Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Airbnb звільняє 25% персоналу

Re: Airbnb звільняє 25% персоналу

Будуть авто розпродувати  :facepalm:
   
Re: Airbnb звільняє 25% персоналу

Будуть авто розпродувати  :facepalm:

Не без цього навіть якщо вони виживуть. Що ще робити з тими авто, що зараз в стоять без праці, і на наступні два роки відновлення до рівня початку 2020 не буде. Всі будуть розпродувати, і Avis та інші.
   
Re: Airbnb звільняє 25% персоналу

Новина трохи стара, але факт є https://news.airbnb.com/a-message-from-co-founder-and-ceo-brian-chesky/

Out of our 7,500 Airbnb employees, nearly 1,900 teammates will have to leave Airbnb, comprising around 25% of our company.

Сидимо на карантині далі !

Ці паразити нехай хоч 100% звільнять, світ зітхне.
   
Re: Airbnb звільняє 25% персоналу

Ці паразити нехай хоч 100% звільнять, світ зітхне.

Яка є розумна тому альтернатива?
   
Re: Airbnb звільняє 25% персоналу

Яка є розумна тому альтернатива?

Google.
2+ сторінка.
Гугліть і знімайте прямо у власників або хоча би через спеціалізовані чесні сервіси, а не через накачаного транквілізаторами глобального Монстра. Те ж саме стосується booking.com
Навчіться подопожувати так, щоби гроші платити аборигенам, а не монстрам.
Я, коли подорожую, завжди охоче плачу місцевим, в яких є родини й діти, а не годую якогось боса хитрожопого, щоби він прокрутив бабло на шару 2-6 місяців і ще й права качав, щоб купити собі наступну 10-ту віллу  чи яхту за 50 млн баксів.
   
Re: Airbnb звільняє 25% персоналу

Google.
2+ сторінка.
Гугліть і знімайте прямо у власників або хоча би через спеціалізовані чесні сервіси, а не через накачаного транквілізаторами глобального Монстра. Те ж саме стосується booking.com
Навчіться подопожувати так, щоби гроші платити аборигенам, а не монстрам.
Я, коли подорожую, завжди охоче плачу місцевим, в яких є родини й діти, а не годую якогось боса хитрожопого, щоби він прокрутив бабло на шару 2-6 місяців і ще й права качав, щоб купити собі наступну 10-ту віллу  чи яхту за 50 млн баксів.

Повністью згоден та зрадістою! Але є більше ніж оюодне но.

Почнемо з того, що ти не знаєш з ким маєш справу, невідомо кому відправляєш гроші, коли потрібна попередня плата, невідомо чи тобі вдасться замислитись по приїзду, якщо твій літак запізнився, чи ти будеш дві години видзвонювали власника, який п’яний спить і ні на одній мові що ти знаєш не розмовляє, чи не хоче розмовляти. В той час, вже 2-година ночі, в тебе плаче дитина, ти береш таксі і ідеш в Маріотт, де за 250 долларів на ніч, тебе радісно зустрічають, дають гарний номер, зранку чудовий буфет, і ти думаєш, чому я відразу не замовив Маріот-Хілтон-Хайат-Шератон, які були в той час вдвоє дешевше, і в ту саму ціну, що я заплатив якомусь місцевому довбню.

Це реальна історія з мого життя. Тепер питання, хто мене захистить, якщо власник житла навіть не зовсім аферист, але робить свою роботу так ніби ти йому винен все життя?
   
Re: Airbnb звільняє 25% персоналу

Повністью згоден та зрадістою! Але є більше ніж оюодне но.

Почнемо з того, що ти не знаєш з ким маєш справу, невідомо кому відправляєш гроші, коли потрібна попередня плата, невідомо чи тобі вдасться замислитись по приїзду, якщо твій літак запізнився, чи ти будеш дві години видзвонювали власника, який п’яний спить і ні на одній мові що ти знаєш не розмовляє, чи не хоче розмовляти. В той час, вже 2-година ночі, в тебе плаче дитина, ти береш таксі і ідеш в Маріотт, де за 250 долларів на ніч, тебе радісно зустрічають, дають гарний номер, зранку чудовий буфет, і ти думаєш, чому я відразу не замовив Маріот-Хілтон-Хайат-Шератон, які були в той час вдвоє дешевше, і в ту саму ціну, що я заплатив якомусь місцевому довбню.

Це реальна історія з мого життя. Тепер питання, хто мене захистить, якщо власник житла навіть не зовсім аферист, але робить свою роботу так ніби ти йому винен все життя?

Передоплату роблять тільки лохи.
Максимум частина, як гарантія. А решта в день прихзду чи виїзду.
Історію зрозумів, але от в мене чомусь ніколи так не ставалося.
   
Re: Airbnb звільняє 25% персоналу

Маятник гойднувся в другу сторону. Ті, що вміють робити корисне руками знову в ціні.
   
Re: Airbnb звільняє 25% персоналу

Google.
2+ сторінка.
Гугліть і знімайте прямо у власників або хоча би через спеціалізовані чесні сервіси, а не через накачаного транквілізаторами глобального Монстра. Те ж саме стосується booking.com
Навчіться подопожувати так, щоби гроші платити аборигенам, а не монстрам.
Я, коли подорожую, завжди охоче плачу місцевим, в яких є родини й діти, а не годую якогось боса хитрожопого, щоби він прокрутив бабло на шару 2-6 місяців і ще й права качав, щоб купити собі наступну 10-ту віллу  чи яхту за 50 млн баксів.

місцеві прочухають тєму і будуть розводити заграничних лохів
уж краще фіксовані тарифи платити
   
Re: Airbnb звільняє 25% персоналу

і крім іншого будуть рік платити за медичну страховку,

Да оплаченную 31/12/2019-го  :lol:
   
Re: Airbnb звільняє 25% персоналу

Да оплаченную 31/12/2019-го  :lol:

Медична страховка вираховується з кожної зарплатні, основну частину доплачує роботодавець. Немає зарплатні, немає медичної страховки, наперед вона не оплачується. Законодавчо, після звільнення, робітник може продовжити декілька місяців страховку, платячи з власної кишені той рейт, який мав роботодавець, але строк здається не більше 90 днів, можу помилятись.

Те що Airbnb вирішило залишити звільнених не страховці ще рік, це дуже по людське по відношенню до працівників..
   
Re: Airbnb звільняє 25% персоналу

Гугліть і знімайте прямо у власників або хоча би через спеціалізовані чесні сервіси, а не через накачаного транквілізаторами глобального Монстра. Те ж саме стосується booking.com
Навчіться подопожувати так, щоби гроші платити аборигенам, а не монстрам.
Прочитай саме перше слово. Не платіть букінгу, а платіть напряму гуглу  :laugh:

Так, світ став глобальним, куди не поткнешся - там вже черговий монстр чигає на твої гроші
   
Re: Airbnb звільняє 25% персоналу

Фрілендер здивував, дуже.
   
Re: Airbnb звільняє 25% персоналу

Фрілендер здивував, дуже.

Я його позицію розділяю, сам завжди намагаюсь підтримувати місцевий малий бізнес. З арендою житла у подорожах значно важче, бо маючи справу з окремими особами, і всіляке може бути, а зіпсувати відпустку тому що попався поганий арендодавець не хочеться. Зате ризик має винагороду - ти живеш та бачиш краіну як місцевий. Airbnb якраз і нпмагається дати можливість маленьким людям здавати своє житло, захищаючи обидві сторони.
   
Re: Airbnb звільняє 25% персоналу

Google.
2+ сторінка.
Гугліть і знімайте прямо у власників або хоча би через спеціалізовані чесні сервіси, а не через накачаного транквілізаторами глобального Монстра. Те ж саме стосується booking.com
Навчіться подопожувати так, щоби гроші платити аборигенам, а не монстрам.
Я, коли подорожую, завжди охоче плачу місцевим, в яких є родини й діти, а не годую якогось боса хитрожопого, щоби він прокрутив бабло на шару 2-6 місяців і ще й права качав, щоб купити собі наступну 10-ту віллу  чи яхту за 50 млн баксів.

Как часто путешествующий и имеющий большой опыт бронирования через booking.com, Airbnb, прочие сервисы бронирования и на прямую скажу следующее:
1. Самый удобный и беспроблемный букинг. Поиск и бронь занимает пару минут. Владельцы жилья очень дорожат своим статусом на букинге, поэтому никогда у меня не было накладок. Цены, в большинстве случаев, ниже чем при брони напрямую. Почти всегда есть опция с бесплатной отменой. Плюс очень полезно, что есть рейтинг и реальные отзывы.
2. Airbnb мне не очень. Во первых одним кликом не забукаешь (надо попереписываться с хозяином), во вторых почти всегда снимают сразу большую часть суммы за проживания. Пользуюсь в основном когда надо забронировать виллу на длительный период.
3. Бронирование напрямую. Пользуюсь им или после того, как бронировал это жилье через другие сервисы (и уже знаю хозяев), или по отзывам. Надо потратить много времени как на поиск, так и на подтверждение бронирования. Всю свою Норвегию бронировал напрямую по переписке с хозяевами кемпингов, так как booking.com там мало чего предлагает. Но это у меня заняло несколько дней (найти нужные кемпинге на маршруте, почитать о них отзывы, списаться с хозяевами, дождаться от них подтверждение). Плюс не все из них могут принимать карты, а просят сделать предоплату через SWIFT или PayPal

Так, что booking.com это прежде всего быстро и удобно. И, с учётом того, что не сильно отличается по цене, то клиенты у них всегда будут. А для самих владельцев жилья это отличная реклама и стимул зарабатывать высокие рейтинги
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія