Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про жизнь. Для чого ви живете? :umnik2:

Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

"ДЛЯ ЧЕГО ВЫ ЖИВЕТЕ НА ЗЕМЛЕ?"

ДЛЯ СЕБЯ.

ЧТОБЫ МНЕ БЫЛО ХОРОШО.

   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

ЧТОБЫ МНЕ БЫЛО ХОРОШО.

так яж і кажу: головний смисл життя - лише втому шоб добряче попхати в ачько
бажано бізвазіліна 8-)
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Спробуй обясніть : ЗАРАДИ ЧОГО самосовєршенствовац ця?..

Потому что человеки предназначены быть демиургами галактик. Кажному по галактике.
Поетому смысл жизни человека вообще - учиться, набираться опыта и умений, чтобы смочь быть демиургом галактики.
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Потому что человеки предназначены быть демиургами галактик. Кажному по галактике.
Поетому смысл жизни человека вообще - учиться, набираться опыта и умений, чтобы смочь быть демиургом галактики.

И вот, когда он вылупит из себя всякие галлюцинации и займётся чисткой сараев – прямым своим делом, – разруха исчезнет сама собой. Двум богам служить нельзя! Невозможно в одно и то же время подметать трамвайные пути и устраивать судьбы каких-то испанских оборванцев! Это никому не удаётся, доктор, и тем более – людям, которые, вообще отстав в развитии от европейцев лет на 200, до сих пор ещё не совсем уверенно застёгивают свои собственные штаны!
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

 Це все не наша справа.
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Потому что человеки предназначены быть демиургами галактик. Кажному по галактике.
Поетому смысл жизни человека вообще - учиться, набираться опыта и умений, чтобы смочь быть демиургом галактики.

на бога нужни отє галактікі, коли кожному нормальному крокодилові хочецця всьоголіш банально спіймати якусь каровку
та ЖАХЛИВО ВИДРАТЬ її усраку... 8-)
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Нас народили  без нашого дозволу.

Во ! Наконєц-то жираф'я такі начали шото подозрвівать...  :laugh:
А куди панове зазвичай потрапляють "без нашої на те згоди" ?  ;) 
Правильно: "У ТУРМУ"  B-)



 :cray:



   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Уточнення - розжареним кадилом. Можна з ладаном та мірою.

Михайло, нам потрібні такі політики як ви
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

От смішний народ.
Це ж елементарно.

Сенс життя кожного біологічного виду у відворенні самих себе в поколіннях.
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

ран форест, ран!
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:
mar

От смішний народ.
Це ж елементарно.

Сенс життя кожного біологічного виду у відворенні самих себе в поколіннях.


Ні,сенс будь якої дії в кінцевому результаті. А кінцевий результат життя людини то і є смерть. Так що,як не крути,сенс життя в смерті.А от навіщо так,цікаво.
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Нас народили  без нашого дозволу. І батьки не знали що за особистість вони народили.

Ето не так. Кажный человек рождается у родителей которых ему подобрали и он согласился. Ето не случайность.
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Ето не так. Кажный человек рождается у родителей которых ему подобрали и он согласился. Ето не случайность.

Де доказ чи хочаб більш-менш обгрунтована гіпотеза? Бо те, шо Ви пишете - такаж от пи3ди прідуманая маячня як про схвєрічєского кота у вакуумі чи мокоронного Ктулху.
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Лет 15 назад по просьбе одного из международных комитетов ООН американские психологи провели крупный международный эксперимент: в 10 самых высокоразвитых странах мира опросили в каждой стране по 1000 человек, задав всего 1 вопрос: "ДЛЯ ЧЕГО ВЫ ЖИВЕТЕ НА ЗЕМЛЕ?"...
Когда на заседании Комитета психологи огласили результаты исследования - все обомлели!... Никто такого не ожидал.
Оказалось, что только 10-20 человек из 1000 опрошенных более или менее что-то вразумительно ответили: для чего они живут на земле!!!... Остальные путались,толком не отвечали - они не знали...

Просто питання дебільне.  :weep:
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Сенс життя це відверта розмова зі своєю душею, виправлення помилок, і досягнення щастя. Кожний з нас знає, за що його мучає совість, в різних сферах життя. Прожити життя гідно це сенс, показати Творцю, що він дав не даремно тобі шанс існувати!
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Де доказ чи хочаб більш-менш обгрунтована гіпотеза? Бо те, шо Ви пишете - такаж от пи3ди прідуманая маячня як про схвєрічєского кота у вакуумі чи мокоронного Ктулху.

Я тебе ничего не должен. Уйми свой совок, на дворе 21-й век.
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

   Самасаверщенствован ие...
   Познать себя и  всиленную..
    "  развязывания кармических узлов предыдущих жизней "...


Ви все живете   шо б генерировать контент
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Почитати огляд кіно ввд марика snakeman77.livejour nal.com!
:good:
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

От смішний народ.
Це ж елементарно.

Сенс життя кожного біологічного виду у відворенні самих себе в поколіннях.
Це не сенс, це умова. Якщо в біологічному виді не закладене відтворення, вид вимирає.
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Де доказ чи хочаб більш-менш обгрунтована гіпотеза? Бо те, шо Ви пишете - такаж от пи3ди прідуманая маячня як про схвєрічєского кота у вакуумі чи мокоронного Ктулху.

О ніщаснама рептіліва !  :facepalm:
В чом смисл твої ніщасной жисті єжелі піпіска твоя натирається ? В чом смисл бхать кароффок увачько?  :S

О ніщаснама риптіліва !  :weep:
Ти токама вслушайсі в сію мудрєйшу мудрость !  :buba:





   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

не знаю. живу, щоб отримувати задоволення від повсякденних маленьких радощів, для позитивних емоцій. для сім"ї. спостерігати як змінюється світ і люди.
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

   Самасаверщенствован ие...
   Познать себя и  всиленную..
    "  развязывания кармических узлов предыдущих жизней "...


Ви все живете   шо б генерировать контент
:gigi:  :clapping:
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:
dig

Лет 15 назад по просьбе одного из международных комитетов ООН американские психологи провели крупный международный эксперимент: в 10 самых высокоразвитых странах мира опросили в каждой стране по 1000 человек, задав всего 1 вопрос: "ДЛЯ ЧЕГО ВЫ ЖИВЕТЕ НА ЗЕМЛЕ?"...
Когда на заседании Комитета психологи огласили результаты исследования - все обомлели!... Никто такого не ожидал.
Оказалось, что только 10-20 человек из 1000 опрошенных более или менее что-то вразумительно ответили: для чего они живут на земле!!!... Остальные путались,толком не отвечали - они не знали...
Ничего удивительного! 90% людей - просто животные, инстинкты, эмоции, мозгов (рацио) - ноль ..Это факт, как бы ни прискорбно было об этом писать ..
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

не знаю. живу, щоб отримувати задоволення від повсякденних маленьких радощів, для позитивних емоцій. для сім"ї. спостерігати як змінюється світ і люди.

О ніщаснама myshka naruzhka !  :cray:
Радощі і задоволення ніпрімєнно сміняються на горєсті і стражданія...   :cray:
То піпіска натирається... то миші гризуть біткоїни... то нічістібци кракаділи гнустноє замишляють ...   :weep:  :weep:  :weep:
Чима би ти нізанімалася в єтой жисті... тібя ніпрімєнно ждьоть разочаруваніє... (с) Всевишній  B-)
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

О ніщаснама myshka naruzhka !  
Радощі і задоволення ніпрімєнно сміняються на горєсті і стражданія...
не хочу я горєсті і стражданія - я від них абстрагуюся. :stop:
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Я на це питання дав собі відповідь років у 16. З тих пір нічого не змінилось
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

живу, щоб отримувати задоволення від повсякденних маленьких радощів

Хм :blush2:
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

Ні,сенс будь якої дії в кінцевому результаті. А кінцевий результат життя людини то і є смерть. Так що,як не крути,сенс життя в смерті.А от навіщо так,цікаво.

Правда тут навпаки. Сенс смерті в житті. Без смерті життя неможливе.
   
Re: Для чого ви живете?  :umnik2:

не хочу я горєсті і стражданія - я від них абстрагуюся. :stop:

Тута наші хотєлки не работають...  :(  оні самі ніпрошенно припираються... строго по графіку...   :cray:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія