Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гриценко - достойный кандидат в президенты

Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

Першим моїм правителем був Хрущов,останній-Порошенко.І Петра Порошенка рахую найкращим Гетьманом з часів Ярослава Мудрого.І одним з найефективніших правителів на світовій арені сьогодні-не зрівняти з меркель чи Трампом.Трамп просто тупориле огидне чмо,яке для якихось ілюзорних цілей розвалило єдність Західного Світу,вперше за всю історію Америки.Ця тварюка ні слова не сказала проти путлєра і була під впливом Манафорта і Флінна-прамих агентів рашки.
Повторюю-мною керували десятки різних правителів,але лиш до Порошенка і частково Хрущова чую повагу.
Рахую... :facepalm:  Що не слово то брехня. "Я старий солдат..."(ц)
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

Анатолій Гриценко у програмі "План Б" на 24 каналі (22.06.2018)
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

Гриценко про звинувачення у розпродажі майна військових об'єктів на посаді міністра оборони:

Ще раз повторю для вас: Міноборони не продає військових об'єктів. Це роблять структури Кабміну, створені за межами нього. Коли я прийшов у Міністерство оборони, чотири структури всередині міністерства мали право продажу його майна. Я одразу ж вніс проекти постанов до Кабміну, і вони були прийняті для того, щоб Міністерство оборони втратило права продавати будь-що. Його завдання інші — займатися військовою підготовкою, солдатами, їхніми сім'ями. Всі ці звинувачення, які Юрій Луценко, Матіос та Порошенко прив'язують до мене, голослівні.
   
Першим моїм правителем був Хрущов,останній-Порошенко.І Петра Порошенка рахую найкращим Гетьманом з часів Ярослава Мудрого.І одним з найефективніших правителів на світовій арені сьогодні-не зрівняти з меркель чи Трампом.Трамп просто тупориле огидне чмо,яке для якихось ілюзорних цілей розвалило єдність Західного Світу,вперше за всю історію Америки.Ця тварюка ні слова не сказала проти путлєра і була під впливом Манафорта і Флінна-прамих агентів рашки.
Повторюю-мною керували десятки різних правителів,але лиш до Порошенка і частково Хрущова чую повагу.


Рахувати можна гроші в гаманцю, або кількість дебілів на фупі...  :pooh_lol:
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

Гриценко про звинувачення у розпродажі майна військових об'єктів на посаді міністра оборони:

Ще раз повторю для вас: Міноборони не продає військових об'єктів. Це роблять структури Кабміну, створені за межами нього. Коли я прийшов у Міністерство оборони, чотири структури всередині міністерства мали право продажу його майна. Я одразу ж вніс проекти постанов до Кабміну, і вони були прийняті для того, щоб Міністерство оборони втратило права продавати будь-що. Його завдання інші — займатися військовою підготовкою, солдатами, їхніми сім'ями. Всі ці звинувачення, які Юрій Луценко, Матіос та Порошенко прив'язують до мене, голослівні.

це все підробка?








   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

а ось ще. тут вже не 24 гектари в Києві а 136 в Коцюбинському:



всі ці документи підроблені? Гриценко нічого такого не підписував?
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

а ось ще. тут вже не 24 гектари в Києві а 136 в Коцюбинському:

Показати зображення...
всі ці документи підроблені? Гриценко нічого такого не підписував?

До суду неси ці "документи".
 :weep:
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

До суду неси ці "документи".
 :weep:

для чого? я майже впевнений що Гриценко діяв у межах своїх повноважень. але якщо документи справжні, то це доводить що Гриценко неслабо так розбазарював державне майно. і мабуть з гарним зиском якщо не для себе, то для своїх заступників.


Останнє редагування: 23 червня 2018 19:49:13 від karuby
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

для чого? я майже впевнений що Гриценко діяв у межах своїх повноважень. але якщо документи справжні, то це доводить що Гриценко неслабо так розбазарював державне майно. і мабуть з гарним зиском якщо не для себе, то для своїх заступників.

Так, так. Гриценко - зажертий корупціонер.
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

Так, так. Гриценко - зажертий корупціонер.

якщо щиро хочеш змін в країні і збираєшся голосувати за Гриценка, то раджу задуматися - хєр тобі буде а не боротьба з корупцією при Гриценку президенту.
Гриценко абсолютно нічим не довів що здатен на таку боротьбу.
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

якщо щиро хочеш змін в країні і збираєшся голосувати за Гриценка, то раджу задуматися - хєр тобі буде а не боротьба з корупцією при Гриценку президенту.
Гриценко абсолютно нічим не довів що здатен на таку боротьбу.

Я голосуватиму за нього, бо Петро повністю дискредитував себе в моїх очах, а за кремлівську мавпу рука не повернеться.
Все.

   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

Я голосуватиму за нього, бо Петро повністю дискредитував себе в моїх очах, а за кремлівську мавпу рука не повернеться.
Все.

як хочеш. тільки ж потім 5 років знову будеш вити про те що Україна найгірша в світі, а президент - брехло і розкрадач державної земельки.
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

для чого? я майже впевнений що Гриценко діяв у межах своїх повноважень. але якщо документи справжні, то це доводить що Гриценко неслабо так розбазарював державне майно. і мабуть з гарним зиском якщо не для себе, то для своїх заступників.

Не вижу разбазаривания - земельные участки отдавал в обмен на квартиры для военных.Насчет зиску - это просто домыслы.
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

ЖК такого в Коцюбі, до речі, так і нема на тій ділянці.
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

https://лб/news/2018/06/22/401123_zavalenniy_gorizont.html
Приближенные Пороха о Тимошенко и Гриценко:

 К тому же Тимошенко и Порошенко – идеальные спарринг-партнеры друг для друга. Он имеет шансы выиграть у нее, она – у него; если же кто-либо из них столкнется с Гриценко, а то даже и с Бойко – тут уж совсем другой расклад», – дополняет второй.

Фамилию Гриценко на Банковой сейчас произносят сдавленным шепотом. Именно его, а вовсе не Тимошенко считают главным и наиболее опасным оппонентом. «С Юлей всегда можно договориться. Как минимум, что не станет «догонять». С ним – никак. Он попросту непредсказуем», – поясняют.
«А если Гриценко поддержит Вакарчук, то это катастрофа. Необратимая. Для всех нас. И его, Гриценко, гарантированная победа», – добавляют.

   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

Не вижу разбазаривания - земельные участки отдавал в обмен на квартиры для военных.Насчет зиску - это просто домыслы.

ну тоді і корупція нинішньої влади - це просто домисли.
але все ж, почитайте ось це: https://blogs.pravda.com.ua/authors/svirko/48ad4eff1fe65/
одного з заступників Гриценка таки засудили і посадили. правда не за ініціативою Гриценка. Гриценко цьому крадію довіреность виписав.
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

якщо щиро хочеш змін в країні і збираєшся голосувати за Гриценка, то раджу задуматися - хєр тобі буде а не боротьба з корупцією при Гриценку президенту.
Гриценко абсолютно нічим не довів що здатен на таку боротьбу.

може буде при Гриценку боротьба, а може й не буде
може здатен він, а може й ні
але за ці 4 роки точно ясно одне, при Поршенку її не було, а отже і не буде, Порошенко точно не здатен

Останнє редагування: 24 червня 2018 20:46:22 від рино
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

ну тоді і корупція нинішньої влади - це просто домисли.
але все ж, почитайте ось це: https://blogs.pravda.com.ua/authors/svirko/48ad4eff1fe65/
одного з заступників Гриценка таки засудили і посадили. правда не за ініціативою Гриценка. Гриценко цьому крадію довіреность виписав.

Гриценко много раз говорил,что Мельник проворачивал за его спиной махинации.Гриценко лично был на суде по делу Мельника и требовал для него максимального срока наказания.

"ну тоді і корупція нинішньої влади - це просто домисли." - по коррупции Педро и его подельников имеется огромное количество документальных подтверждений.
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

може буде при Гриценку боротьба, а може й не буде
може здатен він, а може й ні
але за ці 4 роки точно ясно одне, при Поршенку її не було, а отже і не буде, Порошенко точно не здатен

як це не було?

а Онищенко чому по закордонам никається і книжечки пише, замість депутатствувать і схеми в нафтогазі мутить?
а голова податковаї Насиров чи не прямо з крісла в тюрячку загримів?
а повернення ПДВ не автоматизували?
а держзакупівлі на Прозорро не перевели?
а НАБУ і САП не створили?

що ти несеш?
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

Гриценко много раз говорил,что Мельник проворачивал за его спиной махинации.Гриценко лично был на суде по делу Мельника и требовал для него максимального срока наказания.

"ну тоді і корупція нинішньої влади - це просто домисли." - по коррупции Педро и его подельников имеется огромное количество документальных подтверждений.

Гриценко багато чого говорив.
але що то за керівник, який дає шахраю довіреність і дозволяє за своєю спиною мутити схеми?
що то за керівник, що людину яка під судом за шахрайство витягує з=під суду і призначає своїм заступником?

ну і дай будь-ласка посилання на корупцію Порошенка. саме корупцію Порошенка. чекаю.
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

як це не було?

а Онищенко чому по закордонам никається і книжечки пише, замість депутатствувать і схеми в нафтогазі мутить?
а голова податковаї Насиров чи не прямо з крісла в тюрячку загримів?
а повернення ПДВ не автоматизували?
а держзакупівлі на Прозорро не перевели?
а НАБУ і САП не створили?

що ти несеш?

ага, ти ще розкажи про Антикорупційний суд
що це заслуга Порошенка
Порошенко 4 роки співав одну й ту ж єзуїтську пісню з регіонами, "я хочу щоб у нас всі суди були антикорупційними"
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты
dig

Анатолій Гриценко, міністр оборони (2005 — 2007 рр.), у програмі DROZDOV

Достойный - понятие относительное. Достойный по сравнению с кем? С Ляшко? Или хотя бы с Меркель?
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

Достойный - понятие относительное. Достойный по сравнению с кем? С Ляшко? Или хотя бы с Меркель?

так, дійсно, Гриценко - це не Мєркєль,
і це прекрасний привід проголосувати як завжди за якось дегенерата, типу Януковича
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

ага, ти ще розкажи про Антикорупційний суд
що це заслуга Порошенка
Порошенко 4 роки співав одну й ту ж єзуїтську пісню з регіонами, "я хочу щоб у нас всі суди були антикорупційними"

а, то боротьба з корупцією є. і навіть успішна.
але ясне діло - вся боротьба з корупцією тільки всупереч Порошенку.

можу тобі сказати що при Гриценку якщо боротьба і буде - то безуспішна і неефективна, а корупції буде більше. тільки винним звичайно буде не Гриценко. а його заступники у ньго за спиною.
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

Гриценко багато чого говорив.
але що то за керівник, який дає шахраю довіреність і дозволяє за своєю спиною мутити схеми?
що то за керівник, що людину яка під судом за шахрайство витягує з=під суду і призначає своїм заступником?

ну і дай будь-ласка посилання на корупцію Порошенка. саме корупцію Порошенка. чекаю.

"людину яка під судом за шахрайство витягує з=під суду і призначає своїм заступником" - я такого не знаю,давай доказательства.
Кстати,посмотри видео,которое я дал в 14.22 на 1-й стр. этой ветки с 33-й мин. - там Гриценко раасказывает о Мельнике.

Педро - хитрый лис,все делает руками своих подельников,поэтому документов лично по его коррупции возможно и нет,но если его подельники воруют,то не может быть,чтобы они с ним не делились.
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

а, то боротьба з корупцією є. і навіть успішна.

є, є, така успішна, що аж страшно



   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

"людину яка під судом за шахрайство витягує з=під суду і призначає своїм заступником" - я такого не знаю,давай доказательства.
Кстати,посмотри видео,которое я дал в 14.22 на 1-й стр. этой ветки с 33-й мин. - там Гриценко раасказывает о Мельнике.

Педро - хитрый лис,все делает руками своих подельников,поэтому документов лично по его коррупции возможно и нет,но если его подельники воруют,то не может быть,чтобы они с ним не делились.

яка мілота! на Порошенка компромату в корупції нема, але він точно знає про корупцію і в долі з подєльніками!
тобі не соромно таке говорити, після того як заступники Гриценка "крали у Гриценка за спиною"? значить Порошенко хитрий лис, а Тлля Гриценко - сільський дурник?

щодо призначення заступником з-під суду за шахрайство, то будь-ласка:
https://недостовірне джерело/articles/243623-vjacheslav_kredisov_doktor_moshennicheskih_nauk._chastj_1
...
А уже 27 августа Вячеслава Кредисова взяли «тепленьким» во дворе МИУ с 10 тысячами меченными долларов в кармане (еще 8 тысяч Калацкий должен был отдать ему после подписания разрешительных документов).
...
Через полтора месяца, по данным SKELET-info, отец вновь помог сыну, пристроив его заместителем к новому министру обороны Анатолию Гриценко, с которым у Анатолия Кредисова были давнее знакомство. Не успел новый президент Виктор Ющенко подписать указ о его назначении (№287/2005 от 10 февраля 2005 года), как уголовное дело против Вячеслава Кредисова было тут же закрыто 14 марта постановлением Соломенского суда «в связи с изменившейся обстановкой и тем, что совершенное им деяние утратило общественную опасность». 
...
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

є, є, така успішна, що аж страшно

https://www.youtube.com/watch?v=OhEj0chAseM
https://www.youtube.com/watch?v=5PY_x-KfuEA

ну і? депутата не змогли посадити? ну так хто в них може недоторканість забрати?
зняття прокурора Байден лобіював?

до чого це все?

боротьба з корупцією, це коли створюють умови при яких важко або неможливо красти.
автоматичне повернення ПДВ, Прозорро, тендери і зовнішній аудит в нафтогазі та підвищення цін на газ власного видобутку - це системні кроки по боротьбі з корупцією.
створення НАБУ, САП - теж системні кроки.

хто з президентів зробив більше для боротьби з корупцією ніж Порошенко?
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

Поналазили прихильники певної політсили і канхфету тузік всім пихають, агов!, тут у темі про Гриценка...
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

ну і? депутата не змогли посадити? ну так хто в них може недоторканість забрати?
зняття прокурора Байден лобіював?

до чого це все?

боротьба з корупцією, це коли створюють умови при яких важко або неможливо красти.
автоматичне повернення ПДВ, Прозорро, тендери і зовнішній аудит в нафтогазі та підвищення цін на газ власного видобутку - це системні кроки по боротьбі з корупцією.
створення НАБУ, САП - теж системні кроки.

хто з президентів зробив більше для боротьби з корупцією ніж Порошенко?

ніхто не зробив достатньо
Порошенко не боровся з корупцією а очолив її, і інструменталізував
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

ніхто не зробив достатньо
Порошенко не боровся з корупцією а очолив її, і інструменталізував

я навів конкретні приклади системної боротьби з корупцією за каденції президента Порошенка.
тому запитую, хто з президентів зробив більше для боротьби з корупцією.

щодо того що Порошенко не боровся з корупцією а очолив її, і інструменталізував. ІМХО, набагато більше підстав казати, що за час роботи міністром в МО, Гриценко не боровся з корупцією а очолив її, і інструменталізував. от чесне слово. навіть підписів Гриценка під корупційними документами назбиралося вже ледь не десяток.
тому якщо порівнювати з прем'єром Данії чи Швеції, то Порошенко можливо і корупціонер. а якщо з Гриценком - то Порошенко самовідданий борець з корупцією.

 
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

я навів конкретні приклади системної боротьби з корупцією за каденції президента Порошенка.
тому запитую, хто з президентів зробив більше для боротьби з корупцією.

щодо того що Порошенко не боровся з корупцією а очолив її, і інструменталізував. ІМХО, набагато більше підстав казати, що за час роботи міністром в МО, Гриценко не боровся з корупцією а очолив її, і інструменталізував. от чесне слово. навіть підписів Гриценка під корупційними документами назбиралося вже ледь не десяток.
тому якщо порівнювати з прем'єром Данії чи Швеції, то Порошенко можливо і корупціонер. а якщо з Гриценком - то Порошенко самовідданий борець з корупцією.

 :weep:
толково придумав
от тільки я не дуже зрозумів як ти так примудрився порівняти посади президента, який повинен боротись з корупцією, бо це його обов'язок, як людини що призначаэ генпрокурора
і міністра оборони, який до цього відношення не має

а так, все правильно, десятки документів корупційних, підписи, все є - а от справи чомусь нема
найбільший борець з корупцією Порошенко чомусь створив систему, яка не може притягнути корупціонера Гриценка до відповідальності

от парадокс який
   
Его жена выступала на форуме молодежи устроенном Пинчуком
я сделал допис в его фейсбуке где предостерегал Анатолия Степановича светиться на фрорумах Пинчука
Сегодня мой допис был стерт

   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

:weep:
толково придумав
от тільки я не дуже зрозумів як ти так примудрився порівняти посади президента, який повинен боротись з корупцією, бо це його обов'язок, як людини що призначаэ генпрокурора
і міністра оборони, який до цього відношення не має

а так, все правильно, десятки документів корупційних, підписи, все є - а от справи чомусь нема
найбільший борець з корупцією Порошенко чомусь створив систему, яка не може притягнути корупціонера Гриценка до відповідальності

от парадокс який

корупційний це не обовязково кримінальний.
те що при Гриценку в міноборони крали як не в себе - це факт. те що Гриценко призначив шахрая з-під суду в свої зами - це факт.

з якого дива у тебе надія, що Гриценко хоч якось буде боротися з корупією я абсолютно не розумію.
він сам себе якось проявив у цій боротьбі? в його команді є такі люди? от просто, на чому базуються твої сподівання, що гриценко буде боротися з корупцією?
   
исходя из того что в последне время я немного топил тут на форуме за Гриценко
не очень приятное событие
Каким то гнильцом попахивает
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

"на Порошенка компромату в корупції нема" - я не сказал,что нема ,я сказал,что возможно нет .Но если хорошо порыться,то могут и появиться. А по коррупции его подельников документов вполне достаточно уже сейчас.

"тобі не соромно таке говорити, після того як заступники Гриценка "крали у Гриценка за спиною"?" - здесь есть большая разница:Гриценко давал показания против заступника и требовал для него максимального наказания,а Педро своих прикрывает.

Статья про Кредисова - явная заказуха,мочилово Гриценко.Это подтверждается,в частности,концовкой:
"Гриценко уверял, что никакого Кредисова он ранее не знал, что этого зама ему навязали «сверху». Но многочисленные источникиSKELET-info утверждают, что Гриценко врал"
Ага,многочисленные источники.Я тоже могу что-то выдумать и сослаться на такие источники.
Я об этом читал давно  - в статьях известного брехуна В.Бойко.

Останнє редагування: 24 червня 2018 22:22:43 від Старик.de
   
Re: Гриценко - достойный кандидат в президенты

исходя из того что в последне время я немного топил тут на форуме за Гриценко
не очень приятное событие
Каким то гнильцом попахивает

що за форум молоді? посилання є? список учасників? щось конкретне потрібно

в цілому, на мою думку, претензії, до Мостової - це претензії до Мостової, вона журналіст, в неї є своя робота і свої обов'язки
балотується не вона, а Гриценко
   
що за форум молоді? посилання є? список учасників? щось конкретне потрібно

в цілому, на мою думку, претензії, до Мостової - це претензії до Мостової
балотується не вона, а Гриценко
   
Країно ти хвора? Як можна думати про президента Гриценка, у воюїчій країні, до якого в ЗСУ поваги 0,00001% . Мабудь в Юльки більше буде.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія