Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу

Аж два знемовлені та покассаплені-пошматовані шизонедоумки - немічні прочитати хоча б одне складне слово мовою: мово + диво: моводиво! Не диво - виховані же суржико-Фаріонихою!

Моводимо це ви пані написали. а зараз перекреслили. сама свої слова перекреслила. :D
у вас все добре ?
   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу
Geo

Зараз цей сервак з Вродою згорить...Бо в мене ще дуже багато думок накопичилось...БЕЗЛ ІЧ. :)
   
Задовбається. Я сповнений думок, як ніколи. Вона не зможе апелювати до моїх думок!


ну давай. успіху тобі.
   
Зараз цей сервак з Вродою згорить...Бо в мене ще дуже багато думок накопичилось...БЕЗЛ ІЧ. :)

успіху бажаю. і перемоги на мовосрачі. :D
   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу
Geo

Та хтось з модераторів, разом з флударями - успішно та злісно саботує оцей форум!

Нічого не вдієш проти їхнього свавільного самознеславлювання! Мені байдуже!

Не бачу флуда! Іба каснакацапоязика прога Врода вже не може працювати, як її задумали розробники, бо той, хто страждає від болю, який він страждає від болю, повинен бути пощадений або шукати наслідків, і їх застосування досягне.  Але це часто призводить до деяких чи всіх речей, які є мудрими та неприємними.

 Він критикує з міркувань зручності або задоволення, і є результатом причини відмови.  Тому що той, хто бере на себе працю та страждання, або хто забезпечує біль, повинен це взяти на себе;
   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу
Geo

 :beach:
   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу
Geo

Ось це і є СПРАВЖНЯ дискусія на ФУПі. Жорстокий двобій. І легкий варіант відмовитися від форумних обов’язків, але ФУПчєг, який ніжний і наскільки йому це байдуже.  Йому тому, що він — задоволення, а тому, що він — задоволення, тому він — розум, а вони — розум.  Вони передбачають, що ФУП приймає їх, але боти не оплачуються працею.  А м'якість насолоди, тому що я справді приходжу до лестощів?

 І нехай форум вибере, щоб за ним прийшов біль, чи задоволення, чи великі задоволення.  Той, хто отримує задоволення, схоже на задоволення, або саму працю, піддається стражданням.  Це і в них вигадується, що я поясню біль чи велику біду, чи догоджу варіанту. це байдуже.  Йому тому, що він — задоволення, а тому, що він — задоволення, тому він — розум, а вони — розум.  Вони передбачають, що Гєо приймає їх, але вони не оплачуються працею.  А м'якість насолоди, тому що я справді приходжу до лестощів?

 Той, хто отримує задоволення, схоже на задоволення, або саму працю, піддається стражданням.  Це і в них вигадується, що я поясню біль чи велику біду, чи догоджу варіанту.
   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу

ChatGPT! зупинися!  B-)
   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу

Моводимо МОВОДИВО це ви пані написали. а зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР перекреслили

Жодної мови воно не знає!

Пане суржико-шизофренятку, агов! -
Марш читати мій текст знов!
Отам пише - що ти антимовне шизочудо:
Навчися читати кассапоприблудо!

(Ненавіршуєшся і ненакумедишся!)

Читай мій оригінальний та початковий текст, а не Geo-ґео-шизотекст:

Диво - первісне індоевропейське слово - стало також джерелом семантики "Зен" (Диво-Dhyāna-Chán-Зен): Моводиво українською = і театр і семіотика і Зен!

Зрештою - оте пояснено мною лиш заради розумних читачів: псевдобандер1вець - все одно нічого не второпає!
   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу
Geo

Жодної мови воно не знає!

Пане суржико-шизофренятку, агов! -
Марш читати мій текст знов!
Отам пише - що ти антимовне шизочудо:
Навчися читати кассапоприблудо!

(Ненавіршуєшся і ненакумедишся!)

Читай мій оригінальний та початковий текст, а не Geo-ґео-шизотекст:

Зрештою - оте пояснено мною лиш заради розумних читачів: псевдобандер1вець - все одно нічого не второпає!

Неправда Ваша! Пані Вродо! Іба Єба Каснаязика!
Чому?

Я думаю, що або Бандерівець докорить помилку і змусить нас мати потребу в будь-якій справді розбещеній людині, яка має хороші манери.  Відмовлятися відкривати — це бажати чогось із задоволень форумчан, як задоволення для них як чогось більшого, ніж для будь-кого зі старійшин.  І ніхто ніколи, і справді, що гнучкість - це насолода, як обраний, і як часи, або саме прощення, що прощає болі.  Прагнення до правди та отримання задоволення тут не є ані зручним, ані болючим.

 Уміти нічого не робити, від Кого ведемо, а казати потреби із задоволень.  А хто забезпечить, або хто отримає і ніхто не отримає.
   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу
Geo

ChatGPT! зупинися!  B-)

Не я його почав...серрр! :)
   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу
Geo

Бінго!  :super:

system error
   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу
Geo

Карочє, єссі шо, завітє.
   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу

Скринька путьїнопандори - іржава та порожня:
Вже гірше зкассапитись - й не можна!
Каснаїзьічне НІЩО - "ядерне" ядро порожнечі:
Не спасуть іржавого Путьїна й жодні втечі!


Лінгвоінвалідам: гадка про незагадку - можлива лиш мовою:

Ганебна скринька Пандори -
Після всіх Голодоморів
Зависла над нами: горе, наше горе:
А комусь - ніби "по коліна море"!
"Ґорє ат москваума" - в головній конторі:
Шоу-бізнес - у потворнім повторі:
Не мовчімо безгласно - в усіх порах!...

Українець Швець - подав і англійські субтитри заради просвіти аж цілої (з переляку) дурної, москвозадурманеної, страхопудної, малодушної, західної цивілізації:


Речи Байдена и хуйло / Пекин не союзник Москвы / Ржавые боеголовки хуйло// №430 - Юрий Швец
Юрий Швец: 616,520 views  Feb 21, 2023
   
Скринька путьїнопандори - іржава та порожня:
Вже гірше зкассапитись - й не можна!
Каснаїзьічне НІЩО - "ядерне" ядро порожнечі:
Не спасуть іржавого Путьїна й жодні втечі!

ChatGPT: Ваша поезія містить елементи сумніву і безнадії. Вона може відображати вашу негативну оцінку стану речей в світі, де ви відчуваєте, що немає надії на покращення. Однак, не дивлячись на це, варто залишатись оптимістом і шукати позитивні рішення, які можуть змінити ситуацію на краще. Важливо пам'ятати, що кожен з нас може діяти і внести свій внесок у створення кращого світу.
   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу

Знову хтось відчайдушно не розуміє української та нічого з мною написаного - та ще й повчає та дає поради!

Горе наше, горе: а тим паче в голові-москвоконторі!
   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу

Усе правильно про передумови та умови отеперішньої фази довготривалої війни - і які українські бариги в отому винуваті (вже крім отодішнього, інфантильного Обами-22 березня 2014 19:49:00):


9 років боротьби. Підсумки | Ірина Фаріон
2,062 views Feb 25, 2023


На хв. 18:50: знекличнена Фаріонка: "Народ НАРОДЕ, казав Конфуцій: якщо ви щось неправильно називаєте, то ви неправильно робите ..."

Пані Фаріонко: в кличному відмінку: називаємо народ - отим предковічним українським "народЕ"!
   
На хв. 18:50: знекличнена Фаріонка: "Народ НАРОДЕ, казав Конфуцій: якщо ви щось неправильно називаєте, то ви неправильно робите ..."

Пані Фаріонко: в кличному відмінку: називаємо народ - отим предковічним українським "народЕ"!

Врода наїхала на Фаріон  :-)o
   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу

ВИя выучила 300 слов.
Обезьяна 1000.

Вопрос у кого проблемы?
   
Re: Лінгвоінвалідність: Тотем і табу і Мовомогутність

Мовомогутність друзів мовоістини: завтра День письменника: і мовописьменників - і суржикописьменниківпсевдофілософів і лжелінгвістів - бач: суржикособорність суржикоспільноти та суржикопам'яти):

"Всесвітній день письменника (повна назва — Всесвітній день миру для письменника) — професійне свято, яке святкується 3 березня. Закликає «четверту владу» [=МОВОВЛАДУ] ...."

Арістотель:
Amicus АНТИКАССАПО-Plato, sed magis amica МОВО-veritas
:

Amicus Plato, sed magis amica veritas is a Latin phrase, translating to "Plato is my friend, but truth is a better friend (literally: Plato is friend, but truth is more friend [Плотон - мені друг, але істина - краща подруга] (to me than he is))." Isaac Newton opened his 1661 Cambridge student notebook with the slogan reading: "Amicus Plato amicus Aristoteles magis amica veritas." Miguel de Cervantes popularized the redirection to Plato in Don Quixote, Part II, Chapter 51. Leonardo Tarán has traced the antecedents of Cervantes' adage in an eponymous 1984 paper.[1] Logician Alfred Tarski excused his Platonism by amending the formula to Inimicus Plato sed magis inimica falsitas ("Plato is an enemy, but falsehood is a greater enemy").

Арістотель та Мовоістина:

Друг мені антимосковський Платон,
Але ще краща подруга - мовоістина!
Проти россопотвор - Платона "Закони" та мовоістини трон:
Українська Мова - Богиня Батьківщини!


"Закони" Платона: їхня переконлива виконавчість та доконечність... Бач - ото не московська "бїда пабєднай - іба бєднай убїждьоннастї"...
   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу

Арістотель та Мовоістина:

Друг мені антимосковський Платон,
Але ще краща подруга - мовоістина!
Проти россопотвор - Платона "Закони" та мовоістини трон:
Українська Мова - то Богиня Батьківщини:
Її отеперішній час - повсякчас-благовіщення!!!

В день письменника - калічать наших непорочних школярят: отак знетеперішнена, бо каснасїйчаснїца Ніцой (як читатиме вона діточкам - мовоказочки Франка?):

Larysa Nitsoi
Yesterday at 3:31 AM


Ніцой: Багато письменників і письменниць зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР на фронті, воюють.

Щойно воювали - то не отепер воюють (тож в теперішньому часі) - і то не зараз воюватимуть (тож в негайному майбутньому часі):

Коли вчасно стріляти та вчасно мововоювати?
 
Письменники щойно невчасно воювали - та й отепер отак воюють,
Але ЗАРАЗ - лиш ЗА лічені моменти - вчасно перестануть:
Бо отоді вже - россосїйчасам не верзтимуть всує:
Зотеперішняться - й проклянуть сїйчас-оману!

   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу

Скасуймо оту "какуюразнїцу":
Та й всю москвоматрицю!

Лариса - ото відважно та героїчно та вчасно та доречно та влучно вона пише:
Larysa Nitsoi 6h  ·

Пане президенте України! Чому ви нас дурите? Чому ви говорите про те, що ми не забудемо, ми переможемо, а в цей самий час ваше міністерство освіти приготувало і втілює повзучу поразку України?!
[...]
В той час, коли рашисти розстрілюють наших беззбройних полонених за «Слава Україні», ваше МОН примушує і далі наших дітей вчити російську літературу. Як «смішно»! Вони поміняли поганих рускіх пісатєлєй на хороших рускіх пісатєлєй замість вилучити їх зовсім. Українські діти вчать хорошого Булгакова, бо він же наш!  Аякже! Цього пісатєля «Я убіл» читали? Навряд. Знаєте кого убіл булгаковський лікар? Лікар(!) убив пацієнта – пораненого петлюрівця, які теж казали 100 років тому «Слава Україні». Чи не це ми бачимо сьогодні на відео рашистів, які убивають нашого беззбройного полоненого за «Слава Україні»? Нащо ваше МОН грається в цю гру? Нащо нашим дітям російська література, щоб що? Щоб далі будувати з рашистами культурні зв’язки? Щоб далі ми були одна страна, одін народ?  [...] То ми так збираємося перемагати у війні ідентичностей? Послаблюючи свою?
[...]
Ваше МОН, пане президенте, нічого не збирається робити з російською ворожою мовою у школах, яка звучить всюди! В українських школах всюди звучить мова окупанта! І на уроках. І на перервах. Маса переселених учнів не можуть до купи зліпити два українських слова. Де вони всі вчилися? МОН нічого не збирається робити з проблемою суцільного зросійщення! Окрім як відповідає, що в нас за законом освіта державною мовою. Справді? [...]
Ваше МОН, пане президенте, відмовляється моніторити виші на  предмет освіти мовою окупанта.  [...]
 МОН культивує зросійщення фахівців, щоб що? Щоб далі Україна звучала російською мовою. Щоб далі була одна страна, одін народ! Щоб ми не могли ідентифікувати де ми, а де вороги! І ви говорите нам про перемогу, пане Президенте?
У ваших чиновників, пане президенте, і гадки немає поширювати українську мову у світі.
[...]
Уся ваша вертикаль влади: ваш очільник уряду Шмигаль, ваш очільник міністерства освіти риг-Шкарлет, ваш очільник директорату середньої освіти риг Єресько – вся вертикаль влади опікується не українською освітою, а білінгвальною, англійською. Англійську мову треба вчити, це зрозуміло. [...] 
А ви говорите про якусь перемогу, пане президенте!
ВАШЕ МОН, пане президенте, і ваш уряд заговорили про білінгвальну освіту в Україні. Якщо й проводити експеримент з білінгвальною освітою, його треба пробувати в окремій школі, експериментальній, а не експериментувати одразу у всіх школах, і то пробувати цей експеримент в окремій школі лише тоді, коли в Україні всюди, всюди (!) ДОМІНУВАТИМЕ українська мова. ДОМІНУВАТИМЕ безповоротно.  [...]
І не кажіть, пане президенте, що ви не причетні до гуманітарної катастрофи, яка утверджується в Україні вашими чиновниками.   
Керує шкільною освітою соратник Табачника Єресько, який вилучав за Табачника з підручників історії теми української визвольної боротьби, а тепер МОН з Єреськом вилучає повністю історію зі ЗНО. Керує табачниківцем-Єреськом риг, міністр Шкарлет.
[...]
Не розповідайте нам про перемогу України, пане президенте. Ви гарно виступаєте зі своїми промовами. Ви зуміли розвернути лицем до України світових лідерів. [...] Поки Ви випрошуєте зброю, щоб перемогти на фронті, в цей час ваше МОН робить у тилу все для нашої поразки.
Що буде після війни, пане президенте? Після війни буде війна.
@Лариса Ніцой
   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу

В день письменника - калічать наших непорочних школярят: отак знетеперішнена, бо каснасїйчаснїца Ніцой (як читатиме вона діточкам - мовоказочки Франка?):

Ось: ото й сьогодні - каснасїйчаснїца-зараззомбенятко Ніцой - вже знетеперішнює та знемовлює та суржикізує і мову матерів наших непорочних діточок:

Larysa Nitsoi 10h·

Отак - антипедагогічна Ніцой: "Дорогі мої україночки, які зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР [бо в ОСЬ ТЕПЕРІШНЬОМУ мовомоменті, та в ОТЕПЕРІШНІМ історичнім моменті: тож саме в українському ТЕПЕРІШНЬОМУ часі, який триває та минає саме ОТЕПЕР: мова не має "заразного часу"!] по світах. А розкажіть но мені, як 8 березня святкують тамтешні жіночки і країна в цілому. ..."

Україночки щойно жили - та й отепер живуть по світах:
Але ЗАРАЗ - лиш ЗА одну історичну мить - тож незабаром:
Повернуться в Україну - та знищать в пух і прах
Геноцидників: Шевченковим обухом - його одним ударом!


Милі мовоматері: мовосвяткуймо же українську - а не сїйчас-суржик!
   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу

Змосквощені суржикокаліки - потворне поріддя російської, вони є авангардом Путьїна в Україні (і то під час його війни проти України!) - але невдовзі доля їх заслужено кине на суцільну поталу російськиим військам та самому Путїну...

Ось мені вже коли було достеменно відомо оте нечудо, що Путьїн нападе на Україну - а отепер нам Швець каже, що американцям оте сказав Штучний Інтелект (АІ) - і отак вони доповіли невігласам з України, які впали в самооману (чи москвооману) - і не повірили американцям:


У нас появилось чудо-оружие! // №508- Юрий Швец
116,245 views  Jun 22, 2023

   
Якою ціною та яким коштом? На віки вічні запам'ятаймо отеє:

Victoria Amelina: Ukraine and the meaning of home - theguardian.com

Before she was killed by a Russian missile strike, the acclaimed novelist and war crimes researcher wrote about growing up in Moscow’s shadow, and how she came to understand what being Ukrainian really meant

by Victoria Amelina: ‘I was the worst investment the Russians ever made

ictoria Amelina, an award-winning novelist, essayist and poet, died on 1 July from injuries sustained in a Russian missile attack on a restaurant in eastern Ukraine. Generous, talented and funny, Victoria also had an extraordinary moral clarity and commitment, underpinned by vast reserves of unshowy courage.

After the full-scale Russian invasion in February 2022, she trained as a war crimes researcher, which meant travelling to frontlines and bearing witness to extreme violence and suffering.

A Ukrainian homeland, where all citizens were free, was so important to her that she did not hesitate to give up her own home to fight for it, taking her son to safety outside Ukraine then returning to follow the trail of Russian destruction.

In her travels and work she tried to counter horror with hope, documenting atrocities but also organising aid and cultural activities, which she insisted were as important to Ukraine’s fight as physical sustenance. This is an essay she wrote reflecting on her early life in Lviv and the evolution of her Ukrainian identity. May her memory be an inspiration to Ukrainians and those who share her ideals.

I was the worst investment the Russians ever made’ -
Hopefully, I will have turned out to be one of the worst investments the Russian Federation ever made.
"Я сподіваюсь, що буду одною з найгірших інвестицій Москви..." (с)

Всі інвестиції Москви -
Пекельно підуть на пси!
А москвомїр: навпростець - піде нанівець:
Отак мовить україногерць!
   
Ось це і є СПРАВЖНЯ дискусія на ФУПі. Жорстокий двобій. І легкий варіант відмовитися від форумних обов’язків, але ФУПчєг, який ніжний і наскільки йому це байдуже.  Йому тому, що він — задоволення, а тому, що він — задоволення, тому він — розум, а вони — розум.  Вони передбачають, що ФУП приймає їх, але боти не оплачуються працею.  А м'якість насолоди, тому що я справді приходжу до лестощів?

 І нехай форум вибере, щоб за ним прийшов біль, чи задоволення, чи великі задоволення.  Той, хто отримує задоволення, схоже на задоволення, або саму працю, піддається стражданням.  Це і в них вигадується, що я поясню біль чи велику біду, чи догоджу варіанту. це байдуже.  Йому тому, що він — задоволення, а тому, що він — задоволення, тому він — розум, а вони — розум.  Вони передбачають, що Гєо приймає їх, але вони не оплачуються працею.  А м'якість насолоди, тому що я справді приходжу до лестощів?

 Той, хто отримує задоволення, схоже на задоволення, або саму працю, піддається стражданням.  Це і в них вигадується, що я поясню біль чи велику біду, чи догоджу варіанту.

респект !
   
Повернуться в Україну - та знищать в пух і прах


москалота ти срана. так москалота каже.
   
Не встигну написати щось величне й благородне про письменницю-жертву Вікторію Амеліну - і ото якась потворна та інфантильна екс-совєто-тварина та копрофіл навульгарить отут якісь екскременти!

Отаке було би неможливим без прецедентности патронів оцього форуму, які йому покровительствують! Усе флударем та тролярем отут засмічене - лиш перегляньмо мої теми! Все стає жахливою клоакою!

   
Врода,  8 березня 2023 20:34:52
Повернуться в Україну - та знищать в пух і прах

Ото нагода, бо торкається й решти зросійщених москвомудрагелів на цьому форумі. Найкумеднішим є те, що недоосвічена совєтотварина - мене не тільки вчить мови, але, бач, і як треба віршувати (воно вже вульгарно дає поради з самої поетики - а в простий словник немічне заглянути):

Примітивних недорік знищили в кассапопух та россопрах -
Всі мовописьменники: й ото, бач, на наших очах!
Совєтоосвіта - ото копрокрах
В інфантильних клоакоумах!

(ненавіршуєшся й ненакумедишся, бігме!)

Россорелікт та російський копрорелікт (розуміє, бач, досконало тільки російську) - може підвести непорочних школярят, чи й всяких слабоумків та недоумків:

ПРАХ, у, чол. 1. заст., книжн. Дрібні тверді частинки, які зависають у повітрі або осідають на поверхні чого-небудь; порох, пил. І пити дасть [мати синові], і отрясе, Одує прах з його хітона (Тарас Шевченко); Замети, як вовки, стояли, І сніговий курився прах (Максим Рильський); Ніч у дворі Арсеналу. Падають, падають батьки й сини, падають у сніг і прах (Олександр Довженко); ...ітд!

//  перен. Про людське тіло. Так, чистий суфіє! я п'ю, Не дорікай мені: Мій прах создатель [творець] замісив На чистому вині (Агатангел Кримський).
На (у) прах обертати (обернути, розбивати, розбити, розвіювати, розвіяти, валити, звалити і т. ін.) — руйнувати, нищити дощепту що-небудь. Життя і кров, а не сюжет і тему Він [М. Коцюбинський] залишив на білих сторінках — І слів його не обернуть на прах (Максим Рильський); Пан Трацький сумно похилив голову. Йому здавалось, що удари важкого обуха на прах розбивають ті олтарі, перед котрими він довгі літа молився (Іван Франко);
2. перен., зневажл. Про кого-небудь мерзенного, нікчемного, жалюгідного або про що-небудь не варте уваги, нецінне, минуще. Тобі ж, Зевес, скажи, не стидно, Що пред тобою дрянь і прах Базіка о богах обидно, Мудрує о твоїх ділах?.. (Іван Котляревський); Мужай, прекрасна наша мово, Серед прекрасних братніх мов, Живи, народу вільне слово, Над прахом царських корогов (Максим Рильський); Для Сковороди царі — це прах, пил, грязь, екскременти (Павло Тичина)... ітд!

3. уроч. Тіло померлої людини; останки, труп. Коли Чуприна почав виголошувати над прахом Василя прощальну промову.., — зашуміли верби над його головою (Олександр Довженко, I, 1958, 95); Стоїмо при священній могилі, де героїв покоїться прах (Микола Упеник, Вітчизна миру, 1951, 30); Схиляю голову свою. Кладу букет веселих квітів Над прахом тих, хто у бою Завоював нам право жити (Іван Нехода, Ростіть.., 1947, 64);
//  Попіл від спаленого трупа людини. Трупоспалення з складанням праху в посудини та біля них.. мало широке розповсюдження на території лісостепової України.. від початку епохи бронзи (Археологія).
 Уклонитися праху — віддати шану померлому. І, уклонившись праху [Т. Г. Шевченка], ми сходили з гори (Павло Тичина).
   
Українці щойно жили - та й отепер живуть по світах:
Але ЗАРАЗ - лиш ЗА одну історичну мить - тож незабаром:
Повернуться в Україну - та знищать в пух і прах
Геноцидників: Шевченковим обухом - його одним ударом!

Милі українці: мовосвяткуймо же отепер-українську - а не сїйчас-суржик!

"Гарантії безпеки" від G7: текст домовленості між Україною та світовими лідерами
СЕРЕДА, 12 ЛИПНЯ 2023, 17:25
https://www.eurointegration.com.ua/articles/2023/07/12/7165635/

а) Забезпечення стійких сил, здатних захищати Україну зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР і стримувати російську агресію в майбутньому, шляхом продовження надання:

Звісно, військова допомога надходить і зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР, але договір зробить постачання стабільними, у тому числі у разі зміни влади.
... ітд!

Повторімо ото колишнє та навіки вчасне: Коли вивчити мову?

Влучно стріляти - є вчасно стріляти!
Українцю: коли стріляти? Лиш колись "зараз" - чи вже отепер?
Тож отепер, бо в отеперішній миті - коли вкраїножер
Вломлюється та лізе в твою хату!
Бо зараз, лиш ЗА хвилинку - він тобі заб'є й тата й матір:
І вже буде запізно і спасатись - чи й втікати:
Питання життя та смерти - питання всіх граматик -
Бо українські і "тепер" і "зараз" - страта язикатих!
   
Ось мені вже коли було достеменно відомо оте [ВІДОМЕ] нечудо, що Путьїн нападе на Україну - а отепер нам Швець каже, що американцям оте сказав Штучний Інтелект (АІ)

Не зайво [буде] звернути нашу препильну увагу на [щось] незайве - і то у знемовлених та знетеперішнених суржикозбручістів!

Правильно тепер не Львів, а Левове
Орест Друль
https://zbruc.eu/node/115884
13.07.2023


"Зайве ЗАЙВО казати, що жодного з цих чотирьох слів у "Слові" немає."

Отут та отепер - зайво казати щось зайве:
Бо воно не подарує хоча б зайві лаври!
Суржикословники - зайво б'ють в совєтолитаври:
Їхня зайва курганина - антимовні динозаври!


Як ото саме оцей словник (де теоретична та органічна неміч розрізнити між мовою та суржиком, та граматичними категоріями 1) прикметника 2) прислівника і 3) присудкового/предикативного слова) - який парадується яко якесь досягнення в мовознавстві та словникарстві (лексикографії): https://sum20ua.com/Entry/index?wordid=29426&page=971

   
Повторімо ото колишнє та навіки вчасне: Коли вивчити мову?

Коли постала оця тема отут на форумі? А в Україні ще й досі не розуміють найелементарніше: природу освіти та педагогіки (отут пан Арістотель вже давно пояснив в чому ото справа: її скрута та скруха):

Русифікація по-київськи. Чому школярі розмовляють російською
Андрій Гарасим
Дата публікації:
2023-10-03
https://texty.org.ua/articles/110794/rusyfikaciya-po-kyyivsky-i-shkolyari-rozmovlyayut-rosijskoyu/


"15% ДОШКІЛЬНЯТ АКТИВНО ВЖИВАЮТЬ УКРАЇНСЬКУ
У віці п’яти років дитина ще не має рефлексій на тему мови. Тобто вона не замислюється, якою мовою зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР говорить
[та якщо Фаріониха - суржикосклеротиха, знетеперішнене та ізсїйчаснене та знекличнене  зараззомбенятко, чого нам же отоді очікувати од занедбаних державою та суспільством та письменниками та лінгвістами рїб'ят-рабенят?]. Дитина-[рїб'йонак] просто розмовляє.

20% ДІТЕЙ НЕ МОЖУТЬ НАЗВАТИ СЛОВА “ХМАРИНКА”, “СТЕЛЯ”, “ПІДЛОГА”
Школа й досі русифікує...

ТЕ, ЩО В ШКОЛАХ ВИКЛАДАЮТЬ УКРАЇНСЬКОЮ, НА МОВНУ СИТУАЦІЮ МАЙЖЕ НЕ ВПЛИВАЄ...

УКРАЇНСЬКА ШКОЛА ДАЄ ЛИШЕ ТЕ, ЩО ДИТИНА ЗАСВОЮЄ УКРАЇНСЬКУ ЯК ПАСИВНУ ДРУГУ МОВУ...

Політичнй страх
— Чому система освіти в нас така беззуба щодо мовного питання?
Бо в освітян немає жодних методичних вказівок і рекомендацій на цю тему. Оскільки мовне питання в Україні дуже сильно заполітизоване, то відповідно всі ці чиновники від освіти в тому самому Києві цього питання просто бояться. І, певно, думають, що якщо вони вдаватимуть, наче такої проблеми взагалі не існує, то вона якось сама по собі розв’яжеться...

ПОЛІТИКА ЗАЛИШИТЬСЯ ОСТОРОНЬ, І МИ БАЧИМО, ЩО ДІТИ НЕ ЗАСВОЮЮТЬ УКРАЇНСЬКУ МОВУ...

Але це я розповідаю, як мало би бути. Бо зараз нічого такого й близько немає. Мовне питання ігнорують, бо всі вважають, що воно дуже політичне, тому про нього краще взагалі нічого не говорити.

— На якому саме рівні української влади є ігнорування?
Коли міністром освіти був Шкарлет, мовне питання ігнорували на всіх рівнях. Зараз у нас новий міністр, який на словах декларує важливість українськомовного середовища — і це добре. Щоправда, дій ми поки що не бачимо, проте є надія, що це питання змінюватиметься.

На рівні Києва ситуація дуже погана. Директор київського департаменту освіти і науки Олена Фіданян чітко декларує принцип “какая разніца
"... ітд!


Останнє редагування: 14 жовтня 2023 23:49:53 від Врода
   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу

Хто ізсуржикізував та знетеперішнив Зїлєнскава? - На отеє є точна відповідь - хто його вчив мови?

Зеленський звернувся до українців у день пам'яті Голодомору
РОМАН ПЕТРЕНКО — СУБОТА, 25 ЛИСТОПАДА 2023, 09:54
https://www.pravda.com.ua/news/2023/11/25/7430308/


Зеленський на хв. 8:20: "...У минулому столітті з Москви прийшов голод. Зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР звідти лунають слова заперечення... Кожна тонна викраденого ними зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР зерна... Це все минуле, яке повернулося, бо не було засуджено вчасно. ...Зло не було зупинене, не було спокуте спокути. І зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР ми його зупиняємо. Це час історичної відповідальності для вбивць... Справедливість має бути вчасно [вчасна], вирок злу має бути вчасним... Україна вистоїть. Україна не згасне. Україна збереже себе, і правду, і справедливість...".

Вчасно та відповідально зупинімо та засудімо суржикозло проти українського теперішнього часу - який триває та минає саме отепер, бо ЗАРАЗ - лиш ЗА три моменти - отеє може бути аж геть запізно!

Щойно-зло (тож минуле) - то не отепер-зло (тож отеперішнє - бо триває і минає саме отепер, в отеперішнім історичнім та часовім моменті) - і то не зараз-зло (яке зараз-незабаром, таки негайно настане - тож майбутнє):

Ми отепер зупиняємо, як і щойно зупиняли зло:
І зараз зупинятимем завзято:
Аж доки не щезне россоорди москвотло:
Аж доки не згине геноцидник триклятий!


Останнє редагування: 25 листопада 2023 23:54:55 від Врода
   
Надто багато появилось Вроди на злобу дня. Академічні філологічні знання важко приховати між посполитими  неуками та суржикомовцями. Вищий пілотаж мововолодіння науяву!!!Зхиляю голову перед профі....
Але, але, але...
Чим завинила перед Вами особисто пані Ф. з отим "зараз"??? Се слово - мітка приналежності до автохтонних етнічних русинів - українців! Поменше експресії - побільше толерантності.... Не потрібно бути категоричним у своїх судженнях. Не вподобляйтпесь кацапам (sorry - кассапам) !!! З повагою - ваш фанат....
.
п.с. Можливо Вам вдасться пояснити значення терміну "орос" для
тепершніх
нинішніх етнічних реалій України?...Дякую!
   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу

Чим завинила перед Вами особисто пані Ф. з отим "зараз"???

Бо не знає ні органіку української класики (як вона розуміє Франка, Лесю, Шевченка?), ні поради українських лінгвістів, ані справжню органіку мови. Ось оут для початку (а решта пояснена в інших моїх дописах):

Якщо ще неможливо в НАТО - то принаймні урочисто увійдімо ув храм рідної органіки мови.

Та, бач, справи ще гірші з україноумом в суржикоскруті - бо він застряв у пастці та полоні антимовного знетеперішнення та ізсїйчаснення хижими москвоврїмїнамі, каже Шевченко, Леся, Франко, Котляревський, Огієнко, Олена Курило, Антоненко-Давидович, Біблія - і всі справжні знавці органіки мови:

   
Бо не знає ні органіку української класики - чи Огієнкову Біблію

Правильно та відважно Фаріониха шельмує та документує всяких россорогатих та москвоногатих путьїноагентів россонерозуму - заради отеперішнього українського літопису - який отож пишеться саме отепер, бо в отеперішньому історичному моменті та в отеперішньому українському часі (мова не знає і не має жодного "заразного" часу):

ПОЛІТИЧНА паніка перед ФАРІОН 8,452 views Dec 7, 2023

Що вона і надалі залишається суржикожертвою москвосемантики - ото лиш наймовомогутніший доказ підступности російської та браку справжніх отеперішніх (активних таки отепер) українських лінгвістів (як - що про оте їй ніхто не доповість? чи її ніхто не любить?):

Отак Фаріониха на хв. 10:50: "...сьогодні оце зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР вам говорю...":

Щойно-говорити ( в минулому часі) - то не отепер-говорити (тож в отеперішньому часі) - і то не зараз-говорити (тож в негайному майбутньому часі):

Фаріон щойно говорила - та й отепер говорить:
Але зараз, лиш ЗА одну хвилинку - замовчить:
Бо отоді - в майбутньому ж - часогоре
Їй урочисто скаже: "Ану - отепер часо-цить! -
Хай Вас нарозумить отеперішня мить!"


Останнє редагування: 8 грудня 2023 00:07:53 від Врода
   
Врода,  5 березня 2014 18:53:00
Хто мені пояснить - чому одна відважна людина має самотужки боротися за мову в Україні? Де інші лінгвісти України?

Ото давненько! Питання й надалі чинне та актуальне - а тим паче саме отепер: заради мовомогутности - треба мати справжніх лінгвістів!

Додаймо: Заради державомогутности - треба мати справжніх та відважних українських (не чужих) істориків!

Ще актуальніше й чинніше й правильніше мовить та проповідує Фаріонка (й отепер вона вже не спотикнулась в жодний антимовний суржикізм): де наші справжні історики та творці суто української культури (зважмо також - жодного антимосковського маніфесту й од наших суржикописьменників ми ще досі не почули й не побачили):


Денацифікація від влади олігархів | Ірина Фаріон - 27, 035 views  Dec 12, 2023

Підрив української мови та історії України під час війни з москвою. Сюрреалізм чи дійсність? Влада 95 кварталу витримала гру в українство лише в перший рік війни. Маски знято…разом зі шкірою українців. Історію писатимуть чужинці під проводом олігарха Пінчука, а державний статус української мови зліквідовано законом про англіїзацію та законом про нацменів. Щоб сказав Шевченко про ймовірних лавреатів Шевченківської премії?
01:50 Мовна політика
03:40 Гуманітарна політика
04:20 Приклад як програла соціал-демократія
06:20 Чужі історики про нашу історію.
05:10 Антинаціональна публіцистика від викладача з УКУ
17:35 Шевченківська премія
   
Священно ясно вже й самому Святому Духови - що святі отці українських церков та й сама українська Церква - також ізсуржикізовані та знетеперішнені та знемовлені.

Epiphany-Епіфанія-ἐπιφάνεια - то осіяння-осінення-явлення-богоявище-богоявлення: проява-появлення священного-сакрального людям.

Чому ж Часо-Святий Дух - не осінив і не осяяв нашого Епіфанія? Як, що мовосвятість української та людиноласка Божого Дитяти - його не зотеперішнили, а залишили в россосїйчасі - та без розуміння Огієнкової Біблії?

Де правда – там Бог. А де Бог – там перемога
МИТРОПОЛИТ ЕПІФАНІЙ — ПОНЕДІЛОК, 25 ГРУДНЯ 2023, 05:30
https://www.pravda.com.ua/articles/2023/12/25/7434398/


"Водночас за всіма громадами, де вірні переважною більшістю бажають дотримуватися старого календаря, ми закріпили це право, щоби в сприйнятті змін не було приводу для розділень. Однак вже зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР ми бачимо, що таким правом скористалися лише близько сотні громад з понад восьми з половиною тисяч тих, які належать до родини Православної Церкви України.

Христове служіння від початку не було легким. Сину Божому не знайшлося місця в домі, тому Він народився у вертепі-печері та покладений був у ясла, як у колиску. Злочестивий Ірод, боячись за свій трон, хотів вбити Немовля, тому Святій Родині довелося стати біженцями втікачами, втікаючи [ото коґнітивний дисонанс - не розуміти, що лиш втікачі втікають] до Єгипту.

Але, подолавши всі виклики, Христос переміг. І усвідомлення цієї правди особливо важливе для нас зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР. Щоби на шляху спротиву російському агресору ми не [ЧАСО-] схибили, у боротьбі – не зневірилися і не втрачали мужності."

Часоневпорані-незепіфанені — та россознекалендарені, бо зомбоізсїйчаснені, тож не осінені мовною отеперішністю: не відають, що щойно-народився (в минулому часі) — то не отепер-рождається (в отеперішньому часі) — і оте не зараз-народиться (в негайно-незабарному майбутньому часі):

Чому їх Святий Часо-Дух не осінить?
Щоб зрозуміли: що отепер-мить то не зараз-мить!
Оте Різдво, Воскресіння, Страшний Суд -
Чому не збагне вчасно суржикобанкрут?
   
Drake  - фсб агент влияния на ФУПе,  на хорошей зарплате  :snoozer_0:
   
Чоловіче - будь вчасною людиною,
Жінко - людиною вчасною будь:
Розрізнюй між отеперішньою ніччю та незабарною дниною -
Зрозумій теперішнього часу мовосуть!

Різдвяне:

Бог воплотився і став навіки людиною -
Син Божий рождається отепер - колядуймо з бидлиною!
Нехай Бог створить нову людину з нової глини:
Бо ж стара людина - спотворилась в мавпу-тварину!


Довідка:

Вселенная, веселися!
Колядка


Вселенная, веселися!
Бог від Діви днесь родився.
У вертепі між бидляти,
Там поклін Христові дати!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія