Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Что было самое страшное в вашей жизни, фупчики?

У меня не было страшных моментов.
Или я их забыл...
В принципі , все фуйня.
Те, шо сьогодні вважається  страшним, завтра вже може виглядати дитячою забавкою.

Наприклад, згадаємо Майдан. Коли застрелили Нігояна - був страшний шок у всієї країни. Перед цим був шок, коли побили студентів.
Після того був шок, коли постріляли Небесну сотню. Й усе те найстрашніше втратило кричущість після того, як вже тисячі  загинули на війні.


К счастью сейчас шизофреники могут спокойно жить в социуме если не буйничать.
Приймають  ліки  курсом пару разів на рік, то  й  не заважають нікому.
   
когда узнала, что один из самых дорогих мне людей плотно на игле.
   
когда узнала, что один из самых дорогих мне людей плотно на игле.

 :(
   
ну вот у меня умерла дочь. ей было 3.5 годиков. я это видел на свои глаза
не хотів би через то пройти
   
Re: Что было самое страшное в вашей жизни, фупчики?

Блін, люди, почитав вас, навіть не знаю що сказати. Мене поки Бог береже. Були випадки, коли могло погано скінчитись, але Бог зберіг, мабуть так...
   
Re: Что было самое страшное в вашей жизни, фупчики?

ну вот у меня умерла дочь. ей было 3.5 годиков. я это видел на свои глаза

Да, я тебя не знаю, но плачу от написанного... я не знаю, где
Люди берут силы пережить это и не хочу узнать :(
   
Блін, люди, почитав вас, навіть не знаю що сказати. Мене поки Бог береже. Були випадки, коли могло погано скінчитись, але Бог зберіг, мабуть так...
И это верно, потому что такое почитаешь и подумаешь про себя:



Простите меня, что в такой трагичной и болезненное теме встроила шутливое видео. Но без юмора в жизни нашей никак. Без юмора можно просто умереть от всего этого.

Останнє редагування: 21 жовтня 2018 00:05:24 від nativi
   
Самое страшное - когда умирают близкие нам люди. Всё остальное можно пережить...
   
Re: Что было самое страшное в вашей жизни, фупчики?

 Кроме смерти близких....Ну когда чуть не посадили.
   
Re: Что было самое страшное в вашей жизни, фупчики?

мабуть коли єбануло 220
обгоріла кожа на руці...іскри з очей..ще й обісцявся
але то я ще був малий років 13
тепер завжди навіть елементарну розетку міняю так страшно сука,як в останнє в житті :laugh:
   
Re: Что было самое страшное в вашей жизни, фупчики?

Тонул в года 4 в баке размером метр на метр вниз головой.
После этого в воде, когда нет твердого дна под ногами, наступает паника...
Детские страхи наверное самые яркие и потом остаются на всю жизнь
   
Якось збирав гриби у лісі.. далеко зайшов...Настрій чудовий...єднання з природою...а тут бац!...на мене з хащі вилітає кабан сєкач... Піздець -майнула миттю думка в голові..А те що нижче голови...реально обісралось...передч асно
   
Re: Что было самое страшное в вашей жизни, фупчики?

та ну (x). спасибо, но кто я тебе?
ты культурный человек, но думаю я тебе пох. не?

Не поxyй. Всім, хто пережив дочасну смерть близької людини, не поxyй. Співчуваю тобі, Семене, ти навіть не уявляєш собі, наскільки щиро співчуваю.
   
Re: Что было самое страшное в вашей жизни, фупчики?

дякую, але вона...нехрещена
треба...а все якось не виходить

Та то по цимбалах, хрещена, нехрещена. Пан Бог Своїх знає.
   
катались на "лодочке" или "лифте" хз как называется, откуда то появились мелкие, один полез в зону катания, его сбило лодкой, он упал, на обратном движении лодка поехала по нем, кровь, кишки, все что угодно :(

я был в соседнем, короче у нас паника, остановилась лодка и мы бежать, я вообще не знаю, как нас не нашлия, хотя 93 год всем похер был, что сталось с тем кто смотрел за безопасностью я не знаю
   
мені напевно повезло, бо саме страшне і кошмарне ставалося уві сні. в реалі були стресові ситуації - і смерті близьких, і аварійні ситуації, напад. але вмикалися якісь захисні механізми, і відчуття жаху і розпачу оминало.
   
У меня ничего особенного не было. Мальчик на мотоцикле в шортах и шлепках врезался в капот и перелетел через него. На него было наплевать . Было страшно что посадят
   
Re: Что было самое страшное в вашей жизни, фупчики?

самое страшное- когда увидел фотку Блеацкхет
   
Re: Что было самое страшное в вашей жизни, фупчики?

Якось збирав гриби у лісі.. далеко зайшов...Настрій чудовий...єднання з природою...а тут бац!...на мене з хащі вилітає кабан сєкач... Піздець -майнула миттю думка в голові..А те що нижче голови...реально обісралось...передч асно
А дальше что было)?
   
ну вот у меня умерла дочь. ей было 3.5 годиков. я это видел на свои глаза
   Я было собирался вспомнить о том страшном и ужасном, что было в моей жизни. Теперь понимаю: в МОЕЙ жизни ничего страшного не было. Потому что всё это не сравнимо.
   Да, я тебе никто.Да, я тебя не знаю. (Как и ты меня). И все равно. Прими моё сочувствие, мои соболезнования и мою нелепую попытку хоть как-то  понять, насколько страшное и немыслимое событие произошло в твоей жизни...
   
Так. Найстрашніше, то смерть дітей.
Дочка, маленька, менше двох років, загинула вдома - нещасний випадок. Потім,  помер син в 32 роки, перед тим 9 років операцій.
За мої гріхи страждали діти. Отак і живеш потім..

   
Re: Что было самое страшное в вашей жизни, фупчики?

Мав (і маю) в житті багато жахів та жахливостей.
Але вперше усвідомив шо ж таке реальний страх насправді аж тоді, коли у першої дитинки вперше була банальна температурка чи шось таке.
Не можу навіть уявити більшого болю, аніж смерть дітей, дуже співчуваю тим, хто відписав тут про таке...
   
найстрашніше я не памятаю

було 3 роки, коли вирішив разом з бабусею піти курей готувати. Схватив скляну банку, перечепився через поріг, банка розбилась і уламком скла наскрізь прорізало руку біля кисті. Артеріальна кров хлинула фонтанчиком, бабуся з переляку не додумалась передавити руку, схватила на руки і понесла. Дитина 3 років, скільки там тієї крові, судина крупна і по ідеї мав би стекти хвилин за 10...  але по вулиці ішов дідок, який умів замовляти кров. Щось пошептав Мусій Гордійович, і артеріальна кровотеча зупинилась.
Отак я дохтур, але вже пятий десяток на цьому світі живу завдяки неосвіченому сільському знахареві.
Ніякий ти НЕ доктор.
І НЕ лікар.
Може, вчився на доктора, але ,мабуть, вигнали тебе.
Бо таких ,як ти, Всесвіт НЕ допускає лікувати людей.
   
Re: Что было самое страшное в вашей жизни, фупчики?

Ніякий ти НЕ доктор.
І НЕ лікар.
Може, вчився на доктора, але ,мабуть, вигнали тебе.
Бо таких ,як ти, Всесвіт НЕ допускає лікувати людей.


а якщо я скажу, що порошенко цяця?  :laugh:
   
а якщо я скажу, що порошенко цяця?  :laugh:
Вот потому ты и НЕ доктор.
Тупой бот ты.
   
Re: Что было самое страшное в вашей жизни, фупчики?

Вот потому ты и НЕ доктор.
Тупой бот ты.


моя ж ти мася  :pofig:
   
Щас жульки и кремляди запишут ваши откровения в свои ''досье'' и будут издеваться над вами, фупчики.
Не нужны такие откровенные темы на ФУПе.
   
моя ж ти мася  :pofig:
Я угадала.
Как всегда.
 :)
   
В 2014 году после обстрела в соседнем доме загорелся балкон. Вышли с соседкой управдомшей посмотреть, в этот момент снова начали стрелять и у нас над головой взорвалась мина. До сих пор вспоминаю, как осколки по асфальту стучат рядом с тобой. Не предполагал, что в таком возрасте я смогу с такой скоростью бегать с бабкой на плече. 
   
Re: Что было самое страшное в вашей жизни, фупчики?

Найстрашніше, точніше, найболючіше - коли прийшов до тями посеред операції з видалення апендикса.
   
   Я было собирался вспомнить о том страшном и ужасном, что было в моей жизни. Теперь понимаю: в МОЕЙ жизни ничего страшного не было. Потому что всё это не сравнимо.
   Да, я тебе никто.Да, я тебя не знаю. (Как и ты меня). И все равно. Прими моё сочувствие, мои соболезнования и мою нелепую попытку хоть как-то  понять, насколько страшное и немыслимое событие произошло в твоей жизни...
як добре сказав
   
Re: Что было самое страшное в вашей жизни, фупчики?

Найстрашніше, точніше, найболючіше - коли прийшов до тями посеред операції з видалення апендикса.


жесть
   
Re: Что было самое страшное в вашей жизни, фупчики?

Найстрашніше, точніше, найболючіше - коли прийшов до тями посеред операції з видалення апендикса.

я выше писал, что мой момент тоже связан с операцией.
я тоже временами начинал приходить в сознание, из-за долгой операции анестезиологи специально минимизировали наркоз, чтоб меньше навредить, но я только слышал голоса врачей и как толчки внутри, до ощущения боли не доходило
   
Re: Что было самое страшное в вашей жизни, фупчики?

ну как вам сказать. если я потерял дочь, значит я это заслужил

рай, ад .... сомневаюсь что тебя это утешит но все же, до 4 лет дети тянут карму матери, с 4 до 8 отца, с 8 до 12 общую матери и отца, с 12 лет они уже в вопросах кармы самостоятельны и мы мало как влияем на их судьбу  ...
   
Так. Найстрашніше, то смерть дітей.
Дочка, маленька, менше двох років, загинула вдома - нещасний випадок. Потім,  помер син в 32 роки, перед тим 9 років операцій.
За мої гріхи страждали діти. Отак і живеш потім..

Сил Вам  :cray:
   
Re: Что было самое страшное в вашей жизни, фупчики?

но я только слышал голоса врачей и как толчки внутри, до ощущения боли не доходило
А мене "ввімкнуло" миттєво, саме біль був пешим відчуттям. Хірург казав, що я тоді був би винний вимкнутися від больового шоку, але "щось пішло не так".
   
Щас жульки и кремляди запишут ваши откровения в свои ''досье'' и будут издеваться над вами, фупчики.
Не нужны такие откровенные темы на ФУПе.

Чойта вас так понесло в такой ветке...Есть вещи где вот это вот все - юльки-жульки-свиноферма - не имеет значения.
   
Ну у меня, конечно, самый сильный страх, который меня не отпускает - насчет ребенка.
Градусник начинает в руках прыгать, когда вижу отметку t 40C....
Лекарства - это хорошо, но все-таки одна надежда - на Бога. Я пришла к этому в теч. жизни.
   
Вот потому ты и НЕ доктор.
Тупой бот ты.

Леся, що ти ляпаєш своїм дурним язиком... тут його біографію недавно друкували, про весь його шлях становлення в медицині...  а конкретно на випадку моєї мами , він їй дуже багато поміг, за що і дякую...  вона до того роками ходила по рвачам і ті  тільки тороторили":   ви неправильно лікуєтесь" , а толком нічого назначити не могли, щоб помогти   :weep:
   
Re: Что было самое страшное в вашей жизни, фупчики?

мабуть... мати точний прогноз на майбутнє.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія