Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Темное будущее электрических машин! Почему электромобили это провал? Плюсы и минусы электромобилей!

Зараз Захід це не Китай, це Рим 2000 років назад. На заході немає достатньо рабів щоб утримувати економіку, через те той кіпіш з нелегалами. Тепер од Риму залишилися самі цигани в Румунії, які називають себе римлянами :)

Достатньо дешевих рабів.
   
Він хоче сказати що через 20 років американці будуть раді робити батарейки для китайських панів за їду.

Я ж кажу, буде весело. Всім. Китайцям теж.
У них немає гальм. Набудували міст, зараз ламають. Навипускають електричок і не буде нікому купляти.
   
Очнись. Ти не в темі. Ти знаєш чому принципові електричні схеми айфона можна купити лише у китайців? Тому що вони то дизайнили :)

Не розповсюджуй дезинформацію. Те що ти написав зовсім не відповідає дійсності.
   
Ніщо не заважає західним країнам робити батарейкі в себе

Немає технологій та пропозицій на ринку. Тесла чи не єдина хто щось намагається робити в цьому напрямку з 4680. Всі інші так чи інакше купують або в корейців LG Chem, або в китайців CATL та BYD. Ще є шведський Northvolt, але він поки що в стані розвитку, японські Panasonic та AESC 

Останнє редагування: 29 березня 2024 01:28:26 від Dobre
   
Не розповсюджуй дезинформацію. Те що ти написав зовсім не відповідає дійсності.

Ну от, танцюрист диско з гей-клубу буде мені ще щось вказувати в темі де він дуб дубом.
   
Ну от, танцюрист диско з гей-клубу буде мені ще щось вказувати в темі де він дуб дубом.

Так склалось, що про Apple я трошки знаю. Далеко не весь, якусь мікроскопічно малу частину, але достатньо щоб мати трохи уяви.

Останнє редагування: 29 березня 2024 01:33:42 від Dobre
   
:facepalm:

Ти глянь на зарплати в США і Китаї і вгадай, де виробляти батарейки дешевше.
ДВЗ вже також в Мексиці. Знаєш чому?

більше того китай як держава підтримує і інвестує в технологію, тобто штатам мінімум треба інвестувати стільки щоб перекрити і дешеву раб силу і підтримку китаю своїх виробників

хтось може сказати а нафіг держава це має робити за рахунок податків, але це не простий товар це самий стратегічний товар на сьогодні який з кожним відсодком зростання забеспечує державу енергонезалежністю та ефективністю, лише на одному ккд двз проти електро держава може економити двозначні відсодки на всю логістику країни, з перспективою  переведення всього транспорта на сонце і вітер що зробить його безкоштовним, де всіх інвестицій лише обладнення дешеві панелі та батареї
   
з перспективою  переведення всього транспорта на сонце і вітер що зробить його безкоштовни

Яке воно іпануте! іздити будемо тільки в +/- 3 години від полудня або коли відер дме в заданих параметрах.  :facepalm1:
   
Яке воно іпануте! іздити будемо тільки в +/- 3 години від полудня або коли відер дме в заданих параметрах.  :facepalm1:

А до та після цього брати енергію з батарей що не дозволяє?
   
А до та після цього брати енергію з батарей що не дозволяє?

Безграмотні ідіоти заважають. Іди почитай спеки на батареї, кількість циклів там, ще інші магічні назви.
   
Безграмотні ідіоти заважають. Іди почитай спеки на батареї, кількість циклів там, ще інші магічні назви.

На промислових батареях для енергосистем вже третій десяток людей стали мільярдерами. А в тебе все горе та лишенько.
   
На промислових батареях для енергосистем вже третій десяток людей стали мільярдерами. А в тебе все горе та лишенько.

Дурбелик не розуміє різницю між бекап і діп-сайкл системами. І які там китайці стали мільярдерами?
   
в китаї 420 млн машин а в штатах 280 млн, проте споживання нафти 14 млн баррелей в день проти 20, це 5.3 літра на машину в день в китаї проти 11.3 в штатах, більше ніж в два рази, хтось може сказати це рівень життя тіпа в америці їздять більше але це не так і там і там їздять однаково, ще раз - в китаї більше ніж в два раза економія а їздять так само, уявіть яка була б ціна на нафту якби китай споживав на ідну машину стільки скільки штати, більше того це хуйло б вертів китай на одному місці а не навпаки


   
Дурбелик не розуміє різницю між бекап і діп-сайкл системами. І які там китайці стали мільярдерами?

Щож тебе так ковбасить. Ще трошки і ти про анальний секс та танці заговориш від травми.

Почни з Генадія Бердичівського щоб далеко не ходити.
   
Щож тебе так ковбасить. Ще трошки і ти про анальний секс та танці заговориш від травми.

Почни з Генадія Бердичівського щоб далеко не ходити.

То, я бачу, твоя тема. Я таких глибоких нюансів не знаю :)
   
Яке воно іпануте! іздити будемо тільки в +/- 3 години від полудня або коли відер дме в заданих параметрах.  :facepalm1:

предурь застряг в 90х де літієві батареї були лише в телепхонах і нотбуках  :laugh:   батареї вже декілька років живлят' сотні тисяч домів


As of 2020, the world's biggest lithium-ion battery is hooked up to the Southern California power grid and can provide enough power for about 250,000 homes

Claiming it to be the world’s largest solar-powered battery, FPL developed the Manatee Energy Storag... with a capacity of 409 MW and the ability to supply 900 MWh of energy. In simple terms, the capacity of the battery is enough to power about 329,000 households for more than two hours.


   
Безграмотні ідіоти заважають. Іди почитай спеки на батареї, кількість циклів там, ще інші магічні назви.

скажеш неможна зробити на гігавати?
   
скажеш неможна зробити на гігавати?

Чого не можна, можна. Кожні два роки з нуля нову :) Мрія корупціонера.
   
красота технології в тому що тут нема ліміта масштабування, можна клепати батереї на пів гігавата - гігават як зараз хоч до усрачки і зберігати скільки завґодно енергії, все що потрібно наростити виробництво, чому наші двз дрочери цього ніяк не збагнуть, а потім такі ооо дивіться китай монополіст, я ж і кажу саме ізза двз дрочеров захід відстає
   
Чого не можна, можна. Кожні два роки з нуля нову :) Мрія корупціонера.

в анстралії була перша найбільша в світі досі працює спокійно з 18 року наче і вже давно себе окупила і її вже подвоїли, нехуй нести ахінею
   
в анстралії була перша найбільша в світі досі працює спокійно з 18 року наче і вже давно себе окупила і її вже подвоїли, нехуй нести ахінею

Я бачу що тобі байдуже чи то діп сайкл чи то бекап система. Правда?
   
Я бачу що тобі байдуже чи то діп сайкл чи то бекап система. Правда?

я не розумію тебе/вас взагалі, ви нічого не пропонуєте а лише дойопуєтеся до прища на сраці комаря при чому якщо погуглити то виявиться що і прища нема   :laugh:
   
два роки плять  :laugh:

Each Megapack comes with a 15-year "no defect" and "energy retention" warranty. 
   
я не розумію тебе/вас взагалі, ви нічого не пропонуєте а лише дойопуєтеся до прища на сраці комаря при чому якщо погуглити то виявиться що і прища нема   :laugh:

Я ж бачу, що ти не розбираєшся в темі яку хочеш проповідувати.
   
Я ж бачу, що ти не розбираєшся в темі яку хочеш проповідувати.

ще скажи це я ніс ахінею про два роки
   
Я ж бачу, що ти не розбираєшся в темі яку хочеш проповідувати.

Незаважає надати аналіз в чому помилка, чому це не працює та без посилань на танці, танцюрів та анальний секс. Інакше підеш туди, де зараз Трололо.
   
Я ж бачу, що ти не розбираєшся в темі яку хочеш проповідувати.

і це я ще не питаю що ви/ти пропонуєте
   
і це я ще не питаю що ви/ти пропонуєте

Я/ми пропонуємо відновити повний цикл локального виробництва. Доведеться перевідкрити шахти, запустити ливарне виробництво. Чи ти/ви пропонуєте домовлятися з китайцями? А що як вони не захочуть більше нічого продавати по акційній ціні?
   
Я/ми пропонуємо відновити повний цикл локального виробництва. Доведеться перевідкрити шахти, запустити ливарне виробництво. Чи ти/ви пропонуєте домовлятися з китайцями? А що як вони не захочуть більше нічого продавати по акційній ціні?

До чого тут шахти чи металургійних комбінати до хай-тек, біотек, аерокосмічна індустрії що присутні розвинутим країнам? Низькотехнологічне виробництво виштовхується на переферію.
   
До чого тут шахти чи металургійних комбінати до хай-тек, біотек, аерокосмічна індустрії що присутні розвинутим країнам? Низькотехнологічне виробництво виштовхується на переферію.

Китай не периферія. Китай - гегемон. В порівняні з китаєм нафта то квіточки.
   
Китай не периферія. Китай - гегемон. В порівняні з китаєм нафта то квіточки.

Ти в Китаї далі великих міст був? Тотальна бідність. Судити про Китай по великим містам це як судити про всю Украіну по району 10х10 кварталів від перехрестя Прорізної та Хрещатика.
   
Я/ми пропонуємо відновити повний цикл локального виробництва. Доведеться перевідкрити шахти, запустити ливарне виробництво. Чи ти/ви пропонуєте домовлятися з китайцями? А що як вони не захочуть більше нічого продавати по акційній ціні?

і тому ви критикуєте все що навколо електрифікації??
   
До чого тут шахти чи металургійних комбінати до хай-тек, біотек, аерокосмічна індустрії що присутні розвинутим країнам? Низькотехнологічне виробництво виштовхується на переферію.

А потім переферія бере когось за горло.
Під час КОВІДу переферія зрозуміла свою силу і вже не відступить.
Ну хоч мікросхеми вирішили в США свої виробляти.
   
Яке воно іпануте! іздити будемо тільки в +/- 3 години від полудня або коли відер дме в заданих параметрах.
чача як завжди на морозі CSP
   
Ти нічого не наплутав? Яку кількість енергії треба залити за 20 хвилин
10-80% fast charge 19 min
   
і тому ви критикуєте все що навколо електрифікації??

Зовсім я не проти електрифікації, що ви/ти :) Я проти того, щоб бажане видавалося за дійсне.
   
Ти в Китаї далі великих міст був? Тотальна бідність. Судити про Китай по великим містам це як судити про всю Украіну по району 10х10 кварталів від перехрестя Прорізної та Хрещатика.

Так в цьому і сила Китаю. Тотальна бідність народу, і відповідно купа ресурсів у керівників. І за рахунок цих ресурсів вони хочуть весь світ поставити раком і заставити жити в тотальній бідності.
Комуністи. Все це проходили в СРСР. Кріпосне право з ядерною бомбою.

   
Зовсім я не проти електрифікації, що ви/ти :) Я проти того, щоб бажане видавалося за дійсне.

Зараз в Каліфорнії з її 40 мільйонами мешканців, батареї видають в мережу більше ніж атомні та газові електростанції. Це нова дійсність яку ви досі не здатні сприйняти.
   
і тому ви критикуєте все що навколо електрифікації??

Ти просто нічого не розумієш. Для тебе батарейки це зміст життя, як для малої дитини цукерки, айфон або якийсь інший фетиш.
   
предурь застряг в 90х де літієві батареї були лише в телепхонах і нотбуках  :laugh:   батареї вже декілька років живлят' сотні тисяч домів


As of 2020, the world's biggest lithium-ion battery is hooked up to the Southern California power grid and can provide enough power for about 250,000 homes

Claiming it to be the world’s largest solar-powered battery, FPL developed the Manatee Energy Storag... with a capacity of 409 MW and the ability to supply 900 MWh of energy. In simple terms, the capacity of the battery is enough to power about 329,000 households for more than two hours.
Дурачок неграмонтний, час розряду тих батарей знаеш? 2-3 години. Та ще й процентів 10 потужності мережі

За одну годину віддали енергію, що далі? Запалюемо каганці?

Я на відміму від тебе працюю в енергетичній системі Каліфорніі і мені головний менеджер електростанціі, газовоі до речі, сам розповідав про листи які ім губернатор присилае щороку повідомляючи про звільнення від любих екологічних обмежень на роботу іх котлів.

Атомну станцію мали закривати - відмінили, вітерець бачиш не допомагае.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія