Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Квебеке Канада новые ужесточения для невакцинированных

Ну вертухай оно по натуре. Что такое компромисс ему не понять. Пока по морде не дадут. 

с вами, психами, компромиссов быть не может, не существует компромиссов в протоколах лечения психически больных идиотов
   
Ну так. Введуть рейтинг за бустерами. Один бустер - червона личка й право вийти з дому за продовольчими товарами, два - синя й право купляти непродовольчі. 10 золота личка - почесний громадянин без обмежень зі знижкою за комуналку  :gigi:





Когда у общества нет цветовой дифференциации штанов, то нет цели! А когда нет цели...
   
https://twitter.com/view/status/1485787580298072064можно посещать только продуктовые магазины или аптеки, и только под присмотром мед работника, чтобы не купили что то кроме пищи.

Это ребята настоящий фашизм. Очень похож на то как работали с евреями в Польше.

   
Да из вас же вертухай просто прёт. Тупой, наглый и при шлагбауме. Позорище хохляцкое а не украинец.

а ты зечара сидевшая щтоли, что вертухаями тут всех называешь ?
   
а тебе кто запрещает уколоться ?

вавка в голове ?
я вакцинирован в мае 2021. бустеров нет.
   
трибунал їх не омине. пропагандонів з мейн-стріму так само.
   
в 1939 евреи в гермашке казались такими же нелепыми существами как счас невакцинированные.
   
а тебе кто запрещает уколоться ?

А я не хочу. Навіщо мене примушувати і робити проти моєї волі?
   
Я не розумію ці обмеження. Навіщо дорослу людину пиимушувати вакціонуватись, якщо вона не є загрозою іншим? просто позбавити їх права на безкоштовну соціальну медицину та і щоб страхові компанії не оплачували їх лікування у випадку захворювання на ковід, щоб важкі форми ковіду лікувались з власний рахунок. А далі вони не ней самі вирішують. Немає кращої мотивації ніж гроші.

Мені не вакциновані зовсім не заважають. Тільки щоб не вимагали від мене локдаунів та обмежень та лікувались за свій рахунок якщо що а не за гроші платників податків чи страхових компаній, що перенесуть свої витрати на мене, піднявши вартість моєі страховки.

Останнє редагування: 26 січня 2022 19:52:34 від Dobre
   
а ты зечара сидевшая щтоли, что вертухаями тут всех называешь ?

Медик. И знакома с замашаками вертухаев когда они заключённых доставляют. Мерзкая публика.
   
Я не розумію ці обмеження. Навіщо дорослу людину пиимушувати вакціонуватись, якщо вона не є загрозою іншим? просто позбавити їх права на безкоштовну соціальну медицину та і щоб страхові компанії не оплачували їх лікування у випадку захворювання на ковід, щоб важкі форми ковіду лікувались з власний рахунок. А далі вони не ней самі вирішують. Немає кращої мотивації ніж гроші.

Мені не вакциновані зовсім не заважають. Тільки щоб не вимагали від мене локдаунів та обмежень та лікувались за свій рахунок якщо що а не за гроші платників податків чи страхових компаній, що перенесуть свої витрати на мене, піднявши вартість моєі страховки.

Логично, и освободите нас от налогов на вашу медицину. Колхоз дело добровольное.
   
   
Логично, и освободите нас от налогов на вашу медицину. Колхоз дело добровольное.
 

Ніяк не вийде. Тиждень полежати в ICU може легко коштувати 50+ тисяч долларів. Пересічний не вакцинований звичайно стільки не платить і за 5 років податків.
   
Ніяк не вийде. Тиждень полежати в ICU може легко коштувати 50+ тисяч долларів. Пересічний не вакцинований звичайно стільки не платить і за 5 років податків.

Ваши доктора - зажраное дерьмо. Как почти вся коммифорния. За что там $50,000?!!!! За зелёнку на лоб?
   
Крайне типично для говна называющего себя врачами. Стоит сучка, типа доктор и притворно сочувствует что проклятая страховка за её хотелки не заплатит.  Очень сoчувствует, но плять цента не уступит, бо почему её жирная жопа дожна терять.
   
Ваши доктора - зажраное дерьмо. Как почти вся коммифорния. За что там $50,000?!!!! За зелёнку на лоб?

Не факт що у вас дешевше, якщо ти живеш в США. Чим далі від цивілізації, тим вищі зарплатні лікарям, RN, і тд
   
Не факт що у вас дешевше, якщо ти живеш в США. Чим далі від цивілізації, тим вищі зарплатні лікарям, RN, і тд

Ну ваши измышлизмы дело такое. Факт прост - ваши костоправы зажраное говно.
   
И да - коммифорнийцам надо меньше нелегалов надо в жопу целовать с тем что всё "бесплатно". Глядишь и цены у фельдшеров в чувство прийдут.
   
 Тоже славная украинская традиция - вертухаи на вышках были чуть ли не поголовно хохлы-малоросы на службе у царя - императора - генсека. Вторая половина нации так сказать.



це брехня.
не соромно?
   
Ніяк не вийде. Тиждень полежати в ICU може легко коштувати 50+ тисяч долларів. Пересічний не вакцинований звичайно стільки не платить і за 5 років податків.

таким образом следует лишить привелегии попадать в  ICU за счёт плательщиков налогов всех кто
1) курит
2) пьёт
3) колется
4) жрет сахар
5) жрёт много мучного
6) мало двигается
7) жирный
8) трахается без гандона

и так далее...
логика одна и та же.
   
Тоже славная украинская традиция - вертухаи на вышках были чуть ли не поголовно хохлы-малоросы на службе у царя - императора - генсека. Вторая половина нации так сказать.
це брехня.
не соромно?

Собственно совершенно не брехня. Кто пустил кацапов в Батурин, мордва что ли? Вполне себе каноничный сотник Иван Нис. И взял вроде не дорого. 
   
в 1939 евреи в гермашке казались такими же нелепыми существами как счас невакцинированные.

Ви чули шо морозив дегенерат Трюдо на " квебекському телебаченні" ?  :weep:
Антиваксів треба дусити також , тому що вони расисти і жіноненавистники . Я просто ридав в голос  :laugh:
А " дєткі" ? Це ж взагалі не те що жесть , а  просто оцинковка : на них треба натравлювати поліцію і тд .
І весь зал радіє і хлопає в долоньки як придурошні .
Жиди вкрали у народа урожай  :facepalm:
   
если в кране нет воды, воду выпили жиды, знаем проходили...
   
Зазвичай ідіотів та злочинців ізолюють. Так що дуже м'яко ще поступили.

Антиваксери - ідіоти, згоден.  А ваксери - дебіли і злочинці.
   
Антиваксери - ідіоти, згоден.  А ваксери - дебіли і злочинці.

Ідіотами " антиваксерів " можна буде назвати коли вони почнуть морозити срань на кшталт " неідіота " Трюдо .
Поки ще жоден " антивакс" не запропонував вакцинованих замикати в гетто , бо ваксери таки розносять заразу мама не горюй .
   
Мені не вакциновані зовсім не заважають.
Тут бачите, яка проблема. Навіть вакціновані через декілька місяців (зараз 6, але як там далі буде - невідомо)  стають невакцинованими. Тобто, виходить термін дії вакцини. Тож ці обмеження повинні, згодом, торкнутися усіх, хто вчасно не бустернувся. З точки зору медицини, якщо протягом 6 місяців не прийняти бустера, то різниці між вакцинованим й невакцинованим немає. Окремо - перехворівші - там, кажуть, до року, але це не точно (С)
   
Я не розумію ці обмеження. Навіщо дорослу людину пиимушувати вакціонуватись, якщо вона не є загрозою іншим? просто позбавити їх права на безкоштовну соціальну медицину та і щоб страхові компанії не оплачували їх лікування у випадку захворювання на ковід, щоб важкі форми ковіду лікувались з власний рахунок. А далі вони не ней самі вирішують. Немає кращої мотивації ніж гроші.

А давай тебе позбавимо якогось права.
Наприклад, писати маячню на хвупі.
Наприклад, на рік.
Може помудрішаєш хоч трохи?   8-)
   
Ідіотами " антиваксерів " можна буде назвати коли вони почнуть морозити срань на кшталт " неідіота " Трюдо .
Поки ще жоден " антивакс" не запропонував вакцинованих замикати в гетто , бо ваксери таки розносять заразу мама не горюй .

Ні, ідіоти вони тому, що допустили такий стан справ, коли їх оголошують злочинцями.
Тре було раніше думати.
   
Да чего тут непонятного. В надзиратели рвутся. Тоже славная украинская традиция - вертухаи на вышках были чуть ли не поголовно хохлы-малоросы на службе у царя - императора - генсека. Вторая половина нации так сказать.

рікардо - простий дурень, а ти - гидота кацапоїдна чи рузко-єврєйская. Брехлива, „вагітна“, фальшива і злочинна. Родом з Ольгіно.
Йому можна пробачити його дурість, а тебе треба посадити. В тюрму.
   
Ні, ідіоти вони тому, що допустили такий стан справ, коли їх оголошують злочинцями.
Тре було раніше думати.

"Не допустити" ,  можливості не було і немає .
   
рікардо - простий дурень, а ти - гидота кацапоїдна чи рузко-єврєйская. Брехлива, „вагітна“, фальшива і злочинна. Родом з Ольгіно.
Йому можна пробачити його дурість, а тебе треба посадити. В тюрму.

Что это за очередной трёхбуквенный колорад со словесным поносом?
   
 Питання, якщо хтось ідіот, то яких ще прав його позбавити? І на якій позначці IQ провести лінію?
   
 там ещё вопрос как менять АйКью. Задаётся мне что натянуть маску и уколоть плечо много АйКью не надо.... скорее наоборот.  Люди которые покорно делают то что им говорят скорее всего тупы...
   
Да чего тут непонятного. В надзиратели рвутся. Тоже славная украинская традиция - вертухаи на вышках были чуть ли не поголовно хохлы-малоросы на службе у царя - императора - генсека. Вторая половина нации так сказать.
У нас хоть половина, а у вас - все сексоты и доносчики
   
Так нафига этот цирк тогда?

Идиотизм это... Если вакцинированных подавляющее большинство, то надо просто снимать все ограничения...
Помнится я тебе давно говорил, что запретительные меры мало связаны с ковидом как таковым.
Ну вот теперь у тебя есть возможность в этом убедиться.
   
там ещё вопрос как менять АйКью. Задаётся мне что натянуть маску и уколоть плечо много АйКью не надо.... скорее наоборот.  Люди которые покорно делают то что им говорят скорее всего тупы...
Именно так.
Да и к самой процедуре измеренгия айкю у меня лично много вопросов.
Редко творческий человек, будь то художник или музыкант больше 50 набирает.
Они дебилы?
Эти тесты как раз призваны выявить людей с шаблонным мышлением.
А это дискриминация чистейшей воды.
   
В Квебеку ще краще. Збираються додавати податок на кожного невакцинованого. Трюмо каже що підтримує «стимулювання» вакцинації. Його рознесли навіть на лівому сbc за таке.
Тим часом на 29 січня збираються конвої свободи зі всієї Канади до Оттави, де вони збираються залишатися до відміни обмежень (чи щонайменше до відміни заборони перетину кордону не вакцинованими трак водіями).
По дорозі практично всюди великі натовпи людей, навіть на просілкових дорогах сім’ями виходять підтримати цей рух. Я бачив відео десь біля Thunder Bay. Це таки вражає. Люди скрізь, на мостах, на узбіччях. За декілька днів на фундмі зібрали вже 5 600 000$ пожертв. Усіх вже всі ці коникі дістали.
Я вже розповідав, що у громадському транспорті у Торонто народ дуже розлючений. Практично всі злі на керівників, хоча ті намагаються найдужче перевести стрілки на не вакцинованих. Опроси мабуть що показують їм, що справи кепські з настроями народу.
   
Медик. И знакома с замашаками вертухаев когда они заключённых доставляют. Мерзкая публика.

О,кацапидло Оля вже нову легенду вигадала  :weep:
Тепер 50+ вагітна вже і медик  :lol:  :weep:
   
Помнится я тебе давно говорил, что запретительные меры мало связаны с ковидом как таковым.
Ну вот теперь у тебя есть возможность в этом убедиться.

У меня есть возможность убедиться, шо в мире есть дебилы... И, похоже, эти дебилы рулят Квебеком... В Ирландии все карантинные ограничения сняты и сертификаты вакцинации до сраки... Они просто не нужны внутри страны с 6 утра в прошлую субботу...
   
В Квебеку ще краще. Збираються додавати податок на кожного невакцинованого. Трюмо каже що підтримує «стимулювання» вакцинації. Його рознесли навіть на лівому сbc за таке.
Тим часом на 29 січня збираються конвої свободи зі всієї Канади до Оттави, де вони збираються залишатися до відміни обмежень (чи щонайменше до відміни заборони перетину кордону не вакцинованими трак водіями).
По дорозі практично всюди великі натовпи людей, навіть на просілкових дорогах сім’ями виходять підтримати цей рух. Я бачив відео десь біля Thunder Bay. Це таки вражає. Люди скрізь, на мостах, на узбіччях. За декілька днів на фундмі зібрали вже 5 600 000$ пожертв. Усіх вже всі ці коникі дістали.
Я вже розповідав, що у громадському транспорті у Торонто народ дуже розлючений. Практично всі злі на керівників, хоча ті намагаються найдужче перевести стрілки на не вакцинованих. Опроси мабуть що показують їм, що справи кепські з настроями народу.

Кілька днів тому вони проїхали Альберту. А починали в Британській Колумбії. Зараз наближаються до Онтаріо. Чув по радіо, що поліція Торонто якось готується до цього конвою. Мабуть щоб максимально розвантажити вулиці, інакше буде колапс.

Взагалі то тракери суворий народ. Із загостреним відчуттям свободи - весь час кудись їдуть. А в даний момент ще й дуже розлючені.

Цікаво буде, як ті величезні траки заповнять Оттаву… Що там Трюдо буде говорити - расисти, екстремісти, чи може терористи?

   
это ж какую вавку надо иметь в голове, шоб свою придурковатую боязнь вакцины сравнивать с геноцидом ?

Чувак! А ти в тролейбусі поясом безпеки пристьобуешься?
А в ліфт коли заходиш каску та спасжилетку одягаеш?
Давай тебе анальну ендоскопію  зробимо..
Сциш?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія