Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шарий?

Шарий?
Dio

Я, порохобот, но после 24.02 стал поддерживать Президента Украины Владимира Александровича Зеленского. Вся моя партия ЕС, Батькивщина и даже Оппоблок с Вилкулом определились со своей позицией. Но только Шарий по-прежнему продолжает обсирать действующую украинскую власть, СБУ, ВСУ и даже теперь украинских беженцев. Воприс: можем ли  мы загонять фанатов Шария?
   
Re: Шарий?

Ти сумуєш за Шарієм? :facepalm1:
   
Re: Шарий?

Я, порохобот, но после 24.02 стал поддерживать Президента Украины Владимира Александровича Зеленского.
:facepalm1:
   
Re: Шарий?
Dio

Ти сумуєш за Шарієм? :facepalm1:

Я не сумую за Шарієм, хочу дізнатись, де живе ця падаль.
   
Re: Шарий?

Я не сумую за Шарієм, хочу дізнатись, де живе ця падаль.

Пошук гугла видає наступне

Вилла Анатолия Шария: 43883, Roda de Berà, Tarragona Espana
   
Re: Шарий?

Я не сумую за Шарієм, хочу дізнатись, де живе ця падаль.

Тут его адрес пару месяцев тому постили... :facepalm1:
   
Re: Шарий?

Я не сумую за Шарієм, хочу дізнатись, де живе ця падаль.

Повно інформації у відкритих джерелах. Навіть адреса з фото. Їжджай і розберись з ним, ФУП тобі буде вдячний.
   
Re: Шарий?
Dio

Ти сумуєш за Шарієм? :facepalm1:

Так, я завжи був порохоботом. Зараз всі порохоботи мають бути за Україну, тобто за Зеленського. Після війни ми відновим срач, але зараз не на часі.
   
Re: Шарий?

 :facepalm1:  их же вроде запретили как пророссийских как и ОПЗЖ
   
Re: Шарий?

Я не сумую за Шарієм, хочу дізнатись, де живе ця падаль.

Ніби в Іспанії.
   
Re: Шарий?

Я не сумую за Шарієм, хочу дізнатись, де живе ця падаль.

В Испании.В Таррагоне какой-то или как то так.К нему же уже прихожили наши,но он спрятался за охрану.
   
Re: Шарий?

з анатолє шото відбувається

кацапи запідозрили зраду

   
Re: Шарий?

Після війни ми відновим срач, але зараз не на часі.

Рибка гуппі?  :gigi:
   
Re: Шарий?
Dio

Тут его адрес пару месяцев тому постили... :facepalm1:

Ця падаль живе в Іспанії. Це всім відомо. Але десь живуть його "депутати" у Харкові та Одесі. Треба їх знайти (та покарати).
   
Re: Шарий?

В Испании.В Таррагоне какой-то или как то так.К нему же уже прихожили наши,но он спрятался за охрану.

У нього ще й охорона є?  ;o
   
Re: Шарий?
Dio

Рибка гуппі?  :gigi:

Це я. Гуппі, яка ненавидить Шарія.
   
Re: Шарий?

Це я. Гуппі, яка ненавидить Шарія.

Їдь в Іспанію. Терміново.
   
Re: Шарий?
Dio

Їдь в Іспанію. Терміново.

навіщо?! фанати шмарія ще є у Харкові та Миколаїві.
   
Re: Шарий?

У нього ще й охорона є?  ;o

Ну прямо не охрана охрана,но вроде бегало пару местных мутантов в майках секьюрити (частная платная охрана) ,из за спины которых он пытался хоть кого то пнуть и орал "ну давай"
   
Re: Шарий?
Dio

Ну прямо не охрана охрана,но вроде бегало пару местных мутантов в майках секьюрити (частная платная охрана) ,из за спины которых он пытался хоть кого то пнуть и орал "ну давай"

А у фанатов Шария тоже есть охрана? Вряд ли. Цена вопроса - адреса фанатов Шария. Где живут все єти люди? Почему нельзя запостить єти адреса здесь? Мьі хотим знать, особенно адреса в Харькове.
   
Re: Шарий?

Я навіть не порохобот. Але в мене так багато питань,  а у иншіх ще більше, що я навить не знаю що буде, якщо їх зададуть? А зададуть.  Звисно мі будемо стриманними, бо ще далеко до перемоги, але ж...
   
Re: Шарий?
Dio

Я навіть не порохобот. Але в мене так багато питань,  а у иншіх ще більше, що я навить не знаю що буде, якщо їх зададуть? А зададуть.  Звисно мі будемо стриманними, бо ще далеко до перемоги, але ж...

Порохобот  чи ні - зараз не важливо. Фанати Шарія десь зараз живуть, вони зараз ще живі, як їх можна дістати - в цьому питання. Питання - чи може СБУ запостити адреси всіх фанатів Шарія?
   
Re: Шарий?

Я навіть не порохобот. Але в мене так багато питань,  а у иншіх ще більше, що я навить не знаю що буде, якщо їх зададуть? А зададуть.  Звисно мі будемо стриманними, бо ще далеко до перемоги, але ж...

и не юлек  :lol:
   
Re: Шарий?
ATF

Єдиний ретранслятор ідей і риторики Шарія на ФУПі, був Aelit. Зараз в довічному бані. Цілком заслужив.
Але Мирослава в адмінфорумі намагається витягнути цю нечисть знову.
   
Re: Шарий?

и не юлек  :lol:

я не шариевиц?
да пончик?
   
Re: Шарий?
Dio

Фанатьі отдельньіх политических партий откушали ухи, и так и не поняли весь смьісл топика. Б-г им судья.
   
Re: Шарий?
Dio

Вопрос: кто знает адрес фаната Шария? Где он (фанат, а не Шарий) живет? Адрес?
   
Re: Шарий?

Ти сумуєш за Шарієм? :facepalm1:

Не он просто хочет погонять.
   
Re: Шарий?

Я навіть не порохобот. Але в мене так багато питань,  а у иншіх ще більше, що я навить не знаю що буде, якщо їх зададуть? А зададуть.  Звисно мі будемо стриманними, бо ще далеко до перемоги, але ж...
Все норм, Вольтере. Поставимо питання і Зе, настане час. Але тільки після того, як на свої відповість його папєрєднік. Головне, щоб ви вгамували всі свої істерики, і дали українцям спокійно їх поставити.
   
Re: Шарий?
Dio

Не он просто хочет погонять.


Хочу погонять лисого в кишені. Але не маю адреси.
   
Re: Шарий?

Вопрос: кто знает адрес фаната Шария? Где он (фанат, а не Шарий) живет? Адрес?
Я знаю одного. Вірніше - знала. Перед війною він раптово помер.
Коли друзі у ФБ дивувалися його дивній пристрасті, він вимагав навести йому докази злочинної діяльності шарія.
   
Re: Шарий?

 :facepalm1:

З таким ніком і задавати якісь питання?
Ти ж - Dio, тобто Всевишній.
Маєш знати все.
Та ще й Всемогутній.

йопт
   
Re: Шарий?

Пальцями клацнув - і пі3да Шаріку
   
Re: Шарий?
Dio

Я знаю одного. Вірніше - знала. Перед війною він раптово помер.
Коли друзі у ФБ дивувалися його дивній пристрасті, він вимагав навести йому докази злочинної діяльності шарія.

Ці редиска досі живить в Харкові та Одесі. Їх бог живе в Іспанії, але ми завітаємо до його міньонів. Особливо цікаво по Одесі. Там було десь 10 депутатів від Шарія, в них є адреси, вони десь живуть?
   
Re: Шарий?

Хочу погонять лисого в кишені. Але не маю адреси.
Плохо.
А где найти идейных поклонников Петушарияу в Украине я не знаю.
Вот за паребриком в США Германии Израиле
Думаю можно


   
Re: Шарий?
Dio

:facepalm1:
Ти ж - Dio, тобто Всевишній.
йопт
Іноді, Діо - це Діо. Всевишній - грьобаний стид!
https://www.youtube.com/watch?v=zcsE9ObDPxA
 :facepalm1:
 :facepalm1:
 :facepalm1:
   
Re: Шарий?
Dio

ще трохи Діо:
   
Re: Шарий?

Іноді, вірніше, розумні люди - завжди, якщо реально хочуть когось навіть просто відмудохати, а не те шо грохнути, не трублять про свої наміри на політичних форумах. Бо можуть виникнути серйозні трабли. Спитай в собакєна.
   
Re: Шарий?

Я бы на месте шария сейчас ой как напрягался бы. Его могут убрать кацапы, чтобы дискредитировать украинцев в Европе. Он абсолютный ноль для них а шуму убийством можно наделать не мало.
   
Re: Шарий?

Я бы на месте шария сейчас ой как напрягался бы. Его могут убрать кацапы, чтобы дискредитировать украинцев в Европе. Он абсолютный ноль для них а шуму убийством можно наделать не мало.
После Берёзы Скрипалей Литвиненко....
Даже глупо такие мысли думать. А не то что излагать
Просто грохнуть могу но результат ноль.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія