Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Суддя Чаус легалізувався :D

Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Щось зелені дегенерати сьогодні спізнились:

   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D
Bmx

ща на яхте перехватит сбушников и отобьет Чауса
Яхти по степах не ходять :(
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Шо симптоматично - поросята загодя уже подняли гвалт и вой, чуют, сучечки, чей крученный хвост торчит из этого "Чауса". :laugh:

Ага.И уже опровергают показания ,которые он еще не успел дать  :facepalm1:
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Сотрудники СБУ везут Чауса в Киев, - адвокат Кравец.
Беглого экс-судью Николая Чауса, которого обнаружили в селе в Винницкой области, вскоре доставят в Киев.
Об этом адвокат семьи Чауса Ростислав Кравец заявил в эфире телеканала "Прямой", сообщает Цензор.НЕТ.

По словам Кравца, ему удалось связаться с детективом НАБУ, который подтвердил, что Чауса везут в столицу.

Прямий канал, що - телемарафон з цього приводу почав?
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Цікаво, а зелений уєбан Spin буде лити сльозкі, що всіх одразу записують у "поросята", як він лив сльозкі тут?

Недовго в білому пальті зелень маскувалась.


А ось і секта.
Всі, хто не за Петра, зелень!
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Таке враження, що його досі тримали "не при тямі".
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Ага.И уже опровергают показания ,которые он еще не успел дать  :facepalm1:
А "Пэтро - на морі". :beach:
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D
Bmx

Таке враження, що його досі тримали "не при тямі".
Чому, звідки такий висновок?
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Жара, мож його повезли покупатися на ставок, а він чкурнув оттудова, у трусах 8-)
Це щоб він далеко не втік.Щоб не позвонив американське чи молдавське посольство.щоб в автобус не сів і не чуркнув в молдову. а так в трусах далеко не зайде і телефон не дали щоб не позвонив тому ж пороху.
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

ще одне "досягнення" вибору семидесяти трьох :gigi:
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

За інформацією цензор.нет працівники сільради суддю двічі
не пускали і приміщення, вважаючи  його за безхатченка, і тільки після втручання дільничного Чаусу вдалося зустрітися з головою громади
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

В воздухе витает запах шмаленной щетины.. :weep:
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Так такі Чауси з доблесними податківцями мене, і багатьох вже брали за шкірняк. Потім виручені гроші у банки закатували. Тому мені від того факту, що Чауса взїпуть, - гірше вже точно не стане
Не вірю, що ти справді не розумієш, про що я кажу. Йде демонтаж, профанація, знищення навіть залишків, рудиментів правоохоронної системи. Як і решти елементів держави.
Мені абсолютно пох на того чауса, не сумніваюсь, що він заслужив бути відпижженим і посадженим, але не про нього мова, зовсім не про нього...
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

уже опровергают показания ,которые он еще не успел дать
Де почитати? Чи просто списдів?
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Не вірю, що ти справді не розумієш, про що я кажу. Йде демонтаж, профанація, знищення навіть залишків, рудиментів правоохоронної системи. Як і решти елементів держави.
Мені абсолютно пох на того чауса, не сумніваюсь, що він заслужив бути відпижженим і посадженим, але не про нього мова, зовсім не про нього...

така система нам не потрібна
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

білоруський тарган спостерігає за перебігом подій з суддею Чаусом і мотає на вус 8-)
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

така система нам не потрібна
Іншої для вас нема. Реформуйте існуючу.
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

така система нам не потрібна
Эту систему такие как Чаус и его покровители и создавали. Пока они не почувствуют шо безнаказанность больше не катит, дела не будет.
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D
Bmx

Не вірю, що ти справді не розумієш, про що я кажу. Йде демонтаж, профанація, знищення навіть залишків, рудиментів правоохоронної системи. Як і решти елементів держави.
Мені абсолютно пох на того чауса, не сумніваюсь, що він заслужив бути відпижженим і посадженим, але не про нього мова, зовсім не про нього...
Ну Чаус і його аналоги, такі собі елементи держави і правоохоронної системі. Тому  для суспільства, знищення таких елементів держави це + і прогрес
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

некомпетентної і не готової до виконання обов'язків Президента України


Тобто ти  вище  за  Конституцію України та закони, та  їх  положення.
Ти, ПЄСдун не  знаєш,  що  кому  бути Президентом вирішує  український народ.
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Тому  для суспільства, знищення таких елементів держави це + і прогрес
Знищення інституцій держави - це знищення її самої. Карочь, "до основанья, а затєм". Вже проходили.
Сорян, ліньки далі читати роль КО.
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Де почитати? Чи просто списдів?

Я таким не страдаю.С предыдущей страницы


nurecanga 

 
Цитувати
и что с той записбю будут делать? Типа "неизвестные" подбросят в прокуратуру? На записи он хоть в одежде был или тоже в трусах?

 

Цитувати
типичная кацапская отмазка - епло кирпичом и тупость из головы. в Молдове шел суд по его экстрадиции в Украину, т.е. мето его нахождение было установлено  и Украина признала его нахождение в Молдове, и именно Украина инициировала выдачу сего человека, хоть и судьи. Теперь ему придется врать о том как он оказался на территории Украины. и по итогу его показания как "лжеца" ничего не стоят.  Но вдруг по беспределу парашенку пасадят, во праздник будет.


   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Молча.  От с Молдовы он типа и сбежал. По легенде скажет шо в трусах форсировал румынскую границу. Так стремился на батькивщыну, шо и одеться некогда было.  B-)


Золотой  теленок-2. Возвращение Остапа.
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Їна шнурочку на шиї у нього хрестик чи зуб?

открывачка
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Золотой  теленок-2. Возвращение Остапа.

Остап Бендер наоборот.Тот бежал с родины,а этот бежал на родину
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Кроме того, информацию о том, что Чаус нашелся в Винницкой области подтвердил и глава Мазуровского сельского совета Валерий Грунькивский в комментарии изданию «Слідство.Інфо».

По его словам, Чаус пришел в здание Мазуровского сельсовета, голодный и почти без одежды и сообщил, что его похитили. Некоторое время судья находился в сельсовете. После этого, по словам Грунькивского, приехали сотрудники Службы безопасности Украины и забрали Чауса с собой.
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

открывачка

Колокольчик как на козе,чтобы опять не потерялся
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Золотой  теленок-2. Возвращение Остапа.
"пора переквалифицировать ся в управдомы"(С)
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Я таким не страдаю
Сподіваюсь.
Юзер висловив свою приватну думку з приводу. Небезпідставну, як на мене.
А хто це ті "вони", що опровєргают покази чауса, яких нема - так і лишилось невідомо.
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Колокольчик как на козе,чтобы опять не потерялся

колокольчиком трехлитровку с баблом культурно не откроешь.
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Молдавани так не вважають, от пєчалька...

Я так розумію пан є молдаванином ? Причому у множині.
То що вважає пан молдован?
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Я так розумію пан є молдаванином ? Причому у множині.
То що вважає пан молдован?
Ти не можеш розуміти. Можеш тільки писати дурню на фупі.
Думку молдавських правоохоронців з приводу Гугл  тобі видасть за хвилину, якщо вмієш ним користуватись.
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Остап Бендер наоборот.Тот бежал с родины,а этот бежал на родину

Все сходиться. Румунські прикордонники за книгою його роздягли на кордоні.

Логічно що він лише в трусах і без бранзулєток повернувся додому
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Ти не можеш розуміти. Можеш тільки писати дурню на фупі.
Думку молдавських правоохоронців з приводу Гугл  тобі видасть за хвилину, якщо вмієш ним користуватись.

Злив зарахований.

mulțumesc


Останнє редагування: 30 липня 2021 17:21:56 від Людас
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

колокольчиком трехлитровку с баблом культурно не откроешь.

Там флешка с записами Порошенко
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Сподіваюсь.
Юзер висловив свою приватну думку з приводу. Небезпідставну, як на мене.
А хто це ті "вони", що опровєргают покази чауса, яких нема - так і лишилось невідомо.

Ты мне предлагаешь сейчас засесть за поиск и искать комменты из других тем.Ты же прекрасно понимаешь что все плохое что будет говорить Чаус про Петю и его бывшее окружение,порохоботы назовут ложью,как и то как он покинул или вернулся в Украину.Пора бы уже за столько лет привыкнуть,что на ФУПе всем плевать на факты и каждая сторона их подгоняет под свою версию,а если это сделать не получается,то называют это фейком,провокацией ФСБ итд
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Я таким не страдаю.С предыдущей страницы


nurecanga 

 

 dimec споймал таки за руку. но нет
то был ответы на фантазии одного допысувачва, который считает что "показания" уже есть
Якщо відпустили, то вже все під запис розказав. Хтось десь мусів би дуже напрягтись :)

   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Сподіваюсь.
Юзер висловив свою приватну думку з приводу. Небезпідставну, як на мене.
А хто це ті "вони", що опровєргают покази чауса, яких нема - так і лишилось невідомо.
зря сподиваетесь - это узгодженна думка цилого загалу парахоботив защитников чауса, которую обнаружил допысувач dimec. в перерыве между просмотрами цетральных каналов хуйлостана и ватныхтелеграммкана лов.
   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Там флешка с записами Порошенко

флешка с открівачкой

   
Re: Суддя Чаус легалізувався :D

Злив зарахований.
Ти переміг. :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія