Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

геть від Москви!

Re: геть від Москви!

якщо виглядає як кацап, думає як кацап і робить як кацап...  можливо, то і є кацап?  :S
або юльок...:)
   
Re: геть від Москви!

Ось цікаво, а Топа та SvitLana дійсно вважають, що рекламною компанією займається особисто Порошенко та саме він визначає які гасла застосовувати для агітації та таке інше? Вони дійсно вважають, що то він сам подивився на агітки росіян і дав команду зробити і собі таке? Якщо вони не такі недолугі, то як розуміти те що вони зараз тут скиглять? Дивно якось.  :not_i:
   
Re: геть від Москви!

   
Re: геть від Москви!

OldBoy, а хіба у нас є такий тренд, що у сьому винна Росія? Та і не плутай уявних ворогів та реальних ворогів, що реально напали на країну та реально вбивають людей та захоплюють землю. Різницю здатен помітити чи це занадто для тебе важко? Чи ти про "громадянську війну" в Україні, де хуйло ну зовсім не винен...
   
Re: геть від Москви!

OldBoy, а хіба у нас є такий тренд, що у сьому винна Росія?


   
Re: геть від Москви!

Це вам вже не допоможе. Украінці мають для оцінки роботи Порошенка дуже багато матеріалу, сьогодняшнє голосування до змін в Консьитуцію в тому числі. Тому дрочіть на своі картинки в своєму вузькому колі.

І для оцінки брехюлі мадурівни також

   
Re: геть від Москви!

  Може й не передирають.
  Просто думають як кацапи, діють як кацапи, агітують як кацапи.
  От і виходить однакове.

коли щось плаває як качка, крякає як качка (с )  :)
   
Re: геть від Москви!

Ось цікаво, а Топа та SvitLana дійсно вважають, що рекламною компанією займається особисто Порошенко та саме він визначає які гасла застосовувати для агітації та таке інше? Вони дійсно вважають, що то він сам подивився на агітки росіян і дав команду зробити і собі таке? Якщо вони не такі недолугі, то як розуміти те що вони зараз тут скиглять? Дивно якось.  :not_i:
Я не знаю що там Топа, я за себе скажу )
Це ж не перший зашквар, це регулярно відбувається, і по всім напрямкам, то можливо з замовником  гарантом щось не так ? ))
   
Re: геть від Москви!

якщо виглядає як кацап, думає як кацап і робить як кацап...  можливо, то і є кацап?  :S

Ти натякаєш що юля хоче перетворити Україну на Венесуелу бо вона реінкарнація Чавеса? :D

   
Re: геть від Москви!

Показати зображення...

Не підходить, це зовcім про інше.
   
Re: геть від Москви!

Це ж не перший зашквар, це регулярно відбувається, і по всім напрямкам, то можливо з замовником  гарантом щось не так ? ))

Підкажіть будь ласка коли саме Порошенко визнав Крим російським?
Ви сказали по всім напрямкам, то давайте на ось цьому конкретному випадку спробуйте відповісти за свої слова.
   
Re: геть від Москви!

адиннарот
Працює одна й та сама бригада кацапських політ-технологів, яких свого часу притяг Ложкінд.
А ось народ не один, бо в випадку з хуйлом то спрацювало, а у випадку з кнуром не спрацює.
Якби за Підром було щось більше ніж "пустий триндьож" на камеру, ще можна було б такі борди вивішувати.
   
Re: геть від Москви!

Підкажіть будь ласка коли саме Порошенко визнав Крим російським?
Ви сказали по всім напрямкам, то давайте на ось цьому конкретному випадку спробуйте відповісти за свої слова.

 :facepalm1:

я бачу дурному не сумно й самому ) я вам не потрібна )
   
Re: геть від Москви!

Я не знаю що там Топа, я за себе скажу )
Це ж не перший зашквар, це регулярно відбувається, і по всім напрямкам, то можливо з замовником  гарантом щось не так ? ))
У них у всіх зашквари беручи від клоуна закінчуючи порохом...
При владі фактично немає тих хто думав би про державу, там тільки ті хто думає про карман,
тому їм пох. ті зашквари, як і все інше...
   
Re: геть від Москви!

Ну ватний Підр, ватний та завжди ним був.
Це навіть свиноботи заперечувати не можуть.
Інколи з нього по п'яні вилазить про "цинічних бандерів",
   
Re: геть від Москви!

я бачу дурному не сумно й самому ) я вам не потрібна )

Так, я дійсно вважаю вас несповна розуму, людиною, що сама не розуміє що каже і щоб спробувати допомогти вам це зрозуміти я поставив цілком конкретне запитання. Ви завили саме про "всі напрямки" і я якраз один з напрямків навів. Справа за вами - наводите релевантний приклад по запитанню і залишаєтесь в білому, а не наводите - ваша брехня стає доведеним фактом, яким вона насправді і є.
   
Re: геть від Москви!

Так, я дійсно вважаю вас несповна розуму, людиною, що сама не розуміє що каже і щоб спробувати допомогти вам це зрозуміти я поставив цілком конкретне запитання. Ви завили саме про "всі напрямки" і я якраз один з напрямків навів. Справа за вами - наводите релевантний приклад по запитанню і залишаєтесь в білому, а не наводите - ваша брехня стає доведеним фактом, яким вона насправді і є.

я ж кажу ) навіщо я вам ? )) питання риторичне єслі шо , а то поллється зараз лайно далі )
   
Re: геть від Москви!

У них у всіх зашквари беручи від клоуна закінчуючи порохом...
При владі фактично немає тих хто думав би про державу, там тільки ті хто думає про карман,
тому їм пох. ті зашквари, як і все інше...

не розказуйте мені казок, риги як завжди впєрєді планєти всєй, і по пропаганді, і по відношенню до людей
   
Re: геть від Москви!

Ну шо, ТС буде тему фейком позначати?

   
Re: геть від Москви!

Знову зібралася отара баранів-зрадофілів -)
Я би банив мінімум на тиждень тих, хто тягне сюди тупі фейки.

Останнє редагування: 7 лютого 2019 18:19:34 від blackbox
   
Re: геть від Москви!




 :lol:
   
Re: геть від Москви!

Re: геть від Москви!

Тут ось що пишуть - https://ukranews.com/news/612401-krazha-poroshenko-predvybornogo-slogana-putina-okazalas-feikom


якась слабенька аргументація щодо фейковості

"в рєчі хуйло ета фраза отсутствуєт"  :weep:
   
Re: геть від Москви!

якась слабенька аргументація щодо фейковості

"в рєчі хуйло ета фраза отсутствуєт"  :weep:
А мене особисто "терзают смутные сомнения" щодо справжності фото біг-борда з цитатою хуйло без посилання на першоджерело. Буде таке джерело, повірю. Поки що вважаю фейком.
   
Re: геть від Москви!

   
Re: геть від Москви!

Пресс надо подкачать и перестать бухать.
   
Re: геть від Москви!

   
Re: геть від Москви!

А ось ніби і оригінал знайшовся) -



І сама стаття - https://rugrad.eu/afisha/news/-mogli-by-prosto-napisat-my-edim-mladentsev-eksperty-o-politicheskoy-reklame-v-kaliningrade/?fbclid=IwAR2mqWZ2qpD-OgN5AuKcn0aPevldf1_B_UAe0og12s_DD8ScRN6KXYLHD_U


Останнє редагування: 7 лютого 2019 22:52:33 від Sotnyk
   
Re: геть від Москви!

   
Re: геть від Москви!

Як заграв цей штабний з своїми темами
   
Re: геть від Москви!

То що робити коли ми з одної країни і

Та що ви кажете??? І з якої такої?  ;o

Крім того, "брехливі" і "пустые" ("порожні") - то різні слова, що мають геть різний зміст.
   
Re: геть від Москви!

Ну шо, ТС буде тему фейком позначати?

https://twitter.com/view/status/1093542555688550405

Невже Арієв збрехав?
Ніколи б не подумав...  :pooh_lol:
   
Re: геть від Москви!

Та що ви кажете??? І з якої такої?  ;o

Крім того, "брехливі" і "пустые" ("порожні") - то різні слова, що мають геть різний зміст.

наша украинская вата самая мягкая вата
   
Re: геть від Москви!

Отож тема очікувано виявилася фейком.

Тут недавно одного користувача забанили за брехню бо він відкрив тему, що Петро переможе в першому турі.
Чекаємо, що буде з OldBoy за оцю свідомо брехливу тему.

Відсутність реакції вкотре продемонструє упередженість модераторів.
   
Re: геть від Москви!

наша украинская вата самая мягкая вата

ти ж сам вата
   
Re: геть від Москви!

іще один ганебний фейк  (td)

   
Re: геть від Москви!

   
Re: геть від Москви!

Близок Лексеич к народу. Можно сказать  - в самой гуще. Надо подумать  #запетра.
   
Re: геть від Москви!

іще один ганебний фейк  (td)

Показати зображення...

це то саме село де він клюшки вручав ?
   
Re: геть від Москви!

це то саме село де він клюшки вручав ?
Это наверное постоянная массовка. Как у друга хуйла.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія