Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Україні пропонують заборонити аборти за бажанням жінки

Це хто так вирішив?

а что на семейном совете это надо обсуждать или в Интернете?
ладно допускаю что решение обоюдное еще есть - будущих родителей.
но в основном решает женщина сама иметь ей ребенка или не иметь
   
Это ведко нужно отдельной книгой издать и в старших классах по ней контрольные писать
   
От не розумію мадамів. Не хочете дітей? Перев`яжіть трубки. Стандартна і дешева операція. Так ні, треба убити живу людину бо вона вам талію псує. Наука однозначно підтверджує - життя починається в момент зачаття.
   
аборт це вбивство.
але ніхто крім жінки не має права вказувати, що їй робити зі своїм тілом.
Дитина/плід - це вже не її тіло, це вже не належить жінці.
Це вже окрема одиниця життя, яка наразі живе в утробі.

Роблячи аборт, жінка доконує чину вбивства, яке засуджується релігією.
Вбиваючи, людина грішить. Смертельно грішить. Бо вбивство - це смертельний гріх.

Накопичені гріхи впливають потім на нашу карму і на нашу долю, на наше життя і на наше здоров'я, а також на карму і долю наших дітей.
За все потім приходить розплата. Розплачуватись приходиться не тільки нам, але і нашим дітям.

Держава, яка закриває очі на вбивство, стає посібником вбивства. Така держава майбутнього не має.
В деяких державах аборти заборонені на законодавчому рівні. Є певні моменти, коли дозволено, наприклад, якщо жінці загрожує смерть, то тоді рятують жінку, а не плід.

В Польщі за вбивство/аборт держава карає.
   
От не розумію мадамів. Не хочете дітей? Перев`яжіть трубки. Стандартна і дешева операція. Так ні, треба убити живу людину бо вона вам талію псує. Наука однозначно підтверджує - життя починається в момент зачаття.


життя народжується під час будь-якого життєдіяльного процесу - наприклад випорожнення :)
   
Дитина/плід - це вже не її тіло, це вже не належить жінці.
Це вже окрема одиниця життя, яка наразі живе в утробі.

Роблячи аборт, жінка доконує чину вбивства, яке засуджується релігією.
Вбиваючи, людина грішить. Смертельно грішить. Бо вбивство - це смертельний гріх.

Накопичені гріхи впливають потім на нашу карму і на нашу долю, на наше життя і на наше здоров'я, а також на карму і долю наших дітей.
За все потім приходить розплата. Розплачуватись приходиться не тільки нам, але і нашим дітям.

Держава, яка закриває очі на вбивство, стає посібником вбивства. Така держава майбутнього не має.
В деяких державах аборти заборонені на законодавчому рівні. Є певні моменти, коли дозволено, наприклад, якщо жінці загрожує смерть, то тоді рятують жінку, а не плід.

В Польщі за вбивство/аборт держава карає.

а пока

- Я ездила делать аборт в Словакию, - делится полька Ева. –  Цена – около 400 евро, это дешево. В Словакии эту мини-операцию без проблем проведут по требованию женщины, нет языковой проблемы, удобно добираться, качество медицины – на высшем уровне. Именно поэтому многие женщины едут в эту страну. Многие считают, что запрет абортов в Польше может вызвать всплеск болезней и других последствий неудачных абортов у врачей-непрофессионалов. Но, думаю, польки не настолько глупы и найдут возможность безопасно сделать аборт в другой стране – это несложно. Женщина сама должна решать, рожать ей или нет, а не церковь или правительство. И это право надо отстаивать. А насчет греха – так это моя личная ответственность перед Богом или дьяволом после смерти. И никого больше это волновать не должно.

В Германии цена примерно та же, может быть дороже на 100 евро. В Украине стоимость аборта стартует от 1500-2000 гривен. Но к нам польки не спешат. Как отмечают польские студенты, в соседней стране не особо доверяют уровню нашей медицины, а особенно поляков ужасают рассказы о состоянии наших больниц.

По словам главного внештатного специалиста Львовской области  по акушерству и гинекологии Игоря Потапова, аборты иностранкам не делают. По крайней мере, легально – их проводят по месту прописки только украинкам.

Пока же идет противостояние между противниками абортов и борцами за права женщин.

- Если я не хочу рожать, я не буду этого делать – и найду способ добиться своего, - говорит еще одна полька Марта. – Мне только усложняют решение этого вопроса, но никак не заставят родить. Непонятна позиция государства – они ожидают всплеска рождаемости? Детдомы и так переполнены, они не могут обеспечить и тех детей, от которых отказались матери, что есть сейчас. А их может стать намного, намного больше. А если ребенок действительно родится больным, и это уже ясно во время беременности? Тогда лучше 9 месяцев готовиться к похоронам и хоронить собственного ребенка? Я не понимаю такой позиции.

По оценкам польской Федерации женщин и планирования семьи, на территории страны ежегодно совершается около 150 тысяч подпольных абортов. При этом число легальных абортов составляет от 700 до 1800 в год. При этом по данным 2015 года смертность в Польше немного превышает рождаемость. Некоторые женщины отправляются в Германию, где искусственное прерывание беременности возможно в течение первых 12 недель, или же в соседние страны с более либеральными законами.


   
От не розумію мадамів. Не хочете дітей? Перев`яжіть трубки. Стандартна і дешева операція. Так ні, треба убити живу людину бо вона вам талію псує. Наука однозначно підтверджує - життя починається в момент зачаття.

вы наверное думаете, что аборт это типа пойти УЗИ сделать?

это операция которая чревата последствиями. Конечно же на аборт женщина идет в самом крайнем случае. Единицы бегают по 5 раз в год
   
Я сказав що я думаю. Не хоче мадам дітей - хай перев`язує трубки. Її право розпорядитися власним тілом. Убити людину просто тому що вона їй заважа виглядати красиво це зовсім інший рівень.

Скільки бігають я не рахував але ось тут пишуть про 150 тисяч (тисяч!) "крайніх випадків" у Польщі.
   
Я сказав що я думаю. Не хоче мадам дітей - хай перев`язує трубки. Її право розпорядитися власним тілом. Убити людину просто тому що вона їй заважа виглядати красиво це зовсім інший рівень.

Скільки бігають я не рахував але ось тут пишуть про 150 тисяч (тисяч!) "крайніх випадків" у Польщі.
а ви собі нічого не хочете перев'язати?
   
Я дітей хочу. Мені перев`язувати  не треба.
   
От не розумію мадамів. Не хочете дітей? Перев`яжіть трубки. Стандартна і дешева операція. Так ні, треба убити живу людину бо вона вам талію псує. Наука однозначно підтверджує - життя починається в момент зачаття.

Мадами вони дуже практичні. Талія та все інше - це відмазка для сторонніх, щоб мізки не тріпали. Жінки мислять більш масштабно, коли діло стосується можливості народити. Вона наперед прораховує витрати на лікаря, на пелюшки, на дитяче харчування. І коли подумки доходить до витрат на освіту, бо дитину потрібно вивчити обов`язково, то з жахом розуміє, що цього не потягне, і тоді приймається негативне рішення, а коли є надія, що потягне або ії допоможуть, тоді приймає позитивне рішення. Якось так.
   
питання чоловікам: а ви коли сунете без презерватива


Коли чоловіки
Цитувати
сунуть
[/i] вони в взагалі не в стані думати. Одні інсктинкти правлять!


Ось він чоловічий мозок !



Останнє редагування: 30 березня 2017 19:38:24 від Tracy
   
Не хочете дітей? Перев`яжіть трубки. Стандартна і дешева операція


Кастрація не меньш ефективна !
   
Мені ще ніхто з шановних чоловіків не дав відповідь на одне просте запитання.

Припустимо, ви провели чарівну ніч кохання з...ну, з жінкою приємною у всіх відношеннях, але с такою, що Ви не бачите з нею своє життя разом.
 Буває таке? Буває.
 Я вже не кажу про шановних чоловіків, які ускочили в гречку не зі своєю жіночкою.

І ось ця жінка каже Вам, що вагітна і питається, що робити, бо ж дитина спільна, егеж?

Ваші дії?
   
я противник абортів
не вмієш їбацця без вагітності то пхайтесь в вачько(с) :laugh:
   
Кастрація не меньш ефективна !

Те, що пропонує outsider, і є жіноча кастрація.

На чоловічу він ніяк не згіден :D
   
чому? пігулки запобігають самому факту запліднення - бо це гормони.
чи ти про хімічний аборт?

а так - наука каже, що після запліднення, десь між 4 і 7-м діленням клітини відбуваються якісні зміни, після яких клітина перестає просто подвоюватись як проста біомаса, а починає видозмінюватись.
це той самий момент, який вчені не в змозі відтворити в пробірці - що б вони не робили, у них буде рости біомаса, в не жива істота...
Це ще ОФ розповідала колись давно...
це вона мабуть мала на увазі бластуляцію... власне, й попередні етапи в пробірці неможливо відтворити
зараз загальноприйнятий погляд на аборт у більшості країн - поки ембріон, це ще не людина (до 12 тижнів), після 12 тижнів він вже зветься плодом і його абортувати не можна без показань
Існує багато гормональних, і негормональних протизаплідних засобів, є термінова посткоїтальна контрацепція, ну і медикаментозний аборт
   
Мені ще ніхто з шановних чоловіків не дав відповідь на одне просте запитання.

Припустимо, ви провели чарівну ніч кохання з...ну, з жінкою приємною у всіх відношеннях, але с такою, що Ви не бачите з нею своє життя разом.
 Буває таке? Буває.
 Я вже не кажу про шановних чоловіків, які ускочили в гречку не зі своєю жіночкою.

І ось ця жінка каже Вам, що вагітна і питається, що робити, бо ж дитина спільна, егеж?

Ваші дії?
вона точно спільна?)
   
вона точно спільна?)

Бінго!

О, я чекала на це запитання!

Тут і закінчуються благородниє пориви души. :lol:

   
вона точно спільна?)

А що, будуть варіанти  А та Б, і це залежить від того, спільна дитина, чи ні?

А як же заборона абортів?
   
Мені ще ніхто з шановних чоловіків не дав відповідь на одне просте запитання.

Припустимо, ви провели чарівну ніч кохання з...ну, з жінкою приємною у всіх відношеннях, але с такою, що Ви не бачите з нею своє життя разом.
 Буває таке? Буває.
 Я вже не кажу про шановних чоловіків, які ускочили в гречку не зі своєю жіночкою.

І ось ця жінка каже Вам, що вагітна і питається, що робити, бо ж дитина спільна, егеж?

Ваші дії?

я дав відповідь. але ж ви не повірили :)
   
З такою ініціативою виступив народний депутат від "Блоку Петра Порошенко" Дмитро Голубов.

Дегенерата опыт Польши ни чему не научил? Только дураки  учатся на своих ошибках.
   
я противник абортів
не вмієш їбацця без вагітності то пхайтесь в вачько(с) :laugh:


Содому та Гомору рекламуєти ?!  Мужеложество !
   
В принципі цивільний закон про аборти не має особливого сенсу...
Справа в тому, що карма й так нєхіло карає за дітовбивство... що й особливих покарань не потрібно....
Там такі піздюліни прилітають по здоров'ю і долі .... шо мама не горюй...
Правда жіночки?  B-)
   
Содому та Гомору рекламуєти ?!  Мужеложество !
а шо бабу вачько не можна? :lol:
   
а шо бабу вачько не можна?



Річ йде про уникнення вагітності ?! Ваш варіянт безпечний 100% при мужеложестві.
   
Річ йде про уникнення вагітності ?! Ваш варіянт безпечний 100% при мужеложестві.
при гетеро теж :laugh:
   
Бінго!

О, я чекала на це запитання!

Тут і закінчуються благородниє пориви души. :lol:
я спеціально підіграв))
згадав, як колись у юності читав Стріндберга, у якого вся творчість була побудована на цьому питанні, мізогініст був знатний!)
по темі - не знаю, в мене таких ситуацій не було)

Останнє редагування: 30 березня 2017 20:16:25 від pin2
   
при гетеро теж :laugh:
ну, маленька вірогідність все ж існує)
   
ви коли спорожняєтесь в туалети вбиваєте також  :lol:  :weep:  :lol:

класно ви себе прирівняли до спорожнення.
   
Все ж таки я за виховання та пропаганду серед молоді народження дітей і відмови від них, як не готові виховувати. В нашому суспільстві відмова від дитини засуджується набагато більше ніж аборт, це не правильно. І так, спростити процедуру всиновлення.
Ну а підліткам у школі треба ввести предмет з сімейного виховання та виховання дітей.
Батьки вдома повинні про це розмовляти з дітьми.

Тим більше зараз коли стільки контрацепції, як це можна випадково завагітніти , випадково завагітніла , потім щенка здаш в дедом, так грубо але раз вони так ставлять в тілі жінки то що їм мішає так ставитись після народження? Не хоче дитину потім віддасть.
   
Стільки жінок вбивць тут в на ФУП, і головне за що за КРАСУ , чим ви кращі за моральних уродів маньяків, коли так легко за красу тіла вбиваєте живе???  :(

Замість виховання і навчанню контрацепції, вони готові вбивати, от дай вам керувати державами, то ви б задля своїх примх, не залишили б нікого на землі живого, так і наступає суцільний мир, на пустинній землі після правління кровожерливих жінок. :(
   
Скільки чоловiків на форумі, готові виховувaти та мати відповідальність за 12 дітей а то й більше ??!!!
   
Скільки чоловiків на форумі, готові виховувaти та мати відповідальність за 12 дітей а то й більше ??!!!

Я вже вкотре ту запитую це, мені досі ніхто нічого не відповів :gigi:

Та не тре 12 дітей. Просто за дитину, на матері якої він не хоче одружуватися?
   
Я вже вкотре ту запитую це, мені досі ніхто нічого не відповів :gigi:

Та не тре 12 дітей. Просто за дитину, на матері якої він не хоче одружуватися?
як не хоче одружуватися, то треба аборт робити?
Так чого жінки вимагають від чоловіка такої самої відповідальності за незахищений секс, як то їй потім доведеться приймати рішення та нести відповідальність? Хіба це не дурість ?
   
я дав відповідь. але ж ви не повірили :)

Чому ж не вірю?

Я Вам вірю!
Але Ви тут один такий, подивіться: Вас ніхто не підтримав, бо дехто не дуже любить з захистом, бо з гумою, бачте, почуття не такі.

А якщо чоловік полюбляє без захисту, але з усією веселкою прємних почуттів, але він проти аборту, то він - хто? Лицемірник?
Я не кажу про ті сімейні пари, які повністю солідарні друг з другом у питаннях захисту та сексу, але тут є купа нежонатих чоловіків, які теж полюбляють, як не дивно, секс і бажано без усяких гумок, перкладаючи всю відповідальність на жінку?
   
Тобто спільно виховувати дитину улюбленої людини (с)? ))
   
класно ви себе прирівняли до спорожнення.

Та ви себе можете хоч дитятком божим називати, але поки вас не народили ви банальний паразит у тілі жінки :super: 
   
Я вже вкотре ту запитую це, мені досі ніхто нічого не відповів


В кущі поховалися ! Ось Вам і вся чоловіча мужнісь.
   
В Конституции Украины написано, что каждый гражданин Украины может избираться Президентом Украины. Это совершенно не значит, что все 50 млн. попрутся на выборы. Но попробуйте у 50 млн. забрать это право.

Такие инициативы дебила приведут к те же последствиям.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія