Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ліш би нє била вайни

Re: ліш би нє била вайни

кстати среди тех кто собирается голосовать за зе немало тех, кто в 2014 сваливал за границу или собирался свалить чтобы откосить от мобилизации или убежать от войны.

одного такого знаю. хотел в рашку свалить
   
Re: ліш би нє била вайни

А ви готові послати свого сина , батька , матір,сестру , самому підти на війну , та можливо загинути, або ще гірше стати калікою.?Кожень день, через день там гинуть наші хлопці, дівчата, комусь батько , син , мати. Або всі , від слова ВСІ, піднімаємось , беремо з собой всіх своїх родичів хто може тримати зброю у руках та з головнокомандуючим президентом впереді (немає різниці Порошнеко чи Зеленський) йдемо гнати кацапів, або треба закінчувати це на будь яких умовах(тільки так)бо пристроїлись всі (і я в тому числі)добре. поки гинуть люди на війні ми ведемо бізнес , торгуємо, розважаємось,одним словом продовжуємо жити ,


Здавайся, і тоді всі, хто може тримати зброю, підуть в російську армію - або "замирювати" непокірні регіони, або завойовувати нові території.
   
Re: ліш би нє била вайни

Показати зображення...

   
Re: ліш би нє била вайни

Росії потрібна.

Як плацдарм.

І хохли дурні їй потрібні.

Жінки - щоб гарматне м'ясо народжувати, і чоловіки - на війну відправляти.

Бо Росії ж потрібні нові території і вплив у світі.

Росії потрібна малоросія, а не Україна. Як і більшості населення.
   
Re: ліш би нє била вайни

я ригів в команді Зе не бачив зовсім, може недогледіли і яких пару штук та пролізло не більше...
а в БПП відсотків 20-25 ригів і нічого перемоги пруть , не ?

що ти там робиш, якщо не знаєш хто у вас гаварящая галава?
почитай біографію Разумкова
маладиє регіони
не приховує, що воно на рускій мір
а ще там у вас чувак з кацапською фамілією... Курченка кадр
той взагалі хоче савєцкій саюз
мені впадло шукати..тої інфи повно кругом
   
Re: ліш би нє била вайни

Між іншим, чомусь американці не додумались вибрати під час війни Чарлі Чапліна.
Дивно.
   
Re: ліш би нє била вайни

пітро сцить в очі патрійотам вже 5 років, поклавши під сукно справу о розстрілі майдану та ігноруючи крим, але порошки все одно виють що то божа роса та все йде так як й мало бути

чим ZE прихильники будуть гірше? одна країна ж     [ua]
Шо значить, ігноруючи Крим? В чому полінає ігнор криму?
   
Re: ліш би нє била вайни

кстати среди тех кто собирается голосовать за зе немало тех, кто в 2014 сваливал за границу или собирался свалить чтобы откосить от мобилизации или убежать от войны.

одного такого знаю. хотел в рашку свалить
якось Бєня вдало карти розіграв, що за Зе проголосував і синячий і помаранчевий електорат. одним інтерв"ю з Гордоном і з куйлом сойдьомся посєрєдінкє. другим - концетри і допомога ЗСУ, і післявиборча конференція про повернення територій і репарації, якi мають заплатити каци.
цікаво, яку частину він по факту наїпе. буде вже видно в перший рік правління.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія