Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пасажир помер у поїзді після падіння з верхньої полиці

У поїзді №358 Рахів-Київ помер чоловік, який вночі впав із верхньої полиці.

Джерело: "Укрзалізниця"

Дослівно: "За попередньою інформацією, пасажир близько третьої ночі впав з верхньої полиці. Після падіння він повідомив дружині, що почуває себе добре.

Під ранок чоловіку стало гірше, і поїзна бригада викликала швидку медичну допомогу на найближчу станцію — Фастів. По прибуттю поїзда медики зафіксували смерть чоловіка, забоїв на його тілі не виявлено".

Деталі: В "Укрзалізниці" стверджують, що полиця, з якої впав пасажир, була облаштована ременями безпеки, якими він не скористався.

Причини смерті пасажира з'ясовують правоохоронці та "Укрзалізниця".

Українська правда
   
Героям слава
   
був у мене колись пацієнт, хлопчик із епілепсією і ще там цілим букетом
була собі здорова дитина а потім упав із верхньої полиці в потязі
   
После, не значит - вследствие. Может наоборот.
   
Героям слава

А чё ты не написал эта в ветке, где пра кацапку, что ребёнка с балкона скинула, радной?
   
Пасажирськими перевезеннями зараз керує Укрпошта.Так що нічого дивного.Пан Перцовський старанно розвалює Пасажирську компанію.
   
Пасажирськими перевезеннями зараз керує Укрпошта.Так що нічого дивного.Пан Перцовський старанно розвалює Пасажирську компанію.
хто винен, що пакс не підняв бортик-загородку?
   
Все поезда укомплектованы ремнями, кто не пользуется - героям слава!
   
В оїзді є щей ремені безпеки? У старому? це фантастика синку. :facepalm1:
   
Заборонити другі полиці!
   
В оїзді є щей ремені безпеки? У старому? це фантастика синку. :facepalm1:
отакі бортики в всіх потягах. може і залишилися без, хз. але я рідко бачу, щоб хтось їх підіймав

   
Заборонити другі полиці!
Бухать надо забороныть.
   
Должны были проинструктировать под роспись. Пусть теперь миллион платят. Евро.
   
Должны были проинструктировать под роспись. Пусть теперь миллион платят. Евро.
прикалуєтесь? :D  тоді вже краще інструктаж в кожному купе проводити, як стюардеси в літаку.
   
отакі бортики в всіх потягах. може і залишилися без, хз. але я рідко бачу, щоб хтось їх підіймав

Показати зображення...
На фото їх журналісти піхають всюди, але по факту, мало де вони є.
   
А чё ты не написал эта в ветке, где пра кацапку, что ребёнка с балкона скинула, радной?

Не цитуй Аеліта, просто ігноруй його, бо так ти показуєш його дописи всім, у кого він в ігнорі.
   
отакі бортики в всіх потягах. може і залишилися без, хз. але я рідко бачу, щоб хтось їх підіймав

Показати зображення...

Це щось нове? Бо я таких бортиків взагалі не пам'ятаю.
Правда останній раз я їздив в поїзді в Україні в 2002 році.
   
Це щось нове? Бо я таких бортиків взагалі не пам'ятаю.
Правда останній раз я їздив в поїзді в Україні в 2002 році.
років 10 тому ще не було, зараз здається скрізь.
   
хто винен, що пакс не підняв бортик-загородку?

В рахівському бортиків нема. Є пази під паски безпеки.
Колись давно я одного разу попросив паски у провідника, він подивився на мене як на дебіла, і сказав що пошукає і пізніше принесе. Не приніс.
   
прикалуєтесь? :D  тоді вже краще інструктаж в кожному купе проводити, як стюардеси в літаку.
Ну а почему бы и нет. Верхняя полка - это реальный риск. Пассажиры с верхних полок должны подписывать документ, в котором будут уведомлены о повышенном риске перемещения по железной дороге на верхней полке и технических средствах снижения таких рисков. Пассажиры с нижних полок должны также быть предупреждены о возможных последствиях езды с пассажирами на верхних полках и снабжены необходимыми средствами защиты, например, касками. Эти все безобразия - до поры до времени, пока у нас не научатся подавать в суд на каждый чих.
   
В рахівському поїзді ніяких бортиків і пасків не було і нема. Є пази під паски, самих пасків не бачила жодного разу.
Теж стрьомно на 2-й полиці їхати.
   
Бухать надо забороныть.


 (tu)
   
отакі бортики в всіх потягах. може і залишилися без, хз. але я рідко бачу, щоб хтось їх підіймав

Показати зображення...
Вперше побачив такі бортики у потязі з Братислави до Відня у 1996 році. Але й там і ліжко було ширше. В Україні не доводилося таке бачити, хоча кожного року їздив по всій Україні.
   
хто винен, що пакс не підняв бортик-загородку?
Я не прикалуюсь,не було там бортиків.Укрпошті на пасажирів насрати їм головне відсотки про здобутки
   
Беларусь17 год
Правда ли, что супругам на поезд не продадут билеты с двумя нижними местами?

ПЕНСИОНЕР Александр Томкачев из Костюковичского района собирается на Новый год вместе с супругой на Главную елку страны. Добираться будет на поезде,  нужно два нижних места. Однако слышал, что так нельзя, а на двоих можно только одно нижнее и одно верхнее. Правда  ли это?
Ответ
Согласно утвержденным Совмином правилам перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом общего пользования, они осуществляются равным количеством верхних и нижних мест. То есть для одного – любую свободную полку в купе или плацкарте. Для двоих – одну нижнюю и одну верхнюю полку.

Интересно, у нас тоже такие ограничения?
   
Героям слава

Хворий на голову мамчур  :facepalm:
   
Беларусь17 год
Правда ли, что супругам на поезд не продадут билеты с двумя нижними местами?

ПЕНСИОНЕР Александр Томкачев из Костюковичского района собирается на Новый год вместе с супругой на Главную елку страны. Добираться будет на поезде,  нужно два нижних места. Однако слышал, что так нельзя, а на двоих можно только одно нижнее и одно верхнее. Правда  ли это?
Ответ
Согласно утвержденным Совмином правилам перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом общего пользования, они осуществляются равным количеством верхних и нижних мест. То есть для одного – любую свободную полку в купе или плацкарте. Для двоих – одну нижнюю и одну верхнюю полку.

Интересно, у нас тоже такие ограничения?
у нас заходишь на сайт и сам себе места выбираешь ;)
   
Беларусь17 год
Правда ли, что супругам на поезд не продадут билеты с двумя нижними местами?

ПЕНСИОНЕР Александр Томкачев из Костюковичского района собирается на Новый год вместе с супругой на Главную елку страны. Добираться будет на поезде,  нужно два нижних места. Однако слышал, что так нельзя, а на двоих можно только одно нижнее и одно верхнее. Правда  ли это?
Ответ
Согласно утвержденным Совмином правилам перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом общего пользования, они осуществляются равным количеством верхних и нижних мест. То есть для одного – любую свободную полку в купе или плацкарте. Для двоих – одну нижнюю и одну верхнюю полку.

Интересно, у нас тоже такие ограничения?
это логично. И удобней когда вдвоем, половина купе в вашем распоряжении.
   
это логично. И удобней когда вдвоем, половина купе в вашем распоряжении.
Для пенсионеров лазить по верхним полкам, конечно, страшно удобно. По такой же логике билеты в театр или кино на двоих в одни руки нужно давать один в партер, а второй - на галерку.
   
років 10 тому ще не було
В новых вагонах, новее 1990 года, быльца на верхних полках есть почти всегда.
В старых вагонах они тож всегда были, но съемные, у проводника надо было брать:

Только почти никто никогда не брал, разве что для детей, но кто-ж дитя на верх ложит?
   
В новых вагонах, новее 1990 года, быльца на верхних полках есть почти всегда.
В старых вагонах они тож всегда были, но съемные, у проводника надо было брать:
Показати зображення...
Только почти никто никогда не брал, разве что для детей, но кто-ж дитя на верх ложит?

Ніразу в житті такого не бачив.  ;o

А в дитинстві думав, що оті гачки на полицях були зроблені щоб пляшки з ситром відкривати.  :shuffle:
   
Щось з тим пасажиром не так. Після падіння він повідомив дружині, що все в порядку і раптом помер. Ушибів на тілі нема.
   
это логично. И удобней когда вдвоем, половина купе в вашем распоряжении.
Яка тут логіка?
Удобнєй на двох нижніх все-таки.
   
Щось з тим пасажиром не так. Після падіння він повідомив дружині, що все в порядку і раптом помер. Ушибів на тілі нема.
Та ще й молодий - 28 років..
Це не старий з інсультом, інфарктом
   
Щось з тим пасажиром не так. Після падіння він повідомив дружині, що все в порядку і раптом помер. Ушибів на тілі нема.

Ну, Шумахер після падіння і удару головою теж був при свідомості, розмовля і т д. А потім - кома.
   
Та ще й молодий - 28 років..
Це не старий з інсультом, інфарктом
може п"яний був.
хз, але як часто тверезі дорослі люди з ліжок падають? одиничні випадк. і якщо людина знає, то приймає міри щоб цього не сталося.
   
може п"яний був.
хз, але як часто тверезі дорослі люди з ліжок падають? одиничні випадк. і якщо людина знає, то приймає міри щоб цього не сталося.
Якраз п'яні падають і з 5 поверху - і нічого..
   
Для пенсионеров лазить по верхним полкам, конечно, страшно удобно. По такой же логике билеты в театр или кино на двоих в одни руки нужно давать один в партер, а второй - на галерку.
песец . А если в купе 4 пенсионера?
   
Яка тут логіка?
Удобнєй на двох нижніх все-таки.
а тем что наверху, если днем ехать целый день наверху лежать? Мабуть маю справу с педдротами.
   
хто винен, що пакс не підняв бортик-загородку?
та він би підняв, якби вона була.
поїзд Рахів_Київ з трьох цифр це звичайний пасажирський потяг. зі старим вагоноскладом.

які там нах... бортики? ви попросіть провідника надати вам ремені, що ними можна якось там зробити вертикальні загородки.
вона їх довго шукатиме, а потім видасть замурзані, зайорзані, невідомо коли використані останього разу ті ремні -якщо видасть.
я стільки свого часу перекаталася залізницею...

бортики на полицях тільки можуть бути в купе в швидких потягах.

Останнє редагування: 12 червня 2021 19:03:23 від эЛКа
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія