Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Налог на огороды

Налог на огороды
a49

ЗЕ-болваны фальсифицируют  "ресурсный закон". Закон о расширении налогов на граждан. Не на офшорное быдло а на граждан!
Придумали процедуру, чтобы не было понятно против чего вводятся поправки оппозицией.
Главфальсификатор сейчас раздухарился вместе с бандой - 30 сек на поравку.
"КАМИТЕТ пидтримав" и все! Мерзавцы!
Все попытки убрать налоговые дерьмо-статьи  хетьманца  заблокированы.

Останнє редагування: 30 листопада 2021 13:41:29 від a49
   
Re: Налог на огороды

пароть скот
   
Re: Налог на огороды
N88

Це все порохоботська провокація!
   
Re: Налог на огороды

не сцим! гірше не буде!
   
Re: Налог на огороды
a49

Це все порохоботська провокація!
На огороды - налог - провокация - Вы что идиот??
   
Re: Налог на огороды
N88

На огороды - налог - провокация - Вы что идиот??

Who knows
   
Re: Налог на огороды

На огороды - налог
це випливає з першого вашого поста в бидлостилі?
тема в утиль з таким автором.. 
   
Re: Налог на огороды
Via

На огороды - налог - провокация - Вы что идиот??
А конкретика буде? Чи аби поволати?
   
Re: Налог на огороды
a49

це випливає з першого вашого поста в бидлостилі?
тема в утиль з таким автором.. 
Это афтара говняного законопроекта в утиль, вместе с комитетом!
   
Re: Налог на огороды

ЗЕ-болваны фальсифицируют  "ресурсный закон". Закон о расширении налогов на граждан. Не на офшорное быдло а на граждан!
Придумали процедуру, чтобы не было понятно против чего вводятся поправки оппозицией.
Главфальсификатор сейчас раздухарился вместе с бандой - 30 сек на поравку.
"КАМИТЕТ пидтримав" и все! Мерзавцы!
Все попытки убрать налоговые дерьмо-статьи  хетьманца  заблокированы.
Що сталося, друже?
Можеш пояснити?
   
Re: Налог на огороды
a49

А конкретика буде? Чи аби поволати?
Его уже обсуждали здесь,  это в том числе новый налог на земельные участки граждан, которые  якобы неприлично богатеют... Что в результате останется - неизвестно именно из-за процедуры. Но судя по ней хорошего будет мало - как для граждан так и для ФОПов!
https://interfax.com.ua/news/general/775514.html здесь частично  https://finbalance.com.ua/news/resursniy-zakonoproekt-u-byudzheti-ochikuyut-15-mlrd-hrn-ranishe-hovorili-pro-60-mlrd-hrn

Останнє редагування: 30 листопада 2021 14:03:20 від a49
   
Re: Налог на огороды

Его уже обсуждали здесь,  это в том числе новый налог на земельные участки граждан, которые  якобы неприлично богатеют... Что в результате останется - неизвестно именно из-за процедуры. Но судя по ней хорошего будет мало - как для граждан так и для ФОПов!

там вроде до 0,5 Га не трогают
   
Re: Налог на огороды

там вроде до 0,5 Га не трогают
а повозмущатись....  :weep:
   
Re: Налог на огороды
Via

Его уже обсуждали здесь,  это в том числе новый налог на земельные участки граждан, которые  якобы неприлично богатеют... Что в результате останется - неизвестно именно из-за процедуры. Но судя по ней хорошего будет мало - как для граждан так и для ФОПов!
Дай посилання на обговорення чи скажи номер законопроекту, чого оце голосити безсенсово?
   
Re: Налог на огороды

номер законопроекту
5600
   
Re: Налог на огороды
Via

там вроде до 0,5 Га не трогают
Все ясно, тоді це не городи. Розходимося.
   
Re: Налог на огороды

а повозмущатись....  :weep:
У большинства сельского населения именно 0.5 га приусадебного.
   
Re: Налог на огороды

Так що саме трапилося?
Де зрада?
   
Re: Налог на огороды
a49

Все ясно, тоді це не городи. Розходимося.
Ничого не ясно! Це шаг до "обезземеливания" українців  - або плати - або - продавай (td)
   
Re: Налог на огороды

або плати - або - продавай
Так і з квартирами/будинками теж так. Або плати, або продавай.
   
Re: Налог на огороды

Ничого не ясно! Це шаг до "обезземеливания" українців  - або плати - або - продавай (td)

Якщо тобі щось не зрозуміло, то спочатку перечитай проект того закону 5600, а вже потім верещі.

Я дивлюсь обговорення того закону вже години 4. Поки нічього кримінального не побачіла.

Доречі. Майже всі поправки від Тимошенко прийняті.

Поки що верещать ОПазаЖопу та ПЕС про зраду.

Останнє редагування: 30 листопада 2021 14:26:54 від Громадянка даунбасу
   
Re: Налог на огороды

Майже всі поправки від Тимошенко прийняті.
Супер! І що тепер?
   
Re: Налог на огороды
Via

Ничого не ясно! Це шаг до "обезземеливания" українців  - або плати - або - продавай (td)
То все ж давно в оренду роздавали, нє? Щось я взагалі не розумію, в чому печаль, поясни, що тебе так перелякало.
   
Re: Налог на огороды

Доход от продажи продукции, собранной со своей земли не более 2га, не облагался НДФЛ. Теперь эти 2га хотят сократить до 0,5 на. Насколько я помню.
   
Re: Налог на огороды

Супер! І що тепер?

Спитай у а49 :lol:
   
Re: Налог на огороды

Доход от продажи продукции, собранной со своей земли не более 2га, не облагался НДФЛ. Теперь эти 2га хотят сократить до 0,5 на. Насколько я помню.
Так норм!
   
Re: Налог на огороды

Приняли.
И сейчас опзж и ес взяли минуты для предупреждения и обличения..
Я рад..
Теперь точно импичмент....
Мы стремительно вползаем в зиму!
   
Re: Налог на огороды

кроме как налоги повышать для манюпаса этот зескот на что-то способен? тут много ума не надо...
   
Re: Налог на огороды

Про огороды..
У меня когда то за городом был огород.
16 соток!
Он мне казался просто огромным и жрал просто время и деньги
А урожай я делил с горожанами..
И ихними коровами и козами.. Когда урожая стало совсем мало я на него забил и потом несколько лет не мог сдыхаться..
   
Re: Налог на огороды
Via

кроме как налоги повышать для манюпаса этот зескот на что-то способен? тут много ума не надо...
Манюпасів це ніяк не торкнеться, ніхто не копає лопатою більше 50 соток.
А кого саме торкнеться, варто б і означити.
   
Re: Налог на огороды

Я одного  не розумію - навіщо всі інші фракції беруть учать у цьому цирку? Піднялися би всі і вийшли геть. Все одно сенсу від передування в залі, виступів, агітації за свої поправки - жодного.
   
Re: Налог на огороды

кроме как налоги повышать для манюпаса этот зескот на что-то способен? тут много ума не надо...

То ти самого ахметова манюпасом щойно обізвав разом з косюком? 8-:

 :dopovid:  :weep:
   
Re: Налог на огороды

Так норм!
Да как сказать.как они будут этот доход определять?
Если чел там кукурузу или ещё какое зерно ростит, это одно. А если садок, ягода или овощи какие?
Все может закончится тем, что у кого земли меньше 0,5 на, те не будут платить при продаже выращенного. А у кого больше- те будут. Или дели землю.
   
Re: Налог на огороды

Да как сказать.как они будут этот доход определять?
Ось!
А ти плачеш тут.
Мало в нашій країні дебільних законів які не виконуються?
   
Re: Налог на огороды

Да как сказать.как они будут этот доход определять?
Если чел там кукурузу или ещё какое зерно ростит, это одно. А если садок, ягода или овощи какие?
Все может закончится тем, что у кого земли меньше 0,5 на, те не будут платить при продаже выращенного. А у кого больше- те будут. Или дели землю.

Це ще й від близькості до міста чи іншого місця торгівлі залежить.

З приміських сіл можуть возити і ягоди, і зелень, а з якогось глухого села фіг навозишся.
   
Re: Налог на огороды

Я одного  не розумію - навіщо всі інші фракції беруть учать у цьому цирку? Піднялися би всі і вийшли геть. Все одно сенсу від передування в залі, виступів, агітації за свої поправки - жодного.

Уже выступал оратор и я с ним согласен.
Следующим правительствам это выгодно и ни кто не отменит.. ни петро ни опзж.. они же не виноваты, это не они
А для виду надо на зелепуков погавкать..
Потому и в зале, что б не сорвать голосование.. что  бы приняли но они были против
Понял?
   
Re: Налог на огороды

Цитувати
З "проахметівського" на "антиахметівський"
В ухваленій редакції депутати вирішили зберегти підвищення податкового навантаження на видобуток залізної руди. Відповідну правку №119 у залі відхилили попри попередню підтримку комітетом.
апазіція негодує...  :weep:
   
Re: Налог на огороды

Доход от продажи продукции, собранной со своей земли не более 2га, не облагался НДФЛ. Теперь эти 2га хотят сократить до 0,5 на. Насколько я помню.
2 га се здається мінімальний пай, 0.5 максимум що можна приватизувати типу присадибна ділянка (0,25 без проблем, додаткові 0,25 зп згодою громади (сільради)) щось таке
   
Re: Налог на огороды

апазіція негодує...  :weep:
сьогодні Ахметов поганий, тому йому підвищили ренту. сьогодні Косюк хороший, тому йому знизили податок.
   
Re: Налог на огороды

в більшості сел (ще з радянських часів)ділянки присадибні -60 соток(тобто більше 0,5 га)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія