Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прошу пояснень.

Прошу пояснень.

Хочу знати, чим спричинено мій місячний бан. Це не надто наївно з моєї сторони?
Попереджень в пошті не бачу.
Будь ласка, обгрунтування самого факту і терміну (на фоні одно-трьохденних банів чорноротих хамів).
Дякую.
   
Re: Прошу пояснень.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1021561.msg21877070#msg21877070

Думаю за это, могло быть и бан на всегда.
   
Re: Прошу пояснень.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1021561.msg21877070#msg21877070

Думаю за это, могло быть и бан на всегда.
А ти звідки знаєш?)))) ;)
   
Re: Прошу пояснень.

А ти звідки знаєш?)))) ;)

Ввести в гуглі:
"rambler перегляд повідомлень site:forum.pravda.com.ua"

Потім подивитись на останні 10-2- повідомлень.
Я повідомляв модератору на тих 2 нелюдей, які гадять там, куди прийшли в гості: likemovie та rambler.
Дуже-дуже здивований та розчарований, що другу істоту лише на місяць закрили, а не назавжди.
   
Re: Прошу пояснень.

Я повідомляв модератору на тих 2 нелюдей, які гадять там, куди прийшли в гості: likemovie та rambler.
Комусь іншому відповів би інакше. Тебе досі вважав за своєрідну, але позитивну людину.
Тому кажу просто - поясни, який саме пост викликав таку оцінку і таку реакцію.
   
Re: Прошу пояснень.

Комусь іншому відповів би інакше. Тебе досі вважав за своєрідну, але позитивну людину.
Тому кажу просто - поясни, який саме пост викликав таку оцінку і таку реакцію.

Ось цю компіляцію:
 likemovie, 25 листопада 2018 21:20:53

    Гидка помойка ФУП.Адміністрація -повне гівно.Наволоч.Модер и-сміття.Будьте ви прокляті.

Практично мої думки. Плюсую.


Так робити не можна! У гостях треба поводити себе не як вдома.
   
Re: Прошу пояснень.

Ось цю компіляцію:
 likemovie, 25 листопада 2018 21:20:53

    Гидка помойка ФУП.Адміністрація -повне гівно.Наволоч.Модер и-сміття.Будьте ви прокляті.

Практично мої думки. Плюсую.


Так робити не можна! У гостях треба поводити себе не як вдома.
А ти звернув увагу, чим були спричинені мої слова? Тобі не болів той шабаш ненависників України, на який не звертали жодної уваги ті, хто зобов'язаний був це зробити? Чи просто рефлекс спрацював, лизнути про всяк випадок?
Крім того, я тут не в гостях, форум - НАШ дім, хто б не був господарем його стін.
   
Re: Прошу пояснень.
krd

если б у форума был хозяин, а не хозяйка, то он бы мог и табло рихтануть за такое :)
а так, месяц отдыха, фигня какая.....
   
Re: Прошу пояснень.

А ти звернув увагу, чим були спричинені мої слова? Тобі не болів той шабаш ненависників України, на який не звертали жодної уваги ті, хто зобов'язаний був це зробити? Чи просто рефлекс спрацював, лизнути про всяк випадок?
Крім того, я тут не в гостях, форум - НАШ дім, хто б не був господарем його стін.

Це не ваш дім. Це - дім Олени Притули, і лише її, а всі інші отримають дозвіл на те, щоб прийти в гості. Тобто, це для всіх - як супермаркет, куди можуть пустити, а можуть і не пустити. Покупцям (споживачам послуги онлайн-форуму) в супермаркеті нічого не належить.

Тому й вважаю, що будь-які образи адміністрації, модераторів, володаря ресурсу повинно каратися довічним баном, і тільки довічним.
Тут не може бути ніякої дискусії.
   
Re: Прошу пояснень.

А ти звернув увагу, чим були спричинені мої слова? Тобі не болів той шабаш ненависників України, на який не звертали жодної уваги ті, хто зобов'язаний був це зробити? Чи просто рефлекс спрацював, лизнути про всяк випадок?
Крім того, я тут не в гостях, форум - НАШ дім, хто б не був господарем його стін.


та то йолоп,  "киянин"  в сьомому поколінні з трьома квартирами та 9 картками метро для проїзду до 2023 року
 
   
Re: Прошу пояснень.

Це не ваш дім. Це - дім Олени Притули, і лише її, а всі інші отримають дозвіл на те, щоб прийти в гості. Тобто, це для всіх - як супермаркет, куди можуть пустити, а можуть і не пустити. Покупцям (споживачам послуги онлайн-форуму) в супермаркеті нічого не належить.

Тому й вважаю, що будь-які образи адміністрації, модераторів, володаря ресурсу повинно каратися довічним баном, і тільки довічним.
Тут не може бути ніякої дискусії.
Зрозуміло. Болєє чєм.Виділене дуже симптоматично, навіть якби не було сказано більше нічого.
Я дізнався, що хотів, питань більше нема.
   
Re: Прошу пояснень.

тоже удивлена, что вы здесь делаете, если вам здесь так плохо?
нет ведь - снова пришел
ну ладно, посмотрим дальше на ваше поведение
   
Re: Прошу пояснень.

тоже удивлена, что вы здесь делаете, если вам здесь так плохо?
нет ведь - снова пришел
ну ладно, посмотрим дальше на ваше поведение
Все просто. Я пам'ятаю фуп іншим, ради такого форуму я й реєструвався, ради цікавих розумних співбесідників, ради людей, котрим небайдужа Україна.
Міг би перерахувати ніки тих, кого я маю на увазі, і хто "нє в чєсті" нині, на відміну від. Так склалось. Я не вважаю ФУП Вашою власністю, як білизну чи посуд.
Фуп - це люди. Вибачайте вже за ненавмисний пафос.
Хоч Ви самі усвідомлюєте, чим були викликані слова likemovie, під якими я підписався, емоційно, але цілком щиро? Невже Ви спокійно спостерігали за тим біснуванням?
   
Re: Прошу пояснень.

Все просто. Я пам'ятаю фуп іншим,
Вы даже не представляете, какие сиськи были у девчонок 40 лет назад!
 :super:
   
Re: Прошу пояснень.

Все просто. Я пам'ятаю фуп іншим, ради такого форуму я й реєструвався, ради цікавих розумних співбесідників, ради людей, котрим небайдужа Україна.
Міг би перерахувати ніки тих, кого я маю на увазі, і хто "нє в чєсті" нині, на відміну від. Так склалось. Я не вважаю ФУП Вашою власністю, як білизну чи посуд.
Фуп - це люди. Вибачайте вже за ненавмисний пафос.
Хоч Ви самі усвідомлюєте, чим були викликані слова likemovie, під якими я підписався, емоційно, але цілком щиро? Невже Ви спокійно спостерігали за тим біснуванням?

Если бы у меня было время "спокойно наблюдать" - вы и вправду думаете, что я сижу и все здесь вычитываю?
есть жалоба - есть либо епредупреждение либо бан
нет жалобы - считайте, что я "спокойно наблюдаю"

и вот еще что вам скажу - за все время существования ФУПа, я уже сотни раз сталкивалась с плачем "ФУП уже не тот". Сначала сильно расстраивалась, но когда поняла, что это фраза будет повторяться при любом развитии событий, просто перестала на эту чушь реагировать.

Действительно, ФУП - это не я. Это вы, фупчики.
И именно вы, уважаемые, создаете тот понос, в котором вам потом сложном дышать.
Поэтому не пеняйте на зеркало.

   
Re: Прошу пояснень.

Если бы у меня было время "спокойно наблюдать" - вы и вправду думаете, что я сижу и все здесь вычитываю?
есть жалоба - есть либо епредупреждение либо бан
нет жалобы - считайте, что я "спокойно наблюдаю"

и вот еще что вам скажу - за все время существования ФУПа, я уже сотни раз сталкивалась с плачем "ФУП уже не тот". Сначала сильно расстраивалась, но когда поняла, что это фраза будет повторяться при любом развитии событий, просто перестала на эту чушь реагировать.

Действительно, ФУП - это не я. Это вы, фупчики.
И именно вы, уважаемые, создаете тот понос, в котором вам потом сложном дышать.
Поэтому не пеняйте на зеркало.

фуп это вы, потому что вы решаете кого банить кого нет. вы вводите ограничение или расширение в правах, таким образом затыкая рот неугодным или расширяя потоки "поноса" в котором нам потом "сложно дышать".
   
Re: Прошу пояснень.

Тут Ви праві, він є просто зрізом божевільно суспільства.

и вот еще что вам скажу - за все время существования ФУПа, я уже сотни раз сталкивалась с плачем "ФУП уже не тот". Сначала сильно расстраивалась, но когда поняла, что это фраза будет повторяться при любом развитии событий, просто перестала на эту чушь реагировать.

А тут він правий, тому що чим довше ви модеруєте сама тим більше ФУП схожий на вас, і ньому відображаються ваші погляди. ФУП частково є дзеркалом модератора. :shuffle:

Цитата: 1
фуп это вы,




покайся з миром Юсер


прийшов модераторо...







   
Re: Прошу пояснень.

Действительно, ФУП - это не я. Это вы, фупчики

Добре  що Ви  це  розумієте . Загалом  то  любий  форум  чи  чат  -  це  люди ,  які спілкуються .    ФУП    трохи  випадає з  прийнятого що  форум  це  типу  спільнота  однодумців .  Бо  тут  якраз  на  самому  ділі  баталії  людей  з  протилежними  думками .

 
 І  дякую  що  фейкометчиків  та  брехунів  почали  карати . Це  -  супер .
   
Re: Прошу пояснень.

Добре  що Ви  це  розумієте . Загалом  то  любий  форум  чи  чат  -  це  люди ,  які спілкуються .    ФУП    трохи  випадає з  прийнятого що  форум  це  типу  спільнота  однодумців .  Бо  тут  якраз  на  самому  ділі  баталії  людей  з  протилежними  думками .

 
 І  дякую  що  фейкометчиків  та  брехунів  почали  карати . Це  -  супер .

Любий форум частково відображення саме погляді модератора.

Помоєму - це очевидно, але не для тебе.  :facepalm1:

 
   
Re: Прошу пояснень.

Любий форум частково відображення саме погляді модератора.

Помоєму - це очевидно, але не для тебе.  :facepalm1: і
ти наразі  про  Свєту й  Славуню  чи шо ?
   
Re: Прошу пояснень.

Любий форум частково відображення саме погляді модератора.

Помоєму - це очевидно, але не для тебе.  :facepalm1:

TimmiApostolMS, я вам могу предоставить право администрирования и посмотрим, так ли свободно вы повторите эту чушь через месяцок
   
Re: Прошу пояснень.

фуп это вы, потому что вы решаете кого банить кого нет. вы вводите ограничение или расширение в правах, таким образом затыкая рот неугодным или расширяя потоки "поноса" в котором нам потом "сложно дышать".

я не читаю форум
я реагирую на ваши жалобы
а вот вы и вам полобные и есть источник поноса
если вам невмоготу и вы считаете меня источником всех бед, в Украине полно форумов - вы чего мучаетесь?
   
Re: Прошу пояснень.

TimmiApostolMS, я вам могу предоставить право администрирования и посмотрим, так ли свободно вы повторите эту чушь через месяцок

А вот интересно было бы посмотреть. С публичным объявлением о полномочиях. На условии, что ровно через месяц эти полномочия будут безусловно убраны. Прогнозирую эмоциональный взрыв неимоверной силы, как если бы однажды утром, проснувшись, оказалось, что  каким-то невероятным  образом Ющенко восстановился на  должности президента Украины и вот все теперь обязаны, потому, что такой закон, и есть все правильно оформленные бумаги... Я намерено не стал использовать хвамилие Януковича, хотя он, конечно, более подходящий кандидат...  :gigi: 

И вот TimmiApostolMS, внезапно осознает, что он стал центром всеобщей ненависти психов ФУПа...
 :laugh:
   
Re: Прошу пояснень.

я не читаю форум
я реагирую на ваши жалобы
а вот вы и вам полобные и есть источник поноса
если вам невмоготу и вы считаете меня источником всех бед, в Украине полно форумов - вы чего мучаетесь?

 :facepalm1:

вот видите - вы уже начинаете судить. а потом говорите что лишь отвечаете на жалобы... мол такая вся в белом а вокруг "понос".

конечно же вы судите неугодных. сам ваш бан лист - это какой то позор. с одной стороны правила с другой "продажник", "за клевету", "за вранье"  :facepalm1: сделайте уже правила которые соотносятся с вашими "выроками".

как вы осудили Тираса на 2 месяца? какой ваш критерий того что он бот?

по поводу того что я тут делаю - с 2005 года я на форуме... как то привык что ли.
   
Re: Прошу пояснень.

А вот интересно было бы посмотреть. С публичным объявлением о полномочиях. На условии, что ровно через месяц эти полномочия будут безусловно убраны. Прогнозирую эмоциональный взрыв неимоверной силы, как если бы однажды утром, проснувшись, оказалось, что  каким-то невероятным  образом Ющенко восстановился на  должности президента Украины и вот все теперь обязаны, потому, что такой закон, и есть все правильно оформленные бумаги... Я намерено не стал использовать хвамилие Януковича, хотя он, конечно, более подходящий кандидат...  :gigi: 

И вот TimmiApostolMS, внезапно осознает, что он стал центром всеобщей ненависти психов ФУПа...
 :laugh:
За тебе я не високої думки як і за донча... Але у нас демократія, тому тебе є право бути негідником...
   
Re: Прошу пояснень.


есть жалоба - есть либо предупреждение, либо бан

А було колись таке,
щоб скаржник за дурну скаргу отримав бан?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія