпаси вдома на прохання інших людей, імовірно невідомих. Винагорода за це становила 3000 реалів на місяць.
Лусваргі був заарештований за незаконний обіг наркотиків і незаконне зберігання боєприпасів.
За даними поліції, за результатами експертизи продукт, який міг би бути кокаїном, "не був ідентифікований". Однак присутність у речовині тетрагідроканнабіно лу (ТГК) було підтверджено.
15
9 травня 2021 11:03:34
Oklahoma secures $2.6 million refund for hydroxychloroquine purchase

Oklahoma has secured a $2.6 million refund for a malaria drug purchase once touted by former President Trump as a treatment for COVID-19, the state's attorney general announced Friday.

Why it matters: Trump repeatedly promoted hydroxychloroquine last year despite health officials warning that the drug should not be prescribed for treating COVID-19 outside of research or hospital settings due to serious side effects. Oklahoma purchased 1.2 million hydroxychloroquine pills in April 2020, per AP.

What they're saying: Attorney General Mike Hunter said the state reached an agreement with FFF Enterprises, a private medical supplier.

    "They recognized we were in competition with every other state in the nation to get whatever we could to protect Oklahomans. When it was determined the drug wasn’t effective in combatting the virus, they did the right thing by refunding our money," he said in a statement.
    The state will return its stockpile and receive the purchase price in full.

 :)
16
8 травня 2021 20:54:02
Для тех, кто получал субсидии
Мои многие знакомые городские пенсионеры имеют избушки в селе, где можно лето пересидеть и пару мешков картошки на зиму себе вырастить - для них эта постанова как ножом по сердцу..
17
8 травня 2021 13:44:49
Кстати, дорогая ТП! Может Вы за лайками какими то пока и не гонитесь, но уже четко знаете кто такая на ФУПе "наша дорогая ТП" и отвечаете на такое обращение без раздумий и промедления.. :D
18
8 травня 2021 10:11:00
Дорогая наша ТП! Если бы Вы не были настолько ТП, как  Вы есть, то давно бы уже догадались (если не смогли прочитать об этом на первой страничке) что осуждаемое в этом топике  решение (а именно постанова 420 от 14/04/21) практически ничего не меняет в отношении безработных..  :)

З.Ы. Кстати, Вы заметили что на Вас и Ваши "перлы городской сумашедшей"  никто уже внимания не обращает, кроме меня?
А Вы в ответ на мое внимание к Вам,  все так же безуспешно пытаетесь меня задеть своей обсценнтной лексикой - не надоело? Я же в отличии от Вас и Вашего кумира не являюсь приверженцем "золотого дождя" и соответственно его не практикую..  :)
19
7 травня 2021 22:30:36
Дорогая наша ТП! О том какая Вы ТП - прекрасно понимаю и я и большая часть участников этого форума. А то что Вы не даете нам этого забыть своими "перлами" - это очень забавно.. :)
20
7 травня 2021 19:59:37
Так а что не ясно. Люди не выходят на работу что бы не потерять субсидию.
Дорогая наша ТП! Спасибо большое что не забываете нам напоминать какая Вы ТП..   :)
22
7 травня 2021 10:15:36
Щоб у вартість любого товару було закладений певний % податку
ПДВ в Україні діє вже 29 років..  B-)
23
5 травня 2021 10:27:16
Колишній президент США Дональд Трамп, якого забанили на Twitter і Facebook, 4 травня запустив власну соцмережу на своєму сайті www.DonaldJTrump.co m/desk.
Про це повідомило американське видання Fox News.
Соцмережа Трампа - це подібна на Twitter стрічка, де він може писати повідомлення, публікувати зображення та відео.
"В часи мовчання і брехні постає маяк свободи, місце для вільного та безпечного спілкування - прямо зі столу Дональда Дж. Трампа", - йдеться у відео, опублікованому в останньому пості Трампа на цій сторінці.
Технологічною основою для особистої соцмережі Трампа є цифрова система Campaign Nucleus, "створена для ефективного управління політичними кампаніями та організаціями". Її створив колишній представник команди Трампа Бред Парскейл.
Вона дозволяє Трампу створювати повідомлення, а його прихильниками - перепощувати їх у Twitter і Facebook. Можливості коментувати повідомлення Трампа поки що немає.
"Це просто односторонній зв'язок. Система дозволяє Трампу спілкувати зі своїми послідовниками", - розказало телеканалу одне із поінформованих джерел.
На сайті можна залишити свій номер телефону і електронну пошту, щоб отримувати сповіщення про нові публікації від Трампа.


Может теперь нашу дорогую ТП перестанет постоянно корчить, если  ее кумир и источник вдохновления вновь выходит в прямой эфир.. :)
24
4 травня 2021 16:27:56
Дурне та матюкливе знов нічого і не зрозуміло..  :)
26
4 травня 2021 12:10:43


"Наверное, наши так соблюдают  правила дипломатического этикета или протокола" - ответил я малышне.. :)

З.Ы. А Ермака вообще часы греют..
27
4 травня 2021 11:28:14
Это хуже, чем Советский Союз.
И да, то же самое - власть замалчивает
+==============================================================================+
Брехливе кацапське брехло!
https://kyivnews .24тв/pogano-stalo-vsim-kiyevi-do-likarni-potrapila-simya-novini-kiyeva_n1615593
Погано стало всім: у Києві до лікарні потрапила ціла сім'я і бригада швидкої допомоги
2 травня 2021, 05:11
Взагалі - я живу поруч
То звичайне совкове приміщення з низкосортними офісами (секонд хенд і т.п., лаки фарби теж)
Яким чином там живуть люди... х.з.
Але то їх дурість жити поруч з хімією
Місцеві доводять, що будинок 19 тут ні до чого. НП в будинку 18/7 - звичайна п'ятиповерхівка навпроти посольства Iндiї.
28
3 травня 2021 00:03:23
Зараз народ масово переходить на канал ньюсмакс.
Цитувати
Statement About Dr. Eric Coomer, Director of Product Strategy and Security at Dominion Voting Systems
Friday, 30 Apr 2021 3:30 PM

       
Since Election Day, various guests, attorneys, and hosts on Newsmax have offered opinions and claims about Dr. Eric Coomer, the Director of Product Strategy and Security at Dominion Voting Systems.

Newsmax would like to clarify its coverage of Dr. Coomer and note that while Newsmax initially covered claims by President Trump’s lawyers, supporters and others that Dr. Coomer played a role in manipulating Dominion voting machines, Dominion voting software, and the final vote counts in the 2020 presidential election, Newsmax subsequently found no evidence that such allegations were true. Many of the states whose results were contested by the Trump campaign after the November 2020 election have conducted extensive recounts and audits, and each of these states certified the results as legal and final.

There are several facts that our viewers should be aware of. Newsmax has found no evidence that Dr. Coomer interfered with Dominion voting machines or voting software in any way, nor that Dr. Coomer ever claimed to have done so. Nor has Newsmax found any evidence that Dr. Coomer ever participated in any conversation with members of “Antifa,” nor that he was directly involved with any partisan political organization.

On behalf of Newsmax, we would like to apologize for any harm that our reporting of the allegations against Dr. Coomer may have caused to Dr. Coomer and his family.  For more on this, please go to our website at Newsmax.com, and read “Facts About Dominion, Smartmatic You Should Know.”
:)
29
2 травня 2021 14:58:53
Да, дом двухэтажный оказывается, квартир мало
Это не жилой дом.
30
28 квітня 2021 22:41:36
В Нью-Йорке сотрудники ФБР провели обыск в квартире и офисе адвоката экс-президента США Дональда Трампа Рудольфа Джулиани. Они касаются расследования его деятельности в Украине.

Об этом пишет The New York Times.

По данным источников издания, следователи изъяли портативную технику Джулиани и обыскали его квартиру на Мэдисон-авеню и его офис на Парк-авеню около 6 часов утра (13:00 по Киеву).

Адвокат Джулиани, Роберт Костелло, назвал обыски «ненужными», поскольку его клиент предложил ответить на вопросы прокуратуры, за исключением тех, которые касались его конфиденциального общения с бывшим президентом.

Как пишет издание, расследование сосредоточено на вопросе, лоббировал ли Джулиани через администрацию Трампа в 2019 году интересы украинских чиновников и олигархов. В то же время они помогали Джулиани искать компромат на политических соперников Трампа, включая тогдашнего кандидата в президенты Джо Байдена.
https://babel.ua/ru/news/63205-nyt-fbr-obyskalo-kvartiru-i-ofis-advokata-trampa-dzhuliani-po-delu-o-ego-deyatelnosti-v-ukraine
31
28 квітня 2021 13:05:22
скоро буде власником казино  [ua]
комплекс Edem Resort Medical & SPA, що за 26 км від Львова, отримав категорію «5 зірок»
азино дозволено відкривати лише у готелях категорій «п'ять зірок» та «чотири зірки»
Наразі Edem resort Medical and Spa ще не подався на отримання ліцензії для відкриття казино.
Новость напомнила мтарый совковый  анекдот - "Насиловать не насиловал, но аппарат-то есть..."  :laugh:
32
26 квітня 2021 18:51:16
Верховний суд не задовольнив позов адвоката Павла Попкова
розгляд справи № 9901/22/21
Совершенно левый гражданин со свидетельством адвоката подает в суд с обоснованием
Цитувати
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що спірний Указ Президента України №43/2021 від 02 лютого 2021 року порушує його право як споживача аудіовізуальної інформації через припинення мовлення телевізійних каналів « NewsOne », «Zik», « 112».
Адвокат получил свой кусочек хайпа - "Я на самого Президента в суд подавал!", а суд вполне закономерно послал его в сад учить КАС. Только ни Медведчука, ни Козака суд пока никуда не посылал.. И это ему будет сделать значительно сложнее чем с этим хайповиком..
33
25 квітня 2021 21:06:58
Лусваргхі дали 13 років, вирок вступив у законну силу  - що саме не так з "якістю української Феміди" в даному випадку? Те що його потім поміняли? Так до чого тут Феміда?
Українська Феміда знає що бєня нагрів країну на 5 ярдів баксів але впритул його не помічає вже 2 роки
А в залишку - все так з Фемідою
Та да. Я питаю про "даний випадок", а у відповідь про зовсім інше. Я Вам такого на декілька сторінок напишу - але до чого це тут?
І до речі - щоб Феміда (суд) взнала про вашого беню з 5лярдами, правоохоронні та слідчі органи повинні цю справу до якогось суду донести.  Я про такий факт, що справа з обвинуваченням когось у виводі коштів з Привату розглядається в якомусь суді  не чув.
Ну крім Канцлерского суду штату Делавер. А Ви? :)
34
25 квітня 2021 20:54:20
Нормальна Феміда не випустить ув’язненого за рішенням суду фігуранта на підставі якогось «політичного рішення»...
Ще раз - "Феміда" в загальнопринятому понятті  це органи правосуддя, які засудили одного з террористів ОРДЛО до 13 років. Подальші дії з ув'язненним - клопіт держави та її правохоронних та кримінально-виконавчого органу. Виконали вони вирок і дали йому відсидіти увесь строк, чи на виконання політичного рішення держави передали засудженного на обмін (оформивши це якимось чином - в більший частині  помилуванням Президента)  - це від суда ("Феміди")  не залежить! А якщо Феміда у Вас це щось інше ніж судова система, то Ви так і кажіть.. :)
Для приклада - https://www.pravda.com.ua/rus/news/2021/01/15/7280062/
35
25 квітня 2021 19:31:39
Занятно, как все таки наша дорогая ТП разошлася..  :) 
36
25 квітня 2021 19:26:00
Да ничего я не ошиблась.
Ок. Раз не ошибались - значит просто нагло лжете в очередной раз, дорогая наша ТП..  :)
37
25 квітня 2021 19:22:51
Понятно. Извините, у меня с Вами дисскусий быть не может - не люблю беспричинного хамства, знаете ли..  :(
38
25 квітня 2021 19:15:59
Не, дорогая ТП, Вы снова ошиблись.. Мне просто очень нравится когда Вы начинаете выплевывать свои - "переиначили", "вырвали", "искорежили"..  :laugh: 
ничего не нашел в цитате трампа о лизоле? может цитата не та? или вы писдите по обыкновению уважаемый лп? :)
Я давал Вам повод на такое обращение ко мне?   :shuffle:
39
25 квітня 2021 19:05:58
Не, дорогая ТП, Вы снова ошиблись.. Мне просто очень нравится когда Вы начинаете выплевывать свои - "переиначили", "вырвали", "искорежили"..  :laugh: 
40
25 квітня 2021 19:00:39
трамп
трамп
Trump
ибо трампа вдруг вспомнил татусь...поэтому повтяряю вопрос. разве сенильное чудо не достойно персональной ветки? зачем предшественника тащить?
Вы в зеркало давно смотрели? :)

Повна версія