Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Олег Жданов, Роман Скрипін. **(Припущення чого виникли військові проблеми на Півдні)

Как бы да… но…
Осталось только кацапов восемь лет назад попросить не нападать 8 лет и подождать, пока мы построим эти укрепления. А потом нападать именно так как 24го а не например послать всех изначально на север

Если хуйло решило в голове у себя напасть то оно бы напало по-любому (разве что если бы нас не взяли в нато), просто способы были бы разные в зависимости от ситуации. Ну да Херсон бы наверно не взяли и Мариуполь бы уцелел. Но не уверен что Киев бы не был окружён или что Украину бы не отрезали от западных поставок оружия, топлива и прочего.

Никто не знает наверняка чтобы было если бы… ситуация не такая плохая и возможно даже лучшее что могло бы быть.
А в зоне ООС эти укрепления себе строились и строились все эти 8 лет. Независимо от желания и планов русни. То же самое надо было планомерно и на перешейке делать. Начать при Порошенко и продолжить при Зеленском. Бетонные бункеры и доты строить, а не КПВВ комфортные и туристические хабы. Чтобы хитросраким крысянам удобно было в Украину ездить паспорта с биометрией оформлять. Или нашим, которых и тут валом все эти годы продолжающие на Крым надрачивать..."Ах природа, ах молодость...ах горы"  :X
Вот вам и природа...
   
Тут, уже после начала войны целую ветку открыли ..кто куда в Крым поедет, после его деоеурации...
Тьфу блин. Меня при слове Крым рыгать тянет, а народ туда ехать планирует.
Вот в этом и есть глубинная причина почему укрепления не строились. Не хотели избирателей расстраивать. Ни один, ни второй президент.
   

Если хуйло решило в голове у себя напасть то оно бы напало по-любому (разве что если бы нас не взяли в нато), просто способы были бы разные в зависимости от ситуации. Ну да Херсон бы наверно не взяли и Мариуполь бы уцелел. Но не уверен что Киев бы не был окружён или что Украину бы не отрезали от западных поставок оружия, топлива и прочего.

Ви не з Австралії часом те все "єслі би то" уявляєте ?
   
Вертолетный десант в гостомеле тоже был успешным. Просто там плотная городская застройка и нет дамбы, которую нельзя ничем обстреливать

я абсолют не слушаю женские сказочные реплики
как и Арестович
   
Тут, уже после начала войны целую ветку открыли ..кто куда в Крым поедет, после его деоеурации...
Тьфу блин. Меня при слове Крым рыгать тянет, а народ туда ехать планирует.
Вот в этом и есть глубинная причина почему укрепления не строились. Не хотели избирателей расстраивать. Ни один, ни второй президент.


а как э о ватны  туристам мешало бы?
   
а как э о ватны  туристам мешало бы?
Ну так если бы дорог на перешейке не было от слова совсем. И КПВВ бы не было комфортных. Одни минные поля и военные укрепления в 3 полосы. А дорога бы заканчивалась в километрах так десяти от перешейка. Вот так вот и мешало бы.
   
еще важный вопрос

почему не было выявлены те сотни ДРГ в Киеве еще до воцны?

там же просто элементарно все было на поверхности
селились странные мужики которые ничем не занимались и не с кем не общались, более того силели на кацапских номерах мобильников

https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/20/7347339/
   
еще важный вопрос

почему не было выявлены те сотни ДРГ в Киеве еще до воцны?

там же просто элементарно все было на поверхности
селились странные мужики которые ничем не занимались и не с кем не общались, более того силели на кацапских номерах мобильников

https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/20/7347339/
Ви тут хором волали про порушення прав тупицького і чауса, і зелений наступ на демократію, а то б стосувалось маси чуваків, які формально взагалі нічого не порушували.
То треба іноді про вибір хрестик-труси згадувати. Пачімучки, трясця...
   
Ви тут хором волали про порушення прав тупицького і чауса, і зелений наступ на демократію, а то б стосувалось маси чуваків, які формально взагалі нічого не порушували.
То треба іноді про вибір хрестик-труси згадувати. Пачімучки, трясця...

вот вот
а за Чаусом отправили спецназ в Молдоау,  а дрг с кацапскими паспортами в это время в Киеве жрали и срали
   
вот вот
а за Чаусом отправили спецназ в Молдоау,  а дрг с кацапскими паспортами в это время в Киеве жрали и срали
Шлангом прикидываешься :D  ну-ну...
   
вот вот
а за Чаусом отправили спецназ в Молдоау,  а дрг с кацапскими паспортами в это время в Киеве жрали и срали
ты же мужчина, мачо. Ты уже знаешь ответ но ссышь сказать. Я проанализировала все твои вопросы, которые подразумевают однозначные ответы и поняла : Зельц - шпион хуйла
   
Не смотрю Скрипина. Надеюсь он уже сказал своим зрителям что Зельц работает на хуйла. Иначе зачем вот это все? Надо резать правду матку
   
Я поняла! Нарик и клоун сдал коридор в крым! При этом стал самым влиятельным человеком в мире по версии таймс?
Вот это многоходовочка!!
   
Ви тут хором волали про порушення прав тупицького і чауса, і зелений наступ на демократію, а то б стосувалось маси чуваків, які формально взагалі нічого не порушували.
То треба іноді про вибір хрестик-труси згадувати. Пачімучки, трясця...
Ах, яка кацапопрєлєсть  :lol:
Купу народу банять в ніколи за уявне зрадойопство, зате кацапки тут можуть писати, що російських диверсантів владі порохоботи заважали знешкоджувати  :weep:
   
И войну россии до сих пор не обьявил! Точно шпион!
   
Я поняла! Нарик и клоун сдал коридор в крым! При этом стал самым влиятельным человеком в мире по версии таймс?
Вот это многоходовочка!!
Не только это. Еще он в киеве остался зачем?  Чтобы вместе с ермаком встретить освободителей в мариинском дворце. Но десанту не удалось до него вовремя добраться, поэтому ему пришлось сделать вид, что он против.
Это же элементарно (с)
Просто у иностранных разведок нет таких аналитиков, как на фупе...
   
Ах, яка кацапопрєлєсть  :lol:
Купу народу банять в ніколи за уявне зрадойопство, зате кацапки тут можуть писати, що російських диверсантів владі порохоботи заважали знешкоджувати  :weep:
Придурок, чишо...  І наче ж українською було написано, але ж не розуміє людина, про що  написано... Може, просто легенька імбецильність :(
   
Я поняла! Нарик и клоун сдал коридор в крым! При этом стал самым влиятельным человеком в мире по версии таймс?
Вот это многоходовочка!!
Наташа, ну камон. розумію, що в тебе іраціональна(чи материнська) любов до зельца, але якщо подумати непредвзято. постафактум виявилося, що в кожному місті були дрг сплячі, в критичних містах їх було багато. прибували вони останні місяці-півроку.
ще з минулого квітня було зрозуміло, що готується напад.
тут питання не до обожнюваного зельца, а до тих служб, в чиїй це компетенції. дівчат, що цицьки в інтернетах за пару копійок світять вони вираховують на раз, якщо що. мають же освідомлювачів, можуть телефони прослуховувати, слідкувати. взагалі з квітня минулого року було б незазорним офіційні заяви для населення робити, в плані звертати увагу на чоловічі компанії, що орендують житло, особливо з екссерівськими паспортами.
а зелць нмд, особливо і не керував державою, і не дуже і хотів перейматися державними справами. там другі люди біля нього цим займалися, в т.ч. і частиною кадрових питань, тими що не заповнили 95 кварталом чи представниками дніпропетрвського трайбу. так що таке.

я, наприклад, тільки коли війна почалася дiзналася, що наводнення міст бойовими дрг є складовою підготовки до війни.
до цього думала, що засилають тільки точечних кілерів, диверсантів-терористів і провокаторів.
але ж я нiякого стосунку до безпеки держави не маю.
   
тада, якби мост пошкодили, міни повтикали тоді ворог би злякався і не пішов
а так, Чонгар місце вузьке, плотність орків висока, самольоти летять - втримати ніяк неможна було
експерт хренов

справа не в тому, що пройшли так далеко і окупували весь південь, а чому так легко пройшли зустрічаючи мінімальний опір особливо в ключових містах і ділянках.
очевидно, що зруйновані мости та мінні поля їх би не зупинили, але коли ворог зустрічає збройний опір і парад маршовими колонами перетворюється на прорив з боями, то це вже зовсім інша війна, бо ціна загарбання має вимірюватись кількістю ворожих трупів, а не літрами спаленого дизеля для тих парадних колон.
   
Наташа, ну камон. розумію, що в тебе іраціональна(чи материнська) любов до зельца, але якщо подумати непредвзято. постафактум виявилося, що в кожному місті були дрг сплячі, в критичних містах їх було багато. прибували вони останні місяці-півроку.
ще з минулого квітня було зрозуміло, що готується напад.
тут питання не до обожнюваного зельца, а до тих служб, в чиїй це компетенції. дівчат, що цицьки в інтернетах за пару копійок світять вони вираховують на раз, якщо що. мають же освідомлювачів, можуть телефони прослуховувати, слідкувати. взагалі з квітня минулого року було б незазорним офіційні заяви для населення робити, в плані звертати увагу на чоловічі компанії, що орендують житло, особливо з екссерівськими паспортами.
а зелць нмд, особливо і не керував державою, і не дуже і хотів перейматися державними справами. там другі люди біля нього цим займалися, в т.ч. і частиною кадрових питань, тими що не заповнили 95 кварталом чи представниками дніпропетрвського трайбу. так що таке.

я, наприклад, тільки коли війна почалася дiзналася, що наводнення міст бойовими дрг є складовою підготовки до війни.
до цього думала, що засилають тільки точечних кілерів, диверсантів-терористів і провокаторів.
але ж я нiякого стосунку до безпеки держави не маю.
откуда у меня любовь к Зельцу? Я не голосовала ни за него ни за партию. Я после дебатов написала что они с гетьманом как близнецы. Я просто считаю его честнее, потому что он неполитик
Но просто смотри на размер российской территории. Смотри на население, на деньги от бензоколонки. На количество сотрудников СБУ в городе Южноукраинск. На качественный состав СБУ. На все проебаные реформы( за все годы

Мы были обречены. Единственное что их остановило - это то что мы начали сопротивляться. Короче, называется никогда не сдавайся.
И дрг оказываются просто мелочью по сравнению с их авиацией и искандерами
   
ты же мужчина, мачо. Ты уже знаешь ответ но ссышь сказать. Я проанализировала все твои вопросы, которые подразумевают однозначные ответы и поняла : Зельц - шпион хуйла


  :facepalm:

это все чем ты можешь обьяснить проеб ( с) Люся?

а может все проще? популизм и непроыессионализм  кадров?

хотя таки зам сбу оказался предателем и надо найти , кто его туда пристроил и почему
   
откуда у меня любовь к Зельцу? Я не голосовала ни за него ни за партию. Я после дебатов написала что они с гетьманом как близнецы. Я просто считаю его честнее, потому что он неполитик
Но просто смотри на размер российской территории. Смотри на население, на деньги от бензоколонки. На количество сотрудников СБУ в городе Южноукраинск. На качественный состав СБУ. На все проебаные реформы( за все годы

Мы были обречены. Единственное что их остановило - это то что мы начали сопротивляться. Короче, называется никогда не сдавайся.
И дрг оказываются просто мелочью по сравнению с их авиацией и искандерами

то есть вы считали ч то сопротивоения не будет изначально?
нехеровый такой выбор

   
Придурок, чишо...  І наче ж українською було написано, але ж не розуміє людина, про що  написано... Може, просто легенька імбецильність :(
Придурок чи не придурок, а те, що ти кацапська консерва видно навіть тоді, коли українською пишеш.
Йде розмова про кацапські ДРГ, а ти все розмову на манівці зводиш, щоб не дай бог терористам не зашкодити.
   
і коли данілов на всіх передвоєнних брифінгах постійно заявляв, що кримський напрямок надійно захищений і ситуація під контролем, а по факту отримали зовсім протилежну ситуацію, питання в думаючих людей виникають так якби само собою. і справа навіть не в питаннях, а відповідях на них, так як від цього залежить, як бачимо безпека держави і її громадян
   
вже 7 сторінок пошуку винних а на себе ще не вийшли :-o
зрада починається з думки "я ж не нацик", а на практиці для кацапів ВСІ ВИ НАЦИКИ. От коли ви всі це зрозумієте, тоді і переможите.
   
откуда у меня любовь к Зельцу? Я не голосовала ни за него ни за партию. Я после дебатов написала что они с гетьманом как близнецы. Я просто считаю его честнее, потому что он неполитик
Но просто смотри на размер российской территории. Смотри на население, на деньги от бензоколонки. На количество сотрудников СБУ в городе Южноукраинск. На качественный состав СБУ. На все проебаные реформы( за все годы

Мы были обречены. Единственное что их остановило - это то что мы начали сопротивляться. Короче, называется никогда не сдавайся.
И дрг оказываются просто мелочью по сравнению с их авиацией и искандерами
1. ок, сорі, здалося, що ти його завжди виправдовуєш.

2. ну так, звичайно, просто зараз вже "передумуєш думки", і що вони могли(можуть) зробити що завгодно в нас. звичайно, що з важкою зброєю не порівняти. але в Києві могли критичної біди наробити(і в Харкові, Одесі, там де стратегічні об'єкти). там же були і чвк-шники і спецназ, і завдання було до вищого керівництва добратися.
   
  :facepalm:

это все чем ты можешь обьяснить проеб ( с) Люся?

а может все проще? популизм и непроыессионализм  кадров?

хотя таки зам сбу оказался предателем и надо найти , кто его туда пристроил и почему
с российской армией воюет армия, не сбу. оказался бы он непредателем - это не изменило бы ход военных действий. или это опять мои женские сказочки?
   

хотя таки зам сбу оказался предателем и надо найти , кто его туда пристроил и почему

Маю додати, зам, який займався кадровою політикою, тобто усі списки співробітників і їх родин, поїхали до ворогів.
   
Придурок чи не придурок, а те, що ти кацапська консерва видно навіть тоді, коли українською пишеш.
Йде розмова про кацапські ДРГ, а ти все розмову на манівці зводиш, щоб не дай бог терористам не зашкодити.
Ясно, легка форма не підтверджується,  важкий випадок :(
   
Серж Марко

Вітаю Зайцев Роман Володимирович.
Є момент який потребує вашоі уваги.
На сайті Миротворець є стаття від Василя Ткачука. Про "розмінування Чонгару".
Це переклад статті від Ростислава Демчука, який і зробив статю яку зараз гоняють по фейсбуку хомячки як влада (а насамперед військове керівництво нашоі страни, виконуючи злочинний наказ Зелі/Єрмака/Верещук/потрібне підкреслити, зробило дії що призвело до втрати напрямку та загибелі наших воінів) розмінувала Чонгар.
Але сам же Ростислав Демчук знаходиться у базі Миротворця як провокатор, маніпулятор та автор фейків.
Прошу вас звернути увагу на це у цілях інформаційной гігієни.
З повагою. Я.
   
с российской армией воюет армия, не сбу. оказался бы он непредателем - это не изменило бы ход военных действий. или это опять мои женские сказочки?

сорри
бред не комментирую

почитайте ссылку, полиция ловит ДРГ
полиция
   


Ось ще один. Не втік, а очолив партизанський рух.
   
З'явився час, щоб прояснити ситуацію по головній "зраді" останнього часу - "розмінування Чонгару".

Щодо розмінування пунктів перетину в Каланчаку і Чаплинці, про які також пишуть, то це взагалі нісенітниці. Перед початком вторгнення 19.02.22 журналісти "Радіо Свобода" робили звідти репортаж, все було заміновано і огороджено колючим дротом.
   
З'явився час, щоб прояснити ситуацію по головній "зраді" останнього часу - "розмінування Чонгару".

Щодо розмінування пунктів перетину в Каланчаку і Чаплинці, про які також пишуть, то це взагалі нісенітниці. Перед початком вторгнення 19.02.22 журналісти "Радіо Свобода" робили звідти репортаж, все було заміновано і огороджено колючим дротом.

взагалі не ясно чого так чіпились того розмінування, каци все одно пройшли б цю ділянку, нехай із затримкою на кілька годин.

а ось далі чисте поле і незахищені міста, таке враження, що хтось спеціально педалює тему розмінування, щоб не відповідати на питання, про оборонні рібежі, чи їх відсутність, далі на півдні в сторону бердянська, херсона, енергодару, і загалом по шляху просування колон москалів
   
З'явився час, щоб прояснити ситуацію по головній "зраді" останнього часу - "розмінування Чонгару".

Щодо розмінування пунктів перетину в Каланчаку і Чаплинці, про які також пишуть, то це взагалі нісенітниці. Перед початком вторгнення 19.02.22 журналісти "Радіо Свобода" робили звідти репортаж, все було заміновано і огороджено колючим дротом.
оце кіно?


 там про замінування говорить тільки журналіст, йому так сказали він так розповів іншим. В ретроспективі виглядає просто окозамилюванням.
   
взагалі не ясно чого так чіпились того розмінування, каци все одно пройшли б цю ділянку, нехай із затримкою на кілька годин.

а ось далі чисте поле і незахищені міста, таке враження, що хтось спеціально педалює тему розмінування, щоб не відповідати на питання, про оборонні рібежі, чи їх відсутність, далі на півдні в сторону бердянська, херсона, енергодару, і загалом по шляху просування колон москалів
Ці речі взаємопов'язані.
Я не воєнспец, але всі матеріали стосовно оборони Півдня, котрі мені потрапляли на очі останні 8 років, говорили про те, що мінування та підрив мостів - ключова ланка нашої системи оборони від можливого вторгнення з Криму.

Ну може ті матеріали і були брехливими, чорт його зна. Проте вони виглядали логічними і в них був сенс. А те, що зараз декларують кадри типу Сержа Марко, виглядає нелогічним. І в цих кадрів чомусь очі бігають, коли вони свої тези виголошують.
   
Я поняла! Нарик и клоун сдал коридор в крым! При этом стал самым влиятельным человеком в мире по версии таймс?
Вот это многоходовочка!!

Тепер і я зрозумів! Здача півдня так і планувалась! І знищення маріка - теж так і планувалось!
   
Ці речі взаємопов'язані.
Я не воєнспец, але всі матеріали стосовно оборони Півдня, котрі мені потрапляли на очі останні 8 років, говорили про те, що мінування та підрив мостів - ключова ланка нашої системи оборони від можливого вторгнення з Криму.

Ну може ті матеріали і були брехливими, чорт його зна. Проте вони виглядали логічними і в них був сенс. А те, що зараз декларують кадри типу Сержа Марко, виглядає нелогічним. І в цих кадрів чомусь очі бігають, коли вони свої тези виголошують.

Марко стверджує що мости були заміновані, але їх не підірвали
Військові які мали це зробити, відступили дуже швидко -  втікли
   
оце кіно?
https://www.youtube.com/watch?v=xsYe_S7OqSM
там про замінування говорить тільки журналіст, йому так сказали він так розповів іншим. В ретроспективі виглядає просто окозамилюванням.

А про те, що розміновували, джерело - ворог з бази миротворця
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія