Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"приватні перевізники заявили, що більше не обслуговуватимуть Полтаву. "

Без монетизации льгот , развивать общественный транпорт не получится !
   
Показова гілка.. тепер зрозуміло чого хочуть люмпени типу людаса - шоб на них за копійку хтось ішачив, шоб усьо було сісілізм.
Цікаво, а за який кошт ці довбойопи куплять громадський транспорт? чи він теж буде безкоштовний для них?


Сірьожа, ти мєнт на пенсії. В мене на шиї. Ок! Давай  давай. без сіцілізму . Тільки в обидві сторони. Чому я маю платити такому глисту як ти ?
Та ще й бугаю після 40. Йди заробляй на маршрутку.
   
Без монетизации льгот , развивать общественный транпорт не получится !

100 %. А вони " монетизували " так названі субсидії. Що привело тільки до кризи неплатежів.

Ці маршрутки в їх стані взагалі мають вмерти. Тільки кончені совки можуть підтримувати такий " транспорт".
   
Ветку не читал но скажу что и за 5 не поедут,сойдутся  на 6 скорей всего
   
Полтава - це не місто, це село.
Гидко і бридко, що мій обл центр є таким собі негативним role model, прикладом як не треба робити.
Чомусь завжди полтавці славилися тим, що вони кінчені (зе/макако) лохи для яких не існує критичне мислення.
Це просто якась космічна прірва. Чому так така неймовірна конценрація дебілів?


А Лубни - це Париж , пляць. Я тебе вже питав ти не той сільно гарадской  Лубенчанин який тут розвів фупчегів на гроші , спекулюючи хворобою сина.
Це твій.новий нік , гарадской з Лубен?
   
Средняя месячная зарплата по регионам Украины в 2019 г. (грн.)
2019   январь   февраль   март
Украина   9223   9429   10237
Винницкая   8262   8333   8642
Волынская   7559   7711   8089
Днепропетровская   9645   9407   10327
Донецкая   10045   10512   11365
Житомирская   7485   7625   8080
Закарпатская   8109   8312   8898
Запорожская   9356   9273   10496
Ивано-Франковская   7775   8037   8323
Киевская   9722   9812   10386
Кировоградская   7279   7415   7839
Луганская   7607   7797   7922
Львовская   8231   8368   8837
Николаевская   8577   8702   10213
Одесская   8296   8350   8771
Полтавская   8815   8823   9480
Ровенская   7682   7822   9428
Сумская   7488   7819   7998
Тернопольская   7068   7347   7676
Харьковская   8029   8229   8711
Херсонская   7139   7292   7742
Хмельницкая   7439   7604   8609
Черкасская   7654   7800   8522
Черновицкая   6958   7186   7437
Черниговская   7184   7288   7794
г.Киев   13721   14513   16207
без учета оккупированных территорий (Крыма, Севастополя, части Донбасса)

Може індексацію вартосі проводити по сій таблиці?
   
Отлично в каментах

Стоят перевозчики, один в рубахе от армани, а другой в джемпере от Puma от 2000 грн. минимум и рассказывают людям как они херово живут...
=======================================================
 А ты,млять,чо хотел? "ПРАСТОЙ НАРОТ"? Шоп усе в одинаковых хвухвайках? Купи  бусик и перевози.... шо? Не за шо? Ничего ,тебе ЗЕлень с Коломойским усё у алигархав атымут и поровну поделять...Снимуть с того барыги Армани и отдадут тебе. Потом тебя,увидит ПРАСТОЙ НАРОТ на улице и заорут-вон исчо адин в Армани-бей яго! Ты будешь бежать и орать: не бейте меня! Я такое же быдло как и вы!!!! :D  X(  :-)o

Останнє редагування: 12 травня 2019 09:37:58 від Wolter
   
типу людаса - шоб на них за копійку хтось ішачив, шоб усьо було сісілізм.
Цікаво, а за який кошт ці довбойопи куплять громадський транспорт? чи він теж буде безкоштовний для них?


Сірьожа, ти мєнт на пенсії. В мене на шиї. Ок! Давай  давай. без сіцілізму . Тільки в обидві сторони. Чому я маю платити такому глисту як ти ?
Та ще й бугаю після 40. Йди заробляй на маршрутку.


Блят от поясни мені - що ти бідося там мені платиш як в тебе немає грошей на маршрутку?
   
Ветку не читал но скажу что и за 5 не поедут,сойдутся  на 6 скорей всего

Та хоч і 60. Всеодно буде така ж срань як зараз. Це не транспорт , а знущання над цивілізованими людьми.

   
+

у меня 30 грн маршрутка на 15 км
я не парюсь, я имею возможность, как и все селяне соего села
кстатии, они все проголосовали на 55% за порошенка


Ти сука  сепарська ще й тупий безнадійно. Ти платиш  2 грн за км за містом і сцишся від гордості.
У нас в місті в середньому  пасажир їде пару км. Це ті ж 2 грн.
А якщо менше то ще більше.
Ти дебіл ?
   
=======================================================
 А ты,млять,чо хотел? "ПРАСТОЙ НАРОТ"? Шоп усе в одинаковых хвухвайках? Купи  бусик и перевози.... шо? Не за шо? Ничего ,тебе ЗЕлень с Коломойским усё у алигархав атымут и поровну поделять...Снимуть с того барыги Армани и отдадут тебе. Потом тебя,увидит ПРАСТОЙ НАРОТ на улице и заорут-вон исчо адин в Армани-бей яго! Ты будешь бежать и орать: не бейте меня! Я такое же быдло как и вы!!!! :D  X(  :-)o
:laugh:
   
Довідка. Полтава за розміром як один район Києва. Є маршрути 2 км.
Розмір середньої платні в два рази , а то і в три менше.
Чому тут мають бути ціни як в Києві ? Вони хочуть 8 грн. За 2 км ?
В нас ринок ?

Тому і ринок..
Вони хочуть 8 за 2 км.. а не 2 як бажаєте ви..
Ви не платите - вони не іздють..

Інвестуй бабки в транспорт Полтави і вози за 2 - ось вільна ниша з стабільним доходом..

   
Ти сука  сепарська ще й тупий безнадійно. Ти платиш  2 грн за км за містом і сцишся від гордості.
У нас в місті в середньому  пасажир їде пару км. Це ті ж 2 грн.
А якщо менше то ще більше.
Ти дебіл ?
коммунизм головного мозга не лечится.
комми всех своих оппонентов обзывают, поскольку у них единственно верное учение! )))

пс. да, и что там у тебя в мозгах ещё намешано за сепаратизм, полтавский ты наш фанат Зе?
   
ЗУПИНКА ПРИВАТНОГО ТРАНСПОРТУ У ПОЛТАВІ: ХТО ВИНЕН І ЩО РОБИТИ ДАЛІ?

https://poltava.to/news/50954/

"Винне" потужне охвісно-бюджетно-чиновничо-медично-шкільне , а також пенсійне лоббі , котре хоче іздити на роботу або просто містом кататись занедорого , але як на таксі - у чистенькому , справному , просторому транспорті .

І як я розумію , якісь державні закони , що надають змогу місцевій владі , диктувати обмеження в цінах , надавачу приватних послуг , у тому сприяють .

Мо колись і у цирульнях обмежать вартість послуг , або іще яким приватникам .

Шозробиш - "які самі , такі й сани" - псевдосоціалізм , імперскість ...

Ну а сайт , що у якомусь Тонго "розташований" , тому додаткове підтвердження .
   
=======================================================
 А ты,млять,чо хотел? "ПРАСТОЙ НАРОТ"? Шоп усе в одинаковых хвухвайках? Купи  бусик и перевози.... шо? Не за шо? Ничего ,тебе ЗЕлень с Коломойским усё у алигархав атымут и поровну поделять...Снимуть с того барыги Армани и отдадут тебе. Потом тебя,увидит ПРАСТОЙ НАРОТ на улице и заорут-вон исчо адин в Армани-бей яго! Ты будешь бежать и орать: не бейте меня! Я такое же быдло как и вы!!!! :D  X(  :-)o
:lol:  :weep:
та ті армані на ринку коштують гивень 280 кохта і 150 хвутболка. які там 2000гр.
   
"Винне" потужне охвісно-бюджетно-чиновничо-медично-шкільне , а також пенсійне лоббі , котре хоче іздити на роботу або просто містом кататись занедорого , але як на таксі - у чистенькому , справному , просторому транспорті .
в статті по посиланню в СП

Скільки коштує проїзд?
Керівник КП «Полтаваелектроавтотранс» Євгеній Зайцев показав розрахунки собівартості проїзду на комунальному підприємстві. Тролейбус — 3,84 грн, автобус — 4,82 грн. Собівартість — це не тариф. У тариф входить прибуток, індекс, інфляція ціни й інші чинники. За такими розрахунками, тариф для приватного перевізника буде понад 5 грн.

   
в статті по посиланню в СП

Скільки коштує проїзд?
Керівник КП «Полтаваелектроавтотранс» Євгеній Зайцев показав розрахунки собівартості проїзду на комунальному підприємстві. Тролейбус — 3,84 грн, автобус — 4,82 грн. Собівартість — це не тариф. У тариф входить прибуток, індекс, інфляція ціни й інші чинники. За такими розрахунками, тариф для приватного перевізника буде понад 5 грн.

Показати зображення...

Не розумію , навіщо мені , картінку під носа , тицяють , бо усвідомлюю , що вартість проїзду у в антобусі приблизно дорінює вартості хлібини .

А хто , які соціальні групи , захищають право кататись задешево , на мою особисту думку , я вище вже вказав .
   
Ти платиш  2 грн за км за містом і сцишся від гордості.
я признателен перевозчику за его труд.
ни разу не видел хамства от пассажиров в адрес водителя.
и таки - да, фанаты Зе в моей маршрутке не ездят. у них денег нет! )))
   
"Винне" потужне охвісно-бюджетно-чиновничо-медично-шкільне , а також пенсійне лоббі , котре хоче іздити на роботу або просто містом кататись занедорого , але як на таксі - у чистенькому , справному , просторому транспорті .

І як я розумію , якісь державні закони , що надають змогу місцевій владі , диктувати обмеження в цінах , надавачу приватних послуг , у тому сприяють .

Мо колись і у цирульнях обмежать вартість послуг , або іще яким приватникам .

Шозробиш - "які самі , такі й сани" - псевдосоціалізм , імперскість ...

Ну а сайт , що у якомусь Тонго "розташований" , тому додаткове підтвердження .

Я б на місті влади відпустив би ціни на проїзд, але запустив би на ринок цих послуг не обраних , а всіх хто бажає.
Борзиє самі здохнуть. Як і має бути в умовах ринку і конкуренції.

Бо вони не розуміють , що підвищення ціни в умовах обмеженої купівельної спроможності як зараз абсолютно не означає
підвищення доходу. Швидше , навпаки. Я, взагалі, за розвинення велосипедної структури міст і комунального транспорту.
 Особливо таких як Полтава.
Ці маршрутки мали здохнути ще в 90-х. Ну якщо ми Європа, а не дикий Донбас.
   
я признателен перевозчику за его труд.
ни разу не видел хамства от пассажиров в адрес водителя.
и таки - да, фанаты Зе в моей маршрутке не ездят. у них денег нет! )))

Продовжуєш дуркувати, сепародебіл ?
   
Ці маршрутки в їх стані взагалі мають вмерти. Тільки кончені совки можуть підтримувати такий " транспорт".

На неприбуткових маршрутах їм просто немає альтернативи.
Вірніше є - або таксі або чекати великий комун. автобус раз в годину. котрий також буде неприбутковим.
У нас наприклад маршрутники теж не хочуть брати неприбуткові маршрути. Міська влада поступила по толку - береш один неприбутковий - отримуєш - один ласий.
Великі комунальні автобуси - зовсім не панацея і не скрізь вони вигідні - тільки на цнтральних завантажених маршрутах.
Є ринок і він керує.
Якшо ви жили при СРСР то маєте памятати забиті вщент ЛАЗи і  чекання по півгодини того дурного автобуса. В пік це взагалі було пекло - можна було ті ьалончики наіть не компостувати. бо ніякий контроль все одно навіть не намагався звходити в той забитий ЛАЗ-гармошку
   
Я б на місті влади відпустив би ціни на проїзд, але запустив би на ринок цих послуг не обраних , а всіх хто бажає.
Борзиє самі здохнуть. Як і має бути в умовах ринку і конкуренції.

Чергова дурня.
Здохнуть не борзі. а здохнуть малопривабливі маршрути. В результаті на околицф будете добиратися тільки на таксі.
Навіть в дуже багатій Москві маршрутки маленькі не зникли . як клас. Лише пофарбувалися в одинаковий колір і уніформу і замінили транспорт на більш новий
   
Я б на місті влади відпустив би ціни на проїзд, але запустив би на ринок цих послуг не обраних , а всіх хто бажає.
Борзиє самі здохнуть. Як і має бути в умовах ринку і конкуренції.

"Влада" , поперше , користаєця можливістю , регулювати вартість проїзду , узаконену на державному рівні , а по друге "захищає" "інтереси" , можливо і переважної більшості мешканців міста і , б-г-г , результати обох турів виборів президента , тому свідчення .

А тому - "я би на місці влади" , у цьому місті , для незгодних і мріючих про ринок та інші принади капіталізму - неможливе від слова - зовсім .

Доки залізяку у центрі міста не зпиляють , нічого не зміницця .

А залізяку ніхто не пилятиме у найближчому осяжному майбутньому , бо ж , знов - передивіцця результати виборі по Полтаві , і краще - результати першого туру , і мо зрозумієте . ))
   
"Влада" , поперше , користаєця можливістю , регулювати вартість проїзду , узаконену на державному рівні

Справедливости ради. У нас. когда перевозчики начинают бузить. горсовет смотрит на соседние обл. центры. Если там тариф выше - дают разрешение на повышение. Если нет или там ниже - просто говорят - смотрите на соседей и заткнитесь.
Поэтому. если в Полтаве 4 грн. а в соседей 6 грн - то в горсовете действительно сидят или совки или дебилы
   
Якшо ви жили при СРСР то маєте памятати забиті вщент ЛАЗи і  чекання по півгодини того дурного автобуса. В пік це взагалі було пекло - можна було ті ьалончики наіть не компостувати. бо ніякий контроль все одно навіть не намагався звходити в той забитий ЛАЗ-гармошку
пам"ятаю в домаршруткову епоху в 90-их, в лютий мороз в годину пік на троєщину їхала. то там де пересадка з других локацій на трою, вже не памятаю в який по рахунку автобус чи тролейбус вдалося сіісти, але довго стояла. і люди з вулиці підпирали людей, щоб двері могли закритися, як в токійському метро.
   
то в горсовете действительно сидят или совки или дебилы

Сидить лоббі мешканців міста , котрі хочуть їздити на дешевому транспорті , на роботу , до охфіса , хоч бюджетного охвіса , хоч приватного .
Не буду я писати якусь конкрєтіку про зубажіння , норкові шуби та рижьйо на пальцях .
Знов "запропоную" - передивіцця , за бажання , результати першого туру президентських виборів .
У міськраді сидять , обрані тими ж громадянами і стовідсоково не дебіли .
Обрані до міськради депутати захищають інтереси своєї соціальної групи -  охвісно-бюджетно-чиновничо-медично-шкільний елєкторат .
Ну і пісіанерів з іншими пільговиками користають як щит .
   
Волька , скільки коштують маршрутки в Запорі ?
Тебе хватило ума задать этот вопрос счастливому владельцу Кадилляка?
   
Продовжуєш дуркувати, сепародебіл ?
обращаюсь к несепаронедебилу - как там сегодня с твоей теорией расового превосходства полтавчан над дончанами?
тут в соседней ветке сетовали на недостаток нобелевских лауреатов в украине,
а я продолжаю сетовать на засилье идиотов

тебя с годок-два не было на фупе после обсирона с твоей расовой теорией, а теперь - смотрю ты опять выполз с комми идеями?
ну, зе! тебе в помощь. (я уверен, что и зе! разочарует идиотов с комми/расовой идеологией)

Останнє редагування: 12 травня 2019 14:01:06 від Дон-бас
   
Тебе хватило ума задать этот вопрос счастливому владельцу Кадилляка?
та там ума на все политические форумы украины, какие только есть. а на ватных форумах - людас, как почетный )))
   
Блят от поясни мені - що ти бідося там мені платиш як в тебе немає грошей на маршрутку?

Хто тобі сказав що немає , мєнт ? Не все пішло на твою пенсію.
   
обращаюсь к несепаронедебилу - как там сегодня с твоей теорией расового превосходства полтавчан над дончанами?
тут в соседней ветке сетовали на недостаток нобелевских лауреатов в украине,
а я продолжаю сетовать на засилье идиотов

тебя с годок-два не было на фупе после обсирона с твоей расовой теорией, а теперь - смотрю ты опять выполз с комми идеями?
ну, зе! тебе в помощь. (я уверен, что и зе! разочарует идиотов с комми/расовой идеологией)

Дякую, за підтвердждення цієї теорії. Принаймні на твоєму прикладі точно.  Ти тупий бик, якому взагалі незрозумілі європейські цінності.
   
Справедливости ради. У нас. когда перевозчики начинают бузить. горсовет смотрит на соседние обл. центры. Если там тариф выше - дают разрешение на повышение. Если нет или там ниже - просто говорят - смотрите на соседей и заткнитесь.
Поэтому. если в Полтаве 4 грн. а в соседей 6 грн - то в горсовете действительно сидят или совки или дебилы
совки, конечно.
а дебилы у них на подтанцовке. )))
   
Справедливости ради. У нас. когда перевозчики начинают бузить. горсовет смотрит на соседние обл. центры. Если там тариф выше - дают разрешение на повышение. Если нет или там ниже - просто говорят - смотрите на соседей и заткнитесь.
Поэтому. если в Полтаве 4 грн. а в соседей 6 грн - то в горсовете действительно сидят или совки или дебилы


Сусіди Полтави Київ , Дніпро і Харків , наприклад. Столиця і міста мільоники. Тільки дебіл може порівнювати такі масштаби.
   
совки, конечно.
а дебилы у них на подтанцовке. )))

Совок це ти , сепар. Клінічний.
   
Дякую, за підтвердждення цієї теорії. Принаймні на твоєму прикладі точно.  Ти тупий бик, якому взагалі незрозумілі європейські цінності.
ок.
предположим, что ты - бык не тупой, а острый.
ну, как острый бык, какие европейские ценности ты чтишь в данном случае?
управление рыночной экономикой с помощью декретов?
так с какого будуна ценности комми стали внезапно европейскими? )))
   
Совок це ти , сепар. Клінічний.
докажи.
на форуме не принято ярлыки раздавать без аргументов! )))
   
Сусіди Полтави Київ , Дніпро і Харків , наприклад. Столиця і міста мільоники. Тільки дебіл може порівнювати такі масштаби.
купи себе глобус полтавы! )))
Сумы - 4 грн + 1 грн с бюджета города
Ровно - 6 грн
кривой рог - 8 грн
   
Сумы - 4 грн + 1 грн с бюджета города
Ровно - 6 грн
кривой рог - 8 грн

Чернігів - 6
Луцьк - 6
Житомир 7
   
Чернігів - 6
Луцьк - 6
Житомир 7


В Луцьку не був. В Житомирі та Чернігові немає радіальної кільцевої структури міста як в Полтаві.
Ще раз . Я не користуюсь маршрутками. Намагаюсь. Це транспорт для бидла. Незалежно від ціни.
Такий засіб пересування має вмерти. Назвіть щось подібне у Європі.
   
Кстати говорят Убер запускает новую услугу, не помню как называется но по сути это будут маршрутки.
прихильники певної політсили будут вымагаты?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія