Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Біатлон. Оберхоф

Словацька спорцменка 4 штрафних кола . Шкода було на неї дивитись , як вона мазала.
   
Ми поки четверті. Але зовсім поруч третьої
   
Та варнас класно відстрілялася , але ніфіга не біжить 34 секунди
   
Не так і погано в Іри. Думав більше ходом програє.
   
П'ята після стрільби стоячи.
   
Аж дыхание сводит... Молюсь за Украину! Важно, как Юля пройдет свой третий круг.
   
там мужики потім біжать, вони значно слабіше, на жаль ((
   
Жінки закінчили 6-ті. Хвилина відставання від лідера.
   
там мужики потім біжать, вони значно слабіше, на жаль ((
Не слабкіші.
   
Хвилина відставання від лідера.
За перший кілометр ще 5 секунд просрав.
   
прикалываетесь?

Стараюсь смотреть ВСЕ трансляции Олимпиады, не только биатлон, встаю в 3-4 утра ради этого... хотя бы в фоне (в офисе на 2-м мониторе в полэкрана), 3 канала сразу включены (УТ-1, Хуй-Игра и Хуй-Арена), но когда выступают наши, реально сердце выпрыгивает.
С 1984 года, с 7 лет смотрю так ВСЕ Олимпийские Игры, полностью. Нравится это дело...
Ну и  ненависть, когда показывают свинособачьих выблядков.
   
За перший кілометр ще 5 секунд просрав.
Жінки програвали не менше.
   
Прима способен только удерживать, а отыгрываться он почти никогда не мог.
Но есть еще надежды на застрелы 2-3 команд.
   
Підручний пройшов практично в темпі Лессера. Ми і дальше 6-ті.

Білоруси, які 5, нам ще по зубам.Але 4 лідерів без застрілів з їх сторони практично недосяжні.


Останнє редагування: 20 лютого 2018 14:08:54 від Лапайдух
   
Прима 7 після останньої стрільби. І навряд чи щось відіграє.Швидше його обійдуть.
   
7 і закінчили. Одна з найкращих наших змішанок взагалі.

Призери: Франція, Норвегія, Італія.
   
Казахстан все это... из-за него.
   
Це мені показалось, шо Прима СПОРКІЙНО з ухмилкою ДО Ї ХА  В..
   
А хтось на шось сподівався??? Шо ці "тихоходи" обійдуть грандів? Обійшли 404 і то добре...
   
Казахстан все это... из-за него.

Тихо, тихо...
Я теж так думаю, а ле хтось мені докоряв, шо у казахів та сама вологість, що  і у корейців.. а от про тиск, склад повітря та ін. вони не кажуть.. А  лижники ( наші) дохнуть на трасі.
Хоча і у сміхаються.
   
Це мені показалось, шо Прима СПОРКІЙНО з ухмилкою ДО Ї ХА  В..

а шо треба було здихати за 5-те місце?
бо 4-го не було б 100%
   
А хтось на шось сподівався??? Шо ці "тихоходи" обійдуть грандів? Обійшли 404 і то добре...

дійсно.  Як ми так могли...
   
Призери: Франція, Норвегія, Італія.

Немцы спорят за третье место?
   
Немцы спорят за третье место?

з КИМ?
   
з КИМ?

С итальянцами.

Протест подали за пересечение траектории в финишном коридоре. Протест не удовлетворён. Итальянцы третьи.
   
С итальянцами.

Протест подали за пересечение траектории в финишном коридоре. Протест не удовлетворён. Итальянцы третьи.

я не пам'ятаю випадку коли б задовольняли протест
   
я не пам'ятаю випадку коли б задовольняли протест

Ну если бы итальянец явно помешал немцу в финишном коридоре, то почему бы и не удовлетворить протест?
   
Тихо, тихо...
Я теж так думаю, а ле хтось мені докоряв, шо у казахів та сама вологість, що  і у корейців.. а от про тиск, склад повітря та ін. вони не кажуть.. А  лижники ( наші) дохнуть на трасі.
Хоча і у сміхаються.
А ну давай, продемонструє ерудицію. Розкажи про "тиск, склад повітря".Чисто щоб поржати.

Про "сухість повітря" ти вже не згадуєш?
   
С итальянцами.

Протест подали за пересечение траектории в финишном коридоре. Протест не удовлетворён. Итальянцы третьи.
Там нічого не було. Віндіш йшов першим і вибрав крайній коридор для фінішу. Жодних порушень.
Пфайферу потрібно було відстріляти стійку без штрафного кола, а не займатися херомантією після фінішу.
   
А ну давай, продемонструє ерудицію. Розкажи про "тиск, склад повітря".Чисто щоб поржати.

Про "сухість повітря" ти вже не згадуєш?

Ржуть кобили, а я особисто міг порівняти повітря у  казахів і на Далекому сході.
І  явпевнено можу заявити - що повітря у казахів набагато сухіше і легше, ніж у корейццців.
Все інше така воровська брехня, шо казать гидко.
   
А ОТ І ПІШЛИ "ПРІЗНАНІЯ"


   2 Kusko
Ірина Меркушина розкрила причини провалу жіночої збірної -збір в Казахстані на висоті 1600 м, який був зірваний! (,я вже декілька разів писав на сайті, що перепад з висоти 1600на 600 то забагато, але то таке)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія