Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Насправді те, що зараз відбувається між Україною і Росією, – це війна за національну ідентичність.

Реальний Вятрович.  (tu)

https://www.pravda.com.ua/articles/2019/08/19/7223848/

Проблема українців у тому, що ми – посткомуністична нація, яка перебувала під тоталітарним режимом,
а він ставив собі за мету переінакшувати людей, ламати суспільство. Ще гірше, що ми – нація постгеноцидна.

Голодомор забрав життя мільйонів людей, і наслідки цього відчуваються у демографічному і психологічному плані досі.
І, крім того, українці ще й постколегіальна нація, тому що ми не мали своєї держави сотні років.

Все це разом дало такий результат, що ми маємо суспільство,
яке значною мірою інфантильне і часто не готове серйозно сприймати ті виклики, які є.

Ви можете побачити, що країни, де існують інститути національної пам'яті, це – посткомуністичні країни.
Немає інституту національної пам’яті в Британії, Франції, тому що в тому немає потреби.

В Україні ця потреба тимчасова, нам необхідно створити умови для відновлення національної пам'яті і тоді,
очевидно, цей інститут стане непотрібний. Але це все долання нашого важкого минулого.

Останнє редагування: 19 серпня 2019 11:37:05 від Читач
   
Дуже активне переформатування, переосмислення суспільством свого минулого протягом останніх п'яти років відбулося завдяки війні.

Росія дуже активно використовує міфи радянської (чи вже російської) пропаганди, таким чином, змушуючи багатьох людей замислитися: "А як було насправді?".
Тому, саме в цей період в Україні стали можливі такі процеси, як декомунізація.

Для цього була необхідна суспільна підтримка і ми її мали. Інститут національної пам'яті – це трохи більше 40 осіб, ми не змогли би реалізувати такої масштабної реформи,
якби не мали постійної підтримки на місцях.

Зараз люди розуміють, що російська мова в Україні – це, так чи інакше, зброя, яку використовують росіяни проти українців.

Це не значить, що кожен, хто говорить російською мовою, є колаборантом. Але ми розуміємо,
що лояльність до російської мови в українців використовують для того, щоб казати,
що України як такої не існує, що це такі самі росіяни, які чомусь живуть в іншій країні,
яка випадково нібито з'явилася після розпаду Радянського Союзу.

Те, що зараз відбувається, особливо на окупованих територіях Луганської та Донецької областей, – це сповзання в радянське минуле,
і все це теж поступово призводить до формування антирадянського імунітету.
Те, що люди уявляли як благоденство, умовний радянський "рай" 70-х років, перетворюється на жах 30-40-х,
коли є репресії, доходить мало не до голоду, коли люди не впевнені, що буде завтра.

Потрібне телебачення, радіо, необхідно проводити інформаційну роботу з тими регіонами, показувати їм, що Україна – це держава,
де кожен може отримувати щось значно краще. Особливо з молодим поколінням, яке зараз бачить можливості української освіти, безвізу.

Це вже впливає на українців, які живуть під окупаційно-терористичними режимами, це формує настрій очікування, що Україна туди повернеться.
Але, безперечно, без військових дій, боюся, це неможливо.

Ми прекрасно розуміємо, що вирішення цього питання залежить не тільки від України,
що таку болючу рану війни на тілі України їм залишати дуже зручно.
Це рана, через яку витікає дуже багато ресурсів, починаючи з матеріального, закінчуючи людськими.
   

Я думаю, що це теж варто буде використати після звільнення тих територій для того,
щоб пояснити людям, чому це стало можливе і що треба робити, щоб ніколи це не повторилося.

Я постійно повторюю, що російську армію у цій війні може перемогти тільки українська армія, а не пострадянська. І вона зараз з'являється на наших очах.

Я думаю, що небезпека над Україною буде чигати досить довго, і я не вірю тим політикам, які говорять про те, що війна швидко закінчиться.
Ні, не закінчиться швидко.
Тому що швидко вона може закінчитися лише ціною незалежності України, адже для Росії сам факт існування української України – це виклик.

Росія, на жаль, будує свою ідентичність на російській імперській свідомості, яка неможлива без українців.
Але з іншого боку ця війна робить нас сильнішими.
Шість років тому ми не могли собі уявити, що Україна зробить такі серйозні кроки у питаннях гуманітарної політики.
   
Цю всю муть можна описати одним реченням-кацапи хочуть знищити цей Прекрасний Зелений Світ,щоб ми і наші діти не жили.
   
Війна за національну ідентичність ведеться не тільки збройним шляхом.

А і шляхом війни історій, ідеологій, економічним  та політичним.
   
В'ятрович таки реаліст навіть більший ніж здається.

Він розуміє, що без перемоги збройним шляхом всі інші війни будуть програні, а може навіть не відбудуться.
Шкода Порошенку він цього не доніс. 
   
Проблема українців у тому, що ми – посткомуністична нація, яка перебувала під тоталітарним режимом,

А під тоталітарного режима втрапила (нація) , через перебування під імперським режимом .
А під імперського режима втрапила бо не схотіла перебувати під іновірським режимом .
А під іновірським режимом перебувала , бо ....

Чого , бл , чого у 1918-му році у Германії комуняцький заколот захлинувся власним блювотинням , а в Україні жували теє блювотиння 70-т із гаком років ..? Через які відсутні в германців "праблєми" ..?

Чого і зара , сьогодні , таке дієве пост-комуняцьке горлопанство , що аж - сімдесят три відсотки ..?

Заздрість . Заздрість чорна , безмежна та некерована , притаманна кожному особисто і як наслідок усім разом .
   
Якщо його ідентичність полягає в тому щоб із вишневих садків закликати дядю сема тіпа прийди я тобі анілінгус зроблю то ну його нах
   
Ну це схоже на тезу від Арестовича.
У нього теж війна йде і буде ще довго йти, бо це війна у певному сенсі ідеологічна, за те, хто історію напише - чи Україна, як прародина Русі, чи Москово-Росія, з їх руцкім міром.
   
А під тоталітарного режима втрапила (нація) , через перебування під імперським режимом .
А під імперського режима втрапила бо не схотіла перебувати під іновірським режимом .
А під іновірським режимом перебувала , бо ....

Чого , бл , чого у 1918-му році у Германії комуняцький заколот захлинувся власним блювотинням , а в Україні жували теє блювотиння 70-т із гаком років ..? Через які відсутні в германців "праблєми" ..?
Чого і зара , сьогодні , таке дієве пост-комуняцьке горлопанство , що аж - сімдесят три відсотки ..?

Заздрість . Заздрість чорна , безмежна та некерована , притаманна кожному особисто і як наслідок усім разом .

тому що німці не вважали себе частиною французької чи данської нації
що не вберегло їх він тоталітарного режиму та національної катастрофи, але це вже був їх національний вибір

якщо вже хочеться порівняння з іншими то більш коректним буде порівняння з шотландцями
от є така нація, яка відмовилась від незалежності, через меркантильні резони
і тепер разом з англійцями робить брекзит, хоч і таких же меркантильних резонів його не бажає

десь так сталось і з українцями на початку ХХ ст., я маю на увазі саме вибір національної незалежності і пов'язану з ним подальшу історію

Останнє редагування: 19 серпня 2019 18:00:11 від Читач
   
якщо вже хочеться порівняння з іншими то більш коректним буде порівняння з шотландцями
от є така нація, яка відмовилась від незалежності, через меркантильні резони
і тепер разом з англійцями робить брекзит, хоч і таких же меркантильних резонів його не бажає

Порівняння добре , а буде коректним , як на мене , коли шановні пани вважаючі себе носіями , ідентичності отієї , почнуть і одночасно із декомунізацією і насамперед окремо , вживати термін - деколонізація або антіколоніальна війна , бо "впершсь рОгами" )) у ту декомунізацію , наче і не бачать і не розуміють , що метрополія , кремлівська влада , має іще один потужний фронт наступу , застарілими термінами - білогвардійський , а тому доки мені на вуха вішають локшину декомунізації , отой інший фронт , не виключено і у в особах новообраної "команди" , своє завдання виконує .
   
Порівняння добре , а буде коректним , як на мене , коли шановні пани вважаючі себе носіями , ідентичності отієї , почнуть і одночасно із декомунізацією і насамперед окремо , вживати термін - деколонізація або антіколоніальна війна , бо "впершсь рОгами" )) у ту декомунізацію , наче і не бачать і не розуміють , що метрополія , кремлівська влада , має іще один потужний фронт наступу , застарілими термінами - білогвардійський , а тому доки мені на вуха вішають локшину декомунізації , отой інший фронт , не виключено і у в особах новообраної "команди" , своє завдання виконує .

Україна для Росії не була класичною колонією і зараз не є, не дарма росіяни вживають термін "малороссия" 
краще користуватись реальними термінами, а не притягувати за вуха схожі за змістом, бо так десь було

   
Україна для Росії не була класичною колонією і зараз не є, не дарма росіяни вживають термін "малороссия" 
краще користуватись реальними термінами, а не притягувати за вуха схожі за змістом, бо так десь було

О ! Оце я і мав ма-ть на увазі , що мені на-ть на російське визначення або чиєсь інше , чим та у якому статусі була Україна , бо я свої висновки роблю за відомими мені фактами порівнюючи із іншими відомими фактами .

1. Ерехвія , тобто кремлівська влада , ніодні загарбані землі не називає колоніями , але грабує на свою користь як колонії .

2. Будь який мешканець загарбаних кремлівською владою земель інфікований імперським світоглядом , у першу чергу намагаєцця втрапити до метрополії - по карьєру .

3. Риторичне , як окремий приклад - чі мала щось Україна від видобутих руками українців алмазів та/або золота у пограбованій Якутії ..?   Кремль мав - чужими руками жар загрібав - у в Алмазному фонді зберігав , у москві та пітері , не в Київі чі Кишиневі або Баку чі Ашгабаді . У московії .

Колись те саме робили і інші - англійці , іспанці ... вивозячи із колоній до себе додому що сподобалось та чогось варте .

Ну і тиди і типи .
   
О ! Оце я і мав ма-ть на увазі , що мені на-ть на російське визначення або чиєсь інше , чим та у якому статусі була Україна , бо я свої висновки роблю за відомими мені фактами порівнюючи із іншими відомими фактами .

1. Ерехвія , тобто кремлівська влада , ніодні загарбані землі не називає колоніями , але грабує на свою користь як колонії .
2. Будь який мешканець загарбаних кремлівською владою земель інфікований імперським світоглядом , у першу чергу намагаєцця втрапити до метрополії - по карьєру .
3. Риторичне , як окремий приклад - чі мала щось Україна від видобутих руками українців алмазів та/або золота у пограбованій Якутії ..?   Кремль мав - чужими руками жар загрібав - у в Алмазному фонді зберігав , у москві та пітері , не в Київі чі Кишиневі або Баку чі Ашгабаді . У московії .
Колись те саме робили і інші - англійці , іспанці ... вивозячи із колоній до себе додому що сподобалось та чогось варте .

Ну і тиди і типи .

мова не про визначення, а про реалії
Росія ніколи не називала загарбані землі колоніями
але малороссия одна і міф тільки про три слов'янські братські народи які є одним цілим
   
мова не про визначення, а про реалії
Росія ніколи не називала загарбані землі колоніями
але малороссия одна і міф тільки про три слов'янські братські народи які є одним цілим

Отож , як на мене , ще огидніше , коли міфами приховують дійсність - колоніальні стосунки із загарбаними землями та пограбування колоній під прикриттям "адін народ" та/або "дружба - водка"

Я звик або вмію лише так - бачити та не плутати - паркан і слово , котре на парканові написане .

"Західняки" , колонізатори . хоч чеснішими були - завоювали , повбивали , пограбували .., але і там бували виключення , англійці індіанців вогняною водою багацько викосили та однак чесно у резервації позганяли і про дружбу народів майже не розпатякували .

Та ітеє вже минуло , на місці колоній вже давно держави окремі виникли , а ракова пухлина ерехвія так і досі намагаєцця поширитись навколо себе від кремля починаючи .

Кордон би тра закрити було , що-би люд на власній шкуряці відчував , що війна .

А доки шаройобитимуцця у в обидва боки , хвіг шо відчують і ніяка балаканина про ідентичність не працюватиме .

Хіба що звіздабол зарплатню отримає .
   
Отож , як на мене , ще огидніше , коли міфами приховують дійсність - колоніальні стосунки із загарбаними землями та пограбування колоній під прикриттям "адін народ" та/або "дружба - водка"

Я звик або вмію лише так - бачити та не плутати - паркан і слово , котре на парканові написане .

"Західняки" , колонізатори . хоч чеснішими були - завоювали , повбивали , пограбували .., але і там бували виключення , англійці індіанців вогняною водою багацько викосили та однак чесно у резервації позганяли і про дружбу народів майже не розпатякували .

Та ітеє вже минуло , на місці колоній вже давно держави окремі виникли , а ракова пухлина ерехвія так і досі намагаєцця поширитись навколо себе від кремля починаючи .

Кордон би тра закрити було , що-би люд на власній шкуряці відчував , що війна .

А доки шаройобитимуцця у в обидва боки , хвіг шо відчують і ніяка балаканина про ідентичність не працюватиме .

Хіба що звіздабол зарплатню отримає .

угу, про чесність розповіси це про згаданих уже англійців, які дуже люблять аби вживалось "британці",
щоб не сильно помітно було шотландців з ірландцями
і головна проблема брекзиту для англійців саме Ірландія

а що до війни, то воно так,
тільки ні грузини ні молдавани кордонів так і не закрили за майже 30 років вже,
і українці не закриють бо гасло "воєнного рішення конфлікту нема" досі визначальне у всіх

Останнє редагування: 19 серпня 2019 19:53:01 від Читач
   

нам необхідно створити умови для відновлення національної пам'яті


Господи, дай ума этому человеку.
   
Господи, дай ума этому человеку.

Господь його не обмежив розумом,
а от на тебе поскупився.

Для себе попроси.
   
Господь його не обмежив розумом,
а от на тебе поскупився.

Для себе попроси.

И для себя прошу постоянно, и для всех людей.

По-другому никак.
   
Ну тоді ми цю війну вже виграли. Українцям, особливо молоді, глибоко насрати що там за порєбріком! А от у росіян з національною ідентичністю великі проблеми. Достатньо ввімкнути їх телебачення, де останні 5 років 90% новин про Україну. Вони просто експерти в наших політичних реаліях. Зранку до вечора всі політичні шоу про Україну. 150 млн. за нами підглядають.  :lol:
   
Шкода, що й він саме ось тепер - в отеперішньому моменті українського теперішнього часу - нестямно живе в знетеперішненій "суржикостранє":

Зараз люди розуміють, що російська мова в Україні – це, так чи інакше, зброя, яку використовують росіяни проти українців.

Насправді те, що зараз відбувається між Україною і Росією, – це війна за національну ідентичність. Якщо Україна втратить здобутки у цих питаннях, РФ не треба буде окупувати ще якусь область чи всю Україну, достатньо того, що тут будуть російськомовні громадяни, лояльні до Росії. 

– Головні вороги України зараз: зовнішні чи внутрішні?
– Безперечно, зовнішні. Зараз найбільш небезпечний український ворог – це Російська Федерація.


Мене геть розчаровує!
   
 Пан Читач приємно здивував.
 Дякую за топік.
   
Потрібне телебачення, радіо, необхідно проводити інформаційну роботу з тими регіонами, показувати їм, що Україна – це держава,
де кожен може отримувати щось значно краще. Особливо з молодим поколінням, яке зараз бачить можливості української освіти, безвізу.
загалом Вятрович реаліст, проте ось це написано ідеалістом, я б сказав - фантастом
ну а далі загалом фантастика, при поточному стані речей
слід зосередитись, нмд, на вільній території
   
загалом Вятрович реаліст, проте ось це написано ідеалістом, я б сказав - фантастом
ну а далі загалом фантастика, при поточному стані речей
слід зосередитись, нмд, на вільній території

Якщо не висмикувати слова з контексту і не обрізати цитату то це будуть слова реаліста,
а якщо от так як зроблено, то можна покритикувати і реалізм і власну думку висловити
   
 :facepalm: дайте бабла. вот и весь посыл бабловича  :weep:
   
угу, про чесність розповіси це про згаданих уже англійців, які дуже люблять аби вживалось "британці",
щоб не сильно помітно було шотландців з ірландцями
і головна проблема брекзиту для англійців саме Ірландія

а що до війни, то воно так,
тільки ні грузини ні молдавани кордонів так і не закрили за майже 30 років вже,
і українці не закриють бо гасло "воєнного рішення конфлікту нема" досі визначальне у всіх

Не буду я нічого розповідати а ні британцям , а ні скотішам , а ні іншим , бо то їхні справи у їхніх хатах .

А от стосовно грузинів та молдаван , що щось там зробили - незробили , надрукую наступне - аби я ото звертав увагу та переймався , що мені баби сусідки мізки компосірувати намагались колись - не так сажаєш , не так поливаєшь , ма-ть би вже "повісивсь" з "розпачу" . Відучив за декілька років - бо на своєму роблю своє . насіння з бурьянів не розлітаєцця навкруги , а в іншому "ПНХ" .

І гасло у цитаті , ніякого стосунку до заборони на в'їзд у в Україну . бу-дь якого громадянина ерехвії , не має .

Ігрища усе . Ігрища .
   
Если отбросить всю словесную мишуру у Вятровича, что останется?

Военного решения нет, потому что за 50 км до границы, начнут бить по армии с территории РФ и весь мир ослепнет и не будет этого замечать.

Идиот этот Вятрович.
   
Та упрротый он. 
Он и его команда от меня стали морозицца с 2012 2013.   
   
Не буду я нічого розповідати а ні британцям , а ні скотішам , а ні іншим , бо то їхні справи у їхніх хатах .

А от стосовно грузинів та молдаван , що щось там зробили - незробили , надрукую наступне - аби я ото звертав увагу та переймався , що мені баби сусідки мізки компосірувати намагались колись - не так сажаєш , не так поливаєшь , ма-ть би вже "повісивсь" з "розпачу" . Відучив за декілька років - бо на своєму роблю своє . насіння з бурьянів не розлітаєцця навкруги , а в іншому "ПНХ" .

І гасло у цитаті , ніякого стосунку до заборони на в'їзд у в Україну . бу-дь якого громадянина ерехвії , не має .

Ігрища усе . Ігрища .

Так ніхто і не вимагав розповідати про сусідів
але в першому дописі вже було розпачливе "в Германії", а так можна і не згадувати про сусідів.
Просто тре визначитись чи розповідати "а от у них" чи таки своїм розумом, щоб не повіситись від розпачу.
   
Если отбросить всю словесную мишуру у Вятровича, что останется?

Военного решения нет, потому что за 50 км до границы, начнут бить по армии с территории РФ и весь мир ослепнет и не будет этого замечать.

Идиот этот Вятрович.

добре що ти не ідіот,
по армії і зараз б'ють і з території України
   
Так ніхто і не вимагав розповідати про сусідів
але в першому дописі вже було розпачливе "в Германії", а так можна і не згадувати про сусідів.
Просто тре визначитись чи розповідати "а от у них" чи таки своїм розумом, щоб не повіситись від розпачу.

Приклад Германії 1918-го року - зразок , ща на комуняцьку пропаганду , можна і не куплятись , не маючи чорних заздрощів до "сусіда" , "працедавця" та будь-кого іншого хто має більші статки .

І тАк , стосовно бабів сусідок , де-що невдало я надрукував , а тому надрукую інакше - кого пускати до себе в хату вирішую я і приклад сусідів , де мало не кожного дня гості та попоїще мені ніщо , як і думка сусідів стосовно мого способу життя .
   
добре що ти не ідіот,
по армії і зараз б'ють і з території України

Когда бьют с украинской территории, то можно влупить в ответ. А вот если прилетит в Ростовскую область и не дай бог по населенному пункту, то РФ моментально введёт войска и объявит Украину агрессором, под радостный вой населения РФ.

А Запад придумает какие-то очередные санкции и выразит озабоченность...

Вятрович съебнет в Канаду, твоего сына призовут в армию, а я буду сидеть в подвале под обстрелом.

   
Приклад Германії 1918-го року - зразок , ща на комуняцьку пропаганду , можна і не куплятись , не маючи чорних заздрощів до "сусіда" , "працедавця" та будь-кого іншого хто має більші статки .

І тАк , стосовно бабів сусідок , де-що невдало я надрукував , а тому надрукую інакше - кого пускати до себе в хату вирішую я і приклад сусідів , де мало не кожного дня гості та попоїще мені ніщо , як і думка сусідів стосовно мого способу життя .

та не приклад це зовсім ніякий, і заздрощі тим паче ні при чому
   
Когда бьют с украинской территории, то можно влупить в ответ. А вот если прилетит в Ростовскую область и не дай бог по населенному пункту, то РФ моментально введёт войска и объявит Украину агрессором, под радостный вой населения РФ.

А Запад придумает какие-то очередные санкции и выразит озабоченность...

Вятрович съебнет в Канаду, твоего сына призовут в армию, а я буду сидеть в подвале под обстрелом.

Цікаво, чому Україна не оголошує РФ агресором, незважаючи на те, що вже в України частина території захоплена, а по іншій регулярно стріляють з вже захопленої.

І вже ж стріляли росіяни по нашим військам зі своєї території.
   
Когда бьют с украинской территории, то можно влупить в ответ. А вот если прилетит в Ростовскую область и не дай бог по населенному пункту, то РФ моментально введёт войска и объявит Украину агрессором, под радостный вой населения РФ.

А Запад придумает какие-то очередные санкции и выразит озабоченность...

Вятрович съебнет в Канаду, твоего сына призовут в армию, а я буду сидеть в подвале под обстрелом.

от когось ідіотом називати і самому ці ідіотизми повторювати 
це просто пісня  :lol:

ти що серйозно думаєш, що кацапам для того аби ввести війська потрібен привід від України?
а досі вони їх не вводили бо приводу не було?
ну ти смішний
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія