Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

лугандон повідомляє

Re: лугандон повідомляє

Антенна на телевизоре все спутник-тарелки. три штуки.. Смотрю все украинские каналы, а третья НТВ+.. там тематические, без политики.. всякие дискавери и подобное.

та хоч п'ятдесят тарілок
а про гражданскую вайну тільки кацапи брешуть
а про "тупа Володю Зеленского не кто не слушается" тільки кацапи брешуть
і ти за ними повторюєш буцім авторитетно - я тут живу
   
Re: лугандон повідомляє

Да Я здесь живу и всё вижу.. Перестали стрелять, они тупа Володю Зеленского не кто не слушается. Всё просто отменить доплату за боевые, и не кто не кого убивать не будет. Правда и так понятно, территории с гулькин нос, 25% ВВП.. и 40% валютной выручки.. и Донбасс не кормит.

І без донбаса себе норм почуваємо. Ще от пенсії тре туди перестати рахувати, і будемо в прибутку
   
Re: лугандон повідомляє

та хоч п'ятдесят тарілок
а про гражданскую вайну тільки кацапи брешуть
а про "тупа Володю Зеленского не кто не слушается" тільки кацапи брешуть
і ти за ними повторюєш буцім авторитетно - я тут живу
Я с уважением к Вашему мнению.. но я тут живу и всё вижу.
   
Re: лугандон повідомляє

Я с уважением к Вашему мнению.. но я тут живу и всё вижу.

так і я тебе ще нaxyй не посилав
і теж не на Марсі живу і очі маю 
   
Re: лугандон повідомляє

І без донбаса себе норм почуваємо. Ще от пенсії тре туди перестати рахувати, і будемо в прибутку
Я вышел на пенсию, хуйло платит 23500 рупии.. В Украине не оформлял. Кстати если есть кто займётся моей пенсией в Украине.. готов ей передавать нотариально в многодетную семью, только чтоб не алкашам.
   
Re: лугандон повідомляє
LSD

І без донбаса себе норм почуваємо. Ще от пенсії тре туди перестати рахувати, і будемо в прибутку
Донбас завжди був дотаційний. Кормільци ібані...
   
Re: лугандон повідомляє
LSD

Я вышел на пенсию, хуйло платит 23500 рупии.. В Украине не оформлял. Кстати если есть кто займётся моей пенсией в Украине.. готов ей передавать нотариально в многодетную семью, только чтоб не алкашам.
Янукович платив, тепер платить Хуйло... :facepalm1:
   
Re: лугандон повідомляє

Донбас завжди був дотаційний. Кормільци ібані...
Вы ошибаетесь в данном вопросе.
   
Re: лугандон повідомляє

Янукович платив, тепер платить Хуйло... :facepalm1:
При зэке курс был восемь гривен. У меня всё. и он до этого премьером был когда курс шесть был.. его ошибка, бабку в тюрьму посадил.
   
Re: лугандон повідомляє

Да Я здесь живу и всё вижу.. Перестали стрелять, они тупа Володю Зеленского не кто не слушается. Всё просто отменить доплату за боевые, и не кто не кого убивать не будет. Правда и так понятно, территории с гулькин нос, 25% ВВП.. и 40% валютной выручки.. и Донбасс не кормит.
Мля,опять "кормилец"!
Как мы без них? Голодные? :facepalm:
   
Re: лугандон повідомляє
LSD

Вы ошибаетесь в данном вопросе.
Займаюсь бюджетом з 1979 року, завжди Донбас був дотаційний. У 1982 році по завданню мінфіна ссср вивчав рентабельність добування і збагачення вугілля, з метою закриття шахт. Планували поовторити досвід Тетчер.
   
Re: лугандон повідомляє

Відомий футболіст Шахтаря та знаменитий арбітр, один з корифеїв суддівства, обслуговував перший фінал Кубка Незалежної України.
Легенда українського спорту.
Зараз мешкає, точніше, прописаний, по базі телефонній знайшов, в Донецьку. Чи є сєпаром, то хз.
Виктор Пьяных | ВКонтактеhttps://vk.com › ...
Перекласти цю сторінку
Виктор Пьяных, Донецк, Украина.
   
Re: лугандон повідомляє
LSD

При зэке курс был восемь гривен. У меня всё. и он до этого премьером был когда курс шесть был.. его ошибка, бабку в тюрьму посадил.
:facepalm1: Про що з тобою говорити... Тепер, нарешті, наїдаєтесь.
   
Re: лугандон повідомляє

Мля,опять "кормилец"!
Как мы без них? Голодные? :facepalm:
Уверен, мне кормить не кого не надо... Уверен, если бы мы например случайно встретились, то морды не били. А даже стали друзьями.
   
Re: лугандон повідомляє

40% валютной выручки..
Без Кривого Рога нету выручки
   
Re: лугандон повідомляє

Я вышел на пенсию, хуйло платит 23500 рупии.. В Украине не оформлял. Кстати если есть кто займётся моей пенсией в Украине.. готов ей передавать нотариально в многодетную семью, только чтоб не алкашам.
средняя пенсия в т.н. днр 7400 фублей
можешь рассказать нам, кем ты работал?
   
Re: лугандон повідомляє

Займаюсь бюджетом з 1979 року, завжди Донбас був дотаційний. У 1982 році по завданню мінфіна ссср вивчав рентабельність добування і збагачення вугілля, з метою закриття шахт. Планували поовторити досвід Тетчер.
Вы плохо рассматривали тему, Я тоже диссертацию опубликовал.. здесь много было присосок, подрядчиков и субчиков.. которые тут качали бабло, а сами были с регистрацией г.Киев... кстати г.Киев, имеет особый статус, раньше ещё Севастополь, но там из за кораблей. .. и включая налогообложения. Короч как мне известно налогов в казну платят ноль.. или чуть чуть, где уже не отвертишся.
   
Re: лугандон повідомляє

средняя пенсия в т.н. днр 7400 фублей
можешь рассказать нам, кем ты работал?
Работал инженером.. но пенсию (льготный стаж) заработал по молодости.. - не было образования, потом отучился.. с красным.. с отличием. тогда на заводе работал слесарем, но заставили инжиринг.. в этой теме разбирался, потом заставили в универ.
   
Re: лугандон повідомляє

Работал инженером.. но пенсию (льготный стаж) заработал по молодости.. - не было образования, потом отучился.. с красным.. с отличием. тогда на заводе работал слесарем, но заставили инжиринг.. в этой теме разбирался, потом заставили в универ.
То гражданам ОРДЛО платят пенсию исходя из заработков при СССР? Тогда у шахтеров вообще должно быть хорошо.
   
Re: лугандон повідомляє

То гражданам ОРДЛО платят пенсию исходя из заработков при СССР? Тогда у шахтеров вообще должно быть хорошо.
Я металлург. По конкретике электровид и автоматика. Пенсию начисляли здесь по законам Украины, по курсу р рублю один к двум.
   
Re: лугандон повідомляє
LSD

Вы плохо рассматривали тему, Я тоже диссертацию опубликовал.. здесь много было присосок, подрядчиков и субчиков.. которые тут качали бабло, а сами были с регистрацией г.Киев... кстати г.Киев, имеет особый статус, раньше ещё Севастополь, но там из за кораблей. .. и включая налогообложения. Короч как мне известно налогов в казну платят ноль.. или чуть чуть, где уже не отвертишся.
Да, при ссср були присоски... :facepalm1: Це коли собівартість, майже по усіх шахтах, перевищувала ціну у 2-4 рази, не рахуючи інших пільг які отримували шахти і інші виробництва повязані з ними. Врахуйте кошти які ви отримували з централізованого ПФ, тоді поговоримо. Бачив карти виробітку вугілля. Пласти використовувались неефективно для виконання плану і отримання нагород, вибиралися самі продуктивні а меньш продуктивні  залишали, що значно утруднювало до них доступ і звичайно збільшувало собівартість. І це було ще коли...
   
Re: лугандон повідомляє

При зэке курс был восемь гривен. У меня всё. и он до этого премьером был когда курс шесть был.. его ошибка, бабку в тюрьму посадил.
Угу, а скільки кредитів зек набрав для підтримки цього курсу ?
наскільки я пам'ятаю, уряди Януковича- Азарова на 2му місці по зовнішніх запозиченнях - більше 25 млрд доларів. Тільки  Юлю не змогли перевершити (більше 30 млрд доларів запозичень). Ми ще до цих пір розплачуємося за "долар по 8"  :X
Як уряди України позичали гроші

Ось про діяльність "найкращих" прем'єрів України
Цитувати
Таким чином, менш ніж за два роки уряд Юлії Тимошенко позичив в МВФ, Світового банку та у інших кредиторів приблизно $26 млрд. Зокрема, у 2008-2009-му, за новою програмою Stand by Україна отримала від Міжнародного валютного фонду $10,6 млрд. Перший транш – $4,5 млрд у терміновому порядку зарахували до золотовалютних резервів Національного банку. Інші два транші – переказали безпосередньо до бюджету. Як вони були там витрачені – тема окремого дослідження.

Ілля Несходовський, наприклад, переконаний, що отримані від міжнародних фінансових донорів кошти тоді були використані нераціонально. Тому що вони, в основному, ішли на підтримку окремих банків, які через непродуману (а іноді – і спекулятивну) політику опинилися на межі банкрутства. Не сприяли скороченню заборгованості і падіння експортної виручки та гальмування внутрішніх економічних процесів.

Микола Азаров
У 2010-му до цієї суми додалося ще $14 млрд (частину цих коштів позичав ще кабмін Тимошенко, але більшість – уряд Миколи Азарова, який був сформований 11 березня, після перемоги на президентських виборах Віктора Януковича). У 2011-му ситуація дещо поліпшилася, але до 2013 року все, як-то кажуть, повернулося «на круги своя». В рамках програми співпраці із МВФ Україна отримала два транші – загалом майже $3,4 млрд. Начебто й небагато. Але при цьому чинний тоді Кабінет Міністрів, як і попередній, активно вдавався до комерційних запозичень на зовнішніх ринках, а також зловживав постійним випуском ОВДП. Серед причин активізації запозичень експерти називають намагання штучно утримати курс національної валюти (через активне розбазарювання золотовалютних резервів). Але в умовах збереження негативного сальдо зовнішньої торгівлі всі ці кошти, як-то кажуть, «ішли в пісок». Не допомогли і сумнозвісні три «російські мільярди для Януковича»… При цьому, до «спільних» із урядом Тимошенко $14 млрд запозичень 2010-го, Микола Азаров за час урядування «додав» іще приблизно $19 млрд.

Таким чином, на кінець лютого 2014-го нова влада отримала у спадок «від папєрєдніків» борг у $73,23 млрд (у тому числі: $27,83 млрд – зовнішні запозичення, $32,24 млрд – внутрішні, $13,16 млрд – борг, гарантований державою).
   
Re: лугандон повідомляє
LSD

Угу, а скільки кредитів зек набрав для підтримки цього курсу ?
наскільки я пам'ятаю, уряди Януковича- Азарова на 2му місці по зовнішніх запозиченнях - більше 25 млрд доларів. Тільки  Юлю не змогли перевершити (більше 30 млрд доларів запозичень). Ми ще до цих пір розплачуємося за "долар по 8"  :X
Як уряди України позичали гроші
Ось про діяльність "найкращих" прем'єрів України
(tu)
   
Re: лугандон повідомляє

Липень – один з найтрагічніших місяців війни в цьому році.
Семеро загиблих, тридцять двоє поранених.
Майже кожного дня заборонене озброєння, найбільша кількість обстрілів з ствольної артилерії та рекорд за кількістю обстрілів за одну добу.

Детальніше про дії російсько-окупаційних військ протягом другого місяця літа –
читайте у зведенні від керівника військового відділу "Повернись живим" Андрія Римарука.


Минув рівно рік з моменту "всеохоплюючого" перемир’я.
<...>
Протягом липня офіційно було зафіксовано 283 обстріли, що на 70 обстрілів більше ніж в червні та дорівнює показникам за травень.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року, кількість обстрілів зменшилась всього на 20%.
А першого липня російські війська обстрілювали наші позиції та цивільне населення найбільшу кількість разів протягом доби – 26 разів,
 що стало рекордною цифрою в поточному році.

Якщо проаналізувати періоди активності, кількість обстрілів та застосоване озброєння,
то дії ворога в минулому місяці можна поділити на декілька етапів:
    підготовка;
    розвідка;
    вогневе ураження.

Це ставили собі за мету десятки офіцерів та генералів, які за даними ГУР МО,
прибули на тимчасово окуповану територію для проведення командно-штабних навчань
та бойової злагодженості підрозділів першого та другого армійських корпусів так званих "Л/ДНР".

Подивімося на цифри, які це підтверджують:
З 23 по 26 червня – 63 обстріли з застосування ствольної артилерії.
До початку липня відносна тиша і активна робота російських БПЛА "Орлан-10".
Кажучи простими словами, шукали куди стріляти.
З 1 по 3 липня – 59 обстріли. Знову ствольна артилерія, після чого відносна тиша і розвідка Орланами.
З 13 по 15 липня – 35 обстрілів.
З 23 по 26 липня – 45 обстрілів.

Протягом липня зафіксовано 17 польотів БПЛА "Орлан-10" з перетином лінії розмежування, що є рекордною цифрою в поточному році.
Стільки ж разів протягом липня ворог застосовував і ствольну артилерію.
<...>
Тим часом на окупованій території підраховують збитки. За невідомих причин в військах російського агресора:
    згоріло три одиниці броньованої техніки;
     шість одиниць колісної;
    42 окупанти отримали поранення;
    14 російських військових (з яких троє офіцерів, громадян РФ) отримали квитки на концерт Кобзона.
   
Re: лугандон повідомляє

средняя пенсия в т.н. днр 7400 фублей
можешь рассказать нам, кем ты работал?
у луга скорее всего российский паспорт при дешевой комуналке жить можно
   
Re: лугандон повідомляє

у луга скорее всего российский паспорт при дешевой комуналке жить можно

та він вже хвалився, що грошей нікуди витрачати
живе в достатку
тільки кляті українці заважають - за бойові доплати обстрілюють його мирну батьківщину
   
Re: лугандон повідомляє

И да стрелять перестанут когда Хуйло этого захочет
   
Re: лугандон повідомляє

И да стрелять перестанут когда Хуйло этого захочет

угу, Зеленського не слухають, а Хуйла послухають?

Да Я здесь живу и всё вижу.. Перестали стрелять, они тупа Володю Зеленского не кто не слушается.
Всё просто отменить доплату за боевые, и не кто не кого убивать не будет.
Правда и так понятно, территории с гулькин нос, 25% ВВП..
и 40% валютной выручки.. и Донбасс не кормит.
   
Re: лугандон повідомляє

Поліція Луганської області
9 ч. назад ·
На Луганщині правоохоронці затримали учасницю НЗФ так званої «ЛНР»

Співробітники Щастинського районного відділу поліції, оперативники Управління карного розшуку спільно зі співробітниками ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях та бійцями батальйону «Полтава» ГУНП в Полтавській області, під час перевірки документів громадян на блокпосту поблизу с. Новоахтирка виявили 59-річну мешканку м. Хрустальний (кол. Красний Луч), яка протягом двох років проходила службу у військах бойовиків «ЛНР». На вільну територію України жінка приїхала для оформлення банківської карти для отримання пенсії.

Зі слів жінки, вона восени 2014 року вступила до незаконного збройного формування, де проходила службу на посаді фельдшера зенітного дивізіону, що розташовувався м. Хрустальний. Їй було присвоєно «військове знання» молодшого сержанта. Жінка періодично виїжджала на військовий полігон в с. Бугаївка Перевальського району, де брала участь у проведенні стрільб у якості медпрацівника, слідкувала за дотриманням санітарного режиму, перевіряла якості харчування, а також навчала бойовиків наданню першої медичної допомоги та домедичній допомоги при отриманні поранень.

За свою діяльність жінка отримувала заробітну плату у розмірі 19500 рублів РФ.

У травні 2016 року жінка покинула незаконні збройні формування у зв’язку з хворобою.

Жінці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст. 260 КК України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань». За процесуального керівництва прокуратури слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія