Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нормальний жіночий тренінг, а не вот ето вот всьо © :-T

   
Классная тетка!
   
 
Програміст створив додаток, який використовує нейронні мережі для видалення одягу із зображень жінок, роблячи їх реально оголеними. Про це пише Vice.
 
Програмне забезпечення, назване DeepNude, використовує фотографію одягненої людини і створює нове, голе зображення тієї ж людини.
 
На цей час додаток працює винятково із жіночими фото, проте пізніше має бути випущена опція й для роздягання чоловіків.
 
Хоча DeepNude працює зі змінним успіхом на зображеннях повністю одягнених жінок, але найкраще справляється з "роздяганням" на тих фото, на яких у людини вже багато оголеної шкіри.

 X(
   
Классная тетка!

тетка так себе. но знает что делает. работает красиво и с удовольствием...
   
Классная тетка!
В мене була така  десь півроку тому.
Розповідала, як вона мріяла собі знайти нового чоловіка, потрапила на тренінг й їх там навчили оцим приколам.

Визнаю, навчили ковтати прутня  класно! (tu)

А наші фупівські  дівчата так можуть? :S


Останнє редагування: 27 червня 2019 17:39:01 від птах Сорока
   
В мене була така  десь півроку тому.
Розповідала, як вона мріяла собі знайти нового чоловіка, потрапила на тренінг й їх там навчили оцим приколам.

Визнаю, навчили ковтати прутня  класно! (tu)

А наші фупівські  дівчата так можуть? :S

вони все можуть
але нехочуть :(
   
вони все можуть
але нехочуть

А тобі яке до того діло?
Ти в нас більше по "ачьку", а не по оралу)))
   
А наші фупівські  дівчата так можуть?
У них треба питати, чи є у них практика.
   
У них треба питати, чи є у них практика.
Гадаєш, треба замутити завтра відповідну гілку?
   
Гадаєш, треба замутити завтра відповідну гілку?
Дуєш зізнаються? Сумніваюсь.
   
супер! довго ржу!
тепер такий самий тренінг, тіки з чоловіками!
   
Дуєш зізнаються? Сумніваюсь.
Скоріше не зізнаються, а  будуть брехати, які вони офуєнні, все одно ж фуй хто  перевірить )))

тепер такий самий тренінг, тіки з чоловіками!
Чоловікам такий тренінг не потрібний, бугога! 
Українські жінки :K   чомусь дуже башляють бабло за такі тренінги.
Але як чоловік, я дуже  схвалюю результат таких тренінгів.  B-)

П.С. До речі, та тренерша на відео, ніфуйово халтурить, на усю довжину не може нормально ковтнути.

Останнє редагування: 27 червня 2019 17:59:08 від птах Сорока
   
Скоріше не зізнаються, а  будуть брехати, які вони офуєнні, все одно ж фуй хто  перевірить )))
Уже одна вище зізналась що не вміє таке робити))))  ;)
   
 цікаво інше

хто йде на такий "тренінг" і платить за це гроші гг ? 
   
вони все можуть
але нехочуть :(

це - да. ліньки! і потім спочатку я маю отримати задоволення, а потім вже партнер. тому шо в жінок процес збудження триває дольше.
   
цікаво інше

хто йде на такий "тренінг" і платить за це гроші гг ? 
Крім, тих що заробляють на цьому, або полюють на чоловіків, ще є категорія ка хоче своїй половинці зробити приємно...
   
А тобі яке до того діло?
Ти в нас більше по "ачьку", а не по оралу)))

крокодил небалуваний.
абизапхати 8-)
   
це - да. ліньки! і потім спочатку я маю отримати задоволення, а потім вже партнер.

це сексизм :-G

доповідь 8-)
   
це - да. ліньки! і потім спочатку я маю отримати задоволення, а потім вже партнер. тому шо в жінок процес збудження триває дольше.
Про Китаянок і взагалі азіатські традиції чула в цьому плані?

От того вони мають приріст населення, а наші вимирають.  Жартую причини інші, в нас і Європейців це проблеми зі сном. Китай теж в містах має ці проблеми, зі сном і відповідно з приростом населення.

Але про їх традиції чула ?


   
це сексизм :-G

доповідь 8-)
Дві нажми, бо це реально сексизм.
   
хто йде на такий "тренінг" і платить за це гроші гг ?
Розлучені жіночки з "причепом", віком 30+, бо їх дофуя, а лошар-чоловіків, які погоджуються утримувати їхній "причеп", на усіх не вистачає. Тому вчаться бути конкурентноздатними .

крокодил небалуваний.
абизапхати
Як не балуваний, то виїпи там в себе  сепаратистку, пообіцяй їй шо одружишся. Може навіть в ачько дасть, там кацапки - то для них норм.

Останнє редагування: 27 червня 2019 18:15:06 від птах Сорока
   
Як не балуваний, то виїпи там в себе  сепаратистку

крокодил їх боїцця :(
у ватних дівчят домбасу мабуть ув ачьку зуби е 8-)
   
100 лет этим тренингам
   
спочатку я маю отримати задоволення,

  Ви по батькові не Карловна?
   
крокодил їх боїцця
у ватних дівчят домбасу мабуть ув ачьку зуби е

Як це прутень може боятися баби? 8-:
   
Розлучені жіночки з "причепом", віком 30+, бо їх дофуя, а лошар-чоловіків, які погоджуються утримувати їхній "причеп", на усіх не вистачає. Тому вчаться бути конкурентноздатними .

Нізя так дівчат, вони хороші і зовсім так не думають.  ;)
   
Шкода що кабса заблокували, у нього є цікаві історії як карали місцевих дівчат...  ;) Вірніше добровільно вони погоджувались на все без умов і вигадок.

Як не балуваний, то виїпи там в себе  сепаратистку, пообіцяй їй шо одружишся. Може навіть в ачько дасть, там кацапки - то для них норм.
   
Нізя так дівчат, вони хороші і зовсім так не думають.
А я нічого поганого й не мав на увазі.
Коли розлучена жінка шукає  джерело утримання для дитини задля продовження українського роду в обмін на гарний орал, це хіба погано? :S
   
А я нічого поганого й не мав на увазі.
Коли розлучена жінка шукає  джерело утримання для дитини задля продовження українського роду в обмін на гарний орал, це хіба погано?
Я згоден що тут нічого поганого, але прикол в тому, що вони все рівно вважає - це приниженням. Вона буде вважати що попорошайнічає, тому вказувати їй на це зовсім не варто. Боком потім вийде.
   
Як це прутень може боятися баби? 8-:

прутень - істота розумна
іможе мати свою особысту думку 8-)





   
Вона буде вважати що попорошайнічає, тому вказувати їй на це зовсім не варто. Боком потім вийде.
Вона не "попрошайничає", вона бореться за найкращу долю у жорсткому оточенні конкуренток. Тому самовдосконалюється .
"Попрошайничати" - це на вокзалі, розставляти ноги за 50 гривень.
   
Вона не "попрошайничає", вона бореться за найкращу долю у жорсткому оточенні конкуренток. Тому самовдосконалюється .
"Попрошайничати" - це на вокзалі, розставляти ноги за 50 гривень.

Теж підхід.  (tu)
   
Зебуіни беріть блокноти і нотуйте - як заробляти на життя в прекрасной расеї
   
Зебуіни беріть блокноти і нотуйте - як заробляти на життя в прекрасной расеї
Ти шось сплутав, на роліку змальований краткий курс останніх пяти років пжиття ппоновому
   
Ти шось сплутав, на роліку змальований краткий курс останніх пяти років пжиття ппоновому
Ідіть свої політичні фантазії в інше місце, тут інше обоворють. Обох стосується.

По ділу говоріть.
   
Ідіть свої політичні фантазії в інше місце, тут інше обоворють. Обох стосується.

По ділу говоріть.
Шо ти розорався дрочун малолєтній, прихильниця Зе минулої ночі не дала? :laugh:
   
Шо ти розорався дрочун малолєтній, прихильниця Зе минулої ночі не дала? :laugh:
Ти зараз про що?  :facepalm1:
   
Ти зараз про що?  :facepalm1:
Та так, ні про шо
   
Шо ти розорався дрочун малолєтній, прихильниця Зе минулої ночі не дала? :laugh:
Знову на політику пробуєш перейти?  :facepalm1:
   
Та так, ні про шо
Коли щось ввижається Атеїст креститься, а віруючий іде до спеціаліста. Або я щось на плутав....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія