Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ковідіотам

Re: Ковідіотам

Є тут такий, Петро Шаблезуб, Людас.. і ще хтось


https://www.youtube.com/watch?v=a9ZmDpIxFys

Ще один приклад коронабожевілля.

Такого не було з жодним із моїх друзів та родичів. Майже усі перехворіли.
Більшість - легка форма.
   
Re: Ковідіотам

Удачно перехворіти  :pooh_lol:
А я не збираюсь.
 

тебе ніхто питати й не буде, дятле задрочений
   
Re: Ковідіотам

Ще один приклад коронабожевілля.

Такого не було з жодним із моїх друзів та родичів. Майже усі перехворіли.
Більшість - легка форма.

На фоні загальної істерії урядів та ЗМІ у неврастеніків відбулося масове загострення їхніх психічних станів.
   
Re: Ковідіотам

От туберкулеза каждый месяц минус 300 человек начиная с 1995 года, 90.000 человек умерло от туберкулеза, сколько умерло от ковид?
Не знаю.
За всю мою жизнь не знаю ни одного из даже шапочно знакомых мне людей, кто умер от туберкулеза (трое знаю что когда-то болели).
За 5 месяце от ковида умерло 4-ре моих коллеги и шестеро близких знакомых/родственников моих близких знакомых/родственников. Я имею в виду самый близкий круг знакомых/родственников, до 10 человек.

Носили тряпчані маски, які їх не порятували.
Маски действенны только если их все носят.
Как хорошо известно и достоверно доказанно, и раз десять только в этой ветке упоминалось, маски не для защиты носящего, а для защиты (многократного снижения вероятности заражения) окружающих.
   
Re: Ковідіотам

Не знаю.
За всю мою жизнь не знаю ни одного из даже шапочно знакомых мне людей, кто умер от туберкулеза (трое знаю что когда-то болели).
За 5 месяце от ковида умерло 4-ре моих коллеги и шестеро близких знакомых/родственников моих близких знакомых/родственников. Я имею в виду самый близкий круг знакомых/родственников, до 10 человек.

Маски действенны только если их все носят.
Как хорошо известно и достоверно доказанно, и раз десять только в этой ветке упоминалось, маски не для защиты носящего, а для защиты (многократного снижения вероятности заражения) окружающих.

https://rg.ru/2020/03/01/glavnyj-hirurg-ssha-prizval-perestat-pokupat-respiratornye-maski.html
   
Re: Ковідіотам

Предлагаю каждому встречному без маски сразу давать в рыло! Можно ногой.
Предлагай, докажи что ковидиот.
А если получишь в ответ пулю или тебе маску в очко затолкают да еще не одну, согласен?
Ты же должен понимать, что не только ты, а могут и тебя.
Или ковидиоты уже мозги проипали?
   
Re: Ковідіотам

Маски действенны только если их все носят.
Как хорошо известно и достоверно доказанно, и раз десять только в этой ветке упоминалось, маски не для защиты носящего, а для защиты (многократного снижения вероятности заражения) окружающих.

Как на счет таких масок?
   
Re: Ковідіотам

Маски действенны только если их все носят.
Как хорошо известно и достоверно доказанно, и раз десять только в этой ветке упоминалось, маски не для защиты носящего, а для защиты (многократного снижения вероятности заражения) окружающих.

Кому известно и что доказано? Это только рабам всё понятно, надел намордник и впахивай.
Элементарная логика, если маска защищает на 50%, то натяни на свои куриные мозги три
и будет тебе 150%
   
Re: Ковідіотам

Показати зображення...
Как на счет таких масок?

а антивируса в списке то и нет :lol:
   
Re: Ковідіотам

Кому известно и что доказано? Это только рабам всё понятно, надел намордник и впахивай.
Элементарная логика, если маска защищает на 50%, то натяни на свои куриные мозги три
и будет тебе 150%

Штани на мені сидять міцніше, ніж маска, а коронавірус поширюється через пердьож: https://timesofindia.indiatimes.com/life-style/health-fitness/health-news/can-farts-spread-covid-19-this-australian-researcher-claims-so/articleshow/75291485.cms
   
Re: Ковідіотам

Не знаю.
За всю мою жизнь не знаю ни одного из даже шапочно знакомых мне людей, кто умер от туберкулеза (трое знаю что когда-то болели).
За 5 месяце от ковида умерло 4-ре моих коллеги и шестеро близких знакомых/родственников моих близких знакомых/родственников. Я имею в виду самый близкий круг знакомых/родственников, до 10 человек.
За 5 месяцев 4 из 10 твоих знакомых умерли? Ну что здесь сказать, либо ты один из самых не везучих людей в мире, либо искусный враль, бо если спроецировать твою статистику на украинское общество, мы бы уже получили более 16 миллионов смертей, если считать население Украины 40 миллионов.
Я не говорю, что ковида нет, он есть, просто его последствия и "заразность" слишком преувеличены. У жены на работе переболело в разное время уже человек 5, с тестами и прочей херней. Все в достаточно легкой форме. Учитывая, что двое из них сотрудники офиса в котором  работает полтора десятка человек, сидящих в одном помещении, а болели они в разное время - середина весны и в конце лета, "заразность" вызывает сомнения, бо в течении дня в офисе маски не носят, но контролируют температуру в начале рабочего дня, 37 градусов и без теста на работу не допускают.   


Останнє редагування: 3 грудня 2020 04:34:28 від flexandr
   
Re: Ковідіотам

В мене співробітники і я сам щороку хворіли в різний якимись вірусами (ротавірус, аденовірус, різний грип, коронавірусні простуди). Навіть були щорічні сезонні епідемії. Впевнений, люди зі слабким імунітетом та важкими супутніми захворюваннями від цього масово конали. Але ніхто ніколи не робив з цього подію вселенського масштабу.
   
Re: Ковідіотам

В мене співробітники і я сам щороку хворіли в різний якимись вірусами (ротавірус, аденовірус, різний грип, коронавірусні простуди). Навіть були щорічні сезонні епідемії. Впевнений, люди зі слабким імунітетом та важкими супутніми захворюваннями від цього масово конали. Але ніхто ніколи не робив з цього подію вселенського масштабу.
Кто постарше помнит, что раньше в сезон, врачи практически никогда не ставили диагноз грипп или что-нибудь конкретное, у всех были "обтекаемые" ОРЗ, что как бы не одна болезнь, а целый кластер. В результате, статистика на эпидемию не выйдет, даже если захотеть.
   
Re: Ковідіотам

у вас нємного в термінах путаніца, товаріщ.
Ніхто з названих вами нє отріцаєт сущєствованія ковіда.
Ковідіоти - тє кто раздуваєт нєобоснованную істєрію із-за ковіда, попірая всє данниє статітстікі, то єсть, напрімєр - ви.

К прімєру статістіка смєртності в міровом оплотє ковіда США  говоріт о статістічєскіх погрєгношностях в смєртності квартал к кварталу за 2018-2020 годи
 
US National Center for Health Statistics  of Center for deasise control and prevention   - це вам не якесь ВООЗ чи ще який буй собачачий, це урядова організація США, яка не маніпулює цифрами.

https://www.cdc.gov/nchs/nvss/vsrr/mortality-dashboard.htm#

Показати зображення...

+
   
Re: Ковідіотам

заслуживаєт
через легке зараження хворим оточуючих
ні рак, ні інсульти-інфаркти незаразні

Схоже туберкульоз, гепатити та СНІД вже  теж.

Принаймні якщо слухати  цю істерію. Ніхто притомний не каже, що ковіду не існує і, він безпечний.

Але тільки дебіли вважають, що це єдина небезпека.
Такі як автор теми.
   
Re: Ковідіотам

Кстати, ношение всеми противогазов более логичное решение, чем ношение масок. Но на противогазы денег нет, оттого носим маски, на полноценный карантин денег нет, оттого карантин выходного дня.

З протигазами теж не все просто. Небезпечні речовини накопичуються в їх фільтрах з часом теж.

Але їх заміна значно дорожча опція. Тому таким шизоїдам як автор теми запропонували лише їх дешеву імітацію
 
   
Re: Ковідіотам

Схоже туберкульоз, гепатити та СНІД вже  теж.

Принаймні якщо слухати  цю істерію. Ніхто притомний не каже, що ковіду не існує і, він безпечний.

Але тільки дебіли вважають, що це єдина небезпека.
Такі як автор теми.

Як і те, що від тієї небезбеки врятує шмат ганчірки від пилу,
який він буде натягувати немитими руками на свою тупу морду.

   
Re: Ковідіотам

Загалом зараз дві крайнощі. Забити хєр на ковід та забити його ж на всі інші існуючі до ковіду хвороби.

Прибічники і першої і другою тези нічим один від одного  не відрізняються анатомічно. Мозок відсутній
   
Re: Ковідіотам

Як і те, що від тієї небезбеки врятує шмат ганчірки від пилу,
який він буде натягувати немитими руками на свою тупу морду.

90 ℅ людей виконують команду носити намордник набагато краще собак. Історія це не раз доводила 
   
Re: Ковідіотам

Давай я тобі протягом двох годин буду втрати всяку хрень про смерть від якої помер ребенок...



Ви мабуть в курсі що кількість хворих з відкритою формаю туберкулезу збільшилось і з'явились ті кого не можливо вилікувати - бо туберкулезу став стійкий до тих антібіотиків які були диєвимі ще рік тому...

Ви в курсі мабуть що з березня по грудень килькість помершіх більш пів мільйона ...
І це без ковіда...

Кожного дня в онколікарнях вмирає купа людей....


Питанея чому ви так зайняти ковід проблемою... (Уже рік чую про трупи на вулицях та стадіони з хворими.. вас хоч весною попустіт?  )..


Питання - існують велика кількість болячок смертність від яких в рази більше ковіда... зараз і сейчас ... В Україні мруть люди ... І зовсім не від ковіда..  Чому бля ви всі зациклилісь на орві..???

Якийсь ідеотизм у ваших бошках...

ЗИ. Ковід існував декілька сотень років - але до цього стільки уваги до нього не було..
Я описала короткий зміст відео, що почула трохи його поклацавши.
   
Re: Ковідіотам

В мене серед знайомих ні хто ковідом не болів і не вмер...

В моєму місця проживання ні хто не помер від ковіду..
Чому я слухаю кожного дня про ковід?? І всяку хрень бачу на кшталт цій теми ....

В мене місці 3-е вмерло від туберкулезу.. 
12 від серця..
2- е від якийсь хрені .
Один від виразки



Від туберкулезу в минулому  році померлих не було як і позаминулому ..
Ваша помилка рахувати тільки вмерших.
А я рахую скільки треба часу та грошей, щоби пройти шлях до одужання.
   
Re: Ковідіотам

а антивируса в списке то и нет :lol:

І весь вихлоп назовні  Офігенний захист для оточуючих
   
Re: Ковідіотам

Ваша помилка рахувати тільки вмерших.
А я рахую скільки треба часу та грошей, щоби пройти шлях до одужання.
Поинтересуйся во сколько тебе станет курс лечения туберкулеза или гепатита.
   
Re: Ковідіотам

Як саме ця шмата зупиняє поширення мікроорганізмів? Хіба що накопичує їх на собі.

Щоб мікроорганізм не проник, захист повинен бути герметичним - як у лікарів в ковідних лікарнях.

Миллион раз поясняли... для заражения нужно определенное количество вируса в организме. Ты ковид получаешь каждый день. Равно как и грипп, туберкулёз и прочее. От туберкулеза у тя прививка. От гриппа нет. Но именная система реагирует и убивает.

Маска нужна для недопущения концентрации вируса в организме выше того количества, которое переборет иммунную систему и начнутся серьезные симптомы.

Врачи носят PPE более высокого класса потому, что они с ковидом сталкиваются постоянно. Ты - нет.
   
Re: Ковідіотам

Засоби захисту передусім потрібні, щоб не заразитися. Чому б не носити протигаз?

Носи.
   
Re: Ковідіотам

А вам, не по хер только смерти от ковид. От туберкулеза каждый месяц минус 300 человек начиная с 1995 года, 90.000 человек умерло от туберкулеза, сколько умерло от ковид?

Вчера в США 51 в час.
   
Re: Ковідіотам

Поинтересуйся во сколько тебе станет курс лечения туберкулеза или гепатита.
а ты поинтересуйся вероятностью твоего заражения отой перечисленой фигней или ковидом.
второй момент, я в принципе опасаюсь ОРВИ из-за способности уложить в кровать одномоментно бОльшую часть семьи.
   
Re: Ковідіотам

ну раз ми вже на маски перейшли ,то розкажу про  один випадок .якось заїхали ми з кумом у " промтоварний магазин " у містечку Беріс що на півночі Іспанії.( а в Іспанії намордники обов'язкові навіть на вулиці з весни і по сьогодні  ,не зрозуміло як це запопобігло ,що знову короновірус буяє що дурний ,але то таке ).Заходимо в середину ,а дятел на касі :  " маски маски" ."Маски йок " каже кум ,от зараз тут купимо і вдягнемо .Повдівали ми маски йдемо на касу платити ,той дятел довольний і захищений ,каже " це набагато краще ,це ж захист " і інша маячня в стилі свідка короновірусу .ми розрахувались ,а потім кум витягає інструкцію і тикає в написане дрібним шрифтом " нот фор медікал юс"  і молись своєму богу Короновірусу ,щоб він на тебе не знизійшов бо маски треба носити на голові ,бо вірус " поражаєт прямо у мозг " .
   
Re: Ковідіотам

І весь вихлоп назовні  Офігенний захист для оточуючих

це пофіг.головне що б була маска хоч лусни,бо це частина культу .корона розповсюджується повітряно - капілярним шляхом меньше ніж через телевізор .
   
Re: Ковідіотам

я зараз навіть плюдс в масках побачила. коли мінусова температура, і швидко йдеш, чи біжиш, то не нахапаєшся зимного повітря, і ні носа ні горла не застудиш.
в дитинстві зимою шарфом теж пів-обличцйя замотували.
і ще класно, що тебе не пізнають. починаю розуміти орєнтальних азіатів, які маски і до корони носили - не бачать твого обличчя, емоцій, ефект якби "я в доміку".
   
Re: Ковідіотам

я зараз навіть плюдс в масках побачила. коли мінусова температура, і швидко йдеш, чи біжиш, то не нахапаєшся зимного повітря, і ні носа ні горла не застудиш.
в дитинстві зимою шарфом теж пів-обличцйя замотували.
і ще класно, що тебе не пізнають. починаю розуміти орєнтальних азіатів, які маски і до корони носили - не бачать твого обличчя, емоцій, ефект якби "я в доміку".

для чого ці пів міри ? Прийми іслам і носи паранджу,Гюльчатай
   
Re: Ковідіотам

для чого ці пів міри ? Прийми іслам і носи паранджу,Гюльчатай
накуа? японці не приймають.
   
Re: Ковідіотам

накуа? японці не приймають.

японці і сіпуку можуть собі зробити ,так що при чому тут японці?
хочеш бути як " у доміку " то хто тобі заважав до цього? носи хоть веріги як старєц Сєрафім.
але пішли ви нах з вашими тоталітарними замашками ,бо більшість  у " доміку " весь час сидіти не хоче і має повне на цеправо нехотіти .
   
Re: Ковідіотам

Вчера в США 51 в час.
Информация ни о чем. Я подозреваю, что в Индии от дизентерии умирает народу больше, чем в мире от ковид.
В США живет почти 330 млн. населения 8 с хвостиком Украин и я понятия не имею, что такое 51 чел в час от общей смертности в США, вполне возможно что это цифры ни о чем.
   
Re: Ковідіотам

Информация ни о чем. Я подозреваю, что в Индии от дизентерии умирает народу больше, чем в мире от ковид.
В США живет почти 330 млн. населения 8 с хвостиком Украин и я понятия не имею, что такое 51 чел в час от общей смертности в США, вполне возможно что это цифры ни о чем.

Прекрасно.
   
Re: Ковідіотам

японці і сіпуку можуть собі зробити ,так що при чому тут японці?
хочеш бути як " у доміку " то хто тобі заважав до цього? носи хоть веріги як старєц Сєрафім.
але пішли ви нах з вашими тоталітарними замашками ,бо більшість  у " доміку " весь час сидіти не хоче і має повне на цеправо нехотіти .
бо-оже, та вибачаюсь, що так зачепила твою тонку душевну організацію  :facepalm1: 
подивлюся. я до цього маску ніколи не носила. але побачила нарешті і плюси. може в наступні зими теж буду носити. звичайно, якщо певний відсоток людей теж буде.
і так, цієі осені в мене ніхто не захворів на грз/грві.
   
Re: Ковідіотам

а ты поинтересуйся вероятностью твоего заражения отой перечисленой фигней или ковидом.
второй момент, я в принципе опасаюсь ОРВИ из-за способности уложить в кровать одномоментно бОльшую часть семьи.
Ковидом заболеть шансы выше, а знаешь почему? А потому что я совсем недавно обновил прививки, в том числе и от гепатитов. А знаешь почему я обновлял прививки? А тут все тоже просто, бо вокруг сплошь и рядом долбoeбы антипрививочники, вследствии чего повылазили всякие кори, краснухи и т.д., которые считалось что были побеждены. Кстати ты ж вроде тоже из когорты "непривитых", то к чему вопрос, если у нас разные подходы к профилактике заболеваний?
   
Re: Ковідіотам

Прекрасно.
Что плять прерасного? А если я тебе скажу, что в 2018 году в США ежечасно умирало 323 человека или 2835000 в год, когда про ковид никто ничего и не слышал.  А будешь ли ты удивлен, если узнаешь что значительная часть тех, кого записали, как "умерших от ковид", всё равно бы умерли в течении года, от тяжелых хронических болезней?

Останнє редагування: 3 грудня 2020 10:52:33 від flexandr
   
Re: Ковідіотам

Что плять прерасного? А если я тебе скажу, что в 2018 году в США ежечасно умирало 323 человека или 2835000 в год, когда про ковид никто ничего и не слышал.  А будешь ли ты удивлен, если узнаешь что значительная часть тех, кого записали, как "умерших от ковид", всё равно бы умерли в течении года, от тяжелых хронических болезней?

Прекрасна ваша истерическая глупость, поскольку вы сравниваете общую статистику со статистикой по одному заболеванию. :)
   
Re: Ковідіотам
fam

Прекрасна ваша истерическая глупость, поскольку вы сравниваете общую статистику со статистикой по одному заболеванию. :)

а мне кажется, что еще прекраснее другое - "всё равно бы умерли".

эти моральные уроды даже не в состоянии понять, что рисуют свои автопортреты всего лишь парой слов и даже не подозревают об этом. и глупость эта зиждется на уверенности в обратном: в том, что они гораздо умнее и прозорливее тех, над кем смеются.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія