Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Боти розганяють тему в соцмережах "ДТП з авто на бляхах"

Проблема бляхарей не только в том, что нельзя завозить авто ниже евро 5, но и в том, что они не являются собственниками машин, а значит растаможить их невозможно.
   
Проблема бляхарей не только в том, что нельзя завозить авто ниже евро 5, но и в том, что они не являются собственниками машин, а значит растаможить их невозможно.
а могу ли я угнать у бляхаря тачку и сдать на разборку?
   
Проблема бляхарей не только в том, что нельзя завозить авто ниже евро 5, но и в том, что они не являются собственниками машин, а значит растаможить их невозможно.

а ось це якраз дійсно проблема бляхарів і нехай єпуться як хочуть з цим.
Вже писав. Держава дозволяє розтаможку і тоді єбе тих хитровиєбаних які позавозили на левих циган і катаються без страховок і сйобуються з ДТП.

П.С. Мої дві бляхи я і дружина власник. Маю ТО, евростраховку, українську страховку, ввезли  на себе а не на левих людей. І як тільки дозволена буде розмитнення я їх розмитню без проблем. Якщо до того часу не переїду на постійно десь в ЄС.

   
В мене таке враження що ті хто проти блях просто тупі хоч і небідні але ідіоти.
В чому проблема блях і хто від них програє?
Які такі "налоги" від яких ухиляються бляхарі? Ідіотські. Тому й ухиляються. Зробіть розмитнення адекватним і не будуть ухилятися. Адекватне це не більше десяти процентів вартості автомобіля а не тисячу процентів. Адже свого автопрому ну нема ж.
Тай навіть якби був. Був би стимул щось робити а не лайноси з жигулями 90х років випускати. А як пострадають імпортери від блях? Теж ніяк. Багаті люди як і раніше і як і зараз будуть купляти нові !!!автомобілі. Їм то нахер та бляха. Але ж в країні не кожен може зібрати 15000 доралів на просту іномарку, далеко не кожен, при нинішній владі. То дайте і людям покористуватися нормальною хоть і бу авто, а не купляти старі жопорожці, аатотази, мацквичі і іншу херню.
Згадайте Прибалтику 90х коли там розмитнення зробили 100 доралів. І ніхто не завивав що "налагі ні платят такія сякія". Дебіли, бля, хто проти блях.
   
Досі бляхарі не внесли жодної пропозиції , щоб врегулювати питання. Вони не бачать жодної проблеми в тому, що мільйон авто не зареєстровано на терріторії України. Про що з цими упоротими можна взагалі говорити?
У вас відключили інтернет? Шоб почитати? Чого хоче євросила?
   
Проблема бляхарей не только в том, что нельзя завозить авто ниже евро 5, но и в том, что они не являются собственниками машин, а значит растаможить их невозможно.
А срані вази які невідомо яким нормам відповідають завозити можна? Чи китайців?
Зробіть адекватне розмитнення і все стане на свої місця.
   
у бляхарів позиція, дайте заплатити, візьміть гроші і дайте поставити авто на українські номера. А ти пишеш якісь свої (а чи свої?) фантазії. Так як розмитрення ЗАБОРОНЕНЕ.
Я б з задоволенням розмитнив свої два авто на еврономерах а не можу через ЗАБОРОНУ.

  Яким чином? Міфічний Марек з Перемишля оформить 50000 актів відчуження? :laugh:
   
а могу ли я угнать у бляхаря тачку и сдать на разборку?

Інші хитросракі так і роблять.
Крадуть у бляхастих те, що їм не належить.
   
Цитата: RSP
В мене таке враження що ті хто проти блях просто тупі хоч і небідні але ідіоти.
В чому проблема блях і хто від них програє?
Які такі "налоги" від яких ухиляються бляхарі? Ідіотські. Тому й ухиляються. Зробіть розмитнення адекватним і не будуть ухилятися. Адекватне це не більше десяти процентів вартості автомобіля а не тисячу процентів. Адже свого автопрому ну нема ж.
Тай навіть якби був. Був би стимул щось робити а не лайноси з жигулями 90х років випускати. А як пострадають імпортери від блях? Теж ніяк. Багаті люди як і раніше і як і зараз будуть купляти нові !!!автомобілі. Їм то нахер та бляха. Але ж в країні не кожен може зібрати 15000 доралів на просту іномарку, далеко не кожен, при нинішній владі. То дайте і людям покористуватися нормальною хоть і бу авто, а не купляти старі жопорожці, аатотази, мацквичі і іншу херню.
Згадайте Прибалтику 90х коли там розмитнення зробили 100 доралів. І ніхто не завивав що "налагі ні платят такія сякія". Дебіли, бля, хто проти блях.
Вже навіть дуууже, дуже, дуже, ну самі найтупіші бляхарі зрозуміли, що ніхто заради них хитрозроблених, і навіть спеціально для RSР. наприклад, ПДВ відміняти не буде, а лише воно 20%. Вже навіть Ярошевич тлумачив для особо тупих, що ні за 100 дол ні за 10% розмитнення не буде, і нити безперспективно.
   
Мені паралельно. В мене нема бляхи.
І не збираюся купляти.
Але ідіотизм нашої дебільної влади Пєдр зашкалює.
Ну ну
Майдану то не буде
Але люди розбіжаться з такої країни
Хоча може раніше американці Пєтю посадять.
   
Цитата: RSP
Мені паралельно. В мене нема бляхи.
І не збираюся купляти.
Але ідіотизм нашої дебільної влади Пєдр зашкалює.
Ну ну
Майдану то не буде
Але люди розбіжаться з такої країни
Хоча може раніше американці Пєтю посадять.
:facepalm1: ну навіщо оте бла-бла-бла про все на світі?
Ну причому тут пєтя чи не пєтя? Ну і шо, американці відмінять ПДВ спецом для наших бляхарів?
Які люди розбіжаться? Ну глянь, скільки їздить розмитнених євро-5, пасатів, меганів, октавій.... сотні тисяч, це ТАКОЖ наші люди їх порозмитнювали.
І не розбіглись. Ну от конкретно ви розбіжитесь і що, я маю терпіти вас хитрозроблених бо ви розбіжитесь? Та розбігайтесь!. Я теж проти нашої сучасної дебільної влади, але я в однаковій степені і проти хитрозроблених.
   
Я теж проти нашої сучасної дебільної влади, але я в однаковій степені і проти хитрозроблених.
+1000
   
расте надо ещ' свой санта фе как то продать. так что его можно понять :shuffle:

діду, тому кориту тисяч 7 зараз красна ціна, через що воно так і казиться зараз
   
а могу ли я угнать у бляхаря тачку и сдать на разборку?

можєшь, но могут і тєбя тойво
   
:facepalm1: ну навіщо оте бла-бла-бла про все на світі?
Ну причому тут пєтя чи не пєтя? Ну і шо, американці відмінять ПДВ спецом для наших бляхарів?
Які люди розбіжаться? Ну глянь, скільки їздить розмитнених євро-5, пасатів, меганів, октавій.... сотні тисяч, це ТАКОЖ наші люди їх порозмитнювали.
І не розбіглись. Ну от конкретно ви розбіжитесь і що, я маю терпіти вас хитрозроблених бо ви розбіжитесь? Та розбігайтесь!. Я теж проти нашої сучасної дебільної влади, але я в однаковій степені і проти хитрозроблених.
я взагалі не збагну, до якої категорії відносяться бляхарі - до 90%, які недоїдають, чи до 10%, що не голодують.
   
Я вот не на бляхах, против них в целом особо ничего против не имею, скорее нейтрален.
Но понять не могу, откуда этот идиотизм, что от них больше аварий? Вы больные?
   
Re: Боти розганяють тему в соцмережах "ДТП з авто на бляхах"

Саме держава створила таку ситуацію.
З.І. Ніразу не бляхар.

Виключно бляхарі, як люди зі зниженою соціальною відповідальністю, а кажучи інакше - хитрожопі довбні, створили таку ситуацію. Якби вони дійсно були "автоєвросилою" то не використовували б на території України по шахрайським схемам автівки на іноземній реєстрації, а згуртувались та вимагали прийняття адекватних законів. Але вони ніяка не сила і тим більше не євро - вони спочатку наплювали на закон, а потім вимагають його зміни. Віри таким немає, вони вже показали своє ставлення до закону та свою європейськість.
   
Re: Боти розганяють тему в соцмережах "ДТП з авто на бляхах"

Багато з нас кожен день бачать як себе поводять на дорозі бляхарі-вони неадекватні у більшості своїй.

Вчора особисто бачив, попереду мене автівка повернула на право, щоб на наступному перехресті розвернутись, потім я так само зробив, а за мною їхав бляхар на польській блясі і він одразу наліво повернув через суцільну смугу. Я його бачив, бо на той час вже встиг на перехресті розвернутись.
   
На всіх можливих ресурсах організовано і цілеспрямовано , постяться інфа про ДТП авто з еврономерами. І в загальному складається враження що у нас всі аваріх тільки ізза єврономерів.

Це спланована інформаційна кампанія.


ну и пусть разгоняют! Если власть перед выборами боится кукловодов евробляхеров - то пусть хоть так с ними кто-то борется .. Я бы еще автоолигархам заказал соцопрос: портрет владельца евробляхи .. С отдельными вопросами по поводу стрижки и барсетки ...
   
А як ті шроти чадять , це пісєц ,  дізєля по 500 тисяч пробігу
   
я взагалі не збагну, до якої категорії відносяться бляхарі - до 90%, які недоїдають, чи до 10%, що не голодують.

...це ті ,хто безперешкодно замутят майдан на 150-200 тисяч в любой точькє і палаткі ім нінада
   
Виключно бляхарі, як люди зі зниженою соціальною відповідальністю, а кажучи інакше - хитрожопі довбні, створили таку ситуацію. Якби вони дійсно були "автоєвросилою" то не використовували б на території України по шахрайським схемам автівки на іноземній реєстрації, а згуртувались та вимагали прийняття адекватних законів. Але вони ніяка не сила і тим більше не євро - вони спочатку наплювали на закон, а потім вимагають його зміни. Віри таким немає, вони вже показали своє ставлення до закону та свою європейськість.


в Европі немає обмежень ні по віку, ні евро 2/3/4/5/6  автомобілів
   
А як ті шроти чадять , це пісєц ,  дізєля по 500 тисяч пробігу


ці ?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія