Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

відкладена війна до якої можна підготуватись

як тільки відкриють кордони - так не потрібно відкривати
такого не може бути.
якщо війни немає значить і воєнний стан має бути знято.
неможливо тримати воєнний стан ще 5 чи 10 років просто так.

ніхто не буде вже готуватись до ніякої відкладеної війни.
тут все просто. воювати Україна мусить прямо зараз і "до талого". Скільки і доки зможе, сподіваючись що різні зовнішні фактори повернуться так що будуть сприяти Україні.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

такого не може бути.
якщо війни немає значить і воєнний стан має бути знято.
неможливо тримати воєнний стан ще 5 чи 10 років просто так.

ніхто не буде вже готуватись до ніякої відкладеної війни.
тут все просто. воювати Україна мусить прямо зараз і "до талого". Скільки і доки зможе, сподіваючись що різні зовнішні фактори повернуться так що будуть сприяти Україні.

перемирья на фронті не означає кінець воєнного стану

зараз і "до талого" - то по принципу згорів сарай гори і хата
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

перемирья на фронті не означає кінець воєнного стану

зараз і "до талого" - то по принципу згорів сарай гори і хата
саме так. зупинятися не вийде.

як ти це уявляєш - тримати воєнний стан і людей взаперті до 2040 року, чи що??
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ні
По-перше, про який-такий "наступ" взагалі йде мова? Я не бачу "наступу". Я бачу планомірне винищення міст ракетами, кабами та мапєдами. А також винищення кацапської живої сили та техніки у промислових маштабах. А от лінія фронту майже не рухається

По-друге, по запропонованим пунктам:
1. заморожування війни по існуючій лінії. Тобто, де-факто, втрата територій Україною.
2. ріхвєрендум у 2040р. Я б поржав, якби не було так сумно. Який, мать вашу, ріхвірєндум через 16 років? Там взагалі до того моменту хоч один українець залишиться?
3. гарантії позаблокового статусу України. Це закладка на майбутню війну в найближчі роки, щоб можна було без проблем відкусити наступний шматок ажно по Збруч
4. обмін полоненими "всі на всі". Єдиний нормальний пункт. Та й то, я впевнений на 100%, що кацапи тут тупо прокинуть й не віддадуть усіх. Азовців так точно не віддадуть (сподіваюся, про них ви ще не забули?)
До речі, а що щодо вкрадених десятків тисяч дітей? Їх, як я розумію, повертать ніхто не збирається?
5. "не заважає вступу до ЄС". Знову таки б поржав, якби не так все сумно. По-перше, це  не кацапське діло. По-друге, кацапи тут теж кинуть, руками своїх європейських маріонеток та істерією в європейських ЗМІ організують так, що процес розтянеться до нескінченності. Та й зиску від ЄС без НАТО для України небагато.

Тобто, робимо висновок: запропоновані пункти то є пропонування капітуляції України

Впевнений на 100%, що мої друзі з-під Часіка погодяться якщо я тебе пошлю нахуй від їх імені.
Не баче він наступа, блд. Хоч трохи думай шо ти пишеш.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Завершують навчання: українські пілоти на F-16 у Данії та США вчаться збивати ракети і "Шахеди" (24тв) 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

такого не може бути.
якщо війни немає значить і воєнний стан має бути знято.
неможливо тримати воєнний стан ще 5 чи 10 років просто так.

ніхто не буде вже готуватись до ніякої відкладеної війни.
тут все просто. воювати Україна мусить прямо зараз і "до талого". Скільки і доки зможе, сподіваючись що різні зовнішні фактори повернуться так що будуть сприяти Україні.
Буде  як в Кореї, набудеємо рвів та парканів, на тому все відкладена війна до якої можна підготуватись
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

Впевнений на 100%, що мої друзі з-під Часіка погодяться якщо я тебе пошлю нахуй від їх імені.
Не баче він наступа, блд. Хоч трохи думай шо ти пишеш.

я думаю, що я пишу
наступ у кацапів був у 2022му
А зміна лінії фронту - це процес постійний на війні

Чи ти будеш стверджувать, що у нас у 2023му був такий собі гарний наступ на півдні? Адже там "відкусили" шматочок в кацапів

Те, що кацапи давлять сумніву не підлягає
те, що в кацапів "наступ" - викликає великі сумніви
Це не наступ - це повільне просування з величезними втратами

До речі, у авдіївському напрямку просування кацапні помітно більше, ніж на бахмутському
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Пілоти відпрацьовують завдання, які виконуватимуть в Україні, зокрема збиття крилатих ракет та ударних БпЛА типу «Shahed-131/136».
Погано, якшо це правда... :(
+==================+
А що тут поганого???
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Нам в першу чергу ф-16 потрібні для протистояння з кацапською авіацією, а не для того щоб по тилам за шахедами гонятись. І тут може бути два варіанта. Або нам поставлять застарілі літаки, які нездатні протистояти російській авіації. А якщо модернізовані, то вони не будуть мати переваги над російською авіацією, а боротися +\- на рівних, в такому випадку треба відточувати пілотську майстерність і тактику ведення повітряних боїв.

саме так, навіть Світан в перші дні, коли нам виписали ф-16 сказав, що він майже впевнений що ф-16 будуть гонятися за мопедами.... а вони нам потрібні для інших цілей...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Нам в першу чергу ф-16 потрібні для протистояння з кацапською авіацією, а не для того щоб по тилам за шахедами гонятись. І тут може бути два варіанта. Або нам поставлять застарілі літаки, які нездатні протистояти російській авіації. А якщо модернізовані, то вони не будуть мати переваги над російською авіацією, а боротися +\- на рівних, в такому випадку треба відточувати пілотську майстерність і тактику ведення повітряних боїв.

Там є слово "зокрема", ніде не сказано, що Ф-16 ЛИШЕ для шахедів і збиття ракет
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

через 16 років,  народжені в окупації  отримають право голосу,  або просто досить далеко що забути про ті території
та які народжені, там за рік вже буряти та інші руцкіє з єбєнєй жити будуть
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

я думаю, що я пишу
наступ у кацапів був у 2022му
А зміна лінії фронту - це процес постійний на війні

Чи ти будеш стверджувать, що у нас у 2023му був такий собі гарний наступ на півдні? Адже там "відкусили" шматочок в кацапів

Те, що кацапи давлять сумніву не підлягає
те, що в кацапів "наступ" - викликає великі сумніви
Це не наступ - це повільне просування з величезними втратами

До речі, у авдіївському напрямку просування кацапні помітно більше, ніж на бахмутському

Ти йобнутий сука взагалі чи шо? Яким треба бути підаром щоб таке написати?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

За 16 років гебельс тв зробить з того населення зомби , ще похлеще ніж в самому лаптестану. Якій нах рехферелдум, якщо там всі зобовязані отримати курячій паспорт. Шо це за план? Хто його обкурил?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

а якшо рашка відмовиться виконувати результати рєхфєрєндуму, НАТО на чолі з Ердогашою викине орків силою??  8-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Буде  як в Кореї, набудеємо рвів та парканів, на тому все відкладена війна до якої можна підготуватись
Яким боком тут Корея? Ні СРСР ні КНР не анексовувала північну частину. А тут відкритим текстом до вже записаних у "конституцію" областей обіцяють дописати Харківську область. А завтра допишуть 5-10 областей і почнуть "визволяти" . Ви на фупі вже робили рів з крокодилами. Дуже допомогло?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

а якшо рашка відмовиться виконувати результати рєхфєрєндуму, НАТО на чолі з Ердогашою викине орків силою??  8-)

у 2040 ні ердогана ні нати не буде
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

у 2040 ні ердогана ні нати не буде

соррі, умовний ердогаша в лгбтешному інклюзивному осколку колишнього НАТО  :shuffle:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
TC

Нам в першу чергу ф-16 потрібні для протистояння з кацапською авіацією, а не для того щоб по тилам за шахедами гонятись. І тут може бути два варіанта. Або нам поставлять застарілі літаки, які нездатні протистояти російській авіації. А якщо модернізовані, то вони не будуть мати переваги над російською авіацією, а боротися +\- на рівних, в такому випадку треба відточувати пілотську майстерність і тактику ведення повітряних боїв.

Або у нас хибні плани що до тактики їх використання.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/M_Podolyak/241
Якби ще була спільна заява президента і голови сенату США (мрії), я б не сумнівався. А Подоляк — це просто наступник Арєстовіча.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
TC

+==================+
А що тут поганого???

Тут вже декілька разів відповіли.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
TC

Там є слово "зокрема", ніде не сказано, що Ф-16 ЛИШЕ для шахедів і збиття ракет

У нас замало авіації щоб її взагалі використовувати проти шахедів.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Або у нас хибні плани що до тактики їх використання.
  Щось я ніде публічно не зустрічав про наші плани, а також ніде не озвучена програма навчання наших льотчиків.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
TC

  Щось я ніде публічно не зустрічав про наші плани, а також ніде не озвучена програма навчання наших льотчиків.

І я не зустрічав...
А ось сьогодні було про крилаті ракети та шахеди.
Але, це може бути тупий популізм або цілеспрямована деза
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

Ти йобнутий сука взагалі чи шо? Яким треба бути підаром щоб таке написати?

до лікаря сходи, да?
Я не жартую, в тебе абсолютно неадекватна реакція

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

І я не зустрічав...
А ось сьогодні було про крилаті ракети та шахеди.
Але, це може бути тупий популізм або цілеспрямована деза
Перехоплення швидкісних та малошвидкісних низько летючих цілей це стандартна програма для літаків такого типу. І пох то шахед чи параплан або планер
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

Перехоплення швидкісних та малошвидкісних низько летючих цілей це стандартна програма для літаків такого типу. І пох то шахед чи параплан або планер

а ще можна взять гайковерт на 300Nm та закручувать ним гвинтики на 3-4мм
Воно теж буде крутитися, й буде "абсолютно стандартна програма"
Але нахєра, коли з цим краще та зручніше справиться електрична викрутка?
Але електрична викрутка не зможе відкрутити гайку на колесі, а гайковерт зможе

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

І я не зустрічав...
А ось сьогодні було про крилаті ракети та шахеди.
Але, це може бути тупий популізм або цілеспрямована деза

теж сподіваюсь що деза... тут наче в гілці хтось детально розписував про ті 65 ф-16 які нам планують надати... бо полювання на ф-16 за мопедами, то як атакамсами на болоті жаб фуярити..
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Перехоплення швидкісних та малошвидкісних низько летючих цілей це стандартна програма для літаків такого типу. І пох то шахед чи параплан або планер

10000. Тім більше хто вам зобовязан відкрито доповідать як і де будуть їх використовувать . Все більше фуп рухается в бік маразмастарческий форум істеричек пліткарів.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

а ще можна взять гайковерт на 300Nm та закручувать ним гвинтики на 3-4мм
Воно теж буде крутитися, й буде "абсолютно стандартна програма"
Але нахєра, коли з цим краще та зручніше справиться електрична викрутка?
Але електрична викрутка не зможе відкрутити гайку на колесі, а гайковерт зможе
Хз до чого тут гайки, викрутки. Є стандартна програма навчання, яка включа в себе в тому числі що я написав. Причому пох це міг29 чи фалкон. І поібать де льотчик потім буде літати, в Ізраїлі, Україні чи ще десь. Є ще особливі програми, якщо країна має допуск до ЯЗ то льотчика вчать як цю х.й.ю використовувати
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Відносно "плану Ердогана"

Це план Байдена-хуйло насправді.
І його , саме його проводять в дію.

Я про замороження війни навесні-на початку літа 24-го вже давно писав і мене за це постійно банили.
Все йде чітко по плану.
Війна буде заморожена по тій лінії фронту яка буде на той момент.
Хуйло полізе тільки туди, куди йому дозволить Байден та деми.

Міша подоляк триндить, бо то робота в нього така. Розповідати який він "патрівот".




І не забудьте, що треба ж не перетримати великого залізного єнєрала, шоб жеж хуйовий нарід не забув про мабутнього прізідєнта, бо хто ж сраку нашим олігархам прикриє ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

а ще можна взять гайковерт на 300Nm та закручувать ним гвинтики на 3-4мм
Воно теж буде крутитися, й буде "абсолютно стандартна програма"
Але нахєра, коли з цим краще та зручніше справиться електрична викрутка?
Але електрична викрутка не зможе відкрутити гайку на колесі, а гайковерт зможе

А ти врахуй шкоду від Шахедів (їх майже ніколи не збивають на 100%, отже деякі досягають мети), а також те, що їх виробництво може зрости до кінця року - отже, і атаки можуть стати більш масовими
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
TC

Перехоплення швидкісних та малошвидкісних низько летючих цілей це стандартна програма для літаків такого типу. І пох то шахед чи параплан або планер

Де такий стандарт читав?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Відносно "плану Ердогана"

Це план Байдена-хуйло насправді.
І його , саме його проводять в дію.

Я про замороження війни навесні-на початку літа 24-го вже давно писав і мене за це постійно банили.
Все йде чітко по плану.
Війна буде заморожена по тій лінії фронту яка буде на той момент.
Хуйло полізе тільки туди, куди йому дозволить Байден та деми.

Міша подоляк триндить, бо то робота в нього така. Розповідати який він "патрівот".




І не забудьте, що треба ж не перетримати великого залізного єнєрала, шоб жеж хуйовий нарід не забув про мабутнього прізідєнта, бо хто ж сраку нашим олігархам прикриє ?


 :facepalm1:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
TC

теж сподіваюсь що деза... тут наче в гілці хтось детально розписував про ті 65 ф-16 які нам планують надати... бо полювання на ф-16 за мопедами, то як атакамсами на болоті жаб фуярити..

65...
На початку писали, шо буде 6!
За наказ ганятися що Шахедами мають судити.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Де такий стандарт читав?
КУЛП

Скажи чесно, нахуя воно тобі потрібно? Ти бойовий літак в кращому разі в небі побачиш
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
TC

Хз до чого тут гайки, викрутки. Є стандартна програма навчання, яка включа в себе в тому числі що я написав. Причому пох це міг29 чи фалкон. І поібать де льотчик потім буде літати, в Ізраїлі, Україні чи ще десь. Є ще особливі програми, якщо країна має допуск до ЯЗ то льотчика вчать як цю х.й.ю використовувати

На чому Пан літав?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
TC

КУЛП

Скажи чесно, нахуя воно тобі потрібно? Ти бойовий літак в кращому разі в небі побачиш

Не факт. Доречі уже бачів і не у небі.
   

Цю тему переглядають:

Volodimyr, gorodok, Ph.D. Olkam, kudrik56, nofate, chundrik, zamarstyniv (+ 1 прихованих) і 42 гостей
 
Повна версія