Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок :(



На Прикарпатті внаслідок падіння легкомоторного спортивного літака загинуло 4 людини.

Джерело: Державна служба з надзвичайних ситуацій

Деталі: 28 липня близько 13:40 поблизу с. Шепарівці Коломийського району сталося падіння легкомоторного спортивного літака на приватний житловий будинок з подальшим горінням, внаслідок чого 4 особи загинуло.

О 13:58 пожежу локалізовано.

До гасіння залучено 10 осіб та 3 одиниць техніки ДСНС.
   
Re: На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок  :(

Появились первые подробности авиакатастрофы, в которой погибло 4 человека.

"Это был обычный смотровой полёт легкомоторного самолёта. Погиб легендарный лётчик Игорь Табанюк, которого считают супер профессионалом и одним из лучших лётчиков. Также погибли три гражданина США, личности которых сейчас устанавливают Предварительно две версии падения: нарушение пилотом правил безопасности полётов или неисправность техники",
   
Погиб легендарный лётчик Игорь Табанюк

 ;o  :(
   
Дивно, навіщо літали над населеним пунктом?

   
Re: На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок  :(

;o  :(

Карма, блін
І син і він
   
:(
   
Re: На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок  :(
LAR

И как теперь в этом доме жить?
   
А в хаті всі цілі?  ;o
   
И как теперь в этом доме жить?


Його ще відновлювати складно буде
Горілим тхнути буде , що пипець
   
Карма, блін
І син і він

Це не карма, це інше.
Здавалось, зупинись після смерті сина, подумай. Але...

Шкода дружини/мами.
   
Професійний льотчик та інструктор Ігор Табанюк пережив 6 днів без води та їжі після падіння у Гімалаях, втрачав близьких в авіакатастрофах, здійснював посадку без двигуна, але це все не зупинило його бажання розвивати авіаційну справу в Україні. Він знайшов невеличкий аеродром у Коломиї, де започаткував тренувальну базу для приватних літаків малої авіації. Тут дорослі можуть вивчити теорію та отримати льотну практику; крім того, працює дитячо-юнацька спортивна асоціація малої авіації.
   
Погиб легендарный лётчик Игорь Табанюк, которого считают супер профессионалом и одним из лучших лётчиков. Также погибли три гражданина США, личности которых сейчас устанавливают Предварительно две версии падения: нарушение пилотом правил безопасности полётов или неисправность техники",



І в чому його „легендарність“?

Шкода, звичайно, загиблих,

але ж пишіть якось без „дибільних текстів“ повідомлення про катастрофу.

Чого „професіонала“ понесло над будинками літати?

Добре хоч нікого в тому будинку не було.
   
Чого „професіонала“ понесло над будинками літати?

мала авіація літає над будинками і населеними пунктами
а Табанюк дійсно - легенда
не ліз би ти в тему в якій не розумієшся
   
Вчора тільки показували кадри Скнилівської катастрофи, яка сталася 27 липня. А тут 28.
Може пілоту погано стало, що він врізався в будинок. Інакше як?

Останнє редагування: 28 липня 2021 16:49:19 від ЛАРТА
   
Може пілоту погано стало, що він врізався в будинок. Інакше як?

Відмова двигуна відразу після зльоту.
Майже без шансів  :(
   
Він багато що порушував, знайомі пілоти вже відписалися. Ротекс 100 к.с., три пасажири, "бочки" на малій висоті... Бачив відео, дуже ризиково він літав
   
Відмова двигуна відразу після зльоту.
Майже без шансів  :(
Ясно, це з відео у фейсбуці, так?..
   
Ясно, це з відео у фейсбуці, так?..

ні, це я приводжу найбільш типовий сценарій подібної катастрофи.
Що було причиною в цьому випадку - ще не знаю.
   
ні, це я приводжу найбільш типовий сценарій подібної катастрофи.
Що було причиною в цьому випадку - ще не знаю.
Від аеродрому до Шепарівки по прямій 5,5 км тож навряд "зразу після взльоту"
   
мала авіація літає над будинками і населеними пунктами
а Табанюк дійсно - легенда
не ліз би ти в тему в якій не розумієшся


А що тут „розумітися“?

Суцільна еклектика, такими стилями повідомлення про катастрофи не пишуться.  НЕПРОФЕСІЙНО НАПИСАНО.

Що „легенда“, „ас“ чи „віртуоз“. Тим більше, що більшість тих, хто буде читати, - „не розуміються“ в тому.

А ще тим більше, що питання - спірне. І „легенди“ бувають як позитивні так і негативні.


Друге:

Цитувати
Это был обычный смотровой полёт легкомоторного самолёта.

То для чого „обичний смотровой“ був не над полем, а над будинками?

Нагадує Скнилівську трагедію.

В тісному місці закортіло деяким „професіоналам“ показати себе. І показали, ідіоти. Маса жертв невинних.

Там теж будеш мені рота затикати, що „не розуміюся“?
   
Він багато що порушував, знайомі пілоти вже відписалися. Ротекс 100 к.с., три пасажири, "бочки" на малій висоті... Бачив відео, дуже ризиково він літав
Угу. Как говорят именно в малой авиации - 90% летных проишествий происходят после слов пилота: "Смотри как я могу!"
   
Відмова двигуна відразу після зльоту.
Майже без шансів  :(
Але ж якось скерувати літак можна, щоб не впав на будинок. Вони ж не на автобусній зупинці стартанули.
   
Цитувати
Об’єднана єврейська спільнота України повідомила, що під час авіакатастрофи загинуло троє хасидів, які є громадянами США. Вони з групою туристів приїхали на Прикарпаття на відпочинок.

Зазначимо, Ігор Табанюк є професійним пілотом, який літає більше 40 років. Згідно з даними Держреєстру цивільних повітряних суден України, літак Aerospool WT10 Advantic 2016 року випуску належить самому Ігорю Табанюку.

Aerospool WT10 Advantic є словацьким саморобним літаком, який продається як комплект запчастин для самостійного збирання. Максимальна пасажиромісткість – чотири особи (пілот і три пасажири).

Табанюк син військового пілота, народився 13 липня 1961 року в Узбекистані. У Коломию Ігор з дружиною Оксаною переїхали у 1985-му році. В училищі літав на L-39, МіГ-21. Далі освоїв Як-28, Су-24 МР. У Коломиї впродовж шести років був командиром ескадрильї, став заступником командира полку з льотної підготовки.

У 2013 році у авіакатастрофі загинув молодший син Ігоря Табанюка – полетів замість батька на перевірку літака. У інтерв’ю ЗМІ Ігор Табанюк тоді говорив «Син забрав мою смерть».

Останні секунди польоту літака Aerospool WT10 Advantic випадково зняли відпочивальники, які перебували на березі ріки неподалік.


https://www.youtube.com/watch?v=l4ZiyV5lNTk


https://zaxid.net/statti_tag50974/


   
Але ж якось скерувати літак можна, щоб не впав на будинок. Вони ж не на автобусній зупинці стартанули.

Як?
Якщо це село з неперервною забудовою в сотні будинків.
Це тільки в кацапських некрологах льотчики завжди героїчно відводять палаючі літаки від людей (насправді це значить лише що пілоти не встигли катапультуватись)

Та і дався вам той будинок, там все одно ж нікого не було.
   
А що тут „розумітися“?

Суцільна еклектика, такими стилями повідомлення про катастрофи не пишуться.  НЕПРОФЕСІЙНО НАПИСАНО.

Що „легенда“, „ас“ чи „віртуоз“. Тим більше, що більшість тих, хто буде читати, - „не розуміються“ в тому.

А ще тим більше, що питання - спірне. І „легенди“ бувають як позитивні так і негативні.


Друге:

То для чого „обичний смотровой“ був не над полем, а над будинками?

Нагадує Скнилівську трагедію.

В тісному місці закортіло деяким „професіоналам“ показати себе. І показали, ідіоти. Маса жертв невинних.

Там теж будеш мені рота затикати, що „не розуміюся“?

Піди накуй з цієї гілки, будь ласка
   



   
Дуже шкода...  :(

Але думаю, він був морально готовий до такого... "так лучше чем от водки и от простуд" (С)

От пасажири навряд чи були готові  :(
   
Так! Навіщо тоді катати пасажирів??..

   
Так! Навіщо тоді катати пасажирів??..
З коментів під відео https://www.youtube.com/watch?v=l4ZiyV5lNTk

Taras Kalakura
1 годину тому
Скажіть будь ласка що заставило вас знімати небо. Ви почули якийсь шум- не стандартну ситуацію ?



Віта Баланик
Віта Баланик
1 годину тому
Ми приїхали відпочивати на річку Прут.Він тричі пролітав над нами на "бриючому польоті"Ми приготували телефони,щоб це зняти ,але на четвертий раз це вже було падіння(


   
Re: На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок  :(
abg

Так! Навіщо тоді катати пасажирів??..


Може нарцисизм?

Такі не задумуються, „не заморочуються“ такими питаннями.

А недавній випадок з п’яним поліцейським, який малого сина посадив за руль БМВ і цим вбив фактично? Як пояснити?

Ті три хасиди навряд чи за смертю їхали в Україну і до Коломиї.

Та й будинкам іншим пощастило, що не на них „легенда“ впала.

Безвідповідальність і безкарність це називається. А не якась міфічна „карма“.

   
Re: На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок  :(
abg

Піди накуй з цієї гілки, будь ласка

В ігнор.
   
забрав з собою 3 житті
добре, що хоч в порожній будинок, а не на дитячий майданчик
   
Я думаю що він розслабився бо багато літав і нічого не ставалося

Останнє редагування: 28 липня 2021 18:53:17 від nsvvpn
   
Мне показалось или перевёрнутым пикировал?
   
добре, що хоч в порожній будинок,

А тепер уяви, що ти будував собі будинок, ото якраз заробив грошей і знайшов бригаду би зробити фасад, а тут тобі такий "подарунок".


Чесно скажу, буквально вчора дуже сильно матюкався на цього пілота - недавно він провів авіа-фестиваль, після чого ну зовсім втратив гальма, охренів вкрай, останніми днями літав над містом так часто і так низько, що ледь дерева не чіпав. Страшно, курва.

При всій повазі до його легендарності, місто майже одностайне: "Долітався".
   
Re: На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок  :(
abg

Я думаю що він розслабився бо багато літав і нічого не ставалося


Навпаки.

Судячи з того, що я в тирнеті прочитав/побачив сьогодні про того пілота, то з ним багато чого траплялося, але він продовжував „шукати пригоди“ і, нарешті, знайшов... Не хотів розслабитися чи не міг. Щось його гризло зсередини.

Одне з відео вище, що я виклав, це як він „бочки“ з пасажирами на борту такого самого чи того самого літачка крутить, мат в кабіні громихає... від „кайфу“.

Я не спеціаліст і не „професіонал“ тим більше, але уявити собі, що відповідальна людина буде фігури вищого пілотажу робити на маленькому літачку, на малій висоті, з пасажирами на борту, не можу. Це - смертник, якому везло. Ось така правда напрошується. І поваги до оточення його, яке не зупиняло/не зупинило, в мене нема. Від слова зовсім.

Мої співчуття родичам загиблих. І застереження всім іншим.
   
Незрозуміло, в чому причина.
Може, серцевий напад.
На некерованість не схоже
   
Re: На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок  :(
abg

недавно він провів авіа-фестиваль, після чого ну зовсім втратив гальма, охренів вкрай, останніми днями літав над містом так часто і так низько, що ледь дерева не чіпав. Страшно, курва.

При всій повазі до його легендарності, місто майже одностайне: "Долітався".


Чому те місто його не зупиняло, не скаржилося?

Я так розумію, що він прихватизував колишній військовий аеродром, на якому служив

грошенята були і від вседозволеності в нього дах їхав і їхав.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія