Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
DBA


Співвідношення кацапських та українських підрозділів - було 37:34, зараз 114:59.


   
Теж купа мінусів((
Донбасюрня під вікном радіє.

Записывай тех,кто радуется
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
HSM

Є надія на плюси
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Є надія на плюси

Почекай два тижні, воно тільки поїхало
   
Почекай два тижні, воно тільки поїхало

Такое впечатление ( не претендую на абс. истину) что в места откуда минусует РСЗО ч/з некоторое( короткое) время начинает приходить ствольная

Но далеко,сцуко. Если пеленги ещё можно прибл. взять, то с дистанцией всё намного хуже
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Такое впечатление ( не претендую на абс. истину) что в места откуда минусует РСЗО ч/з некоторое( короткое) время начинает приходить ствольная

Но далеко,сцуко. Если пеленги ещё можно прибл. взять, то с дистанцией всё намного хуже

Типичний пише, що кудись прилетіло в Петровському, але ж воно завжди пише, що по будинках.
   
пара прильотів майж точно із прєкрасного дальока(с) зарз було чутно :)
   
пара прильотів майж точно із прєкрасного дальока(с) зарз було чутно :)

Знач правильно прилетело  :eyes:
   
Співвідношення кацапських та українських підрозділів - було 37:34, зараз 114:59.
А яке зараз співвідношення втрат?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
DBA

А яке зараз співвідношення втрат?

Це не звітують публічно

Втрати залежать від динаміки та зброї (кількості та якості). Якщо Х військ будуть наступати на 2X війск, то вони можуть втратити все (якщо не зупиняться), так як наступальна сторона втрачає десь у 3 рази більше (якщо якість (зброя види/кількість) однакова)

Якщо Х військ сидять статично проти 2Х військ, то вони втрачають удвічі більше, тупо тому що з боку 2Х більше тиску, зброї та іншого. Але рельєф, авіація має значення і може суттєво змінити коефіцієнт

Якщо Х військ сидять в обороні і 2Х наступає, то якщо за одиницю часу оборона втрачає X/2, то наступаюча 1.5X, тобто у обох сторін залишки 0.5Х військ і фронт стабілізується десь після серії отступов. Але це вірно тільки коли достатньо снарядів та іншого… якщо наступаючі мають авіацію, більше снарядів… то співвідношення при наступу може бути 1:1, і тоді оборона продавлюється і проривається

Все виглядає так що кацапи вирішили наступати, але дуже повільно, після обробки укріпрайону артою та кабами, щоб не було великого співвідношення втрат. Це й приводить до того що в них росте кількість підрозділів, а українських не росте при умовах тривалої мобілізації з обох боків
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

?single
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Часів Яр: Associated Press показало з дрону апокаліптичну картину атакованого РФ міста

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Такие картины мы уже видели в Бахмуте, Авдеевке, Марьинке, Работино.
У кацапов одна и та же тактика, и что тут поделаешь
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Ще 1-2 дні такого просування і ми втратимо Костянтинівку (Мар'їнського райну) і тоді втрата Вугледару очевидна.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Ще 1-2 дні такого просування і ми втратимо Костянтинівку (Мар'їнського райну) і тоді втрата Вугледару очевидна.

До появи літаків така картина і буде, Рашка кинула все, що є.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
DBA

До появи літаків така картина і буде, Рашка кинула все, що є.

А після що буде? Спужаються й свалять?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

А після що буде? Спужаються й свалять?

Трошки почнуть падати, якщо в нас буде можливість їх збивати.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
DBA

Трошки почнуть падати, якщо в нас буде можливість їх збивати.

Якщо. Може зачекати та побачити?
А падати можуть не тільки кацапи, і необовʼязково падати - кацапи можуть тупо виносити місця дислокації ефок ракетами та дронами як це було з українськими мігами та сушками - чим більше літаків тим більше ймовірність шо щось достануть.

Стопудово кацапи втратять багато літаків на першому етапі, але сукі вчаться та пристосовуються. Ну і далі трамп…
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Якщо. Може зачекати та побачити?
А падати можуть не тільки кацапи, і необовʼязково падати - кацапи можуть тупо виносити місця дислокації ефок ракетами та дронами як це було з українськими мігами та сушками - чим більше літаків тим більше ймовірність шо щось достануть.

Стопудово кацапи втратять багато літаків на першому етапі, але сукі вчаться та пристосовуються. Ну і далі трамп…

Ніхто сюди не поставить літаки без прикриття ППО, це ідіотизм.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

кацапи можуть тупо виносити місця дислокації ефок ракетами та дронами як це було з українськими мігами та сушками - чим більше літаків тим більше ймовірність шо щось достануть.

Кацапи сподіваються, що зможуть вибивати ф16 ще на аеродромах перед зльотом ракетами циркон.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
DBA

Ніхто сюди не поставить літаки без прикриття ППО, це ідіотизм.

Та да… в цій війні дуже мало ідіотизму…
А ППО не виносять? Забув знищення петріоту, с300 та інших?

Я вже не кажу що любу ППО можна пробити великою кількістю ракет. Це питання ресурсів чого у кого більше.

Думаєш кацапи не накопичують і не чекають на ф16?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Та да… в цій війні дуже мало ідіотизму…
А ППО не виносять? Забув знищення петріоту, с300 та інших?

Я вже не кажу що любу ППО можна пробити великою кількістю ракет. Це питання ресурсів чого у кого більше.

Думаєш кацапи не накопичують і не чекають на ф16?

Пора тебя забанить на год за зраду и кацапские нарративы.
И за паникерство.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
DBA

Кацапи сподіваються, що зможуть вибивати ф16 ще на аеродромах перед зльотом ракетами циркон.

Там достатньо розкидати сміття на полосі (касетні), у двигуна  ефок нема ефективного захисту від цього. Поки будуть збирати, будуть каби скидати
   
Та да… в цій війні дуже мало ідіотизму…
А ППО не виносять? Забув знищення петріоту, с300 та інших?

Я вже не кажу що любу ППО можна пробити великою кількістю ракет. Це питання ресурсів чого у кого більше.

Думаєш кацапи не накопичують і не чекають на ф16?

Якби все було так, то в нас би за два роки вже авіації взагалі не було, а вона ще якось літає і виконує бойові задачі.
Багато чого не буде оприлюднено навіть після закінчення війни, але навіть те, про що розкажуть, знесе кукуху тим, хто про це все не знав.
І це на застарілих радянських винищувачах і бомбардувальниках, і з озброєнням, яке в кращому випадку спрацьовує штатно у трьох ситуаціях з чотирьох. А ми навіть не знаємо яку модернізацію пройшли ті літаки, які нам передаватимуть, бо ніхто про це не буде нічого розповідати, я сподіваюсь.
Навіть з тим начинням, яке стояло на європейських літаках до модернізації, вони вже були на голову вищі за те, що є в нас, а якщо ще щось модернізують, як раніше заявлялось, то тут і говорити немає про що.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Багато чого не буде оприлюднено навіть після закінчення війни, але навіть те, про що розкажуть, знесе кукуху тим, хто про це все не знав.
Ну так. Постійна гонка зброя vs захист. З одного боку РЕБ, просунуте ППО, фальшцілі, маскування, захист з іншого більш захищені канали, ШІ, точність інерціалки, новітні системи керування... Хто швидше й вчасніше вдосконалює свої засоби - той й виграє.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Я взагалі не розумію ситуацію з Очеретиним - це ж класичний "котел", але ніяких суттєвих, результативних дій я не бачу. Як?!! Наші вимушені вийти з Авдіївки але не можуть відрізати апендикс в Очеретиному. Чому?!!
   
Я взагалі не розумію ситуацію з Очеретиним - це ж класичний "котел", але ніяких суттєвих, результативних дій я не бачу. Як?!! Наші вимушені вийти з Авдіївки але не можуть відрізати апендикс в Очеретиному. Чому?!!
Людей не має. Там уже декілька днів не апендикс, бо всюди просунулись - вихід на оперативний простір.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Людей не має. Там уже декілька днів не апендикс, бо всюди просунулись - вихід на оперативний простір.
На який простір? На мапі такого нема?  :S
   
На який простір? На мапі такого нема?  :S
Щоденні стабільні, хоч і невеличкі темпи просування протягом декількох тижнів. Це саме на мапі, так розумію, вже на межі іпсошного діпстейт. У телеграм-каналі введи в пошук "мапу оновлено" і почитай повідомлення за останні 2-3"тижня. Ситуація майже за підручниками. Коли надійдуть резерви та зброя, то зупинять зі стабілізацією.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Я взагалі не розумію ситуацію з Очеретиним - це ж класичний "котел", але ніяких суттєвих, результативних дій я не бачу. Як?!! Наші вимушені вийти з Авдіївки але не можуть відрізати апендикс в Очеретиному. Чому?!!

Якщо просто, то коли кацапи займають територію, вони одразу її забивають тушками, буквально в кожну ямку в посадках. У нас такої кількості людей немає, без техніки це просто самовбитися. Побачимо, чи зміниться щось із літаками.

Зараз просування дещо сповільнилося, але все одно в кацапів буде вікно в кілька тижнів.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Але ж є артилерія, танки врешті решт, там за годину можна зробити повне оточення. Якась незрозуміла для мене ситуація.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Але ж є артилерія, танки врешті решт, там за годину можна зробити повне оточення. Якась незрозуміла для мене ситуація.

Артилерія є, БК немає, американські поставки почалися лише тиждень тому. Ну і зараз скупчення техніки не зробиш, роз'єбуть Іскандером через годину.
   
Але ж є артилерія, танки врешті решт, там за годину можна зробити повне оточення. Якась незрозуміла для мене ситуація.
Артилерія за нашими ж словами 10 до 1 на користь кацапів. Авіації з великою кількістю КАБ у нас немає. У нас людей хапають на вулицях, кацапи досі обходяться добровольцями. Вони воюють дивізіями та окремими арміями, у нас бригади в складі оперативного командування. Це свідчить про перевагу в моторизованій техніці від танків до вантажівок. Влітку буде ще важче. Далі подивимося.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Ніхто сюди не поставить літаки без прикриття ППО, це ідіотизм.
Поставлять. Ппо достатньо не буде ніколи.
   
Я взагалі не розумію ситуацію з Очеретиним - це ж класичний "котел", але ніяких суттєвих, результативних дій я не бачу. Як?!! Наші вимушені вийти з Авдіївки але не можуть відрізати апендикс в Очеретиному. Чому?!!
зміна командування
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

зміна командування

 :facepalm1:

Ну Залужний уже показав все, що вміє, напівоточення навколо Авдіївки він не прибирав майже 2 роки.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Ніхто сюди не поставить літаки без прикриття ППО, це ідіотизм.

а як наші літаки зараз?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

:facepalm1:

Ну Залужний уже показав все, що вміє, напівоточення навколо Авдіївки він не прибирав майже 2 роки.

і укріплень не було побудовано, окрім лінії збудованої ще в 2014-15 рр
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

А дороги нах будували. Хтось цим питанням хоч раз задавався?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія