Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Німці буцім-то пишуть... про зустріч Байдена з Х...йлом-воно знизило вимоги.

 Це поки що таке...тіпо "срала-мазала",але: Хуйло  буцім-то занизило вимоги. Вже буцім-то мова не дуже про НАТО,а гарантій що..."Україна не нападе на Росію"-тобто віддайте нам офіційно Крим.

Ну то поки що пресс-чутки.
   
Це поки що таке...тіпо "срала-мазала",але: Хуйло  буцім-то занизило вимоги. Вже буцім-то мова не дуже про НАТО,а гарантій що..."Україна не нападе на Росію"-тобто віддайте нам офіційно Крим.

Ну то поки що пресс-чутки.

Посилання?
   
Посилання?

----------------------------------------------
 Телебачення... Хтось прокоментував. Але досить можливо. Я поки що нічого не стверджую. Але й не вигадав. Особливо цей мем :" Що Україна не нападе на Росію"-дивний,хоча хитрий.

 
   
----------------------------------------------
 Телебачення... Хтось прокоментував. Але досить можливо. Я поки що нічого не стверджую. Але й не вигадав.

треба томкет сюди
вона розбирається в такому
   
гарантій що..."Україна не нападе на Росію"

 :laugh:
   
:laugh:
=============================
Так...смішний,але за цим мемом стоїть саме Крим. Перефразуючи: Україна не буде мати теріторіальних претензій до Росії з Кримом і всі згодяться,що Крим російський. Щось таке.
   
=============================
Так...смішний,але за цим мемом стоїть саме Крим. Перефразуючи: Україна не буде мати теріторіальних претензій до Росії з Кримом і всі згодяться,що Крим російський. Щось таке.

я думаю там не тільки про Крим а і про ОРДЛО
   
Поки нічого осбливого. Байден озвучив спільні погрози.
   
Це поки що таке...тіпо "срала-мазала",але: Хуйло  буцім-то занизило вимоги. Вже буцім-то мова не дуже про НАТО,а гарантій що..."Україна не нападе на Росію"-тобто віддайте нам офіційно Крим.

Ну то поки що пресс-чутки.

Закусывать надо (с)
   
тоесть, шоб признали любую х.й.ю, достаточно просто пригнаит толау к границам?  8-:
   
Поки нічого осбливого. Байден озвучив спільні погрози.
погрози чого?
   
погрози чого?

Економічні і розміщення додаткових військ в Східній Європі.
   
Хуйло разом з кацапами іде нафуй в болота Мордви.
Наах
   
=============================
Так...смішний,але за цим мемом стоїть саме Крим. Перефразуючи: Україна не буде мати теріторіальних претензій до Росії з Кримом і всі згодяться,що Крим російський. Щось таке.
Япония не нападає 75 років на Росію, це не означає, шо вона визнала російський статус островів. Аксакал, а поводишся як дитина, у якої забрали іграшку.
   
Економічні і розміщення додаткових військ в Східній Європі.
діпконсьорн
   
діпконсьорн

А який консьорн робить українська влада?
   
А який консьорн робить українська влада?
подивись пресуху найвеличнішого
   
подивись пресуху найвеличнішого

Дєшовка...
   
Дєшовка...
маєм те, шо маєм.
   
зачем это кремлю,если они и так не собираются ничего возвращать?
   
я думаю там не тільки про Крим а і про ОРДЛО
можливо, тому і видавали пашпорти рф там.  Ще може це про ненадання  чогось Україні,  джавелінів  стінгерів.
   
зачем это кремлю,если они и так не собираются ничего возвращать?

два в одному - і крим залишається і санкції знімаються автоматично, бо зникає підстава їх застосування - незаконність окупації
ніби на перший погляд одна хотєлка, а насправді дві (русіш ефесбірен матрьошкен)
така собі нехитра комбінація
   
німцям віри нема, це кацапскі підстилки
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія