Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

П’ятий президент України Петро Порошенко заявив, що планує знову балотуватися в президенти.

Досить прогнозовано, що хуйловська шлюха порох по завданню хуйла почне розгойдувати питання легітимності чинного президента. Я не знаю, як вчинить Зе, але я б на його місці не церемонився. Закони воєнного часу потребують і дозволяють нарешті вичистити цю гидоту Свина разом з підсвинками.
Лукашенко це вже давно зробив, назвав опозицію агентами заходу та вичистив.
   
Лукашенко це вже давно зробив, назвав опозицію агентами заходу та вичистив.

То може пан дикий собака викаже власну думку, навіщо головному свину влада, що він запропонує суспільству таке, чого ми не бачили у першому терміні його президенства?
   
То може пан дикий собака викаже власну думку, навіщо головному свину влада, що він запропонує суспільству таке, чого ми не бачили у першому терміні його президенства?
Щоб Україна жила, як у першому терміні - з Енергодаром, Маріуполем, Мілітополем, Бердянськом  Севєродонецьком, Лисичанськом, Бахмутом.
   
Щоб Україна жила, як у першому терміні - з Енергодаром, Маріуполем, Мілітополем, Бердянськом  Севєродонецьком, Лисичанськом, Бахмутом.

ага нравітса нє нравітса тєрпі мая красавіца
   
Щоб Україна жила, як у першому терміні - з Енергодаром, Маріуполем, Мілітополем, Бердянськом  Севєродонецьком, Лисичанськом, Бахмутом.

Це гасло, досить примітивне. Більш сприйнятним для його поціновувачів було б те, що він воскресить загиблих та відбудує зруйноване! Принаймні, нове. Але це від нього не залежить.
А щоб Україна жила за порошенком, треба більше брехати і красти, не гребуючи вилизування сраки відвертих ворогів країни. Це і буде головним наративом його кампанії.
   
Досить прогнозовано, що хуйловська шлюха порох по завданню хуйла почне розгойдувати питання легітимності чинного президента. Я не знаю, як вчинить Зе, але я б на його місці не церемонився. Закони воєнного часу потребують і дозволяють нарешті вичистити цю гидоту Свина разом з підсвинками.
=======================================
 Ти ба! Так хотілось тобі паразиту "все відняти та поділити" як обіцяв твій бубочка, а виявилося, що ЗЕлені тільки собі понабирали. Але хто винен? Порох! От якщо б він сів за грати (за що, власне?), то тоді б бубочка твій тобі точно відслюнявив. Як же я вас таких ненавиджу-шарікових. :facepalm:
   
Цитата: [quote author=Wolter link=topic=877676.msg16944675#msg16944675 date=1443945676
Тихо так,заради Украины,без майданов. Ну он полный трус и барыга. Ему надо самому уйти, чтобы потом не сесть за госизмену. А ведь сядет...Он не понимает,что в конечном итоге,может в разодранной на куски Украине,может аж через пару лет,но его посадят лет на 15.
Пока еще можно соскочить,Пеця,уйди сам!
][/quote]
   
=======================================
 Ти ба! Так хотілось тобі паразиту "все відняти та поділити" як обіцяв твій бубочка, а виявилося, що ЗЕлені тільки собі понабирали. Але хто винен? Порох! От якщо б він сів за грати (за що, власне?), то тоді б бубочка твій тобі точно відслюнявив. Як же я вас таких ненавиджу-шарікових. :facepalm:
Дід, то як, на 15 років чи ні?
   
У першого зірвало кришу саме у Петра. Бо поліз в "президенти" без виборів, ідіот  :facepalm1: 

Саме так, пане філософ.... Зараз тисячі гинуть, а Петру Банкова болить щоб вмістити свою сраку :(
Гм. Що і фразі «якщо будуть вибори - буду балотуватися» свідчить про те що «поліз в президенти без виборів» зелень бреше як дихає.
   
Волька, а де Зе казав про "всьо отнять і подєліть"? Виклади посилання, щоб не виглядати... голословом.
   
що за алярм недоречний
Петро просто нагадує виборцям, що він існує, бо в манюпаса пам'ять не дуже
от Юлька вже здалася і прикрила своє шапіто
   
Хто в курсі, шо таке Шарп?
Бо алконавт його тут наводить..)
   
Хто в курсі, шо таке Шарп?

Політолог та оглядач  з Ізраїлю. Давид Шарп.
   
Політолог та оглядач  з Ізраїлю. Давид Шарп.

ааа.. тобто сидить в якихось ізраїльських єбєнях цей шарп і розказує алконавту про вибори в Україні…
Яснапанятна…))
   
ааа.. тобто сидить в якихось ізраїльських єбєнях цей шарп і розказує алконавту про вибори в Україні…
Яснапанятна…))

Не звертайте уваги, тому що це анекдот про те, як рабінович оцінював спів Карузо... :weep:
   
Яка чудова несподіванка, тепер заживем. Підсвинки знову заспівають стару-нову пісню про лавочки-лоханочки під гаслом "Банки! Гроші! Контрабанда!" І Захід буде у захваті...  :weep:

https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/poroshenko-planuye-znovu-balotuvatisya-v-prezidenti-novini-ukrajini-50406707.html

Якщо ви запитуєте мене, чи планую я брати участь у наступних виборах, так», — сказав він в інтерв'ю Al Jazeera.

Ваші думки. Чому Аль Джазіра?  :-)o
   
Щоб Україна жила, як у першому терміні - з Енергодаром, Маріуполем, Мілітополем, Бердянськом  Севєродонецьком, Лисичанськом, Бахмутом.
Ага, але без Донецька та Луганська, чи не так?
Ви сам собі вірите? Чи подивитеся нарешті правді у вічі - що все перераховане поступово здавалося би Хуйлові мінськами -3.4..5.6...і саме задля виконання цієї "місії" воно так несамовито знову дерлося у те крісло. Бачили, відчули, знаємо.
   
Ага, але без Донецька та Луганська, чи не так?
Ви сам собі вірите? Чи подивитеся нарешті правді у вічі - що все перераховане поступово здавалося би Хуйлові мінськами -3.4..5.6...і саме задля виконання цієї "місії" воно так несамовито знову дерлося у те крісло. Бачили, відчули, знаємо.
Мінськими угодами лінія розмежування була зафіксована,   пересувати її почали у 2020р.
   
Мінськими угодами лінія розмежування була зафіксована,   пересувати її почали у 2020р.
Ви навіть не помітили, як провели "лінію розмежування" у своєму попередньому пості. Але я помітила.
Чому "жила як у першому терміні"? чому не як ДО "першого терміну" - з Донецьком і Луганськом?
Ви усвідомлюєте, що ніякі 54% вже не купляться на порожні гасла, бо побачили Мудачука у всій його "красі", і зрозуміли що ПЖиття по-новому - це дещо інше, ніж вони могли собі уявити?
   
Мінськими угодами лінія розмежування була зафіксована,   пересувати її почали у 2020р.

Тобто з мєркєльшою здали Донбас, а потім один з них тихесенько вугіллячком приторговував за цією лінією розмежування……
Які ж ви фанатюки шоколадні, недолугі…
   
Тобто з мєркєльшою здали Донбас, а потім один з них тихесенько вугіллячком приторговував за цією лінією розмежування……
Які ж ви фанатюки шоколадні, недолугі…

Меркель здала Донбас? 

Шаріков був набагато розумніший за тебе...
   
Якщо ви запитуєте мене, чи планую я брати участь у наступних виборах, так», — сказав він в інтерв'ю Al Jazeera.

Ваші думки. Чому Аль Джазіра?  :-)o
Хто захотів брати інтерв'ю (кому інтерв'юер цікавий)  тому і відповідав  :idea:
   
Хто захотів брати інтерв'ю (кому інтерв'юер цікавий)  тому і відповідав  :idea:
Та ми бачили як петро в Ірпіні буквально чіплявся до людей : "А давайте з вами сфотографуємося?!"
так і з АльДжазірою напевно
   
Та ми бачили як петро в Ірпіні буквально чіплявся до людей : "А давайте з вами сфотографуємося?!"
так і з АльДжазірою напевно
Можна і так зацікавлювати  :-)o
   
=======================================
 Ти ба! Так хотілось тобі паразиту "все відняти та поділити" як обіцяв твій бубочка, а виявилося, що ЗЕлені тільки собі понабирали. Але хто винен? Порох! От якщо б він сів за грати (за що, власне?), то тоді б бубочка твій тобі точно відслюнявив. Як же я вас таких ненавиджу-шарікових. :facepalm:
Всі ми маємо очі та вуха, живемо в єдиному інформпросторі, та щоб мати можливість робити висновки необхідно ще мати достатньо ресурсу проміж вух. Тих, хто продовжує триматися за свина я вважаю дещо розумово ображеними. Було б непогано якби всі прихильники пороха разом зі своїм месією відокремились на деякий час та помаринувалися у своєму гівні. Вийшов би непоганий позитивний дарвинівський  відбір для нації.
   
Если Свин опять залезет на трон-готовьтесь к подписанию Минска-3
   
Если Свин опять залезет на трон-готовьтесь к подписанию Минска-3
І як це він може зробити?  :-)o
   
І як це він може зробити?  :-)o

Точно так,как подписал предыдущие Мински
   
хай собі балотується.
після перемоги України.
нахуй він Україні потрібен, щоправда.
але право балотуватися має.

Пусть наберёт свои 4% и умоется собственным дерьмом
   
Точно так,как подписал предыдущие Мински
:facepalm1:
На трон як попаде?
   
:facepalm1:
На трон як попаде?


Выборы..Скорее всего после окончания войны

Или выборов не будет совсем?
   
:facepalm1:
На трон як попаде?

Тріумфально!  [ua]
 X(
   
Тріумфально!  [ua]
X(
Петро
    Тріумфально
        Сідає на трон
Зелені
    Волають
        Та й йдуть на поклон
   
Підтримка Зеленського дуже сильно падає. Вже навіть офіційні опитування це показують.
Тож у Порошенка є шанс.
   
Петро
    Тріумфально
        Сідає на трон
Зелені
    Волають
        Та й йдуть на поклон

 [ua]
   
Підтримка Зеленського дуже сильно падає. Вже навіть офіційні опитування це показують.
Тож у Порошенка є шанс.

Если не ЗЕ-то это ещё не значит,что обязательно По
   
Єрмаківщині нарід не радий, тому буба йде шляхом папіредників
   
Підтримка Зеленського дуже сильно падає. Вже навіть офіційні опитування це показують.
Тож у Порошенка є шанс.
Повернути Мудачука?
Ніколи не замислювалися, що ми за нація така, чому обираємо найгірших з гірших, найзашквареніших з зашкварених? Ми настільки себе зневажаємо і свідомо знецінюємо?
   

Цю тему переглядають:

Franchuk і 8 гостей
 
Повна версія