Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Шлях до незалежності» спільний проект НЛО TV з ZIK (супер)

Подивився сьогодні серію
Спортивні перемоги



і захотів подивитись всі серії

https://www.youtube.com/results?search_query=%D1%88%D0%BB%D1%8F%D1%85+%D0%B4%D0%BE+%D0%BD%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%B6%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96

дуже і дуже якісно зроблено
та подано

рекомендую
не пошкодуєте
   
я трішки гілку потримаю в топі
щоб всі бажаючі побачили
і подивились
   
Re: «Шлях до незалежності» спільний проект НЛО TV з ZIK (супер)

дякую  [ua]
   
нормальный фильм, документальный.
В Донецке в публичных тирах были обязательные мишени - футболисты в форме "Спартака" и "Динамо". (Причем с четкой идентификацией - "Динамо" (Москва), а не (Киев). Хотя с Киевом - своё дерби. Но то своё.)
На стадионе отсекали буйных фанов "Спартака", чтобы не спровоцировать бойню. Менты предлагали выговорить слово "крокодил". Услышав маасковское - "кракааадил" - гнали прочь.

Удивило, что в контексте истории противоборства украинских клубов с московскими командами, авторы начали с 1961 года и ни разу не упомянули донецкий клуб.

1961 год кубок СССР.
" Суперником у вирішальній грі було столичне «Торпедо» — чемпіон СРСР, у складі якого грали зірки радянського футболу: Віктор Шустіков, Леонід Островський, Валерій Воронін, Слава Метревелі, Геннадій Гусаров, Валентин Іванов та інші. Після першого тайму рахунок був 1:1, а в другому Юрій Ананченко робить дубль і приносить перемогу «Шахтарю» — 3:1. Успіх команди з обласного центру був сенсаційним — чиновники були настільки впевнені в успіху торпедівців, що на почесних дипломах, які вручили «гірникам», були написані імена футболістів «Торпедо»."

"У 1962 році «Шахтар» знову виграв Кубок країни, перемігши «Знамя труда» (Орєхово-Зуєво) — команду з класу «Б» з рахунком 2:0. Наступного сезону українці знову вийшли до фіналу Кубка, але цього разу поступилися «Спартаку» (Москва) — 1:2".
Интрига проиграша "Спартаку" не менее "киношная", чем интрига выигрыша "Карпат" в 1969, отраженная в фильме.

пс.Дякую, Nik02121971.

Останнє редагування: 11 вересня 2016 16:53:28 від Дон-бас
   
і захотів подивитись всі серії
Спробую переглянути. Перше враження - цікаво.
   
Опубликовано только 9.09.16. Посмотрим сериал.
   
дякую
   
+

Удивило, что в контексте истории противоборства украинских клубов с московскими командами, авторы начали с 1961 года и ни разу не упомянули донецкий клуб.


Ты принес - ты и ответь на прямой вопрос.
   
Хорошо.
Всем любителям футбола и любителям документальных фильмов о противостоянии украинских футбольных клубов московским.
Ваши комменты к видео ТС.

"Удивило, что в контексте истории противоборства украинских клубов с московскими командами, авторы начали с 1961 года и ни разу не упомянули донецкий клуб."
   
дуже і дуже якісно зроблено
та подано
Не дуже. Є проколи. Серьозні.
   
Ну, если Nik02121971  на мороз - то могу спросить у авторов.
Просто интересно мнение ФУПа. Мнение авторов - то такое...
   
Nik02121971 велика подяка.  [ua] 
   
Ну, если Nik02121971  на мороз - то могу спросить у авторов.
Просто интересно мнение ФУПа. Мнение авторов - то такое...

вибачаюсь був на тренуванні

особисто я ніколи, не  сприймав Шахтар, як Український клуб

Дніпро - так
Чорноморець - так

Шахтар - ні

чому? не знаю

це особисто мої відчуття десь з 1985 року
   
вибачаюсь був на тренуванні

особисто я ніколи, не  сприймав Шахтар, як Український клуб

Дніпро - так
Чорноморець - так

Шахтар - ні

чому? не знаю

це особисто мої відчуття десь з 1985 року
Охуеть.

Ти в інкубаторі чи по землі?

Я тоді навів деякі, далеко не всі факти. А ти і до 2016 року не сприймаєш мій клуб, як український?
То і автори фільма з тобою солідарні, так?
Ну, засудили "Карпати" - то є факт. А як засудили "Шахтар" на третій кубок, як українську команду - то начхати - то не є клуб України, да?
Ти не сцуко, ні?

А як отримали гірники діпломи  від "поверженого" Торпедо - то нормально - най так москалі над східними українцями ухмиляються - то ж "неукраїнськийклуб".

Слів не маю на тебе.

Останнє редагування: 11 вересня 2016 20:23:44 від Дон-бас
   
Охуеть.

Ти в інкубаторі чи по землі?

Я тоді навів деякі, далеко не всі факти. А ти і до 2016 року не сприймаєш мій клуб, як український?
То і автори фільма з тобою солідарні, так?
Ну, засудили "Карпати" - то є факт. А як засудили "Шахтар" на третій кубок, як українську команду - то начхати - то не є клуб України, да?
Ти не сцуко, ні?

А як отримали гірники діпломи  від "поверженого" Торпедо - то нормально - най так москалі над східними українцями ухмиляються - то ж "неукраїнськийклуб".

Слів не маю на тебе.

серце не змусиш вболівати

Зорю сприймаю
Металіст, Сталь,

а Шахтар ні
ну не наше воно

ще в єврокубках думаєш про бали для країни
але
саме тому дуже хотілось, щоб не попали в ЛЧ
а подалі дійшли в ЛЄ

особливо після випадку з футболками у Львові

не лежить душа і крапка
   
Охуеть.

Ти в інкубаторі чи по землі?

Я тоді навів деякі, далеко не всі факти. А ти і до 2016 року не сприймаєш мій клуб, як український?
То і автори фільма з тобою солідарні, так?
Ну, засудили "Карпати" - то є факт. А як засудили "Шахтар" на третій кубок, як українську команду - то начхати - то не є клуб України, да?
Ти не сцуко, ні?

А як отримали гірники діпломи  від "поверженого" Торпедо - то нормально - най так москалі над східними українцями ухмиляються - то ж "неукраїнськийклуб".

Слів не маю на тебе.

а скажи Дон, почему на домашних матчах кротов не исполняется гимн Украины ?
Перед началом матча, если шо, не на трибунах. Есть такая традиция у украинских клубов.
   
а скажи Дон, почему на домашних матчах кротов не исполняется гимн Украины ?
Перед началом матча, если шо, не на трибунах. Есть такая традиция у украинских клубов.
Если такая традиция существует, то не думаю, что одна команда сможет пренебречь правилами.
Может это байка?
   
серце не змусиш вболівати

Зорю сприймаю
Металіст, Сталь,

а Шахтар ні
ну не наше воно

ще в єврокубках думаєш про бали для країни
але
саме тому дуже хотілось, щоб не попали в ЛЧ
а подалі дійшли в ЛЄ

особливо після випадку з футболками у Львові

не лежить душа і крапка
Душа буде лежати лише тоді, коли сам вивчеш історію.
Історію клуба теж, не лише країни.
І не по підручникам з преподами, які теж можуть бути ангажовані.
Самостійно вивчай історію!
Своєї нації, своєї країни!
   
Если такая традиция существует, то не думаю, что одна команда сможет пренебречь правилами.
Может это байка?

а ты футбол не смотришь ?
традиция - это не правило
   
а ты футбол не смотришь ?
традиция - это не правило
Ща не смотрю.
Традиции футбольной лиги - єто одно.
Традиции одного уездного князька/губернатора - єто другое.
Одно святое, а второе - вилизать зад гаранта.
Я би разделял.
   
особисто я ніколи, не  сприймав Шахтар, як Український клуб
серце не змусиш вболівати
це з сучасного погляду у вас скоріше,
коли шахтар грав у еврокубках, він таки представляв Україну, вболівали і за нього...
   
А ти і до 2016 року не сприймаєш мій клуб, як український?
він скоріше вже не донецький а львівський, але треба так і називати його львівська шахтарочка, зрозумій в донецьку рф війська і найближчі століття там небуде нічого українського, це ваших рук діяння... :(
   
вибачаюсь був на тренуванні

особисто я ніколи, не  сприймав Шахтар, як Український клуб

Дніпро - так
Чорноморець - так

Шахтар - ні

чому? не знаю

це особисто мої відчуття десь з 1985 року
А я сприймав,як другу команду України з 70 х. Перестав з переходом у власність Ахметова.
   
він скоріше вже не донецький а львівський, але треба так і називати його львівська шахтарочка, зрозумій в донецьку рф війська і найближчі століття там небуде нічого українського, це ваших рук діяння... :(
Так ты уже определился - дашь своё определение твоего "МЫ/ВЫ?"

Клуб уже львовский? А, ну да, а Т. Шевченко - казахский москаль, т.к. только до 24 лет прожил в Украине.
В Донецке могилы украинцев, и ближайшие столетия их никто не будет переносить.
Оккупация - результат деятельности Киева и Москвы, но не дончан.
А эта молодежь, которая противостоит оккупации, будет противостоять и тупой шаровате.

"Российская оккупационная администрация объявила о поимке жителей Донбасса, которых обвиняют в подрыве автомобилей, а также военных объектов.

Названы их фамилии - Ковальчук, Белавин, Пазушко, Хмеленко, Солодовников, Миронов и Коваль.

В МГБ признают, что юноши взорвали военную машину связи, МТЛБ и служебный автомобиль Ясиноватского горотдела перешедших на сторону врага ментов.

Фотографии парней: - http://pauluskp.livejournal.com/1016761.html

"Думаю, некоторые захотят сравнить ребят с молодогвардейцами, и не без оснований, но я бы предостерег. Советская распиаренная икона под названием "молодогвардейцы" и рядом не лежала. Наши партизаны действуют в более сложных условиях и более успешны.

Но хочу, чтобы в глаза парням заглянули те, кто считает, что Донбасс нужно отдать, не освобождать, просто отгородиться и вяло перестреливаться из минометов, активно торгуя углем.

Ублюдки, повторяющие что "даунбассовцы сами виноваты", этот пост и для вас. Донбасс сопротивлялся оккупации с первых дней, а вы повторяли и повторяете российскую пропаганду.

Там, на захваченных территориях, люди сражаются вопреки всему, даже вопреки сливающему территории украинскому правительству и толпе поносящих Донбасс патриотичных патриотов.

Победа, конечно, будет за нами и захваченные россиянами районы Донбасса освободят, но лично я никогда не забуду тех, кто глумился над моими земляками - в трудную минуту вы проявили себя гаденькими подлецами. И никогда уже от этого не отмоетесь, хотя и попытаетесь, приезжая в Донецк, чтобы поразмахивать украинскими флагами на трибунах "Донбасс Арены".

Донбасских парней, взрывавших врага, вы сейчас попытаетесь забыть. Порошенко не вручит им звезды Героев Украины, как Савченко, потому что Савченко могла безнаказанно тыкать факи судьям, а пойманные партизаны не смогут.

Они будут сидеть в Донецком СИЗО, ожидая суда по оккупационным статьям, предусматривающим смертную казнь. Забытые, как боец "Азова" макеевчанин Евгений Чуднецов.

У страны ведь есть темы и поинтереснее. К примеру, парафинить Зеленского за то, что выносит сор из избы. Или вот, недавно очередной айфон вышел."

Прямо по теме, даже и о трибунах "Донбасс-Арены".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія