Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

міст метро перекрито

Re: міст метро перекрито

я взагалі не здивуюся, якщо максимум, за що його притягнуть, буде злісне хуліганство.
   
Re: міст метро перекрито

Це тероризм. У світі дуже жорстки до нього. Ті пом'якшувальні фактори знізять строк з 15 до 12 років. Хлопче обрав не той шлях.
   
Re: міст метро перекрито

Аваков влаштував виставу задля піара
+
   
Re: міст метро перекрито

Це тероризм. У світі дуже жорстки до нього. Ті пом'якшувальні фактори знізять строк з 15 до 12 років. Хлопче обрав не той шлях.

від 5 до 10 - санкція статті КК.
та й то, якщо доведуть, що він висував якісь політичні вимоги (доречі, Вія через свою тупість закопує хлопця власними руками) і мав на меті залякати суспільство.
   
Re: міст метро перекрито
Via

від 5 до 10 - санкція статті КК.
та й то, якщо доведуть, що він висував якісь політичні вимоги (доречі, Вія через свою тупість закопує хлопця власними руками) і мав на меті залякати суспільство.
Тобто капітуляція на фронті і війна під Києвом та Одесою суспільство не лякає?
   
Re: міст метро перекрито

Тобто капітуляція на фронті і війна під Києвом та Одесою суспільство не лякає?

ти взагалі прочитала, що я написав?
я пояснив, що означає його виходка з точки зору КК.
а ти мені про сферичного коня у вакуумі
   
Re: міст метро перекрито
Via

ти взагалі прочитала, що я написав?
я пояснив, що означає його виходка з точки зору КК.
а ти мені про сферичного коня у вакуумі
Я тому і уточнила. А добровольці на лінії фронту що означають з точки зору КК, не хочеш пояснити?
   
Re: міст метро перекрито

ти взагалі прочитала, що я написав?
я пояснив, що означає його виходка з точки зору КК.
а ти мені про сферичного коня у вакуумі


Ну отож..
Аваков запропонував йому мякіший варіант.
З іншої сторони  в нас сепаратюг випускають..
то ж думаю трохи помурижать а потім тихенько випустять.

Але ми то знаємо що вимоги були політичними.
кто не понял тот поймёт (с)

Останнє редагування: 19 вересня 2019 09:16:02 від Serge_D
   
Re: міст метро перекрито

ІМХО постановка Авакяна. Чувака прийняли з вибухівкою і зробили пропозицію зіграти в виставі або сісти. Він погодився і оформили добровільну здачу.
   
Re: міст метро перекрито

ІМХО постановка Авакяна. Чувака прийняли з вибухівкою і зробили пропозицію зіграти в виставі або сісти. Він погодився і оформили добровільну здачу.
я теж впевнена, що це шоу авакяна
Шантажує колому виставою
Я одразу казала-залиши авакяна в уряді сама велика помилка коломи, але, мабуть, це була вимога США.
   
Re: міст метро перекрито

я теж впевнена, що це шоу авакяна
Шантажує колому виставою
Я одразу казала-залиши авакяна в уряді сама велика помилка коломи, але, мабуть, це була вимога США.
да ладно...конспир теорию от тебя не ожидала
чувака поперли из армии 25 августа,если ФБ не врет
жена поперла из дома
отчаяние...
если бы это было шоу то мы бы слушали переговоры в прямом эфире
   
Re: міст метро перекрито

да ладно...конспир теорию от тебя не ожидала
чувака поперли из армии 25 августа,если ФБ не врет
жена поперла из дома
отчаяние...
Добровільна здача боєприпасів і вибухівки. Він на гачку в Авакяна.  Звільнили з армії і здав вибухівку приблизного в один час. Совпадєніє?
   
Re: міст метро перекрито

   краще якби вимагав можливості на камеру висловити свої мотиви
  в прямому ефірі

Ви знаєте, шо саме він вимагав?
Поліція збрехала, як мінімум, двічі.
Вимоги були політичні (для побачення з дівчиною не обмотуються державним прапором), вибухівку в нього не "вилучили", а він здав її добровільно. Справа не відкривалась.
   
Re: міст метро перекрито

Ви знаєте, шо саме він вимагав?
Поліція збрехала, як мінімум, двічі.
Вимоги були політичні (для побачення з дівчиною не обмотуються державним прапором), вибухівку в нього не "вилучили", а він здав її добровільно. Справа не відкривалась.
Угу, військовослужбовець приносить вибухівку й каже що знайшов її в якомусь сейфі, жодного приводу відкривати справу й перевірити чи це  не крадене майно ВЧ.
   
Re: міст метро перекрито

Це до всіх, хто добровольно зброю здає. Краще закопати у лісі, хай іржою її з'ість, ніж нести до ментів.
   
Re: міст метро перекрито

Я так понял, что можно уже захватывать и самолеты, чтобы высказать свое ФЭ по пох..уй какому вопросу, будь то дивчина, домбабве или прочее.

Нельзя, 100%.
Но люди прошедшие войну, воспринимают мир иначе, и по другому реагируют, чем те, кто не воевал и не убивал...

Им нужна долгая реабилитация. А парня похоже, за найденную взрывчатку, выбросили, как собаку, на улицу.

Бойцов держит в окопах в т.ч. ощущение уникальности, осознание выполнения ВЫСОКОГО долга защиты Родины. А когда Родина от них отворачивается, выбрасывая на улицу как отработанный материал- это "выстрел в спину".
   
Re: міст метро перекрито

Угу, військовослужбовець приносить вибухівку й каже що знайшов її в якомусь сейфі, жодного приводу відкривати справу й перевірити чи це  не крадене майно ВЧ.
Але справи немає.
   
Re: міст метро перекрито

Добровільна здача боєприпасів і вибухівки. Він на гачку в Авакяна.  Звільнили з армії і здав вибухівку приблизного в один час. Совпадєніє?
сначала сдал типа добровольно, начальство обещало из армии вышвырнуть наверное, через два месяца уволили.
не знаю насколько длителен этот процесс в армии но мне кажется как раз в 2месяца укладывается
   
Re: міст метро перекрито

А звідки впененість, що політичні вимоги були саме такі, як бажають дописувачі в цій гілці?
Можливо він прапором хотів заявити, що план Штайнмаєра тільки на умовах України!
   
Re: міст метро перекрито

Угу, військовослужбовець приносить вибухівку й каже що знайшов її в якомусь сейфі, жодного приводу відкривати справу й перевірити чи це  не крадене майно ВЧ.
учли что атошник.поперли из армии,дело не открыли. логично? по украински? более чем

   
Re: міст метро перекрито

учли что атошник.поперли из армии,дело не открыли. логично? по украински? более чем
Ну і запропонували відповісти добром на добро, дружити з добрим дядьком з поліції. Це ж класика вербування.
   
Re: міст метро перекрито

Ну і запропонували відповісти добром на добро, дружити з добрим дядьком з поліції. Це ж класика вербування.
это какая то киношная классика
увольнение за несоответствие - это добро?
   
Re: міст метро перекрито

это какая то киношная классика
увольнение за несоответствие - это добро?
Порівняно з тюремним строком так.
   
Re: міст метро перекрито

да ладно...конспир теорию от тебя не ожидала
чувака поперли из армии 25 августа,если ФБ не врет
жена поперла из дома
отчаяние...
если бы это было шоу то мы бы слушали переговоры в прямом эфире
===================

Судячи по тому відео,де він здавався,він чи під наркотою,чи просто в дупель  пяний...
Просто "життя дало тріщину"(ц),але декому це всеодно привід щоб  про зраду пописдякати...
Плять, люди, отямтеся,бо,якщо так далі піде,то  скоро і ваша черга настане щось мінувати та мости підривати ! :(

Останнє редагування: 19 вересня 2019 11:02:35 від Blokh
   
Re: міст метро перекрито

Порівняно з тюремним строком так.
ок.другая версия
чувак характеризуется на работе средне ( из ФБ)
в армии он всех задрал
самоволка ,жена бросила,может бухает
в силу обстоятельств сложившихся в Украине милиция и армия співпрацюють сейчас по полной программе
его просто таким образом из армии выкинули
   
Re: міст метро перекрито

Ви знаєте, шо саме він вимагав?
Поліція збрехала, як мінімум, двічі.
Вимоги були політичні (для побачення з дівчиною не обмотуються державним прапором), вибухівку в нього не "вилучили", а він здав її добровільно. Справа не відкривалась.
====================
Можуть бути варіанти- більш логічні,ніж ваш.
Наприклад, у військовослужбовця випадково,або й ні знаходять(або дружина стукає) вдома вибухівку і патрони.
Дружина заявляє,що чювак веде себе неадекватно і вона з ним жити не може.
У чювака забирають вибухівку,враховуючи АТО прощають, та записують його свідчення,що,мовляв, колись у когось, в сейфі чи ще десь знайшов.
І звільняють неадеквата з армії...

Все вписуєцця в схему і розвиток подій. :pleasantr:

Останнє редагування: 19 вересня 2019 11:12:11 від Blokh
   
Re: міст метро перекрито

буде. атовець, нікого не вбив, не поранив, нічого не підірвав, здався добровільно, зі слідством співпрацює. це пом'якшувальні обставини, в разі чого.
це никуа не пом"якшувальні обставини. Крім останнього. Так і гвалтівник може сказати, що  він нікого не вбив, зменшіть строк.
А от згадка про жінку - це вже, я гадаю, переговорники йому підказали і пообіцяли застосувати одну з обставин, що пом"якшує: Збіг тяжких особистих, сімейних чи інших обставин

Останнє редагування: 19 вересня 2019 11:13:50 від Hardrock_feller_Kiyv
   
Re: міст метро перекрито
Via

Згадала, що це мені нагадало - голого на морозі Гаврилюка.
Хтось розкручує нову політичну фігуру на майбутнє. Свої чи вороги - хтозна, поки що незрозуміло.
   
Re: міст метро перекрито

ок.другая версия
чувак характеризуется на работе средне ( из ФБ)
в армии он всех задрал
самоволка ,жена бросила,может бухает
в силу обстоятельств сложившихся в Украине милиция и армия співпрацюють сейчас по полной программе
его просто таким образом из армии выкинули
  Факт що чувака піймали на чомусь,  звичайно могли й просто порішати, але таких клієнтів часто вербують.
   
Re: міст метро перекрито

Я тому і уточнила. А добровольці на лінії фронту що означають з точки зору КК, не хочеш пояснити?

причому тут лінія фронту до моста в Києві? з точки зору КК і Конституції це несумісні речі.
   
Re: міст метро перекрито

  Факт що чувака піймали на чомусь,  звичайно могли й просто порішати, але таких клієнтів часто вербують.
хранение патронов или терракт-выбирай чувак! он выбрал терракт?
   
Re: міст метро перекрито
Via

причому тут лінія фронту до моста в Києві? з точки зору КК і Конституції це несумісні речі.
При тому, що те, що робить доброволець на лінії фронту і хлопець на мосту у Києві, однаково не вписується у КК. Але чудово вписується у національно-визвольну війну.
Вчора була постановка - хлопець діяв не сам і в ньому зацікавлені певні сили. Але це була талановита політична постановка на користь захисників України.
   
Re: міст метро перекрито

Нельзя, 100%.
Но люди прошедшие войну, воспринимают мир иначе, и по другому реагируют, чем те, кто не воевал и не убивал...

Им нужна долгая реабилитация. А парня похоже, за найденную взрывчатку, выбросили, как собаку, на улицу.

Бойцов держит в окопах в т.ч. ощущение уникальности, осознание выполнения ВЫСОКОГО долга защиты Родины. А когда Родина от них отворачивается, выбрасывая на улицу как отработанный материал- это "выстрел в спину".
все так. Не всі встигають социалізуватися, як не стане вже запізно.
   
Re: міст метро перекрито

При тому, що те, що робить доброволець на лінії фронту і хлопець на мосту у Києві, однаково не вписується у КК. Але чудово вписується у національно-визвольну війну.
Вчора була постановка - хлопець діяв не сам і в ньому зацікавлені певні сили. Але це була талановита політична постановка на користь захисників України.
что же в ней талантливого,если я до сих пор не знаю что он хотел?
   
Re: міст метро перекрито

хранение патронов или терракт-выбирай чувак! он выбрал терракт?
==================
 (tu)  :gigi:

Л- логіка!
   
Re: міст метро перекрито
Via

что же в ней талантливого,если я до сих пор не знаю что он хотел?
Ти наче перший раз заміжня :) Повинна бути інтрига, загадка, варіативність. У політичного театру свої закони жанру.
   
Re: міст метро перекрито

При тому, що те, що робить доброволець на лінії фронту і хлопець на мосту у Києві, однаково не вписується у КК. Але чудово вписується у національно-визвольну війну.
Вчора була постановка - хлопець діяв не сам і в ньому зацікавлені певні сили. Але це була талановита політична постановка на користь захисників України.
вія, якщо так, як ви кажите, то в мене жах. Якщо то постанова, то я не знаю, чого хочу та куди йду. Дай боже, щоб то не постанова, а просто ідіот, як постанова, то я не знаю куди записуватися, зелюки за копийчину маму продадуть, порошки - вийде так, що мерзенні. Може до редиска Ляшка податися, той, що забавно, бреше цього часу не багато.
   
Re: міст метро перекрито
Via

вія, якщо так, як ви кажите, то в мене жах. Якщо то постанова, то я не знаю, чого хочу та куди йду. Дай боже, щоб то не постанова, а просто ідіот, як постанова, то я не знаю куди записуватися, зелюки за копийчину маму продадуть, порошки - вийде так, що мерзенні. Може до редиска Ляшка податися, той, що забавно, бреше цього часу не багато.
То постанова. Всі політичні сили грають в політичному театрі. Причому сценарії написані на десятиріччя.
Нащо вам кудись записуватися? Майте свою точку зору, а підтримати ситуативно можна багато кого.
   
Re: міст метро перекрито

це никуа не пом"якшувальні обставини. Крім останнього. Так і гвалтівник може сказати, що  він нікого не вбив, зменшіть строк.

якщо ґвалтівник нікого не зґвалтував і не нікому не зашкодив - це не просто зменшить строк, а і зведе його до нуля.
   
Re: міст метро перекрито



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія