Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Залужний звернувся до політиків, які сіють "зраду": Не заважайте нам (tu)

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний закликав політиків, які перебувають у тилових містах, не принижувати наших захисників своїми "експертними оцінками".

Пряма мова: "Хочу звернутися до політиків, які, перебуваючи в тилових містах, розповідають про "зраду" і роблять "оцінки" оперативної обстановки.

Своїми безвідповідальними заявами, на зразок, противник щось нібито без проблем взяв або що нібито готується здача країни, ви ображаєте наших воїнів".

Деталі: Залужний наголосив, що сили оборони України героїчно протистоять ворогу, якого називали другою армією у світі.

Пряма мова: "Ми зупинили противника на всіх напрямках. Ми завдали їм таких втрат, яких вони ніколи не бачили і не могли уявити. Про це знають всі українці. Про це знає світ.

Звертаюся до вас: не принижуйте наших захисників своїми "експертними оцінками". Це ж не ви зараз на першій лінії оборони. І не ваші діти. Кожен повинен займатися своєю справою. Ми захищаємо Україну. Ви дбаєте про її розвиток і не заважаєте нам".


https://www.pravda.com.ua/news/2022/03/19/7332760/
   
Это нужно понять и некоторым фуповским «сомневающимся»
   
Своїми безвідповідальними заявами, на зразок, противник щось нібито без проблем взяв або що нібито готується здача країни, ви ображаєте наших воїнів".
Тут він не правий. Це не образа воїнів, а це камінь в бік тих, хто незважаючи на попередження заходу, не підготувався належним чином до оборони. Тим не менше, зараз не час для зведення рахунків і винних треба шукати не тепер, а після перемоги.
   
Жаль, фамилии не назвал.  Но , кажись, Арестович упоминал Гриценко и Мостовую
   
Тут він не правий. Це не образа воїнів, а це камінь в бік тих, хто незважаючи на попередження заходу, не підготувався належним чином до оборони. Тим не менше, зараз не час для зведення рахунків і винних треба шукати не тепер, а після перемоги.

Після перемоги (а вона обов‘язково буде) всіх «сомнєвающіхся» і «шукающіх» викинуть на смітник історії
   
Жаль, фамилии не назвал.  Но , кажись, Арестович упоминал Гриценко и Мостовую

а якщоб назвав призвища, (як це зробив Арестович) цеб сприяло об'єднанню краіни?
   
а якщоб назвав призвища, (як це зробив Арестович) цеб сприяло об'єднанню краіни?

Ну он шуфріча за фаберже хлопці взяли і нічого. З об’єднанням все Ок
   
Жаль, фамилии не назвал.  Но , кажись, Арестович упоминал Гриценко и Мостовую

Так, барига Гриценко їбав зраду на днях.
   
Ну он шуфріча за фаберже хлопці взяли і нічого. З об’єднанням все Ок

Шуфріча за яйця взяли тому що той по блокпостах бігав і чогось там фотографував. Справа політиків зараз працювати в міжнародному напрямку і не плутатись під ногами військових винюхуючи зраду і зрадників

   
Жаль, фамилии не назвал.  Но , кажись, Арестович упоминал Гриценко и Мостовую
А хто такий Арестович?
   
А хто такий Арестович?

Анонімний ФУПівський здадойоб?  :idea:  "Патріотичні" диванні гниди від цього обурюються?
   
А хто такий Арестович?

В отличие от тебя официальное лицо…
   
В отличие от тебя официальное лицо…
Розкрий детальніше, пліз - посада, статус, етц.
   
Розкрий детальніше, пліз - посада, статус, етц.
Радник голови офісу президента
Офіційний речник офісу президента по воєнних питаннях та перебігу подій на фронтах
   
Порохобот популярно пояснює зрaдойобам та "патріотичним" тапайопам:

   
Радник голови офісу президента
Офіційний речник офісу президента по воєнних питаннях та перебігу подій на фронтах
Позаштатний радник, наскільки знаю.
Запитувати, що таке "офіс президента", як владна структура в Україні під час війни, чи це буде надто риторично?

Плять, під час проведення дій на Донбасі на екранах з'являлась військова людина, речник АТО, чи якось так, і повідомляв суспільству інформацію, котру вважали за доцільне надати військове керівництво і уряд країни. Чітко, коротко, ясно.
І це була офіційна інформація.
Я не розумію, чому зараз цього не робиться.
Чому найважливішу інфу подають хз хто, та ще й присмачуючи її власними суб'єктивними мнєніями і анальними болями. Я хочу почути офіційну інформацію керівництва країни в чистому вигляді, а не щоб мені її "рабіновіч напєл", чорт забирай.
   
Порохобот популярно пояснює зрaдойобам та "патріотичним" тапайопам:

https://www.youtube.com/watch?v=IGAUYdRuHl4

админ что эта мразь делает на фупе?
   
админ что эта мразь делает на фупе?

Цей ольгінський бот уже навіть не шифрується?  :X

Останнє редагування: 20 березня 2022 15:55:51 від _Semen
   
Позаштатний радник, наскільки знаю.
Запитувати, що таке "офіс президента", як владна структура в Україні під час війни, чи це буде надто риторично?

Плять, під час проведення дій на Донбасі на екранах з'являлась військова людина, речник АТО, чи якось так, і повідомляв суспільству інформацію, котру вважали за доцільне надати військове керівництво і уряд країни. Чітко, коротко, ясно.
І це була офіційна інформація.
Я не розумію, чому зараз цього не робиться.
Чому найважливішу інфу подають хз хто, та ще й присмачуючи її власними суб'єктивними мнєніями і анальними болями. Я хочу почути офіційну інформацію керівництва країни в чистому вигляді, а не щоб мені її "рабіновіч напєл", чорт забирай.
кожен рід військ робить свої щоденні брифинги. Хто тобі заважає слухати їх?
   
Тут він не правий. Це не образа воїнів, а це камінь в бік тих, хто незважаючи на попередження заходу, не підготувався належним чином до оборони. Тим не менше, зараз не час для зведення рахунків і винних треба шукати не тепер, а після перемоги.
Ти таке щось скажеш, звідки захід мав данні і такі точні? Це не аналітична робота... Ти вірши що аналітично можна дістати таку інфу? :facepalm1:
   
кожен рід військ робить свої щоденні брифинги. Хто тобі заважає слухати їх?
Ти розучилась читати?
Я кажу про єдину, зведену інформацію уряду і військового керівництва. Якщо так зрозуміліше - зведення Совінформбюро, які читав Левітан. Читав, а не інтерпретував, плять.
   
Ти розучилась читати?
Я кажу про єдину, зведену інформацію уряду і військового керівництва. Якщо так зрозуміліше - зведення Совінформбюро, які читав Левітан. Читав, а не інтерпретував, плять.
це і є арестович.
Які часи, такі і левітани
   
Я кажу про
У ФБ (скоріш за все в не тільки там) є сторінки МОУ, Генштабу, Залежного. Скеруй, будь ласка, свої забаганки туди...
   
Цей ольгінський бот уже навіть не шифрується?  :X

вга гляжу на твой московский айпи и не шиыруючь клоцн
   
фу, блд. "Піво"...

а во ещеодин бот
   
а во ещеодин бот
за корабльом прослєдуйтє, будь ласка...
   
за корабльом прослєдуйтє, будь ласка...


регистрация три года назад
постов 90

семен втрой ник?
   
регистрация три года назад
ще на час глянь, недолугий...)
   
Порохобот популярно пояснює зрaдойобам та "патріотичним" тапайопам:

https://www.youtube.com/watch?v=IGAUYdRuHl4

правильно чел говорит, не успели от первого шока оклыгаты, как началась "внутренняя политика"
и про НАТО правильно
   
У ФБ (скоріш за все в не тільки там) є сторінки МОУ, Генштабу, Залежного. Скеруй, будь ласка, свої забаганки туди...
Це не "забаганка", а законна вимога громадянина України. Не я маю її шукати, а вона повинна лунати з кожної праски.
   
це і є арестович.
Які часи, такі і левітани

 (tu)
   
Це не "забаганка", а законна вимога громадянина України. Не я маю її шукати, а вона повинна лунати з кожної праски.

а ти пошукай, забагато забаганок
   
це і є арестович.
Не є.
А оце - точно є Арестович:

"- Дорогие друзья!

Я много врал вам, начиная с весны 2014 года.

Нет, не спешите. ) «врал» не в смысле «искажал факты», а в смысле «не до конца говорил то, что на самом деле думаю».

Работали две основные линии:

- создание патриотического лубка, в котором мы «усі єднаємося, шануємося та героїчні», а Украину ожидают сияющие перспективы,
- чёрная пропаганда против РФ.

Это была чисто пропагандистская работа, вызванная к жизни военной агрессией России против Украины.

Спустя три года, я сделал вывод:

- пропаганда является частью войны, возможна и даже (к сожалению) необходима, но только на анонимных началах, т.е. когда ты не подписываешься под ней своим именем.

Теперь, о моей истинной позиции.

1. Я - не патриот. Причём, не только Украины, а и любого национального государства, как такового."

Далі ще цікавіше, але пост відомий, всі його пам'ятають.
   
здається, тут Залужний мав на увазі саме Арестовича, його коменти про Маріуполь та про НАТО, які засудили багато вояків, волонтерів та інших людей, хто має відношення до армії

Останнє редагування: 20 березня 2022 21:44:47 від Foxic
   
Не є.
А оце - точно є Арестович:

"- Дорогие друзья!

Я много врал вам, начиная с весны 2014 года.

Нет, не спешите. ) «врал» не в смысле «искажал факты», а в смысле «не до конца говорил то, что на самом деле думаю».

Работали две основные линии:

- создание патриотического лубка, в котором мы «усі єднаємося, шануємося та героїчні», а Украину ожидают сияющие перспективы,
- чёрная пропаганда против РФ.

Это была чисто пропагандистская работа, вызванная к жизни военной агрессией России против Украины.

Спустя три года, я сделал вывод:

- пропаганда является частью войны, возможна и даже (к сожалению) необходима, но только на анонимных началах, т.е. когда ты не подписываешься под ней своим именем.

Теперь, о моей истинной позиции.

1. Я - не патриот. Причём, не только Украины, а и любого национального государства, как такового."

Далі ще цікавіше, але пост відомий, всі його пам'ятають.

так, пам'ятаємо,
як пам'ятаємо і його виступи за НАТО і за те, що НАТО прописали в Конституції, це було всього декілька років тому
   
це і є арестович.
Які часи, такі і левітани

мені здається, він сам себе призначив Левітаном,
бо щось не чутно було ні від кого у владі, що хтось уповноважував Арестовича розмірковувати на воєнні теми,
тим більше, що посада в нього до ЗСУ жодним чином,
в мене є довіра тільки до речників ЗСУ або їх керівників,
до Арестовича з його багатим минулим довіри нуль

Останнє редагування: 20 березня 2022 21:51:53 від Foxic
   
в мене є довіра тільки до речників ЗСУ або їх керівників
Плюс багато.
   
мені здається, він сам себе призначив Левітаном,
бо щось не чутно було ні від кого у владі, що хтось уповноважував Арестовича розмірковувати на воєнні теми,
тим більше, що посада в нього до ЗСУ жодним чином,
в мене є довіра тільки до речників ЗСУ або їх керівників,
до Арестовича з його багатим минулим довіри нуль
То не слухайте. Ніхто не примушує.
Зведення генштабу ЗСУ публікують кожного дня кілька разів.
До речі, Залужний казав про "зраду".  В арестовича цього не знайти при всьому бажанні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія