Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Свіжовакцинована вчителька буде заразною для дітей?

Неясно. Пфайзер декларує, що вірус не розмножується, але це лише тупа декларація. Всі їх благі наміри вірусам до сраки.
який вірус у файзер? Де ти таке вичитало, чудо?
   
А що він використовує? Вище я навела цитату, що Пфайзер використовує модифікований аденовірус. Брешуть?

Ти сплутала з Астрозенекою
   
Коли думаю, скільки малинських кабанів заплатили життям за її заліки та екзамени, стає якось геть моторошно! ;o
Я з пелюшок живу у Києві. То мої пращури з Малина, на чолі з князем Малом включно.
   
не буде нежиті від училки, бо аденовірус в ній не розмножиться і небуде викидатись її організмом. Так ясно?
Ваші даказатєльства - нє даказатєльства! :shuffle:
   
а так би лєчіла поциєнтофф

Й лишилося лєчіти дописувачів ФУПу: "ВІЛ не існує!", "Ющенка підмінили!"...  :D
   
Ти хоч відрізняєш векторні вакцини від модифікованихРНК?
Але якого я тут розпинаюсь))
   
Ти сплутала з Астрозенекою
А також з кацапським Спутніком.
Я ж кажу їй насправді пофуй, тупо накидує щоб посратись й відгрібсти фуйців )))

   
(tu) І хай рептилоїди доведуть що це не так.

Пані Вія, тема - найкраща за тиждень, щиро дякую.

я б сказав - за останні роки. Пані вміє вичікувати та зайти з козирних тузів (tu)
Уявляю  викиди сірководню в Калгарі :laugh:
   
От ми і дійшли до суті питання - чи врізав Пфайзер вірусу яйця чи тільки це декларує. Моя позиція - лише декларує, ніхрена вони з вірусами зробити не можуть, медицина безсила саме у цьому питанні.
Але мене турбує, що вони щеплять некастрованим вірусом вчителя і захворіють діти.

А що з цього приводу сказали Тягнибок і Фаріон? Що там у катехізисі Свободи з цього приводу? Чи віддали на самовизначення?
   
Я з пелюшок живу у Києві. То мої пращури з Малина, на чолі з князем Малом включно.

А дід з бабою? ;)
   
А також з кацапським Спутніком.
Я ж кажу їй насправді пофуй, тупо накидує щоб посратись й відгрібсти фуйців )))

Та я теж думаю, щось група підтримки трошки спить, зараз ми спати, а вони забіжать, а то тільки Петро біснується та ще трошки etochtod.
   
Я знаю. Тому і питаю - нащо моїй дитині зайва нежить? І окремо питаю - що може бути, окрім нежиті, бо "генії-розробники" намодифікували.
У відповідь істерики "Не буде нічого".
Потрібно просто всі вишки 5G навколо школи спиляти, тоді вірус з вакцини не зможе отримувати свіжі прошивки і здохне! ;)
   
А також з кацапським Спутніком.
Я ж кажу їй насправді пофуй, тупо накидує щоб посратись й відгрібсти фуйців )))
до речі
Чого кацоСпутнік гірший від АсЗен - бо він на основі людського аденовіруса (АсЗен на мавпячому), тому він руйнується зразу "на вході" антитілами до аденовіруса людини. Ці антитіла є у кожного, на відміну від мавпячого, проти якого антитіл у людей немає.
   
Ось вам смішно, а люди реально жахаються будь-якого контакту з невідомими їм речами, для них принцип дії вакцини - це взагалі якийсь сатанізм (с) Петро Шаблезуб
   
Та я теж думаю, щось група підтримки трошки спить, зараз ми спати, а вони забіжать, а то тільки Петро біснується та ще трошки etochtod.
Але вона допустила критичну помилку, коли почала прив'язувати аденовіруси до пфайзера, мовляв десь прочитала в вікіпердії.
Прив'язувала б до астразенеки, тоді тролінг був би чіткішій. А так легенда розвалюється...))
Отой упоротий сергій краще накидає.


   
Ось вам смішно, а люди реально жахаються будь-якого контакту з невідомими їм речами, для них принцип дії вакцини - це взагалі якийсь сатанізм (с) Петро Шаблезуб
і найсмішніше, що вони спокійно дихають до інших  вакцин, якими колять вже років 50.
   
я б сказав - за останні роки. Пані вміє вичікувати та зайти з козирних тузів (tu)

+1

Шикарна тема. Нащо вже я лінивий, та й то з "рідонлі" виліз! :D
   
Коли думаю, скільки малинських кабанів
Кабани у Малині  (tu)

Уявляю  викиди сірководню в Калгарі
#фотобегемото

А дід з бабою?
Пане Роланд, а ви шо теж звідти?
   
Теж думаю, що тролить війка
   
Теж думаю, що тролить війка

та нє,  пані Вія відома своєю послідовною позицією
   
і найсмішніше, що вони спокійно дихають до інших  вакцин, якими колять вже років 50.

Та ні, Петро послідовний, вважає всіх розробників вакцин сатаністами...
   
Пфайзер вам  сказав, що вони дуже геніальні виробники, які вміють зупиняти реплікацію вірусів

Я сподіваюсь, пфайзер виключив з кода свого недовірусу ген зворотної транскриптази. Це ж перевіряли. Мабуть.
   
Блін, хотів заперечити щодо безпечності аденовекторів, але почитав вєсєлуху про аденовіруси.. якщо це перемножити на те, що вакцинаторсвом зараз займаються сатаністи, то хрін йо зна. Може щось і мутять з тима аденовірусами також.

 :weep:  :weep:  :weep:
   
Ти сплутала з Астрозенекою
"Діюча речовина CoronaVac інактивований вірус COVID-19, а також до складу входять допоміжні речовини, наприклад, гідроокис алюмінію та натрій хлорид.

Вакцина Pfizer містять молекули, які вчать клітини виробляти коронавірусні білки, необхідні для формування імунної відповіді."

   
Я Вію запам'ятав ще тоді, коли вона стверджувала, що від гранати свободівця під ВР насправді ніхто не загинув, і всі трупи та поховання були театральними виставами. Так що сумніватися в їбанутості ТС підстав немає.
   
"Діюча речовина CoronaVac інактивований вірус COVID-19, а також до складу входять допоміжні речовини, наприклад, гідроокис алюмінію та натрій хлорид.

Вакцина Pfizer містять молекули, які вчать клітини виробляти коронавірусні білки, необхідні для формування імунної відповіді."
Смешались в кучу кони, люди ... :facepalm1:
   
"Діюча речовина CoronaVac інактивований вірус COVID-19, а також до складу входять допоміжні речовини, наприклад, гідроокис алюмінію та натрій хлорид.

Вакцина Pfizer містять молекули, які вчать клітини виробляти коронавірусні білки, необхідні для формування імунної відповіді."

Где про скорые помощи, б***ь (с)

Так де там про аденовірус?
   
я б сказав - за останні роки. Пані вміє вичікувати та зайти з козирних тузів (tu)
Уявляю  викиди сірководню в Калгарі :laugh:
А що там нині в Калгарі, я якось не в курсі?
   
Кабани у Малині  (tu)

#фотобегемото

Пане Роланд, а ви шо теж звідти?

Я - ні. То просто Вія колись писала, що її бабуся родом з-під Малину, тож я й висловив припущення про тамтешніх кабанів, що поклали голови на вівтар її медичної освіти :D
   
А Вія не вгамовується, намагається якось прив'язати аденовіруси до Пфайзера...
   
Вія, вона ж не вакцинується живою, інактивлваною вакциною....це тільки шматок РНК білка. 
   
Я - ні. То просто Вія колись писала, що її бабуся родом з-під Малину, тож я й висловив припущення про тамтешніх кабанів, що поклали голови на вівтар її медичної освіти :D
Яка безглузда смерть! :D
   
Где про скорые помощи, б***ь (с)

Так де там про аденовірус?
По цьому посиланню ще жирніше - вони заявляють про інактивований вірус Ковід-19.
А спец по вірусам з академії ім.Шупика заявляє, що ні один розробник вакцин інактивований вірус Ковід не використовує, дивись посилання вище на УП.
   
У сиву давнину, коли я вчилася в школі, про Корону нічого не чули.
А років 30 тому, коли я вчила мікробіологію в медінституті, про Корону так само нічого не чули, а от про вакцини вчили.

Дивно....але ж коронавірус і тоді існував ...от жеж наша освіта ..
   
Я - ні. То просто Вія колись писала, що її бабуся родом з-під Малину, тож я й висловив припущення про тамтешніх кабанів, що поклали голови на вівтар її медичної освіти :D
А я думав ще земляк знайшовся.
   
Яка безглузда смерть! :D
   
А Вія не вгамовується, намагається якось прив'язати аденовіруси до Пфайзера...
Прив'яжи до Короноваку, не суть важливо. Я не знаю, що завтра вколють вчительці.
   
Яка безглузда смерть! :D

 :laugh:  :lol:  :weep: Добре, що я чай допити встиг! :D
   
Прив'яжи до Короноваку, не суть важливо. Я не знаю, що завтра вколють вчительці.
може який опіум для народа
   
Прив'яжи до Короноваку, не суть важливо. Я не знаю, що завтра вколють вчительці.

Зате срач зачотний вийшов!  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія