Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Свіжовакцинована вчителька буде заразною для дітей?

...вия співає в унісон з кацапом шаблезубом...то розмови про те, що свобода давно продалася кацапам, напевне, не марні...
Ідіть в сраку разом з своїми кацапами!!!!!
   
Векторна вакцина AZD1222 є нереплікаційним вірусним вектором на основі аденовіруса мавпи, що містить повну кодувальну послідовність білка шипа SARS-CoV-2 з оптимізованими кодонами разом із лідерною послідовністю тканинного активатора плазміногену (tPA).[25]
Дослідники використовували геном SARS-CoV-2, який був сіквенований в Ухані. Модифікований аденовірус мавпи не може розмножуватися, тому не спричиняє подальшого інфікування, а замість цього діє як вектор для передачі білка шипа SARS-CoV-2.[26]
Білок шипа S1 — це зовнішній білок, який дозволяє коронавірусу типу SARS проникати в клітини через ферментативний домен ACE2.[27] Після вакцинації виробляється цей білок, який сприяє імунній відповіді на коронавірус, якщо коронавірус пізніше інфікує організм.[28]
Склад   Редагувати
Ослаблений аденовірус (ChAdOx1), що кодує глікопротеїн SARS CoV 2, а також наступні допоміжні речовини:

L-гістидин
L-гістидин гідрохлорид моногідрат
гексагідрат хлориду магнію
полісорбат 80
етанол
сахароза
хлористий натрій
динатрію едетат
вода для ін'єкцій

Так важко в вікі зайти?

А ось з цього місця докладніше:
"Модифікований аденовірус мавпи не може розмножуватися".
   
А ось з цього місця докладніше:
"Модифікований аденовірус мавпи не може розмножуватися".
Гугли це словосполучення
   
Так важко в вікі зайти?
..ій це не потрібно, вона хоче розвести срач навколо вакцинації...вороги України роблять все, щоб якомога більше українців вимерло, і як казав їх вождь, хуйло, нема такої нації-- українці...:)))
   
Гугли це словосполучення
Гуглила. Багато води, мало конкретики.
Так задекларували. А що буде насправді - покаже практика повальної вакцинації через пару років.
   
Ідіть в сраку разом з своїми кацапами!!!!!
... там де ви з ними сидите, ми ніколи не будемо...:)))
   
Гуглила. Багато води, мало конкретики.
Так задекларували. А що буде насправді - покаже практика повальної вакцинації через пару років.
Ще тут пошукай, за тебе роботу ніхто робити не буде

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/
   
Гуглила. Багато води, мало конкретики.
Так задекларували. А що буде насправді - покаже практика повальної вакцинації через пару років.
Ти гальмо
Повальна вакцинація іде вже років 50-60))
   
аденовірус шимпанзе
Ще й шимпанзе не хрещене
   
Ти гальмо
Повальна вакцинація іде вже років 50-60))
О, спостережливий. Так, йде, але таких обертів з ураженням прав громадян ще не було. Тихою сапою підбиралися - то вітрянка, то грип, то коксаки.
   
О, спостережливий. Так, йде, але таких обертів з ураженням прав громадян ще не було. Тихою сапою підбиралися - то вітрянка, то грип, то коксаки.
І кашлюк, і кір
І що? Коли  2 роки тому з кором припекло, то побігли навітт упороті яжематі - антивакси в поліклініки за укольчиками для діток. І нічого, повальної дитячої смертності не спостерігалось.
   
І кашлюк, і кір
І що? Коли  2 роки тому з кором припекло, то побігли навітт упороті яжематі - антивакси в поліклініки за укольчиками для діток. І нічого, повальної дитячої смертності не спостерігалось.
Я не побігла, ні з кором, ні з поліомієлітом. І зараз не побіжу.
   
"свіжовакцинована вчителька"

 :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

   
Я не побігла, ні з кором, ні з поліомієлітом. І зараз не побіжу.
Ну хуч на водохреще водою святою кропились?

"свіжовакцинована вчителька"
Свіжина! Нагадало муслімські приколи про те що жінка є не чиста в деякий період.
   
Ну хуч на водохреще водою святою кропились?
.

Я ж язичниця, ти забувся?
   
Я не побігла, ні з кором, ні з поліомієлітом. І зараз не побіжу.
та хто б сумнівався. Тоді чого ти тут воду в ступі товчеш?
   
та хто б сумнівався. Тоді чого ти тут воду в ступі товчеш?
Мене зацікавив стан речей з поточними вакцинами, бо вчителька сина вакцинувалася. Нічого нового не дізналася, але тема раптом збурила ФУП. Побалакали.
   
Я ж язичниця, ти забувся?
Це як?
Віруєш у Зєвса?
   
Це як?
Віруєш у Зєвса?
У Дажбога. Зевс - то у греків чи римлян.
   
Мене зацікавив стан речей з поточними вакцинами, бо вчителька сина вакцинувалася. Нічого нового не дізналася, але тема раптом збурила ФУП. Побалакали.
може ти на фупі ще тут про теорію відносності з квантовою фізикою дізнатися? Щоб з доведеннями, формулами, бо інакше не повіриш))
   
може ти на фупі ще тут про теорію відносності з квантовою фізикою дізнатися? Щоб з доведеннями, формулами, бо інакше не повіриш))
Буде потреба - прийду. А тобі кілобайтів на серваку жалко?
   
Буде потреба - прийду. А тобі кілобайтів на серваку жалко?
мені "жалко" визнавати, скільки долблйобів на цьому світі
   
мені "жалко" визнавати, скільки долблйобів на цьому світі
Сядь поплач.
   
Нічого нового не дізналася, але тема раптом збурила ФУП

У вакцинутих зараз ломки через сутичку з реальністю. Бігають доводять що вони не всралися.
   
Я не побігла, ні з кором, ні з поліомієлітом. І зараз не побіжу.

У тебе невакцинована дитина?
   
У тебе невакцинована дитина?

Щоб дитина не заразила нікого вакциною від поліомієліту.
   
Щоб дитина не заразила нікого вакциною від поліомієліту.

Поліомієліт - це не жарти. І кір не завжди легко минає.
   
У тебе невакцинована дитина?
У мене їх двоє, сини. Обидва отримали тільки БЦЖ в пологовому будинку.
   
Щоб дитина не заразила нікого вакциною від поліомієліту.
Поліомієліт нині в Україні тільки вакциноасоційований . Не віриш - перевір.
Отака фігня, малята. Про утилізацію просрочених партій вакцин від поліо пару років тому широко відомо.Почитай, дуже пізнавально.
   
 Надлишкова смертність — це різниця між смертністю від усіх причин під час пандемії та історичними середніми сезонними показниками. Саме цей показник використовували аналітики The Economist. Згідно з їхньою оцінкою, надлишкова смертність в Україні від початку пандемії становить від 110 до 120 тисяч або 240−270 смертей на 100 тисяч населення, що на 90% перевищує офіційні дані про кількість смертей від коронавірусу у країні — трохи більше 57 тисяч людей або 131,3 на 100 тисяч населення.

https://nv. ua/ukr/world/countries/koronavirus-skilki-lyudey-naspravdi-pomerli-vid-covid-19-ostanni-novini-50181131.html

https://www.economist.com/graphic-detail/coronavirus-excess-deaths-estimates
   
Поліомієліт нині в Україні тільки вакциноасоційований . Не віриш - перевір.
Отака фігня, малята. Про утилізацію просрочених партій вакцин від поліо пару років тому широко відомо.Почитай, дуже пізнавально.

пишуть що останній дикий був 1992 року.
   
Як там вчителька, вже вакцинулась, всіх  дітисьок перезаражала чи ні?
   
Як там вчителька, вже вакцинулась, всіх  дітисьок перезаражала чи ні?

Буде чекати 2 тижні та спише на неї всі випадки зараження в школі та класі  :gigi:
   
Буде чекати 2 тижні та спише на неї всі випадки зараження в школі та класі
Сусіди захворіли ангіною усім кодлом, разом з малими дітьми.
Викликали швидку. Лікарі приїхали, заїпашили всім тести на корону, наче негативний результат. Наковталися антибіотиків й пошурували на роботу/до школи ))
   
Як там вчителька, вже вакцинулась, всіх  дітисьок перезаражала чи ні?
Невідомо, на перший урок прийшла вчасно, чи встигла вона зробити вакцину до уроків, дітям не сказала.
   
Невідомо, на перший урок прийшла вчасно, чи встигла вона зробити вакцину до уроків, дітям не сказала.

Спостерігай уважно за симптомами  :weep:
   
Буде чекати 2 тижні та спише на неї всі випадки зараження в школі та класі  :gigi:
Саме так і зроблю. Але може бути й зворотня ситуація - вона зараз після вакцини слабенька, може сама від дітей заразитися.
Буду тримати вас в курсі подій
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія